23.kolo. AS - Trnava 1:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Re: 23.kolo. AS - Trnava 1:2

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 12.03.2018 13:24:08

Tá Trnava bude ako henten anglický Lajster. Padesát rokov nič, potom sa nejako náhodne dokopú k titulu a potom ďalších padesát rokov nič.

Ale my za tú efektivitu si nezaslúžime ani účasť v okresnej lige, nieto v EL, toto je neskutočné. Viac radšej nebudem písať nič, lebo by som sa tu sexuálne vyjadril.

Stretneme sa v ďalšom ročníku.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Re: 23.kolo. AS - Trnava 1:2

Príspevok od užívateľa sammy » 12.03.2018 14:02:36

celkom dobry futbal, napriek tomu velke sklamanie. nie preto, ze by som potreboval vyhrat za kazdu cenu. akceptujem aj takuto sezonu. chapem, ze mustvo sa furt meni a ze priorita je stadion (snad). ale pomahat takto k titulu niekomu, kto si to svojim futbalom nezasluzi skratka clovek stravi len tazko. s tym pocitom beznadeje clovek ide uz pomaly na kazdy zapas s trnavou a vlastne vsetkymi silnymi supermi. pretoze vie, co bude hrat jeho muzstvo a vie co bude hrat super a ako to bude vyzerat na ihrisku. a to ho musi svojim sposobom ubijat. mna teda urcite. pozor - tu netvrdim, ze sa mi nepaci utocny futbal. naopak, na ten trnavsky by som nevydrzal pozerat. len mi tam chyba urcita invencia pri vymyslani taktiky a akakolvek snaha prekvapit supera. bol som aj vnutorne nachystany na podpasovky od rozhodcu ale nic hrozne som nespozoroval. stazovat sa v tomto pripade nie je na koho okrem svojej neschopnosti. dalsia dolezita vec - hostia i ked nam futbalovo siahaju asi po clenky, tak boli tymovejsi a zapalenejsi pre uspech, ci uz ciastkovy alebo celkovy. nieco na sposob jeden za vsetkych, vsetci za jedneho. toto u nas absolutne absentuje, toto obetovanie sa pre tymovy uspech.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Re: 23.kolo. AS - Trnava 1:2

Príspevok od užívateľa Jerry » 12.03.2018 14:41:42

To je pravda sammy. Hrame sice na “oko” pekne, drzime loptu, tukame si to od zadu do predu, ale chyba mi tam nieco. Nejaka lahkost, jednoduchost, ucelnost s tam spojena... take maju ludia radi. Rad pozeravam stare videa nasich zapasov od postupu do ligy, mam ich napozeranych mozno viac ako nasi treneri a tam je vidiet ze v casoch nedavno minulych sme vedeli hrat aj priamociarejsie, efektivnejsie, Slovan, Trnava tu dostavali stvorky, zo Zilinou vzdy prestrelky alebo pakle, outsideri sem chodili na slusne nakupy a to sme nemuseli mat v kadri XY holandanov a pod. Hrali tu chlapci ako Mazan, Mondek, Adi, Depetris, Ramon, Hajradinovic, Kubik, Stefanik atd.mohol by som menovat, ale kader AS bol taky “slovenskejsi”. Tak isto aj tribuny na tychto zapasoch boli viac plnsie ako poslednou dobou. Nieco “ochladlo” a nieco nas dobehlo po tej vykonnostnej stranke. Nuz, treba len verit v lepsie zajtrajsky, konzistentne vykony sice mame, tikitaka tiez, aj rychle kridla ako Azango ci Gong, ale mizernych zakoncovatelov od prveho po posledneho hraca. Neni tam chlapa co by poriadne ujebal s poza sestnastky, vsetko tlacime len do patky. Uz je na treneroch aby vedeli fungovat variabilne aj takticky aby nebol nas vykon len obohrata platna.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 23.kolo. AS - Trnava 1:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.03.2018 15:10:26

Zaujal ma nadpis na nasej stranke o nezasluzenej prehre. Nie je nezasluzena ked sme v nasom na sily narocnom tlaku v 1.polcase netrafili ani raz priestor brany (ani to brvno a ani ta brankarom vyrazena strela nesmerovali do brany). V druhom polcase sme uz trafili priestor ale bez potrebnej razancie, okrem nasho velmi neskoreho golu, dokonca aj na ten musel nabit Catakovicovi hrac TT.
TT inak hrala sice nie utocne ale velmi tymovo, hraci si navzajom pomahali v obrane (na rozdiel od nas napr. pred 1.golom). Ale aj v protiutokoch ich vsetky strely boli nebezpecne a smerovali do brany. Skovajsa pri ich prvom protiutoku trestuhodne nechal volneho Jirku, navyse pri hlavickovani spadol a odokryl priestor ku golu. Ani pred druhym golom si Skovajsa znovu trestuhodne nevsimol vybiehajuceho hraca TT a neprebral priecnu nahravku od Klescika. Tu vobec nebol vinny Klescik ako sa na tlacovke hned po zapase zmienil nas trener, pri pozreti zaznamu urcite zmenil nazor. Lebo nahravka bola uplne o.k., Skovajsa o nej vedel aj Lawrence ukazoval Klescikovi ze ma tam nahravat, len Skovajsa si mal davat znovu pozor na vybiehajuceho hraca TT, ktory bol povodne od lopty dalej. Je smutne ze spolahlivy Cogy pritom sedel na lavicke, podla mna by stalo za uvahu posunut Suleka na stopera ku Klescovi, nalavo James a napravo Cogy.
V utoku a aj pri castych rohoch sme hrali velmi stereotypne na centre, stalo by za uvahu namiesto nefektivnej hry na hrotovych utocnikov vyskusat niekedy hru na tri kridla (ako za cias Gino, Jairo, Guba alebo Kalu), tych mame dost a technicky vyspelych, myslim ze by vytvorili ovela viac nebezpecnych sanci.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: 23.kolo. AS - Trnava 1:2

Príspevok od užívateľa Hamer » 16.03.2018 22:28:17

A este raz sa vratim k zapasu s TT, aby som nebol na Skovajsu len kriticky za to slabsie osobne branenie. Dopredu totiz tento chalan hrava dobre, tam mu nikto z fans asi nemoze nic vycitat, ak si zlepsi aj v spominane nedostatky tak moze byt velmi dobry hrac. A pri tom prvom gole mu pri braneni urcite mohol respektive mal pomoct napriklad aj Azango, mozno dokonca aj pri tej nezachytenej nahravke pred druhym golom.

Napísať odpoveď