18.kolo. Slovan - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

18.kolo. Slovan - AS 1:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 03.11.2017 20:04:29

sobota 2.12.2017 15:00
Naposledy upravil/-a Luboš v 02.12.2017 17:04:28, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.12.2017 10:05:33

Dnes bude uspech akykolvek vysledok, ktory nam prinesie co i len bod. Slovan aj Zilina su uplne niekde inde co sa tyka taktiky ako my. Oni s nami hraju rozumne, nechaju nam drzat loptu a kombinovat, ale iba po sestnastku a z protiutokov nam par golov fuknu. My po zapase povieme, ze rozhodli chyby a poucime sa z prehry, povieme ze sme hrali dobre a tento scenar sa bude opakovat aj o tyzden so Zilinou.

Bodaj by som sa mylil.

Dnesny tip 4-1 pre domacich [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 02.12.2017 12:48:01

tak nejak. vidia to vsetci okrem realizacneho timu. maju skratka nakazane utocit za kazdych okolnosti a nehladi sa na kvalitu prevedenia utoku, ale na kvantitu. takze potom tie utoky aj tak vyzeraju - hraci su postupom casu z toho podla mna demotivovani a robia to strasne pomaly, nestihaju sa vracat a potom horime vzadu. tak rad by som videl v nasej hre trocha rozumu a aj nejake takticke prvky. hlavne od starsich hracov a trenerov. nech uz je co najskor postaveny stadion a skonci toto hracske a trenerske provizorium. som ochotny to pretrpiet iba za podmienky, ze aj ked nemaju pozadovanu kvalitu, tak aspon vydaju v kazdom zapase 100%. posledne zapasy zial hraci neponukli ani to. mam z dnesku obavy.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 02.12.2017 17:44:44

Azango videl 1x sneh ked cakal az do 80 minuty? Lebo Beridze mal odist uz popolcase.. Namiesto toho ide dole gong.. Ah jaj

Mali sme ich na lopate, stratene 2 body

Sevela tam zazraky nenarobi, kader kvalitu ma, ale sudrznost nulova

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.12.2017 19:23:05

zapas som nevidel, ale vysledok nevybocuje z nasej sucasnej situacie. sestka je podla mna uz pase, lebo ruzomberok je aktualne lepsi ako my a zobrat si to nenecha. pisete tu niektori o nestastnych striedaniach, co ma neprekvapuje tiez. nehovorim, ze nasi treneri futbalu nerozumeju, ale treba tam vodcovsku osobnost na poziciu hlavneho trenera. snad to vedenie vidi a bude sa to riesit v zimnej prestavke.
pokial ide o sevelu, nikde uz nenajde prostredie, hracov a ludi okolo klubu ako u nas. v skuBe uz vobec nie. na slovensku sa viac ako slovan neda dosiahnut a ti hraci su si toho vedomi. vacsina z nich uz ma svoje roky a chcu z toho vytrieskat co najviac prachov. potom to tak vyzera. sevela by sa mal poobzerat po niecom inom, lebo sa tam zakope.

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Opäť pokazená sobota

Príspevok od užívateľa joseph11 » 02.12.2017 20:31:37

Nechcel som si dnes pokaziť sobotu a tak som si povedal, že nebudem pozerať futbal, ale bol som doma s deťmi tak som si zapol aspoň druhý polčas. Môžem konštatovať, že som totálne naštvaný! Po dnešnom zápase môžem konštatovať, že sme mužstvo, ktoré sa totálne utopilo v kľučkách a krátkych prihrávkach!!! Slovan sme mali totálne na lopate. Čo z toho, že sme boli lepší, keď od 55. minúty, keď Beridze trafil tyč, tak sme nevystrelili na bránu?! Súhlasím s Andym, že Beridze mal byť dávno vystriedaný - je to totálna baletka, z každého súboja odťahoval nohu, nevyhral jeden bežecký súboj, ani raz nevyskúšal kľučku jeden na jedného! To zase vidia len fanúšikovia...a tréneri ho nechajú hrať celý zápas? Na čo majú tréneri tri striedania, keď striedajú prvého hráča až v 80 minúte? (a aj to jedného z najlepších hráčov na ihrisku - hoci mal žltú kartu?)
Na čo mi je taký hráč ako Ubink (dnes asi najlepší hráč na ihrisku), ktorý urobí 598 kľučiek za zápas z toho vyhrá 590, ale nedá ani jednu finálnu prihrávku a nevystrelí na bránu?! (Jednu strelu na bránu čo mal - to bola malá domov). Ďalšia vec, z ktorej som totálne naštvaný je to, že nikto nedokáže našim hráčom povedať, že gól môžu dať aj strelou z diaľky príp. zo šestnástky??? Celý druhý polčas som tŕpol, že Slovan strelí nejaký náhodný gól..., pretože my sme z tej prevahy nič nevyťažili. A nech mi niekto vysvetlí, čo tam robil Čogley...ten ešte aj aut hodí na hlavu prvému Slovanistovi...

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.12.2017 22:04:33

Nebolo to až také zlé, ako som ocakaval, ten bod môže mat este cenu zlata.

K zapasu;
bolo tam neuveritelne vela pokazených prihravok, hlavne Ubink dost kazil aj lahke prihravky.
Beridze je v lese od začiatku sezóny.
Prečo sa strieda az posledných 10 minut mi je zahadou, Azango mal ist na plac v 50-60 minute, Mance okolo 70 minuty, posledny pred koncom v ramci vyvoja zapasu.
Slovan bol slaby ja caj, mali sme im dat 3-4 kusy a bol by pokoj, nie takto som trpol do konca, ci to znova nedodrbeme.

Beridzeho gol mal platit ! ! ! o Ofside sa nejednalo ! ! !

https://imgur.com/wrkZ2Fu

Podať sťažnosť na čiarového, nech si ten ču*ák už nezamáva...

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 03.12.2017 10:08:22

pred zapasom by som bod bral, ale kedze sa super nedostavil (toto som snad este nevidel takuto slabu bratislavu), akurat sme potvrdili svoju celkovu nemohucnost tuto sezonu. borbely ma male plus, ze verejne povedal to, co som tu uz pisal davnejsie - nemame tam lidra. nielen obrany, ktora je jeden chaos, ale celeho muzstva. preto vyzerame ako ovce, ktore su spokojne aj s vcerajsim nerovnym (prekvapivo?) metrom rozhodcu. rovnake situacie posudzoval inak pre obe strany a ceresnicka neuznany regulerny gol.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 03.12.2017 12:42:53

Slovan bol včera naozaj neškodný,mali sme ho poraziť a získať 3 body,lebo Nitra zbiera po bodíku skoro v každom zápase...
Škoda nepremenených šancí aj neuznaného gólu...
Herne to nebolo až také zlé,ale stále je to také nevýrazné jalové držanie lopty,bez efektu,jednoznačne mužstvu chýba líder,ktorý by usmernil aj strhol chalanov a podľa mňa sú rezervy aj v nasadení-takto sa o 6-stku nehrá...
Nech už je zimná prestávka a nejaké rozumné zmeny v kádri,posilniť obranu,nájsť skúsenejšieho hráča,ktorý by tím potiahol skúsenosťami aj mentálne a vymeniť trénerov...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 03.12.2017 13:28:06

burka v belasom raji? ach, mato, mato, ale si sa dostal do peknej particky. isto sa nechces vratit? [smilie=wave.gif]

https://sport.sme.sk/c/20709668/slovan- ... ml?ref=trz

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 03.12.2017 14:26:46

Nefutbalové prostredie, nefutbalové počasie, tragický Slovan - čo my nevieme využiť ......... (boli hodní Podbrezovej). A ešte k tomu Hološko, ktorému bolo treba s...ť (hríba nemusím, ale asi vedel čo robí).
A Ševela - stúpil si ty do pekného [smilie=shit.gif] . Dlhodobo čo si si vybudoval, to teraz v skube hodíš very friško do vody ........ A kmotrom treba max. plejstejšn, nie Slovan ..........
P.S. Nedá mi sa nevrátiť k našej lige, na takýchto "štadiónoch" a v takomto počasí ligu NEHRAŤ !!!!!!!! A to nás ešte čakajú Slotovany doma - vidím to max. na 1000 človekov [smilie=oops.gif] .
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 03.12.2017 14:48:34

sammy ako jediný správne nazval neuznaný gól len čerešničkou. Oveľa dôležitejšie pre zápas bolo permanentné zarezávanie našej hry špinavou Chmurou. Žiadny náš hráč sa nemohol k žiadnemu skubákovi priblížiť bližšie ako pol metra, lebo ak skube hrozila strata lopty, okamžite akýkoľvek náznak súboja pískal faul. Ak sme mali loptu my, tak zrazu sa úzkostlivá Chmura zázračne zmenila na najbenevolentnejšieho rozhodcu na svete, ktorý pripúšťa sácanie, strkanie... priam kanadský hokej.
Už záverečné štatistiky vravia že niečo nehrá: AS-mužstvo ktoré malo výrazne vyššie držanie lopty a dominovalo celý zápas, má viac ako dvojnásobný počet faulov 11-24! Mužstvo ktoré má loptu, nemá dôvod faulovať, väčší počet faulov väčšinou máva defenzívnejší tím. Dokonca dvorný slovanistický komentátor Merčiak pri jednom nehoráznom odpískaní neexistujúceho faulu na Greifa sa divil: tak to naozaj neviem kto Greifa fauloval...
Čerešnička neuznaného gólu je zo záznamu ASTV (kvitujem že zaradili aj naše poškodenie) ešte viac do očí bijúca nehoráznosť: https://i.imgur.com/srQ7lvi.jpg
Uvidíme, či sme beznádejné pokorné nemé ovce, alebo aspoň po tomto jasne dokázanom svinstve sa bude protestovať. Body nám už nevrátia a ak by (náhodou) rozhodca aj dostal krátku stopku, očividne obdržaný bakšiš mu vysoko vynahradí tých pár zápasov. Ale ak sa v tomto hnojisku vznešene nazývanom Fortuna liga nebude nikto voči podvodom ohradzovať, tak si budú s nemafiánskymi klubmi robiť už úplne čo sa im zachce.

Po takom priebehu, našej žrdke, neuznanom góle a skubáckom náhodnom dotlačení lopty do brány po skrumáži to bola ďalšia naša strata dvoch jasných bodov. Najlepší jednoznačne Achraf. Janga sa vracia do starej ne-formy, už by som ho do základu nedával. Ale prachy za jeho predaj asi potrebujú viac...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 03.12.2017 20:28:01

Slovan bol lahko zdolatelny super aj ked mal na svojej strane rozhodcov.

Sa cudujem Sevelovi, ze mu toto nevadi. Ze hraju s podporou rozhodcov. Ale ved on tam dlho nebude toto nie je ta vysoka skola o ktorej hovoril RR.

V pripadoch utoku, medzi stredom a obrnou nebol ziaden hrac. Tam lopty zbierali slovanisti.

Ale napadanie po strate lopty, bolo vyborne velmi sa mi pacilo. \

Skoda inkasovaneho goluy aj ked tam bol jasny faul na Cogyho. Prekvapivo ho ani v studiu nevideli. Nuz a neuznany gol bol vrchol piskania.

Chcel by som vyzdvihnut Ashraffa, ktory vyborne branil aj zakladal utoky, tvoril a kombinoval. Ubbink sa snazil ale opat isiel na svojich 75%. Keby pridal je top v lige.

Striedaniam nechapem ani keby mi to vysvetlili. Preco tam drzali Beridzeho, ktory nevladal?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 03.12.2017 21:48:36

snapshot napísal:
Ale napadanie po strate lopty, bolo vyborne velmi sa mi pacilo. \

Chcel by som vyzdvihnut Ashraffa, ktory vyborne branil aj zakladal utoky, tvoril a kombinoval. Ubbink sa snazil ale opat isiel na svojich 75%. Keby pridal je top v lige
Pridávam sa aj ja,aby som nebol iba kritický:
-napádanie po strate lopty aj na polovici Slovana bolo super!!!
-Ashraff odohral vynikajúci zápas a aj celú jeseň patrí k našim najlepším hráčom!!! [smilie=bow.gif]

Veľmi nám chýba Van Haren,keď hral,vždy bol jeden z našich rozhodujúcich hráčov,keby hral,tak odchádzame z Pasienkov ako víťazi...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď