AS TRENČÍN - MFK Ružomberok

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Ako podla vas skončí zápas AS TRENČÍN - MFK Ružomberok

Hlasovanie ukončené 04.12.2007 20:22:35

Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Jednoznačne vyhráme o dva góly
2
2%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Vyhráme o jeden gól
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Remíza to istí
3
3%
Prehráme
6
6%
Prehráme
6
6%
Prehráme
6
6%
Prehráme
6
6%
Prehráme
6
6%
Prehráme
6
6%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
Prehráme vysoko a už nikdy neprídem na futbal !
4
4%
 
Celkom hlasov: 108

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 02.12.2007 22:53:05

pepa511 napísal:takze vyhrali sme, na margo vasho klubu by som chcela iba napísat, ze organizáciu mate " fakt na urovni" ... akoze to som este nezazila, ale zo zapasom som viac nez spokojna, nakolko sme vyhrali :)
Hlavne ze u vas sa da z hajzla Tesca pozerat na zapas... Alebo z kopca na satelitoch....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 03.12.2007 19:27:27

Musu napísal:
pepa511 napísal:takze vyhrali sme, na margo vasho klubu by som chcela iba napísat, ze organizáciu mate " fakt na urovni" ... akoze to som este nezazila, ale zo zapasom som viac nez spokojna, nakolko sme vyhrali :)
Hlavne ze u vas sa da z hajzla Tesca pozerat na zapas... Alebo z kopca na satelitoch....
8) 8) 8) mas recht ale to skorej na tych paneloch 8) 8)
druha strana odpoveda RUZA GOOOL TRAPNE!!!!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

ultras
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.12.2007 11:19:06

Príspevok od užívateľa ultras » 06.12.2007 14:20:30

vasi "organizatori" resp fizli - 100 bodov :D prehladavanie ziadne, fighty tiez neriesia,...
este pripomienka - na pivo do plavarne ? trocha viac ako cudne ale co uz ...
na margo stadionu - v rk sa mozno da na futbal pozerat z tesca alebo zo satelitov ale aspon stadion a sektor hosti mame na urovni, dokonca jeden z najlepsich, kedze kryty sektor hosti vsade len tak nenajdete !

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 06.12.2007 14:22:18

hmmm hlavne predtym nez ste prestavali tribunu bol u vas sektor pre hosti najlepsi v lige :roll: hlina, trava a drevene dosky :?
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.12.2007 14:45:00

ultras napísal:vasi "organizatori" resp fizli - 100 bodov :D prehladavanie ziadne, fighty tiez neriesia,...
este pripomienka - na pivo do plavarne ? trocha viac ako cudne ale co uz ...
na margo stadionu - v rk sa mozno da na futbal pozerat z tesca alebo zo satelitov ale aspon stadion a sektor hosti mame na urovni, dokonca jeden z najlepsich, kedze kryty sektor hosti vsade len tak nenajdete !
Kde su peniaze ide vsetko, ako to mozme ovpyvnit mi fanusikovia?
Ja len tolko, ze v RK som asi tak 2 mesiace z 12 v roku. Dokonca som sa tam skoro narodil, mam tam vela priatelov....Ale aj nepriatelov :twisted:

Chodil som do RK na futbal, ked stal este stary stadion, a musim povedat, ze bol v omnoho horsom stave ako je teraz nas !!!!
Hral som na stadione novom, a je naozaj radost sa tam dostat na travu, ale nepodcenuj stavbu nasho stanku, ma mnoho vyhod i ked je uz starucky, jak futbal v trencine....


Ked budu financie a bude uspech tak potom sa budeme chvalit lepsim stadionom my, a to nie kopiou Drnovic, ci ostatnych inych podobnych stankov....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

ultras
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.12.2007 11:19:06

Príspevok od užívateľa ultras » 06.12.2007 16:15:35

reagoval som nato ako ste odpovedali pepe, kedze ona hovorila o organizacii = usporiadatelia,policia, a ine podobne veci a niektori z vas automaticky zacali neviem z akeho dovodu ohovarat ruzombersky stadion, ktory je momentalne na ovela lepsej urovni. ci sa to casom zmeni a bude lepsi ten vas neviem ale ked sa rozprava o organizacii a dotoho daki "inteligenti" zapletu stadiony tak to moc inteligentne nieje.
my nekydame hnoj na inych na nasej stranke co sa tyka stadionov ale su tu velke rozdiely v organizacii a vo fanusikovskych taboroch tak neviem aky vyznam ma to ohovaranie ruzomberkseho stadiona - iba ak zo zavisti.

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 06.12.2007 16:25:41

ultras napísal:reagoval som nato ako ste odpovedali pepe, kedze ona hovorila o organizacii = usporiadatelia,policia, a ine podobne veci a niektori z vas automaticky zacali neviem z akeho dovodu ohovarat ruzombersky stadion, ktory je momentalne na ovela lepsej urovni. ci sa to casom zmeni a bude lepsi ten vas neviem ale ked sa rozprava o organizacii a dotoho daki "inteligenti" zapletu stadiony tak to moc inteligentne nieje.
my nekydame hnoj na inych na nasej stranke co sa tyka stadionov ale su tu velke rozdiely v organizacii a vo fanusikovskych taboroch tak neviem aky vyznam ma to ohovaranie ruzomberkseho stadiona - iba ak zo zavisti.
co ho je*a*as do vchodu ked si ho tak obhajujes??? :twisted: :twisted: :twisted: SOC
Naposledy upravil/-a Horrorshow2 v 06.12.2007 16:28:28, upravené celkom 1 krát.

Johnny_1
Príspevky: 196
Dátum registrácie: 20.11.2007 14:21:56
Bydlisko: Topolcany

Príspevok od užívateľa Johnny_1 » 06.12.2007 16:27:38

Horrorshow2 napísal:
ultras napísal:reagoval som nato ako ste odpovedali pepe, kedze ona hovorila o organizacii = usporiadatelia,policia, a ine podobne veci a niektori z vas automaticky zacali neviem z akeho dovodu ohovarat ruzombersky stadion, ktory je momentalne na ovela lepsej urovni. ci sa to casom zmeni a bude lepsi ten vas neviem ale ked sa rozprava o organizacii a dotoho daki "inteligenti" zapletu stadiony tak to moc inteligentne nieje.
my nekydame hnoj na inych na nasej stranke co sa tyka stadionov ale su tu velke rozdiely v organizacii a vo fanusikovskych taboroch tak neviem aky vyznam ma to ohovaranie ruzomberkseho stadiona - iba ak zo zavisti.
co ho jebavas do vchodu ked si ho tak obhajujes??? :twisted: :twisted: :twisted: SOC
hahaha

ultras
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.12.2007 11:19:06

Príspevok od užívateľa ultras » 06.12.2007 16:33:57

nie , iba ma nahnevalo ako sa viete zachovat ked sa jedna o jednu vec a vy pisete o veci uplne inej.
aby som ta vyviedol z omylu tak pepa je baba- to myslim vyplyva aj z jej nicku, asi si si teda dal moc fetu na ranajky ked ti ani to nedoslo.
a dalsia vec - ked ste boli v rk vypisovali ste nieco o dakej bitke, preco si radsej nezistis co sa stalo u vas po zapase, a nenapises daky report o tom.
bola tam snaha ukradnut ruzombersky sal zo strany vasich bez akejkolvek pociatocnej agresie nasich a nakoniec to boli vasi co museli utekat :)

tymto som uz asi vyjadril vsetko podstatne co mi na vasej diskusii chybalo a uz sa dalej nebudem zapajat, kym zasa neuvidim dake nezmyselne prispevky na nasu adresu.

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 06.12.2007 17:24:31

To stacilo pani. Precistene a zamknute. :?: :!:

Zamknuté