2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa sammy » 01.08.2018 10:15:53

presne vystihnute, hamer. aj preto ma mrzi nic-neriesiaca odozva zo strany nasho klubu. ziadna oficialna staznost znamena, ze marhefka nielenze obide bez trestu a najblizsie si nas znova vychutna, ale co je horsie - klub sa tymto vlastne nezastal moniza tak ako sa mal a predhodil ho sfz mafii ako na podnose, nech si s nim robia co chcu. keby tam bola ofic staznost, tak sa ma chudak aspon o co opriet pri obhajovani.

a k sasovi, co tu chce obhajovat marhefku aj s sfz, resp zhadzovat moniza - nabuduce si aj pozri zapas a potom sa vyjadruj. a ak si ho videl a pises takto od veci, tak vyhladaj odbornu pomoc!

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Andy182 » 01.08.2018 11:53:51

v športe článok (denník)...

Marhefka bol odmenený za svoj výkon známkou 8,2 od delegáta. Jediná pripomienka ktorú dostal bola tá, že mal ešte dostať ŽK Šeďo, za vybehnutie zo 16tky za rozhodcom.
Tak všetci sme kkti a rozhodcovia sú lietadlo.

Ako som písal na začiatku, je*ať RK, Marhefku... aj tak už nič nezmeníme. Nik nám neublížil, len my sme plačkovia.

poďme sa sústrediť na zajtrajší duel.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Balrog » 01.08.2018 12:02:53

8,2 ??? ufff... tak to je iná kávička... možno delegát celý zápas chlastal vo VIPke a napísal hodnotenie z predchádzajúceho vzoru [smilie=clap.gif]
v zásade sa k tomu klub postavil absolútne servilne s rektálnym predklonom tak čo sme čakali, že?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.08.2018 12:17:02

[smilie=excl.gif] Neuveriteľné, a kto bol ten delegát ? Dobre ošetrene z viacerych stran. Potom sa nečudujme ako sa piska. Tu asi pomoze naozaj len staznost pomimo nasich organov a ako perlicku uviest aj toto hodnotenie.
Suhlasim ze sa treba ale teraz sustredit na zajtrajsi duel.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa handel » 01.08.2018 13:08:05

V každej futbalovejšej krajine by ten skorumpovaný zmrd mal dávno rozbitú palicu a v takej Južnej amerike by od neho bol už definitívny pokoj. Iba v ovčej krajine sa klub nezastane svojho trénera ktorý sa konečne ako prvý tréner v histórii klubu dokáže ozvať proti do očí bijúcemu nepráviu - nie, posraný klub namiesto toho bude "riešiť jeho neprimerané emócie"?!!!
Iba v krajine oviec sa nájde na fanúšikovskej stránke klubu dosraný exot -našťastie jediný- ktorý sa bude zastávať skorumpovaného zmrda a zároveň zosmiešňuje nášho trénera ktorý sa nebál aspoň nepriamo pomenovať mafiu vo futbale v tejto krajine oviec.
Keďže v skrznaskrz skorumpovnej krajine oviec sa asi ťažko dočkáme nejakých protestných akcií/štrajkov slušnejších klubov voči rozhodcovskej trtkavskoblaváckej mafii & SFZ, tak jediná pomoc je asi to samovražedné zúfalstvo čo spravila Myjava.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.08.2018 14:05:28

erik

Marhefka je mantak a to som piskal len som to nechal kvoli rodine a vikendom v prdeli. Ale uz vtedy bol tlacenka. Neboj viem o com to je.

Pani taky jeden clanok a video na objednavku v Sport-e by to vyriesil. Neverim, ze nikto z PR nema kontakt na niekoho kto by spravil sluzbicku. Inak tato persona bude spinit nas futbal aj nadalej
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.08.2018 14:11:01

"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.08.2018 22:46:39

Snapshot suhlas, a k tomu druhemu prispevku - ten clanok je este velmi velmi zhovievavy. Ved pred penaltou uz bola lopta blizsie k odkopavajucemu Skovajsovi ale Kostadinov ho potkol a sam nasledne uplne neprirodzene padol, tam je to jednoznacne nespravne rozhodnutie.
Pri druhej ZK Suleka bolo jeho jedinou chybou ze pri obrannom zakroku zluftoval, co je ale futbalova chyba a nie priestupok proti pravidlam. Ak by trafil loptu tak sa ani nemoze piskat faul. Vo vzduchu vsak potom zotrvacnostou padal smerom k utociacemu Gal-Andrezlymu, ktory sa mu snazil vyhnut ale nasledne spadol aj s efektnou piruetou. Nie som isty ci to bolo na ZK lebo Sulek jednoznacne isiel po lopte a nie po hracovi a ani to nebol nebezpecny zakrok.
Pri faule Bukariho islo o obycajny obranny zakrok na aky ma narok aj hrac so ZK. Bukari sa tiez snazil vypichnut loptu, jeho noha isla po zemi a kopacky protihraca sa mohla dotknut nanajvys zlahka. Absolutne ziadny nebezpecny zakrok, protihrac Twardzik ale nasledne spadol a co je velmi zaujimave tak sa chytal za lytko kde vobec nebol ziadny kontakt s Bukarim. Nechcem byt nekriticky voci nasim hracom ale podla mna ani toto nebolo na ZK - a az po tomto 2. nasom vyluceni zlomil RK zapas vo svoj prospech.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Juraj » 01.08.2018 23:57:01

Už dlhšie som nepísal,lebo som dlhodobo znechutený politikou klubu,či už je to meškajúca výstavba,neexzistujúca komunikácia klubu voči fanúšikom,či to,že odchovanci klubu hrajú všade inde na Slovensku,len nie doma...
Jediný svetlý moment za posledný rok je akadémia,či postup do EL...
Ale nedalo mi sa nevyjadriť k poslednému zápasu,keďže dianie okolo AS stále sledujem aj keď už nie tak aktívne...
Súhlasím s Hamerom aj Handelom...
Môj názor:To čo sa deje v poslednej dobe v slovenskom futbale aj spoločnosti je frustrujúce a smutné...
SFZ rieši iba malé ryby a chránené hovädá ako Marhefka,Kružliak,Otčenáš a iní si s úsmevom rozhodujú ako sa im zachce,či ako im niekto prikáže a ešte ich za to odmenia profesionalizáciou...
Samé paralely s vedením nášho štátu a situáciou po nedávnych smutných udalostiach...
Vo futbale aj v spoločnosti vládnu bezcharakterné svine,ktorým vôbec na ľuďoch,či fanúšikoch nezáleží,majú ich síce plné ústa ale skutek-utek...
To by sa ešte dalo pochopiť,keďže oligarchovia z politiky a futbalu sú prepletení a záleží im na úspechu svojich klubov(Kmotrík,Pór,Filo),ale nechápem to,že klub,ktorý dennodenne žije futbalom a bojuje o prežitie vopchá vždy hlavu do piesku keď mu pred tým ešte na ňu naserú...
Klub ktorý už roky ukazuje,že sa dá ísť aj inou ako slovenskou cestou,transparentne,čitateľne a čisto by mal práve vtedy keď sa udejú takéto špinavosti nahlas protestovať a ukázať príklad ako sa má futbal robiť správne podľa príkladu zo zahraničia a know-how majiteľa klubu!!!
Vykričať verejnosti všetky krivdy v slovenskom futbale,prípadne použiť aj právne kroky,aby sa to už neopakovalo!!!
Ale farizeji a alibisti v AS radšej vydali alibistické vyhlásenie verejnosti,ktorým potopili svojho trénera,ktorého si vybrali,aby práve na Slovensku aplikoval moderné metódy zo zahraničia,transparentnosť a férovosť!!!
A keď mu na disciplinárke naložia,dajú exemplárny trest a pokutu ešte im vedenie AS zatlieska v stoji a poďakuje...
Mužovi,ktorý si mohol kľudne žiť v modernej európskej krajine a namiesto toho bojuje proti nespravodlivosti v"banánovej republike",kde prijal pozvanie majiteľa klubu,aby pomohol pozdvihnúť futbalovú aj morálnu úroveň klubu aj celej súťaže a čo sa mu za to dostalo...
Bravó vedenie klubu,bravó AS,len tak ďalej,ale pozor,aby keď postavíte tú virtuálnu tribúnu,tam aj prišli ešte nejakí fanúšikovia,ktorí vám ešte budú veriť...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa falco » 02.08.2018 09:12:07

As už dávno tú cestu opustil [smilie=chop.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.08.2018 10:32:38

Za mňa nám najviac uškodil druhý titul. Odvtedy vedenie rozmýšľa inak. [smilie=chop.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa filipina » 02.08.2018 11:50:52

Čo iné sa dalo čakať ........... to je ako inšpekcia polície na MV [smilie=axe.gif] https://sport.aktuality.sk/c/349186/roz ... -trencina/
https://profutbal.sk/clanok/222132-zvaz ... dnej-chyby
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa Andy182 » 02.08.2018 12:12:32

Filipina,ten druhy clanok je z 2017.

Uvidime co vyplodi komisia rozhodcov teraz.. Ale ked mu dal delegat 8.2 tak asi ho opat ocistia

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa handel » 02.08.2018 12:34:18

Ahoj Juraj, ako vždy napísal si to veľmi výstižne. To znechutenie sa už nejaký čas stupňuje aj u mňa a mám obavy že zanevriem na celý futbal. Škoda že tento pekný šport ktorý za nič nemôže dokáže čvarga nenažraných kriminálnikov fanúšikom takto otráviť.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Re: 2.kolo...AS Trenčín - MFK Ružomberok 1:4

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.08.2018 13:36:34

Mna praveze hneva nas klub. To, ze na houno niekto piska neovplyvnime. Ale ovplyvnime hru. V majstrovskych sezonach sme to neriesili, lebo sme boli dobri a ani rozhodcivia to nemali ako ovplyvnit. Momentalne hrame 3.rok priemerne, tak aj chyby rozhodcov viac riesime, ale my sa hlavne musime pozerat na seba. Uz nehrame tak dobre, ani sanci si uz tolko nevypracujeme a dozadu je tiez slabota a to vieme ovplivnit a musime to zlepsit. Ak budeme hrat dobry utocny futbal, tak budeme vyhravat a ani Kmotrik ani Poor a ani Kovacik nas nezastavia.

Napísať odpoveď