Výjazd na zápas Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín; 20.10.

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Výjazd na zápas Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín; 20.10.

Príspevok od užívateľa Forrest » 11.10.2007 09:29:40

Obrázok


V predstihu viac nez tyzdna davam do pozornosti oblubeny vyjazd do BB. Piste sem vas predbezny zaujem. Podla ohlasov by mal byt pocet velmi slusny, tak dufam, ze to potvrdime! Autobus je takmer vybaveny a cena vyjazdu bude symbolicka (vdaka prispevku od klubu).

Blizsie informacie na plagate.

(paradny graficky navrh plagatu je praca disordera)
Naposledy upravil/-a Forrest v 29.10.2007 16:23:16, upravené celkom 13 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Re: Výjazd na zápas Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín; 20.1

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 11.10.2007 12:21:39

Oukej Forrest tak to dam aj na stranku..

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 11.10.2007 13:49:41

Veru naozaj v tom čase kedy hrá AS v BB neni poriadok. Na stránke sfz je o 14:00 na profutbale a futbal.zoznam.sk je o 19:30 :roll:

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 11.10.2007 15:00:05

HRA SA o 14.00h...

Užívateľov profilový obrázok
sajtron
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.09.2007 16:34:13
Bydlisko: Trenchtown Hell

Príspevok od užívateľa sajtron » 11.10.2007 19:09:16

takze potvrdzujem svoju ucast, veru konecne idem aj na vyjazd 8)

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 12.10.2007 12:57:50

Mal by niekto zaujem v pripade vytlacenia propagacnych plagatov na vyjazd ich polepit po meste? Ja na to nemam cas, ale ak by sa niekto nasiel, tak by to mohlo celkom pomoct. Napriklad takych 20 plagatov a vylepit nejako strategicky, aby to videlo co najviac ludi. Ak by sa niekto na to dal, tak mi dajte vediet do SS. ;)


Tak uz sa mi ozvali dvaja ludia na rozlepenie, takze o toto je postarane..vdaka!

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 16.10.2007 19:00:12

No som zvedavi ze kolko ludi pojde do BB dufam ze co najviac ze sa ani do busu nezmestite :D

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 19.10.2007 16:37:07

lexmark napísal:No som zvedavi ze kolko ludi pojde do BB dufam ze co najviac ze sa ani do busu nezmestite :D
hlavne je ze ty sam nejdes dufam ze prides..... :twisted: :twisted: :evil: :evil:

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 19.10.2007 16:53:35

No ja by som chcel ist ale nemam prachy a asi fotrovci ma nepustia viiss karle :? inak by som siel

Užívateľov profilový obrázok
Horrorshow2
Príspevky: 202
Dátum registrácie: 24.09.2007 15:20:22
Bydlisko: TrenčianSKA Teplá
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Horrorshow2 » 19.10.2007 17:41:33

lexmark napísal:No ja by som chcel ist ale nemam prachy a asi fotrovci ma nepustia viiss karle :? inak by som siel

Ty si divny ja uz som tiez zazil take situacie no vzdy som uspel a siel a tom mam prisnych fotovcov:DD :evil: :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2672
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 20.10.2007 16:58:13

Takže tu čítam na nete, že slabú návštevu na Štiavničkách vytrhlo z biedy 30 statočných z Trenčína na čele s Forrestom. Gratulujem k aktívnej podpore počas celého zápasu. 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 21.10.2007 10:19:52

Luboš napísal:Takže tu čítam na nete, že slabú návštevu na Štiavničkách vytrhlo z biedy 30 statočných z Trenčína na čele s Forrestom. Gratulujem k aktívnej podpore počas celého zápasu. 8)
kde si cital, ze na cele so mnou? Bolo nas tam 30 - vsetci mohutne fandili - nikto nebol na cele... celkom pekny vyjazd.

tak pridavam reportik z vyjazdu - moc sa mi to nechcelo pisat, tak uroven asi nebude bohvieaka - ked niekto chce, tak moze tiez nieco napisat..

Sobota, 9:00, pohľad z okna – prívetivé veterné, sneho-dažďové počasie, pohľad na teplomer –1 stupeň – čas ako stvorený ísť na výjazd do Banskej Bystrice! Toto si povedalo 29 skalných fans AS Trenčín po prehýrenej piatkovej noci a vyrazilo smerom ku Kozlovi. Čašníčka v ňom mala zrejme ale podobne rušnú piatkovú noc a myslela si, že bude rozumnejšie otvoriť o hodinu neskôr, tak meníme miesto stretávky na “Hasič“. Tesne pred pol jedenástou sa presúvame pred šp. halu, kde očakávame príchod nášho autobusu. V ňom prichádza zjavne nekomunikatívny šofér, ktorý očividne nie je nadšený nasledujúcim trávením soboty. Keďže je to jeho práca, ktorú si sám vybral mu neostáva nič iné ako dopraviť 29 fanatikov do Bystrice a cesta sa začína.

V autobuse je spočiatku komorná atmosféra, ktorú sa snažíme napraviť návštevou čerpacej stanice v Jerichove, kde nás mal podľa overených informácii čakať Jirko Lála, ktorý zhodou okolností práve včera oslavoval svoje životné jubileum a všetkých nás chcel pozvať. Po príchode však zisťujeme, že pumpa ma zrejme inventúru, tak voláme Jirkovi a dohadujeme ďalšiu stretávku v Handlovej. V Handlovej navštevujeme miestny Lidl, kde Lála podľa dohody samozrejme všetko hradí a s mohutnými zásobami pokračujeme smer Bystrica. Nálada pochopiteľne ožíva a perlou doterajšieho priebehu je hláška: “Ku*va, oni tie Cabernety zatvárajú – to sa nedá ani palcom zatlačiť!“ Asi 5 kilometrov od Bystrice nás na prekvapenie všetkých čakajú 2 policajné autá a doprevádzajú nás ako delegáciu Sudánskeho kráľa až priamo pred štadión.

Pri presune od autobusu o domácich ani zmienka, tak sa pri mohutnom fandení cítime ako doma. Dvaja sa ešte pred zápasom vyberáme posilniť do najbližšieho bufetu, pretože šanca, že sa nám to podarí cez zápas je kvôli starosti miestnych zelených o naše zdravie takmer nulová. Bez problémov sa nám darí dostať aj do sektoru domácich radikálov, kde po prieskume zamávame našim na druhú stranu a odchádzame naspäť. Na štadióne je v priebehu celého zápasu počuť len nás, čo je veľmi potešujúce. Jediná vec, čo zamrzí je, že nemáme jedinú reprezentatívnu vlajku a support je založený výhradne len na fandení. Futbal nemá (tak ako väčšinou) takmer žiadnu úroveň, čo nám ale vôbec nevadí a výborná nálada neutícha. Tá sa ešte stupňuje minútu pred koncom, keď Filip dáva vyrovnávajúci gól, ktorý znamená historicky prvý bod zo súperových ihrísk. Po zápase nám prichádzajú hráči poďakovať za podporu, my im za celozápasovú snahu a spokojní odchádzame domov.

Cestou naspäť sa ešte zastavujeme na jednej pumpe (už ani neviem, ktorá presne to bola) a po víkendovom nákupe sa s nami usmiata pani s prívetivým pohľadom rozlúči so slovami: “Ďakujeme za nákup chlapci, príďte aj nabudúce“ :) Takáto ponuka sa neodmieta, tak veru asi aj prídeme. :) Pán šofér je už zjavne nervózny a vadí mu doslova každé pohnutie sa (pričom len občas zafandíme), zastavuje, keď zacíti dym a po krásnom preslove dostáva odpoveď: “Nehral si ty v nejakej telenovele?“ Odpovede sme sa nedočkali a pokračujeme ďalej. Šofo začína byť viac komunikatívny, sťažuje sa, že za túto svoju prácu dostane smiešnych pár korún na čo dostáva zozadu odpoveď: “Mal si sa lepšie učiť!“ :) Prichádzame do Trenčína, každý si po sebe z autobusu zozbiera svoje “odpadky“ a vyrážame rôznymi smermi do ulíc.

V konečnom dôsledku celkom vydarený výlet, potešil hlavne bod, nepotešil počet vlajok a relatívne nízka účasť. Stretneme sa na Petržalke, verím že už aj s novou vlajkou. :)

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 21.10.2007 14:08:20

No, chcel som sa opýtať, či boli na futbale iba tí ľudia, čo chodia, alebo aj tie plagáty niekoho nového privábili ?

Mierna úprava.
Luboš

Napísať odpoveď