Útok na NAŠICH fanúšikov na NAŠOM štadióne !!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Útok na NAŠICH fanúšikov na NAŠOM štadióne !!!

Príspevok od užívateľa janoas » 06.10.2007 21:36:38

TRENČÍN 6. októbra (SITA) - Slovanistickí fanúšikovia sa opäť po týždni ukázali v negatívnom svetle, keď narušili pokojný priebeh zápasu 12. kola Corgoň ligy 2007/08 medzi AS Trenčín a MŠK Žilina, ktorý sa skončil nerozhodne 2:2. Nahnevaný generálny manažér domáceho tímu Róbert Rybníček ich nazval "háveďou" a zároveň nepriamo vyzval vedenie Slovana Bratislava aby si svojich agresívnych priaznivcov s rasistickými sklonmi riešili nielen mediálnymi vyhláseniami.
V tabuľke potápajúci sa Trenčín privítal majstrovskú Žilinu. Po 80. minúte približne 50 slovanistov, ktorých klub hral v neďalekej Dubnici nad Váhom, vtrhli na štadión s cieľom napadnúť domácich fanúšikov. Tí sú v ich nevôli od času, keď verejne prezentovali svoj odpor k rasizmu po smrti študenta Daniela Tupého. Slovanisti, ktorí si prizvali aj družobných chuligánov z Brna, útok zjavne vopred pripravili.

V rýchlosti ukradli trenčiansku vlajku a dokopali jedného fanúšika AS. Ďalší bol podľa prítomných svedkov porezaný. Na to sa vzoprel odpor aj postarších priaznivcov a slovanisti, ktorí nestihli utiecť, boli takmer zlynčovaní. V tom čase už na miesto prišli aj policajti. Svoju vinu za prienik holohlavých Bratislavčanov odmietajú. "Boli sme na možný útok slovanistov upozornení a pripravení. Na štadión však vnikli dierou v plote pri športovej hale. Troch útočníkov sme zadržali. Budú asi obvinení z výtržníctva. Ostatní bohužiaľ ušli," povedali pre agentúru SITA prítomní zasahujúci príslušníci zákona, ktorí následne po útočníkoch pátrali.
Dolapení slovanisti boli pripútaní hlavou k zemi pred bránou štadiónu. Sotva 18-roční chlapci boli zjavne vystrašení. Policajti sa zhodli na tom, že slovanistickí fanúšikovia sú najhorší na Slovensku. Vedenie trenčianskeho futbalového klubu hovorí, že pre bezpečnosť urobili všetko, čo mohli. "Mrzí ma to, pokazilo mi to zápas. Je to slovenská háveď, ultras Slovana sú jednoznačne najhorší. Podľa môjho názoru ich treba monitorovať. Ako sa to po týždni v Trnave môže opakovať?" pýtal sa generálny manažér Rybníček a ďalej pokračoval: "Slovan by mal vyvíjať väčšiu aktivitu, nielen v médiách." Takíto ľudia podľa jeho slov vyháňajú deti, rodiny ale aj ďalších fanúšikov zo štadiónu.

Užívateľov profilový obrázok
David
Administrátor
Príspevky: 106
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:26:45
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa David » 06.10.2007 21:44:34

Presunute a vytvorena nova tema.

Som z toho maximalne znechuteny. Z toho, ze nenachadzam odpoved na otazku - o co im mohlo ist, z toho, ze z 50 utocnikov 94% uslo a nebude potrestanych, z toho, ze sa to stalo prave v TRENCINE. :evil:

Len teraz dufam ze nejakych "fanusikov" AS nenapadne organizovat odvetu :roll:

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 06.10.2007 21:48:26

na naše zápasy chodilo málo bežných ludí a rodín, no po tejto skúsenosti ich bude ešte menej...... :( ale dufam , ze sa mylim

ale najviac ma sere tá vlajka ktorú ukradli :( , inak koho tam dorazali ja som tam videl vela krvavých ludí no nie dorezaného..

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.10.2007 21:55:50

Práve som dočítal Marekov článok na našej stránke.
Je ale skutočne smutné, že v klube sa od piatka o tom vedelo...áno, podľa mňa to bolo málo, čo sa spravilo...
A Polícia sa zobudila tiež neskoro, driemali na opačnom konci štadióna miesto toho, aby stáli pri "našich"...
A kde bola naša postaršia SBS-ka ?
Je mi z toho... :oops: :cry:
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 06.10.2007 22:08:43

http://www.profutbal.sk/spravy/?clanok=53083&forum=show

chlapi v tejto diskusii píše jeden slovanista pod nickom janoslovan, že sme ich my Trenčania vyprovokovali a preto na nás zautočili,,,,,
hm newiem čím sme ich mohli provokovať???

marco
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:28:04
Bydlisko: GALANTA

Príspevok od užívateľa marco » 06.10.2007 22:23:30

Vlajka ma skutočne hnevá, ale určite nie natoľko, aby z toho mali tí idioti radosť. Očakávam ich demonštratívne znehodnotenie fanúšikovského výtvoru. Nech sa zabavia. MY, TRENČIANSKI FANS, sa určite na ich nízkej zábave podieľať nebudeme. Nejakí lotri nás predsa nemôžu rozladiť. Kdesi som čítal, že všetko zlé, je na niečo dobré. Verím, že nájdeme pozitívnu reakciu aj po tomto nepríjemnom incidente. Zatiaľ neviem čo by to malo byť. Možno nejaká vnútorná sila, možno väčšia súdržnosť, možno niečo iné... Hlupák som, hlupákom ostanem, môžu si hovoriť noví majitelia vlajky. FANÚŠIK SOM - FANÚŠIKOM OSTANEM, mohlo by znieť z našej strany.

Ešte pre Ľuboša : Nie som alibista, ale skutočne neviem, čo som mal urobiť pred zápasom inak. Všetky dostupné informácie som posunul ďalej. Na opačnej strane ale chápem, že chlapcom z kotla to budem vysvetľovať zbytočne. V tej kritickej chvíli tam boli oni, nie ja... O mojom vnútornom smútku písať radšej asi nebudem. Radšej dostať dobrú po papuli, ako dostať dýku do srdca...

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 06.10.2007 22:43:41

marco napísal:Vlajka ma skutočne hnevá, ale určite nie natoľko, aby z toho mali tí idioti radosť. Očakávam ich demonštratívne znehodnotenie fanúšikovského výtvoru. Nech sa zabavia. MY, TRENČIANSKI FANS, sa určite na ich nízkej zábave podieľať nebudeme. Nejakí lotri nás predsa nemôžu rozladiť. Kdesi som čítal, že všetko zlé, je na niečo dobré. Verím, že nájdeme pozitívnu reakciu aj po tomto nepríjemnom incidente. Zatiaľ neviem čo by to malo byť. Možno nejaká vnútorná sila, možno väčšia súdržnosť, možno niečo iné... Hlupák som, hlupákom ostanem, môžu si hovoriť noví majitelia vlajky. FANÚŠIK SOM - FANÚŠIKOM OSTANEM, mohlo by znieť z našej strany.

Ešte pre Ľuboša : Nie som alibista, ale skutočne neviem, čo som mal urobiť pred zápasom inak. Všetky dostupné informácie som posunul ďalej. Na opačnej strane ale chápem, že chlapcom z kotla to budem vysvetľovať zbytočne. V tej kritickej chvíli tam boli oni, nie ja... O mojom vnútornom smútku písať radšej asi nebudem. Radšej dostať dobrú po papuli, ako dostať dýku do srdca...

Marek je jasne ze policia opat podcenila situaciu :-(
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 07.10.2007 00:26:09

chýb bolo viacero a hlavne časti fans by sa nepáčili len výhovorky na PZ, ja osobne som za to, aby sa Trenchtown gangsters znovu porobilo,bo NAJSAM vlajka v hsitorii. Teplí chudáci z BA nech si naďalej zateplujú kokoty keď na viac nemajú. že veľkomešťáci a pritom socky sťa Ráž

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 07.10.2007 01:36:37

Nebol som na futbale, lebo som ho nestihol...ale ako citam,tak to muselo byt tvrde.Je mi luto fans, ktori obsiahli od tych dementov a zaroven s potesenim citam, ze sa starsi fanuskovia postavili a takmer zlyncovali tieto tupe, kriminalne zivly.Zaroven na jednej strane chvalim generalneho za to,ze tie svine nazval havedou, no trosku mi nejde do hlavy ako takto opatovne(asi pred styrmi rokmi prebehlo na stadione nieco podobne,to som pritomny bol) mohlo dojst k napadnutiu trencianskych fans, hoci sa vedelo!!! ,ze ta haved pride a bude pachat nasilie...???Akokolvek, patria do basy s dozivotnym zakazom vstupu na stadion.P.S. K*rwa Laurinec by som uz mal ozvat a nazvat dementov z Bratislavy pravym menom, ked si zbohlatlici zo Slavia Capital nevedia s nimi rady.

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 07.10.2007 01:38:27

marco - akoze prepac, ale toto uz prekracuje vsektky hranice!! Naco si mi volal v piatok, ze ci neviem nieco o slovanistoch?!? Vedel som a to som ti aj povedal! Skoncil som s dvakrat s rozmlatenou hlavou (esteze ju mam taku tvrdu a som schopny plynule pisat) Naco si sa ma pytal, ci mate posilnit policajne zlozky?!??!?! V nasom domacom sektore sme boli cely zapas sami! V 80. minute nas napadli belasi curaci a policajti "inkognito"... Ja sam som inkasoval nenormalne vela ran do hlavy a skoncil som na chirurgii! Tomuto hovoris zabezpecena situacia na zapase?!? A VEDELI STE O TOM!!!!!

Ja na futbal nezanevriem, ale mohli by ste sa vy kompetentni zamysliet, ci vasa aktivita je dostacujuca a k niecomu speje! Kebyze mam manzelku a deti (ako ty), tak sa ani bohovy ich neodvazim volat na stadion!!! To je taky problem postavit 4-5 policajtov pred domaci sektor?!?!

Prepac, ale som znechuteny! A hlavne, ze Robo nam popraje dobru noc a povie, ze on viac spravit nemohol!! No nehnevajte sa chalani, ale keby tie belase ku*vy chceli, tak ma tam zabiju!!! (a to nielen mna!!) Ale to ma klub v <>! Hlavne, ze je bod!
Naposledy upravil/-a Forrest v 07.10.2007 11:25:04, upravené celkom 5 krát.

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 07.10.2007 01:45:46

S forrestom som siel v piatok ked mu PR manager volal...Ked uz kaslal na jeho info, stacilo si pozriet stranku ko*otov na ultrasslovan.sk, z ktorej bolo jasne, ze v Trencine nieco chystaju.Mimochodom na TA3 odzneli v reportazi tieto slova:"na zapas si cestu naslo iba par trencianskych divakov, ti primitivnejsi sa dokonca stihli aj pobit". Klub by mal odcinit svoje zlyhanie v chraneni svojich fanusikov a aspon ocistit ich meno...a vyzvat TA3 minimalne na ospravedlnenie sa!

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 07.10.2007 01:59:53

marek: Novú vlajku, ale predovšetkým ZDRAVIE NAŠICH FANÚŠIKOV musíme chrániť za každú cenu... a preco az ked sa nieco stane?!!??! To chces cakat, kym ti blazni niekoho zabiju?! Bol vazne taky obrovsky problem postavit pred domaci sektor 5-6 SBS alebo policajtov?! Tymto cele vedenie AS dokazalo, ze im na fanusikoch vobec nezalezi! Ocenujem aktivitu spravenia novej vlajky, ale nie je uz neskoro? Kde ste boli dnes?!?

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 07:18:28

KOLKO VLASTNE BOLO DOLAPENICH TYCH SLOVANISTOV, a budu obvineni iba z vytrznictva ??? a preco ked policajti vedeli ze mozu dorazit neurobili dake opatrenia okolo sektoru :evil: :evil: :evil: :evil:

Užívateľov profilový obrázok
Etrox49
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 06.08.2007 06:32:00
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Etrox49 » 07.10.2007 07:36:42

Takze pani, v Trencine ziadna zmena! Ked este za cias Hozlarovcov doslo k incidentu v zapase so Slo<->anom, krutili sme hlavami a hovorili si, boha sak to vedenie uplne 7ebe na zabezpecenie stadiona a ludi. Vtedy sa v "ohni" ocitol prakticky cely polkruh od Kozla a Sokolovne, kde sa bili pomaly aj 60-rocni pani.
Tak ako vtedy tak je dnes, dobre sa vedelo o rizikovosti zapasu, ze si par kryplov z tej najhnisavejsej pi4e na Slovensku, pride k nam riesit svoju impotenciu. Logicky sa teda pytam, jak sa moze stat ze sa 50 "ludi" dostane v pohode na stadion a prakticky do ktorehokolvek sektoru :?: Ten argument s dierou v plote to ste radsej ani nemali verejne povedat, to je skor na hanbu.

Uz asi 4 roky hovorim o tom ze SBSka na stadione je asi len "zapozicana" z Kauflandu, tito pankovia neboli, nie su a nebudu schopni robit poriadok na zapasoch!

Zrejme sa opat vyznamenal aj PZ, ktory ako vzdy uplatnil perfektny monitoring pred celou akciou, pozorne mapoval dianie, uplatnil komplexne metody riesenia problemov nasledne dokladne zhodnotil situaciu a ked tiekla krv "... no tak by sme uz aj mohli zasiahnut co poviete chlapi"? Drviva vacsina utocnikov usla, clovek musi mat asi doktorat z filozofie aby vedel kde ich treba hladat, kedze Slo<->an hra za polhodinu v DCA.

Hovorit by sa o tom dalo do nekonecna. Urcite sa zodpovedni budu v prvom rade venovat zbavovania sa zodpovednosti, to nam na Slovensku ide a vzdy islo znamenite. Lenze pani, polozte si otazku, kto po vcerajsku zoberie zenu s detmi NA FUTBAL :?: ktory dochodca si v sobotu zoberie svoj tralalacik a pojde sa pozriet NA FUTBAL :?: kto z najmladsich rocnikov dostane po vcerajsku od rodicov povolenie ist NA FUTBAL :?: Mozte robit co len chcete, Sport Arena (aj ked ju mam rad) sa moze zmenit aj na dennik ale pokial dopustite aby sa na stadione dialo to co sa deje, aby to tam vypadalo jak v ZOO, tak sa aj ta priemerna tisicovka bude stale viac a viac vzdalovat. Vstupte si do ku4va do svedomia :!: :!: :!: Menej reci, viac cinov :!:
Willkommen in der Wirklichkeit!

shtava69
Príspevky: 46
Dátum registrácie: 06.08.2007 13:18:20

Príspevok od užívateľa shtava69 » 07.10.2007 08:11:28

Etrox49 napísal:Takze pani, v Trencine ziadna zmena! Ked este za cias Hozlarovcov doslo k incidentu v zapase so Slo<->anom, krutili sme hlavami a hovorili si, boha sak to vedenie uplne 7ebe na zabezpecenie stadiona a ludi. Vtedy sa v "ohni" ocitol prakticky cely polkruh od Kozla a Sokolovne, kde sa bili pomaly aj 60-rocni pani.
Tak ako vtedy tak je dnes, dobre sa vedelo o rizikovosti zapasu, ze si par kryplov z tej najhnisavejsej pi4e na Slovensku, pride k nam riesit svoju impotenciu. Logicky sa teda pytam, jak sa moze stat ze sa 50 "ludi" dostane v pohode na stadion a prakticky do ktorehokolvek sektoru :?: Ten argument s dierou v plote to ste radsej ani nemali verejne povedat, to je skor na hanbu.

Uz asi 4 roky hovorim o tom ze SBSka na stadione je asi len "zapozicana" z Kauflandu, tito pankovia neboli, nie su a nebudu schopni robit poriadok na zapasoch!

Zrejme sa opat vyznamenal aj PZ, ktory ako vzdy uplatnil perfektny monitoring pred celou akciou, pozorne mapoval dianie, uplatnil komplexne metody riesenia problemov nasledne dokladne zhodnotil situaciu a ked tiekla krv "... no tak by sme uz aj mohli zasiahnut co poviete chlapi"? Drviva vacsina utocnikov usla, clovek musi mat asi doktorat z filozofie aby vedel kde ich treba hladat, kedze Slo<->an hra za polhodinu v DCA.

Hovorit by sa o tom dalo do nekonecna. Urcite sa zodpovedni budu v prvom rade venovat zbavovania sa zodpovednosti, to nam na Slovensku ide a vzdy islo znamenite. Lenze pani, polozte si otazku, kto po vcerajsku zoberie zenu s detmi NA FUTBAL :?: ktory dochodca si v sobotu zoberie svoj tralalacik a pojde sa pozriet NA FUTBAL :?: kto z najmladsich rocnikov dostane po vcerajsku od rodicov povolenie ist NA FUTBAL :?: Mozte robit co len chcete, Sport Arena (aj ked ju mam rad) sa moze zmenit aj na dennik ale pokial dopustite aby sa na stadione dialo to co sa deje, aby to tam vypadalo jak v ZOO, tak sa aj ta priemerna tisicovka bude stale viac a viac vzdalovat. Vstupte si do ku4va do svedomia :!: :!: :!: Menej reci, viac cinov :!:

výborne!

Napísať odpoveď