15.kolo. Podbrezová - AS 1:8

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 04.11.2017 22:32:54

Nepaci sa mi ako niektori udajni fanusikovia ASTN bezdovodne hejtuju niektorych nasich hracov napr. teraz Igora. Jediny gol do nasej siete padol spoza sestnastky po rychlej strele s rozbehom a spoza 3 hracov. Takato strela ci uz do vinkla alebo po zemi k tyci (ako teraz) plati na kazdeho brankara aj na tych spickovych.
Pozrite si "Top 10 Distance Shooters":
https://www.youtube.com/watch?v=iwFHwo-NW-A
Vela golov spickovym brankarom je tam nielen do vinkla ale aj velmi podobnych k tyci ako dostal vcera Igor. Okrem toho ale dalsiemu zabranil a vyborne rozohraval hru.

Podbrezova zohrala naozaj nestastny zapas, lebo nam to tam takmer vsetko padalo. Neuveritelne gentlemanstvo superovho hraca bolo ked pri nahlom krci van Haarena okamzite prerusil hru i ked mohol ist na brankara - ja viem, bolo uz vtedy rozhodnute ale i tak vacsinou hraci v takychto situaciach dokoncia akciu.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 05.11.2017 10:25:21

nebol som tam, len cez riedke - ale videl som nieco uplne ine.. mozno mam zlu optiku, tak ma kludne opravte. najprv mal ale problem hrac podbrezovej a aj to nasimuloval, kedze spomaleny zaber ziadny zakrok na vylihovanie na travniku neodhalil. my aj ked sme mohli spravit protiutok, hned!! sme zakopli loptu. doslova o par okamihov na to si takmer vyvrtol clenok nas hrac a domaci nic. presli az tekmer pred nasu branu a az na dosledne upozornenia loptu s nechutou zakopli. toto ma dost vytocilo uz pocas prenosu. neviem, ci si mal na mysli prave toto, ale takto dzentlmenstvo nevyzera.
dalsia vec - semrinca by som vobec neriesil. u neho mam dojem ma obrana vacsiu istotu, ako u chovana, ktory ma vacsi problem s vybiehanim a rozohravkou.
co by som skor riesil je, ze po osmom gole bolo este vyse 20 minut do konca a nebola uz ziadna snaha dat dalsi. pritom si zasluzili minimalne za to surove skopnutie zozadu van haarena (z prenosu som nevidel reakciu trenera, aj ked to bolo priamo pred nim. moze niekto popisat, ci zas len stal a cumel?). tam mala byt cervena karta a nie ze ten saso vykuzlil z toho zltu na kazdu stranu. poskodzovanie od rozhodcov pokracuje a bola aj v tomto zapase snaha, kym nebol jasny vysledok. takze dedukujem, ze klub sa stale nijakym sposobom nebrani voci tomuto -
myslim, ze to uz kludne mozem nazvat - trendu.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 05.11.2017 14:49:00

Hamer ta strela bola do stredu a to priemerny brankar chyta. Je mi luto ale ani Chovan ani Semrinec nepatria k tym lepsim brankarom v lige. Momentalne su obaja velmi slabi.

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 05.11.2017 15:14:15

Guliver, hráč Podbrezovej strieľal z osi ihriska spred šestnástkového oblúka. Lopta vletela do zadného rohu sieťky. Po zakreslení situácie zistíš, že strela išla ani nie meter od tyčky, čo vôbec nie je stred brány. Osobne som mal dojem, že Igor mal zakrytý výhľad alebo šiel do protipohybu. Také góly sú bežné. Rozhodujú detaily o ktorých spoza počítača nevieme nič.
Keby bol Igor špičkový brankár, asi by nechytal u nás! [smilie=bounce.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.11.2017 23:01:56

pozeral som tabulku a dali sme najviac golov v lige. to uz strasne davno nebolo. je to tam dost natlacene. na druhe miesto stracame 4 body, ale pri jednom-dvoch slabsich zapasoch sa mozeme aj prepadnut. bude to este zamotane. rozhodovat moze aj jeden bod alebo gol.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 05.11.2017 23:37:56

Mame prestavku, treba oddychnut, natrenovat a na Michalovce vybehnut opat.


Najviac golov je pekne, ved v dvoch zapasoch sme dali 15 golov. Horsie su tie remizy a prehry


Myslim, ze dnesne zapasy nam zahrali do karat podme dalej
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.11.2017 08:28:51

Sammy s tymi brankarmi mas pravdu a mozno ze aj s tymi faulami a rozhodcami.
Ja som ale myslel inu situaciu ked Van Haaren dostal pri behu bez cudzieho zavinenia krc a hrac Podbrezovej si to vsimol a i ked bol v tahu na nasu branu tak okamzite prerusil hru.

Robert Matus (v reakcii na Gulivera) presne tak - ta lopta isla k tyci, aj na videu podbrezovskeho klubu (z opacnej strany ihriska) je to vidiet -https://www.youtube.com/watch?v=JZ61FJ9ahxM (cca 2:33min.) tam sa zda ze aj Igor bol pri kraji ale to je opticky klam, lebo stal v strede ale v linii od kamery k pravej tyci. Inak nie je vylucene ze ta lopta mala este aj rotaciu.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 06.11.2017 23:47:53

baki napísal:pozeral som tabulku a dali sme najviac golov v lige. to uz strasne davno nebolo. je to tam dost natlacene. na druhe miesto stracame 4 body, ale pri jednom-dvoch slabsich zapasoch sa mozeme aj prepadnut. bude to este zamotane. rozhodovat moze aj jeden bod alebo gol.
Čaká nás ťažký koniec jesene:
vonku Michalovce a Slovan
doma Ružomberok a Žilina
Kľudne sa môže stať,že sa bude rozhodovať až v poslednom zápase 3.3. v Zlatých Moravciach...
Dôležité budú hlavne vzájomné zápasy s Ružomberkom,Nitrou a Zlatými Moravcami,lebo pri rovnosti bodov asi skóre nebude hlavný parameter...
Apropó skóre:v Podbrezovej sme mali 9 striel do priestoru brány a dali sme 8 gólov-nevídaná efektivita!!! [smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 07.11.2017 05:33:26


Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 07.11.2017 05:43:26


Napísať odpoveď