16. kolo : AS Trenčín - Slovan 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

16. kolo : AS Trenčín - Slovan 1:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2007 21:23:05

Asi to bude v TV...ale nevadí, bude nás tam určite veľa... 8)
Naposledy upravil/-a Luboš v 13.11.2007 07:07:31, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 09.11.2007 13:37:27

Konečne sa to v TN pohlo nejakým smerom.

Podla mojich predbežných informácií, sa budú lístky predávať len po predložení identifikačného dokladu. Takto to bude fungovať pravdepodobne len v sektore pre hostí. Na každý lístok kt. bude zakúpený na kase v sektore pre hostí bude napísané meno fanúšika. Pri vstupe na štadión musí spolu s lístkom predložiť aj identifikačný preukaz. Ak tak neurobí, alebo meno na lístku sa nebude zhodovať z menom na opčanke, pase ... tento fanúšik nebude vpustený do sektoru hostí. To isté platí aj pre lístky kt. sa budú predávať v predpredaji v BA.
Ešte neni isté ako to bude fungovať pri ostatných vstupoch.

Dúfajme, že tento krok aspoň trochu prispeje k bezpečnosti na štadióne. A nedôjde k napádaniu fanúšikov či už z jednej, alebo druhej strany.

[/b]POTVRDENÉ : SLOVANISTI NA ŠTADIÓN LEN ZO VSTUPENKAMI NA MENO[/b]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 09.11.2007 19:53:39

Danny napísal:Konečne sa to v TN pohlo nejakým smerom.

Podla mojich predbežných informácií, sa budú lístky predávať len po predložení identifikačného dokladu. Takto to bude fungovať pravdepodobne len v sektore pre hostí. Na každý lístok kt. bude zakúpený na kase v sektore pre hostí bude napísané meno fanúšika. Pri vstupe na štadión musí spolu s lístkom predložiť aj identifikačný preukaz. Ak tak neurobí, alebo meno na lístku sa nebude zhodovať z menom na opčanke, pase ... tento fanúšik nebude vpustený do sektoru hostí. To isté platí aj pre lístky kt. sa budú predávať v predpredaji v BA.
Ešte neni isté ako to bude fungovať pri ostatných vstupoch.

Dúfajme, že tento krok aspoň trochu prispeje k bezpečnosti na štadióne. A nedôjde k napádaniu fanúšikov či už z jednej, alebo druhej strany.

[/b]POTVRDENÉ : SLOVANISTI NA ŠTADIÓN LEN ZO VSTUPENKAMI NA MENO[/b]
No to je sice pekne, ale kto ochrani ludi, ktori pojdu na stadion, ci uz cez mesto, alebo zo sihote, ci z podsokolic ? Bude ochrana aj v okoli stadiona? Dufam ze hej, lebo inak toto nema zmysel....
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 12.11.2007 17:29:37

no tak toto je naozaj dobre polozena otazka !!!

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 12.11.2007 22:45:34

:evil: :evil: :evil: 1:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 12.11.2007 23:23:11

Furo napísal::evil: :evil: :evil: 1:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuz ked nedas gol nevyhras :-( skoda, chybala agresivita :?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 12.11.2007 23:35:43

Dnes doslova Oslavna oda na futbal!! Co viac k tomu dodat.. Prijemny futbalovy vecer s elektrizujucou atmosferou, futbalovym kumstom s prekrasnymi individalnymi vykonmi a nasadenim az za hrob!
Sam sebe dakujem, ze som bol svedkom tohto utrpenia len v pohodli domaceho kresla aj to s nutnym prepinanim v obave o svoj zrak a dusevne zdravie.

btw. - gratulujem vedeniu k novemu rekordu!!! (alebo sa mylim?) Kazdopadne tych 300 museli ratat asi vsetkych v okoli 100 metrov stadiona.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 13.11.2007 06:34:45

Forrest napísal:Dnes doslova Oslavna oda na futbal!! Co viac k tomu dodat.. Prijemny futbalovy vecer s elektrizujucou atmosferou, futbalovym kumstom s prekrasnymi individalnymi vykonmi a nasadenim az za hrob!
Sam sebe dakujem, ze som bol svedkom tohto utrpenia len v pohodli domaceho kresla aj to s nutnym prepinanim v obave o svoj zrak a dusevne zdravie.

btw. - gratulujem vedeniu k novemu rekordu!!! (alebo sa mylim?) Kazdopadne tych 300 museli ratat asi vsetkych v okoli 100 metrov stadiona.
:( veru veru, este ze som bol v robote... Mam taky pocit ze je dobre ze si od futbalu oddychneme, lebo mam pocit, ze na stadion zacinaju chodit ludia uz len z povinnosti a lasky k futbalu v globale :(

Velmi som zvedavy, co sa v tej zime stane... Pretoze konkurencia je slaba a fakt vcera bolo jasne badat, ze hraci nemakali, neostupovali, jedine hodal a ten sa zranil, ostatni sa prave asi toho bali, ale tak sa body neziskavaju :( verim, ze si napravime chut v zapase "našich" reprezentacii, dufam, ze vyhra futbal !!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2684
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.11.2007 07:21:06

Zápas som si nahrával na video a potom pozrel...Hlavne tie gólové situácie do našej siete a čo ním predchádzalo, to sa na štadióne nestíha vidieť :
- prvý gól - zase Hodálova chyba - mám ho rád, ale to už v druhom zápase po sebe zle riešil vzniknutú situáciu
- druhý gól - zbytočný faul Lesáka...do múra sa postavili naši vysoký hráči a nakraj si stal maličký Jašúrek. Pri kope všetci okrem Jašúrka vyskočili, ten stál ako drevo a samozrejme lopta krásne ponad neho preletela a prekvapila nepozorného Volešáka.
Naposledy upravil/-a Luboš v 13.11.2007 13:29:25, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

TN vs. <-> BA

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 13.11.2007 08:45:32

Triafanie usporiadatelov snehovymi gulami, tony konskych fekalii, vodne delo, omrznute nohy a k tomu krcovita futbalova podivana. Takto nejako vypadal vcerajsi vecer na nasom mestskom stadione. Musu, mas uplnu pravdu, toto sa dalo podstupit len z lasky k futbalu, no prave ten sme nejako nenasli :evil: Jedinou zachrannou brzdou bola teda (logicky) vydatna konzumacia alkoholu.

K veci. Chapem, ze vcerajsi teren bol narocny, to ale neomluva cely mancaft aby nebol v stave zalozit normalnu akciu. Akykolvek utok z nasej strany, alebo lepsie povedane bezna futbalova kombinacia, boli na hranici zazraku, vacsinou slo o dielo nahody. Viackrat sme sa v ochozoch divali bezradne okolo seba a krutili hlavami so slovami, co ti ludia preboha robia na treningoch :?: Opat sme dostali lacne a zbytocne goly! Myslim ze v oboch mali prsty nasi golmani, i ked pri prvom gole sa nam zdalo ze Hody bol faulovany. Utok v podstate impotentny, nase strely bud lietali na orbit alebo sme sa k zakonceniu ani nedostali. Pre mna je nepochopitelne, ako sme mohli polavit po strelenom gole, ved ako jediny za cely zapas bol uvod 2. polcasu z nasej strany celkom sympaticky a dokonca sa opovazim tvrdit ze sme na nejakych 5-7 minut opanovali hru :shock:

Neviem s kym este chceme robit body, Slo<->an bol vcera vyslovene cajovy, vitazstvo sme tym idiotom v podstate zabalili na cestu my sami. Vcera bolo az nechutne vidiet ako nam chyba kvalita a zopar skusenych hracov. Obavam sa, ze keby sme na jar hrali aj o UEFU tak si vedenie bude ku4evsky dlho zehlit tento "experiment" s mladymi a s nasim dusevnym zdravim :evil:
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 13.11.2007 09:28:03

Je to už okukaná básnička, ale toto mužstvo na ligu jednoducho nemá a nikdy mať nebude.
Prídem o loptu, čo tam potom veď hádam to niekto uhasí. Bežať do súboja načo veď je zima a šmýka sa mi.
Je to bieda a utrpenie. Vedenie by malo poriadne otvoriť oči aký máme káder, my potrebujeme 7 nových, herne vyspelých, kvalitných hráčov. A hlavne dirigenta hry, kt. by na ostatných nahúkal. Hráči nech si hlavne vstúpia do svedomia, aký majú prístup ku hre. Keď už je niekto drevenný to je druhá vec.
Už nech odohrajú tie dva zápasy a nech je koniec, lebo len robia hanbu. Som zvedavý na tie posily aké prídu. Starým hráčom ako Csaba. Mičo ... končia zmluvy a pochybujem že im ich predĺžia. A hlavne potrebujeme brankára, Hody je dobrý, ale už začína robiť chyby a nieje ani najmladší, Volešák je samostatná kapitola.

tak všetci sa modlime nech sa to zmení, ináč nám pán boh pomáhaj.

Furo
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 07.11.2007 17:36:44

Príspevok od užívateľa Furo » 13.11.2007 12:52:42

Všetko čo bolo zatiaľ napísané je 100% pravda, ozaj treba mužstvo posilniť o 5-6 hotových hráčov, ale už som viackrát písal, že Mc Donald je obyčajný nafúkaný p45o, ktorého sa bojí aj vedenie, lebo jeho kamarát sponzor z Holandska mu to všetko žere. V nedelu mali hráči tréning, bolo blbé počasie a ten p45o nevedel spraviť nič lepšie, ako hráčov naháňať po schodoch tribúny. Pred zápasom!!!!!!!!!!!! Radšej im mal dať voľno, lebo na tom štadióne pomaly aj spávajú a potom nečudo keď príde zápas sú tvrdý ako štolverky a na futbal nemajú chuť!! Ja osobne by som vedel o práci ktorú by Rob robil užitočnejšie a lepšie ako trénovanie. V médiach bola fotka, kde drží lopatu pri otvorení betonárky. Keby chcel poznám tam personálneho a určite by mu tam dáku robotu našli, veď chlap je to súci :D .
Inak Ančic, alebo hociktorý tréner by aj s týmto kádrom chytil minimálne o 6-7 bodov viac. Už sa teším na jarnú časť!!

Drobné úpravy.
Luboš

broki
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 18.08.2007 20:35:40

Príspevok od užívateľa broki » 13.11.2007 13:47:35

To je fakt, že má absolútne spiatočnícke a zlé metódy... Robí pravý opak toho, ako sa trénuje dnes na západe... Hráči sú logicky zničený. V lete už po začiatku sezóny trénovali 2-krát denne na umelom povrchu-no a potom sa McDonald čuduje, že sa hráči zrania, pretrénujú. Som si tiež na 100 percent istý, že keby staval inú zostavu a nie hráčov čo na ligu nemajú, aj tento Trenčín by mal dnes o 5-6 bodov viac... Káder je slabý, ale dobrý tréner by z neho vyťažil viac.
Furo napísal:Všetko čo bolo zatiaľ napísané je 100% pravda, ozaj treba mužstvo posilniť o 5-6 hotových hráčov, ale už som viackrát písal, že Mc Donald je obyčajný nafúkaný p45o, ktorého sa bojí aj vedenie, lebo jeho kamarát sponzor z Holandska mu to všetko žere. V nedelu mali hráči tréning, bolo blbé počasie a ten p45o nevedel spraviť nič lepšie, ako hráčov naháňať po schodoch tribúny. Pred zápasom!!!!!!!!!!!! Radšej im mal dať voľno, lebo na tom štadióne pomaly aj spávajú a potom nečudo keď príde zápas sú tvrdý ako štolverky a na futbal nemajú chuť!! Ja osobne by som vedel o práci ktorú by Rob robil užitočnejšie a lepšie ako trénovanie. V médiach bola fotka, kde drží lopatu pri otvorení betonárky. Keby chcel poznám tam personálneho a určite by mu tam dáku robotu našli, veď chlap je to súci :D .
Inak Ančic, alebo hociktorý tréner by aj s týmto kádrom chytil minimálne o 6-7 bodov viac. Už sa teším na jarnú časť!!

Drobné úpravy.
Luboš
...Vialli was different, he was from a rich family. I was watching him in heavy raining practicing free kicks and thought: „FU*K“. He could be in Monaco playing with girls and instead he stands alone in the rain practicing... - Paolo Di Canio

Užívateľov profilový obrázok
sajtron
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.09.2007 16:34:13
Bydlisko: Trenchtown Hell

Príspevok od užívateľa sajtron » 13.11.2007 14:43:37

Pri takichto vysledkoch a vykonoch nemozu ocakavat nic ine, len to ze bude na kazdom domacom zapase max. 400 ludi, a to budu este muset ratat aj permanentky policajtov SBS-ku a usporiadatelov! :lol: Som zvedavy co predvedieme po repre prestavke v Trnave a nasledne doma s Ruzomberkom, ale viac-menej ziadne zazraky z nasej strany uz neocakavam. :?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 13.11.2007 16:58:45

Danny napísal:Je to už okukaná básnička, ale toto mužstvo na ligu jednoducho nemá a nikdy mať nebude.
Prídem o loptu, čo tam potom veď hádam to niekto uhasí. Bežať do súboja načo veď je zima a šmýka sa mi.
Je to bieda a utrpenie. Vedenie by malo poriadne otvoriť oči aký máme káder, my potrebujeme 7 nových, herne vyspelých, kvalitných hráčov. A hlavne dirigenta hry, kt. by na ostatných nahúkal. Hráči nech si hlavne vstúpia do svedomia, aký majú prístup ku hre. Keď už je niekto drevenný to je druhá vec.
Už nech odohrajú tie dva zápasy a nech je koniec, lebo len robia hanbu. Som zvedavý na tie posily aké prídu. Starým hráčom ako Csaba. Mičo ... končia zmluvy a pochybujem že im ich predĺžia. A hlavne potrebujeme brankára, Hody je dobrý, ale už začína robiť chyby a nieje ani najmladší, Volešák je samostatná kapitola.

tak všetci sa modlime nech sa to zmení, ináč nám pán boh pomáhaj.
Podla Teba je Csaba starý? :roll: ....
Ved má iba 25.... a ja by som ho v klube určite nechal a predlžil mu zmluvu, radšej než pošlú do .... Lesáka, ktorý mal byť posila, no zatiaľ sa mi vôbec nepáči...

Napísať odpoveď