Ako ďalej s BEZPEČNOSŤOU na našom štadióne?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Ako ďalej s BEZPEČNOSŤOU na našom štadióne?

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 08.10.2007 08:02:44

Ako clovek, ktory fandi TN futbalu od cias jeho posobenia v nizsich sutaziach, vyzyvam vsetkych kompetentnych v klube, od PR managera az po generalneho, k otvorenej a hlavne vecnej diskusii ! Myslim, ze nie som jediny, koho nielen po sobote, ale po dlhych rokoch ignoracie a podcenovania bezpecnosti na nasom stadione, zaujima odpoved na nasledovne otazky:

1. Ako KONKRETNE hodlate riesit bezpecnost divakov na stadione a v jeho okoli pocas zapasu, rovnako aj pred jeho zaciatkom a po skonceni stretnutia :?:

2. Kde KONKRETNE sa stala chyba pocas sobotnajsieho duelu z hladiska organizacie a zabezpecenia :?: (Argument s dierou v plote neberiem !)

Nechcem aby to uz vypadalo ako cielena antikampan voci danej organizacii, ale pytam sa 3. Ako klub hodnoti spolupracu s najímanou SBS, ktora ma zabezpecovat bezpecnost a poriadok na stadione, no velmi casto posobi skor groteskne :?:
-----------------------------------------------------------------

Necakam, ze na dane otazky hned dostanem VECNE odpovede od ZODPOVEDNYCH ludi, myslim vsak, ze pripadna nulova odozva zo strany klubu bude len potvrdenim vrcholnej ignoracie voci nazorom, navrhom a podnetom svojich priaznivcov. Cela tema bezpecnosti by si zasluzila konecne adekvatnu pozornost, nielen na tomto fore, ale povedzme aj v Sportarene. Uz dlhe roky divaci vyslovene riskuju na niektorych zapasoch svoje zdravie !

Takze pani kompetentni, podme konecne riesit tento problem, nie recami a frazami, ale konkretnymi opatreniami, na tahu je klub :!: :!: :!:
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.10.2007 10:10:43

Jednoznačne sa pridávam k vyčerpávajúcemu príspevku Etrox49.
A do tejto tak závažnej problematiky by mali zasiahnuť aj majitelia klubu z Holandska.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 08.10.2007 12:10:26

Ja hovorím, že kým nebude nový stánok tak sa veci nepohnú a myslím, že futbal sa hrá pre ludí !!! S financiami od Holanďanov + domáci investori, mesta a podporou štátu by sa dal s najväčšou pravdepodobnosťou postaviť nový stánok, ktorá by spĺňal náročnosť a bezpečnosť !!!!

Nechceme štadión s kapacitou 30 000 ludí stačí nám aj 10 000 stánok, len aby bol k svetu a nie, že čítam, že štadión sa maluje :-( veď hlavne nech je dobrý a pekný zvonku čo?

Stúpam na schodík a podvrtnem si nohu :-(, idem na wc a čakám či ma neprekvapí potkan alebo ober veľký pavúk, nedaj Bože netopier....

Keď prší radšej zostanem doma, lepšie ako moknúť na staručkom štadióne, kde som ešte svojho času hrával majstrovské zápasy aj ja a to už je teda riadna doba....

Jediné čo sa zmenilo sú šatne, nove sedačky za čias Ozety a svetelná tabuľa s umelým osvetlením + klietka pre fanúšikou hostí. Inak nič.

Bezpečnosť neni na prvom mieste a tu nejde len o bezpečnosť od pripadného útoku hostí ale ako píšem aj o bezpečnosť a ochranu zdravia pri nerizikových domácich zápasoch....

Ja v kútiku duše verím, že raz sa dočkám a budem si môcť v klude vychutnať zápas AS z hoc akého miesta na tribúne, bez strachu o svoje zdravie....

Ja chcem vedet, ze jak sa da zistit kto je fanusik a kto je vagabund ?

Chcem sa spytat ci stale bude na stadione SBS s vekovym priemerom 70 rokov a ci budu mat pri sebe fotoalbum chuliganov...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
TrenchEaglet
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 07.10.2007 16:26:38

Príspevok od užívateľa TrenchEaglet » 10.10.2007 20:51:10

Najviac štve tá "SBS" nechápem na čo tam vobec sú aby sa len rozprávali o ko***inách alebo aby boli aj k niečomu užitoční! Veď predsa trhať lístky dokáže aj stará babka alebo 12ročny brigádnik :idea: A ktomu štadiónu na naše pomery úplne stačí stánok s kapacitou 10 000 a hlavne by som bol rád ak by sa staval nový štadión aby boli tribúny tak povediac nalepené na ihrisku,žiadna atletická dráha ,kontakt fanúšika s hráčmi na štadióne napr. ako to majú niektoré anglické kluby(chelsea...)to je velmi dobré teda aspoň mne sa to páči neviem ako vám :?:

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 11.10.2007 10:31:45

Dakujem za oficialne vyjadrenie a odpoved na moje otazky. Som rad, ze klub chape nutnost radikalne skvalitnit pracu SBS ako aj infrastrukturu na stadione, bez ohladu na zvysene naklady.

Ostava uz len preniest uvedene plany do realu a dokazat, ze to klub mysli s bezpecim svojich priaznivcov naozaj vazne! Priestoru na realizaciu bude v tomto smere az az este pocas jesene.
Willkommen in der Wirklichkeit!

Užívateľov profilový obrázok
nočes
Moderátor
Príspevky: 277
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:34:10
Bydlisko: Lúč

Príspevok od užívateľa nočes » 11.10.2007 23:23:43

co sa stadiona tyka som za anglicky model, tribuny nalepene az na autovej ciare, kapacita 10 000 je akurat, max. 15 000 viac by som nedaval, a samozrejme podla mna treba stadion riesit vhodne aj akusticky :!:
a nemali by byt v rohoch diery ( teda nie len oproti sebe 2 a 2 tribuny)

ale toto uz by patrilo do sekcie stadion a infrastruktura :oops:
ak by mal niekto záujem prispieť na ultras aktivity,
ultras účet: 520700-4200532579/8360

vďaka

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 12.10.2007 03:14:11

nočes napísal:co sa stadiona tyka som za anglicky model, tribuny nalepene az na autovej ciare, kapacita 10 000 je akurat, max. 15 000 viac by som nedaval, a samozrejme podla mna treba stadion riesit vhodne aj akusticky :!:
a nemali by byt v rohoch diery ( teda nie len oproti sebe 2 a 2 tribuny)

ale toto uz by patrilo do sekcie stadion a infrastruktura :oops:
V ramci bezpecnosti.... tribuny v ruzomberku su sice pekne, ale keby boli spojene aj bokom, ako je v petrzalke, tak by bolo fajn, myslim ze celkovo petrzalsky stanok je jeden z najkrajsich, skoda ze nemaju dorobenu tu hlavnu tribunu inak ok
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Napísať odpoveď