Kde sú slabé stránky nášho tímu ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Kde sú slabé stránky nášho tímu ?

Príspevok od užívateľa Musu » 09.10.2007 18:53:08

Rozmýšlam, že kde sú slabiny v našom klube ....

Brankár? Obrana? Záloha? Útok? Tréner? Vedenie?

Ja si myslím, že na každý post musí prísť v ďalšom prestupovom období.

Do brány hádam ani nie :-)

Ale obrana, Minarćík odíde, Doležaj hral dobre...Podobný typ silového futbalistu mi tu chýba....

Do zálohy potrebujeme mozog ( Hanko - Czinege) už asi neprídu, myslím, že už aj vekovo neposkytujú uspokojenie našim predstavám.
Ale sú tu ďalší mladý hráči, niečo živé ako Grendel z Dubnice, či Zošák alebo Božok z Ružomberka.

A útok, to je naša samostatný téma, škoda Števka, že sme nesiahli po ňom my... Škoda, že nám chýba zakončovateľ typu Fabuša, niečo ako Ivana by mohol byť Hlohovský.... Ale Fabuš.... No myslím že nik sa mu nevyrovná, síce nikdy nebehal, no s každej druhej šance dal gól !!!


Máte nejaké typy na posilnenie? Koho by ste chceli zaradiť do kádra AS Trenčín?
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 10.10.2007 20:35:12

Prečo si myslíš,že Minarčík odíde? Preto,že je taký dobrý?Lebo podľa mňa podával dobré výkonny na tej ľavej strane :!: (pre zaújmavosť Žilina ho zaťial nechce a my Trenčín máme na neho predkupné práva) A toho Števka je naozaj škoda poďla mňa keby že mu dáme ponuku my tak o nej určite tuho zauvažoval veď predsa v Ružy ho preradili do "B" a to sa stal najlepším strelcom ligy! Druhá dobrá posila je Boris Godál(aj keď je odchovanec ,dobre,že mu dali šancu a nedali ho na hostovanie niekam preč!) a cez zimu by !mali! dojsť 4 argentinci :shock:

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 10.10.2007 20:42:14

TrenchEaglet napísal:Prečo si myslíš,že Minarčík odíde? Preto,že je taký dobrý?Lebo podľa mňa podával dobré výkonny na tej ľavej strane :!: (pre zaújmavosť Žilina ho zaťial nechce a my Trenčín máme na neho predkupné práva) A toho Števka je naozaj škoda poďla mňa keby že mu dáme ponuku my tak o nej určite tuho zauvažoval veď predsa v Ružy ho preradili do "B" a to sa stal najlepším strelcom ligy! Druhá dobrá posila je Boris Godál(aj keď je odchovanec ,dobre,že mu dali šancu a nedali ho na hostovanie niekam preč!) a cez zimu by !mali! dojsť 4 argentinci :shock:
Mino hra dobre, bolo by dobre keby ostal, ale to vie aj Zelina, nevim ci ho necha u nas :-( bodaj by nechala a my ho kupili.

Števka poznám osobne, je to správny chalan...

Godál áno, ale musí makať myslím, že múže vyrásť v kvalitného hráča.

Ale útok ? 0 bodov :-(
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 10.10.2007 21:03:07

Veru mňa tiež zaujíma ako sa bude káder meniť počas zimnej prestávky? Dúfam, že len k lepšiemu a k tomu fakt je velmi slabucky ešte keď tam staval Filipa Hlohovského tak to niečo bolo ale Filip je velmi dobrý hráč len mu chýba táka vyzretosť vačsia istota v zakončovaní proste skúsenosti! A Kameň ich má aj je rýchly len neviem ako sa može sústrediť na zápas keď stále rozpráva o tom ako "búcha" do hracích automatov. Vážne som zvedavy ako sa zmený ten kádera len pre zaujmavosť kdesi na nete som našiel ,že ten nás holandský majiteľ vlastný van der Vaarta

Napísať odpoveď