16.kolo. Michalovce - AS 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.11.2017 16:52:14

Najhorsi vykon v polcase aky som kedy od nas videl. Keby bolo 5-6 v nasej sieti, nikto by nemohol ani ceknut.

Vsetci Zle rad radom okrem Semrinca.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 28.11.2017 17:58:30

A je po sezone... [smilie=axe.gif]
Cez zimu treba vyuzit cas doviest stopera a krajneho obrancu,založnika mozno ešte jedno kvalitne kridlo, Keston, Kloosterovci,Ubbink odchod preč !!!
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.11.2017 18:09:52

Ak postupime do prvej 6-ky, tak bude vsetko po starom.

Ak nepostupime do prvej 6-ky, tak mozno je sanca, ze sa nieco v zime zmeni.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 28.11.2017 19:51:43

Guliver s tym zrebom co mame tažko postupime.
AS trencin

kestl
Príspevky: 172
Dátum registrácie: 03.08.2007 10:43:20
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa kestl » 28.11.2017 21:26:11

GULIVER napísal:Ak postupime do prvej 6-ky, tak bude vsetko po starom.

Ak nepostupime do prvej 6-ky, tak mozno je sanca, ze sa nieco v zime zmeni.
O tom ci postupime do 1 6-ky sa rozhodne az po troch jarnych kolach, takze tvoje uvahy o zmenach su neopodstatnene. I ked nejake zmeny by mali prist.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 28.11.2017 21:55:25

Dnes boli Michalovce jasne lepšie,naši profesorský výkon...
Niečo mi hovorí,že si s nimi ešte v tejto sezóne zahráme...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.11.2017 22:49:14

V prvom polčase súhlasím s Guliverom že otrasné, v druhom trochu zlepšenie, ale psie kusy stvárala striedavo väčšina našich hráčov a keby Šemrinec nevychytal zo desať ich šancí, mohlo byť fiasko.
Cifranič vážne ešte nevidel ako katastrofálne hráva Lawrence v zálohe?!
Kestonova činnosť v pokutovom: v lepšom prípade ignorant, v horšom tragéd. Najväčšia záhada je koho si on držal pri inkasovanom góle, keď pred Šemrincom boli dvaja voľní hráči.
Po stiahnutí Lawrenca sme hrali väčšinou strede iba s dvomi hráčmi, ale sranda je že to tak bolo lepšie, lebo Aschraf i Zubairu fakt makali a patrili k lepším.
Od krídiel nedostal Janga skoro nič, tak si ani neškrtol, okrem jednej obrovskej šance ktorú zahodil. Ešteže si dali sami gól, lebo my by sme ho nedali ani do konca týždňa.

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 29.11.2017 07:58:40

sranda, oba zápasy sme viedli, oba sme dotiahli do zisku 1 bodu ...

v prípade dotiahnutia do zdarného konca sme mohli byť na dostrel 1 bodu od druhej Žiliny, namiesto toho budeme mať problém pobiť sa o to 6. miesto...

pre mňa je záhada, prečo nastúpil keston, to bol des ... radšej mohol hrať skovo vľavo a Jamie stopéra, Halgoš v strede... alebo Salata stopér a Jamie v strede... to čo tam poslal Marčok bola podľa mňa najhoršia alternatíva z týchto 3 možných..

ale včera všetci pod svoje možnosti, ani si nepamätám, kedy sme naposledy mali 1 strelu na bránu a držanie pod 50%

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 30.11.2017 08:32:33

tiez si myslim, ze postup do sestky je vzhladom na vylosovanie malo pravdepodobny a zima by sa mala vyuzit upratovanie v kadri. toho stopera by sme nepotrebovali jedneho ale hned dvoch. ja by som pridal este trenerov. nemozem si pomoct, ale marcok s cifranicom na mna neposobia ako hlavni treneri, ale ako asistenti trenera, videoanalytici, pripadne ini clenovia realizacneho timu. je pekne hladat trenera vo vlastnych strukturach, ale nie za kazdu cenu.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 30.11.2017 10:19:14

Ešte som zabudol spomenúť moje prekvapenie, že Marhefka dokázal pískať (v limite svojich schopností) celkom férovo. Nebude to náhodou tým že michalovský Ing.Ján Sabol nebol tak "úspešný" privatizér so zvyšnými peniazmi na dotácie chudákov živoriacich fortuna-rozhodcov? -na rozdiel od BA a TT mafie

K trénerom: zostavy sa doteraz celkom dali, nemal som väčšie výhrady (okrem tohto posledného nie práve šťastného pozliepania). Taktika je v podstate rovnaká ako mal Ševela, vplyv predstavy majiteľa je v tom asi razantnejší ako sme si mysleli. Podstatné je, že sa ani im nepodarilo nahodiť ten víťazný, nadšený duch/atmosféru tímu, ktorý sa v posledných sezónach začal vytrácať aj Martinovi. Ani oni ani vedenie nenašlo zatiaľ vhodného lídra mužstva, ktorý by ten spirit pomáhal tvoriť. Aby sa prejavila trénerova kvalita, potrebuje aj kvalitnejší -čiže mimo odchovancov drahší hráčsky materiál. Netrúfam si odhadovať, ako by bola súčasná dvojica úspešná s tímom, ktorý mal Ševela pred dvomi-tromi rokmi.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 30.11.2017 10:27:36

Súhlas s bakim, čo sa týka trénerov. Už pred zápasov som písal, že na najdôležitejšej pozícii (DZ)nemôže hrať Lawrence, ktorý nemá na to hrať v zálohe. Tak isto Keston nemôže hrávať, poslal by som ho na jar do Interu a v lete sa uvidí, musí hrávať ale nie u nás, takže hosťovačka by bola ideálna na to aby sa vyhral. Škoda, že sme pri absencii neskúsili do stredu niekoho z U19, kedže vypadli 3 hráči a tam máme v strede 2 šikovných hráčov.

Posledné 2 zápasy sme sa vrátili k štýlu z pred roka, t.j. prekopnúť celú zálohu a nakopávať to na Jangu a to je veľmi zlé.
Ďalšia vec je otváranie obrán súpera, príhrávka po zemi na Jangu ale ten nemá komu, tak to posiela naspať na stopérov, čím sa súperova obrana znova preskupí a skonsoliduje. Tam by mal jangu niekto dopĺnať, poprípade by to mohol skúšať hádzať na krídla, ktoré by tam zbiehali za obranu.

Velmi chýbal Van Haaren, ktorý ako jediný vie vhodne dopĺňať Jangu na hrote, Paur je väačšinou stratený/schovaný za hráčom, Ubbink sa stahuje moc do krídla (väčšinou do ľavého, a potom sme v strede v podčíslení, kedže Mahdioui na všetko nestačí.

Máme v hre veľa chýb, to sa dá dotrénovať ale bojovnosť (hlavne Mahdioui, Ubbink a krídelníci ) sa nedá natrénovať a s tým treba niečo robiť!!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.12.2017 10:12:41

Nasi museli teda cestovat taku dialku este raz, neviem ci tam znovu prespali pred zapasom ale v kazdom pripade to bola zataz naviac prave pre nase muzstvo, ktore za ten ich predtym nepripraveny travnik vobec nemohlo. Inak podla mna neobstoja vyhovorky ze travnik je este mlady lebo prave mlady travnik potrebuje zospodu dobre odvadzanie vody aby nevyhnili korienky alebo ze nedavno sa napriklad neodohral ani zapas Sampdoria Janov - AS Rim. Tam ale boli hlasene privalove dazde a meteorologicka vystraha druheho najvyssieho stupna kym v Michalovciach len slabsie zrazky 6,8mm za 24hod.

No ale k zapasu, aj mna mrzi priebeh hry a ani ze sme nie ze nezvysili nas naskok na 0:2 po nasej velkej sanci ale aspon ani len znovu nedokazali udrzat naskok, tentoraz dokonca "darovany" superom. Teraz to ale nebolo nespravodlivym vylucenim ako s RK ale nasou vinou, pri vyrovnavajucom gole neboli pokryti dvaja hraci Michaloviec. Skoda mozno nasim braniacim hracom mohol vypomoct aj jeden nas utocnik ktory len kracal nedaleko nasej sestnastky. Spomenul som si na Matusa Bera o ktoreho mal kedysi zaujem aj vtedajsi trener Sparty Zdenek Scasny a o ktorom okrem ineho povedal "...nebojí se jít ve sprintu do šestnáctky, kde se umí prosadit. A pak se hned vrací zpět..." Ano to si aj my pamatame, Matus sa aj naspat vraciaval sprintom vypomoct v nasej obrane.

Napísať odpoveď