Útok na NAŠICH fanúšikov na NAŠOM štadióne !!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 08:24:04

výborne!
PRESNE TAK , LEPSIE BY TO UZ NIKTO NENAPISAL :!: :!: :!:

Upravené.
Luboš

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.10.2007 08:52:46

marco napísal:Vlajka ma skutočne hnevá, ale určite nie natoľko, aby z toho mali tí idioti radosť. Očakávam ich demonštratívne znehodnotenie fanúšikovského výtvoru. Nech sa zabavia. MY, TRENČIANSKI FANS, sa určite na ich nízkej zábave podieľať nebudeme. Nejakí lotri nás predsa nemôžu rozladiť. Kdesi som čítal, že všetko zlé, je na niečo dobré. Verím, že nájdeme pozitívnu reakciu aj po tomto nepríjemnom incidente. Zatiaľ neviem čo by to malo byť. Možno nejaká vnútorná sila, možno väčšia súdržnosť, možno niečo iné... Hlupák som, hlupákom ostanem, môžu si hovoriť noví majitelia vlajky. FANÚŠIK SOM - FANÚŠIKOM OSTANEM, mohlo by znieť z našej strany.

Ešte pre Ľuboša : Nie som alibista, ale skutočne neviem, čo som mal urobiť pred zápasom inak. Všetky dostupné informácie som posunul ďalej. Na opačnej strane ale chápem, že chlapcom z kotla to budem vysvetľovať zbytočne. V tej kritickej chvíli tam boli oni, nie ja... O mojom vnútornom smútku písať radšej asi nebudem. Radšej dostať dobrú po papuli, ako dostať dýku do srdca...
V tej časti štadióna neboli len "chlapci z kotla" tam chodí aj veľa starších pánov od 40 do 60 rokov a dokonca aj dievčatá, ženy a deti...Ja som to písal už v mojom príspevku a znovu ti zopakujem :
1. vedeli ste o tomto útoku od štvrtka resp. piatka ?
2. prečo tam neboli 3-4 policajti ?
3. prečo tam nebola SBS-ka ?

Keby tam niekoho zabili, tiež by si povedal, že ty nie si alibista, ale že nevieš, čo si mal spraviť pred zápasom viacej ?
A na toto všetko sa dívali majitelia z Holandska ?
Vedenie klubu v tomto prípade zlyhalo, sklamalo a reči o získavaní fanúšikoch si môžete strčiť...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 09:06:53

Budú asi obvinení z výtržníctva. Ostatní bohužiaľ ušli,"
TOTO SLOVICKO BUDU ASI OBVINENI MA AKY VYZNAM-ze budu obvyneni ale bo sa im tento pruser prepaci a mozu ist domov ako by nic neurobili . :?: :evil: :evil: AKO JE MOZNE ZE Z 50 SLOVANISTOV CHYTIL iba 3 :!: :!: sak to neni normalne podla mna !!!!! :twisted: :evil: :twisted:

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 07.10.2007 09:29:07

Luboš napísal:
marco napísal:Vlajka ma skutočne hnevá, ale určite nie natoľko, aby z toho mali tí idioti radosť. Očakávam ich demonštratívne znehodnotenie fanúšikovského výtvoru. Nech sa zabavia. MY, TRENČIANSKI FANS, sa určite na ich nízkej zábave podieľať nebudeme. Nejakí lotri nás predsa nemôžu rozladiť. Kdesi som čítal, že všetko zlé, je na niečo dobré. Verím, že nájdeme pozitívnu reakciu aj po tomto nepríjemnom incidente. Zatiaľ neviem čo by to malo byť. Možno nejaká vnútorná sila, možno väčšia súdržnosť, možno niečo iné... Hlupák som, hlupákom ostanem, môžu si hovoriť noví majitelia vlajky. FANÚŠIK SOM - FANÚŠIKOM OSTANEM, mohlo by znieť z našej strany.

Ešte pre Ľuboša : Nie som alibista, ale skutočne neviem, čo som mal urobiť pred zápasom inak. Všetky dostupné informácie som posunul ďalej. Na opačnej strane ale chápem, že chlapcom z kotla to budem vysvetľovať zbytočne. V tej kritickej chvíli tam boli oni, nie ja... O mojom vnútornom smútku písať radšej asi nebudem. Radšej dostať dobrú po papuli, ako dostať dýku do srdca...
V tej časti štadióna neboli len "chlapci z kotla" tam chodí aj veľa starších pánov od 40 do 60 rokov a dokonca aj dievčatá, ženy a deti...Ja som to písal už v mojom príspevku a znovu ti zopakujem :
1. vedeli ste o tomto útoku od štvrtka resp. piatka ?
2. prečo tam neboli 3-4 policajti ?
3. prečo tam nebola SBS-ka ?

Keby tam niekoho zabili, tiež by si povedal, že ty nie si alibista, ale že nevieš, čo si mal spraviť pred zápasom viacej ?
A na toto všetko sa dívali majitelia z Holandska ?
Vedenie klubu v tomto prípade zlyhalo, sklamalo a reči o získavaní fanúšikoch si môžete strčiť...
ETROX - SKVELE NAPISANE!

Lubos, presne tak! Ako som uz pisal - pan generalny, Marek Svatek a dalsi zainteresovani totalne zlyhali!!! Reci o podpore fanusikov su sice krasne, ale stale su to len reci!! Vcera doslo ku konkretnej situacii (a opakujem - dobre o nej zainteresovani vedeli a vedel o nej cely Trencin) a napriek tomu ani jeden! policajt v sektore, kde to mohlo (a aj sa tak stalo) hrozit najviac!!! Ale asi tu budem marne cakat na nejake vyjadrenie kompetentneho a nedajboze aj priznanie zlyhania.. pozapasove vyjdrenie pana Rybnicka - "Viac sme spravit nemohli" vyznieva prinajmensom smiesne...
Naposledy upravil/-a Forrest v 07.10.2007 10:10:59, upravené celkom 2 krát.

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 09:37:07

V TA3 NAS NAZVALI PRIMITIVMI ZE SME SA POBILI http://www.ta3.com/sk/relacie/17_sport/ ... -6-oktobra CO SME ASI MALI ROBIT NECHAT SA *****

Lexmark - zaciname mat pocit ze si robis z pravidiel dobry den. Nehovor mi ze si nemohol pouzit ine slovo.
- David -

Užívateľov profilový obrázok
Newstedko
Príspevky: 211
Dátum registrácie: 20.08.2007 12:08:15

Príspevok od užívateľa Newstedko » 07.10.2007 09:50:13

Presne tak,doslo k podceneniu situacie. Vedelo sa o tom,ze pride tlupa Slovanistov rychlikom, dokonca bol kvoli tomu aj na hodinu zavrety kozel.
Ked som siel cez park a potom cez sihot,daval som si pozor, ci sa odniekial nevyroja tie tupe hlavy. Cakal som policajne hliadky na kazdom rohu, ale jedine,co som videl boli dvaja postarsi mestski policajti pri brane stadiona.
*****, to uz na zapascoh Baraze minuly rok byvalo viacej fizlov,ako vcera.

Uprava - pravidlo c.1
- David -
Invaders must die

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.10.2007 11:01:33

Etrox49 napísal:Takze pani, v Trencine ziadna zmena! Ked este za cias Hozlarovcov doslo k incidentu v zapase so Slo<->anom, krutili sme hlavami a hovorili si, boha sak to vedenie uplne 7ebe na zabezpecenie stadiona a ludi. Vtedy sa v "ohni" ocitol prakticky cely polkruh od Kozla a Sokolovne, kde sa bili pomaly aj 60-rocni pani.
Tak ako vtedy tak je dnes, dobre sa vedelo o rizikovosti zapasu, ze si par kryplov z tej najhnisavejsej pi4e na Slovensku, pride k nam riesit svoju impotenciu. Logicky sa teda pytam, jak sa moze stat ze sa 50 "ludi" dostane v pohode na stadion a prakticky do ktorehokolvek sektoru :?: Ten argument s dierou v plote to ste radsej ani nemali verejne povedat, to je skor na hanbu.

Uz asi 4 roky hovorim o tom ze SBSka na stadione je asi len "zapozicana" z Kauflandu, tito pankovia neboli, nie su a nebudu schopni robit poriadok na zapasoch!

Zrejme sa opat vyznamenal aj PZ, ktory ako vzdy uplatnil perfektny monitoring pred celou akciou, pozorne mapoval dianie, uplatnil komplexne metody riesenia problemov nasledne dokladne zhodnotil situaciu a ked tiekla krv "... no tak by sme uz aj mohli zasiahnut co poviete chlapi"? Drviva vacsina utocnikov usla, clovek musi mat asi doktorat z filozofie aby vedel kde ich treba hladat, kedze Slo<->an hra za polhodinu v DCA.

Hovorit by sa o tom dalo do nekonecna. Urcite sa zodpovedni budu v prvom rade venovat zbavovania sa zodpovednosti, to nam na Slovensku ide a vzdy islo znamenite. Lenze pani, polozte si otazku, kto po vcerajsku zoberie zenu s detmi NA FUTBAL :?: ktory dochodca si v sobotu zoberie svoj tralalacik a pojde sa pozriet NA FUTBAL :?: kto z najmladsich rocnikov dostane po vcerajsku od rodicov povolenie ist NA FUTBAL :?: Mozte robit co len chcete, Sport Arena (aj ked ju mam rad) sa moze zmenit aj na dennik ale pokial dopustite aby sa na stadione dialo to co sa deje, aby to tam vypadalo jak v ZOO, tak sa aj ta priemerna tisicovka bude stale viac a viac vzdalovat. Vstupte si do ku4va do svedomia :!: :!: :!: Menej reci, viac cinov :!:
Peto ako vzdy suhlas !!!
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

arab
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 06.10.2007 20:27:43

Príspevok od užívateľa arab » 07.10.2007 13:17:47

Mnoo..moj nazor na toto vsetkoo je taky....
Prvovadee zlyhala organizaciaa...ked smee o tom vedeli Vedenie klubu malo sa na toto pripavit..no nepodarilo...Druha vec je ta zee ked som odchadzal z stadiona videl som 4 chalanov z nasich fans uplnee do krvy zramovanych..ked som sa dopocul zee zbili babu..a dobodali niekoho...rozum mi zastava nad tym ci futbal je na to aby si niekdoo vyrovnal ucty.. !?!?v kotli som mal kamarata a ked si hovoril zee to boli niaky chlapci z zeleznimi palkami prislo mi smutnoo a velmi... Ak sa nevylepsii organizacia klubu z fans nevidim to bohviee ako...Myslim si to zee keby sa niekomu niecoo stalo keby niekdo zomrel tak som zvedavy akoo by sa pani k tomu postavili !!

VERIM TOMU ZEE AS FANS SA NIC TAKEHOO NEZLAKNEE A ZE NASA VLAJKA BUDE VIAT UZ BUDUCI ZAPAS NA IHRISKACH....

Lebo My smee fandovia z trencina a niazdna splodina....

Užívateľov profilový obrázok
mi_ke
Príspevky: 228
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:49:24
Bydlisko: Trencin

Príspevok od užívateľa mi_ke » 07.10.2007 16:01:48

Mozno sa na vec v tomto smere budete pozerat trosku inac ,no ak by sa mna co i len jeden dotkol okamzite podavam trestne oznamenie...svedkov bolo dost, dokazovy material maju televizie, pachatelov by nemal byt problem vypatrat...fotky najvacsich koko*ov na Slovensku najdete na http://ultrasslovan.webconsult.sk/?p=fo ... PHPSESSID=

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 16:30:40

Chcel som sa opytat policajti zevraj patrali po dalsich slovanistoch ktory stihli utiect a ci boli daky chiteni ???

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 07.10.2007 17:51:09

lexmark napísal:Chcel som sa opytat policajti ze vraj patrali po dalsich slovanistoch ktory stihli utiect a ci boli daky chiteni ???
Slovanistov nepochytali, totižto našim "inteligentným"policajtom nedošlo kde potom mohli ísť......
Ze by smer Dubnica?

mato6
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 30.09.2007 20:09:38

Príspevok od užívateľa mato6 » 07.10.2007 17:56:19

plne suhlasim co ich trapi nas postoj k nacizmu???vsak sme jediny tym co nema vyholenu hlavu a nehajluje na zase ,urcite neucime deti ako hajlovat a ze hitler je nas kamarat zamislite sa sfz....ak sa to neviriesi tak na futbal budu chodit iba vyholeny kkti a hajlovat!!! :!:
milujem futbal a hlvne atmosferu divakov!!!

lexmark
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 24.09.2007 16:49:43

Príspevok od užívateľa lexmark » 07.10.2007 18:14:24

Kazda vyholena hlava neni nacista mas aj SHARPAKOV ... 8)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.10.2007 18:52:06

Diskusia sa rozbehla aj na www.profutbal.sk. Jeden z mála rozumnejších príspevkov od "Slovanista" :

Drviva vacsina prispevkov typicka pre tento portal... Nedaju sa ani citat, preto nechapem, ako moze nieco podobne niekto napisat.
Hadzat vsetkych fanusikov Slovana do jedneho vreca je tazky alibizmus. Pisat, ze vsetci su fasisti, fetaci, dementi, atd. je mozno typicke pre jednoduche slovenske zmyslanie, ale ma to velmi daleko od pravdy.
Slovan ma obrovsku smolu v tom, ze tieto individua sa schovavaju za fanusikov Slovana, pricom im je futbalovy Slovan uplne ukradnuty a viaceri z nich maju problem vymenovat viac ako dvoch futbalistov tohto klubu.
Slovan mal vzdy vela fanusikov, preto schovavat sa v dave a za zamienkou futbalu, je pre nich lahka prilezitost konat to, co konaju a co chcu konat. Drviva vacsina fanusikov Slovana nema zaujem o vytrznosti a podobne voloviny (hovorim o fanusikoch, nie o ludoch, ktori sa za nich schovavaju). Fanusikovia Slovana si s nimi rady asi nedaju, lebo vacsina z nich na futbal ani nechodi (pokial sa nehraje zapas pre nich vhodny). A este mi napiste, ako si s nimi maju normalni fanusikovia poradit??? Lebo ja fakt neviem o nejakom normalnom prostriedku. Poradit by si s nimi mohli organizatori a policia. Ale na Slovensku dlhe roky plati na stadionoch kolektivna vina (rozumej tomu, ze z 200 ludi v sektore robi bordel 20 a nabehne zasahova jednotka a idu kosit po rade, bez ohladu, kto co spravil). A prave vy, ktori tu vypisujete, hromadne tlieskate a vydavate vitazne pokriky, ako policajti mlatia fanusikov Slovana, pricom je medzi nimi kopa fanusikov (a verte mi, ze nepisem voloviny), ktori su proti tymto zverstvam. Na jednej strane odsudzujete nasilie a na strane druhej mu tlieskate a podporujete ho. Pokial sa nepojde po konkretnych ludoch (co doteraz za tie dlhe roky nebolo), tak dovtedy to tu bude vyzerat ako na balkane. Samozrejme tomu musia byt prisposobene aj stadiony, lebo je pre mna absurdnost, ked ma na stadion nepustia s plastovou tyckou od vlajky a na stadione su po zemi zelezne tyce zo sedaciek.
Ako si ma futbalovy klub Slovan poradit s ludmi, ktori sa vydavaju (ale nie su) za fanusikov Slovana na zapase Trencin-Zilina??? Pan Rybnicek je tak kompetentny ako jeho brat v STV... Slovan si dokaze urobit poriado na domacom zapase, kde zapas organizuje, ale na zapasoch vonku nema SK Slovan kompetencie, aby nieco riesil.
Som fanusik Slovanu, pricom chodim na futbal len kvoli Slovanu a nie kvoli zverstvam, pricom spravanie policie sa radikalne meni, ci mam na sebe sal Slovana, alebo nie. A je to prave kvoli ludom, ktori sa predviedli v Trencine... A verte mi, ze to neni dobry pocit. Ale napriek tomu ten sal si na seba dam a nebudem sa distancovat od klubu, ktoremu fandim cely zivot. Vyjadrenie niekoho, ze ked uvidi fanusika Slovana, tak je po nom su pre mna usmevne. Nech sa paci, mozem mi bez problemov vrazit, ale potom sa radis medzi tych, ktorych tu odsudzujes. Cize si mentalne, psychicky a inteligentne na rovnakej urovni.
Naposledy upravil/-a Luboš v 07.10.2007 19:22:47, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.10.2007 18:58:16

Ja sa k nemu vyjadrím :
Ono je veľmi ťažké nehádzať všetkých do jedného vreca, keď vám rozbijú hlavu, máte otras mozgu, 10 štichov na hlave, 4 vyrazené zuby a zlomené rebro, že ? :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď