4. kolo. AS - Podbrezová 1:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.08.2017 11:24:43

Pani nemal som sancu tam ist a ani pozerat, dakujem za info o Salatovi a som rad, ze som sa v nom nesklamal.

Nuz ide sa dalej, co narobime.

Pekny vikend
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.08.2017 11:25:45

Zoso,
lepšia kvalita v trénerskom týme ??!! Môže byť akýkolvek tréner, keď to hráčovi nemyslí, lievikom mu to tam nenaleje !!!
A táto posledná "skupina" hráčov, čo sem prišla, je presne taká. Tupé a tupé....ale hlavne chodiť nagelovaný, navoňaný, feši oblečený, vyškerený na trenčianske devuchy..... a srdce v trenkoch, dosratý keď je na ihrisku, hrám si čo chcem, nie to čo tréner povie v kabíne, však čo základný plat mi ide fajný a veď aj tak tu nebudem dlho !!!
Veď to vidíme všetci: úplne mínusový Julien Keston, Ubbink, Kloosterovci, Mance, Čatakovič....Jangovi treba psychológa, psychiatra a mentálneho trénera, Beridzeho babka, čo ho opatruje, by mu každý večer mala naložiť s varechu na zadok aby sa spamätal a začal hrať to, čo tu hral a nie ťahať sa od čiary do stredu ihriska a tam to doebať, zle nahrať v prehustenom priestore a prísť o loptu, lebo cez troch hráčov to určite nepôjde...
A všetkým tým, čo furt pitchujú na Klešča. Zavrite si ústa, chcel by som vás vidieť na ihrisku hrať s takým srdcom na správnom mieste ako on !!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.08.2017 15:21:57

Asi hlavnú príčinu týchto biednych výkonov otvorene napísal Luboš, tam nieto čo dodať, súhlasím aj s tým Kleščom.

Ja sa skúsim už iba pozrieť na príčinu či vinníkov inkasovaného gólu ktorý rozhodol o strate bodov:
-Kvocera (mal loptu ale nespracoval a neodkopol ju),
-Mikuš (excelentný simulant, vrazí do El Mahdiouiho a následne sa rozpleští),
-Somoláni (keďže sú na tejto stránke rozhodcovia niektorými asi chránená zver, tak či bola príčina v zlom zraku, neschopnosti alebo úmysle, rozoberať nebudem)
-Chovan (zlá reakcia)

Kto má záujem o fakty čo sa týka príčiny trestného kopu, nech si pozrie spomalenú pasáž od 1:11:28: https://huste.joj.sk/futbal/slovensko-1 ... podbrezova

A snímky na ktorých hádam každý vidí kto stál na mieste a kto do koho šiel jasne rukami aj telom (kontakt nohami tam nebol žiadny):
http://i.imgur.com/iwhC9D7.jpg
http://i.imgur.com/iWZdwQR.jpg
http://i.imgur.com/T2XPI8H.jpg
http://i.imgur.com/kucyb8x.jpg
http://i.imgur.com/mKoLQ7f.jpg

Čakal som ešte na náš zostrih, či to tam nebude lepšie vidieť, ale ASTV príčiny našich inkasovaých gólov ako vždy úplne ignoruje. Prečo, to ťažko pochopiť.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 13.08.2017 15:41:42

Luboš napísal:Zoso,
lepšia kvalita v trénerskom týme ??!! Môže byť akýkolvek tréner, keď to hráčovi nemyslí, lievikom mu to tam nenaleje !!!
Prepac, ale tvoje emotivne vylevy neberiem vazne, odkedy si vyhlasil, ze Koolwijk bol najvacsi omyl nasho klubu. Mal si tu viacero negativnych a mylnych hodnoteni zahranicnych hracov, kym boli u nas este iba chvilu.
Myslim, ze viacero ludi vidi, ze casto mame zle striedania alebo prichadzaju neskoro. Rovnaky problem bol za Gulu a myslel som si, ze Sevela to zlepsil. Az casom sa ukazalo, ze to zlepsenie bola asi Vrabcova robota. Najlepsia kombinacia bola Sevela - Vrabec.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 13.08.2017 17:48:12

Zoso suhlasim. Keby ostatok hral s takym nasadenim ako Klesco, tak sme suverene na cele.

Sevela robi zle striedania. Kvocera mal ist dole v 60.minute. Janga na kridlo a Mance na hrot ako tu iz bolo pisane. Nechapem stale nasadzovanie Kestona... To naozaj nemame v doraste niekoho schopneho...
Beridze by sa mal ucit hrat aj lavou nohou, lebo ta jeho klucka je uz neucinna.

Skoda toho Udeha a Issu. V presove hraju dobre a nam chyba stoper teraz a kridlo. Alebo podpisat noveho Mosesa a Madua z Nigerie [smilie=beer.gif]

Uz musime zacat vyhravat aby sme aspon tu prvu 6-ku dali.

Hlaska RR, ze kazdeho hraca nahradime lepsim hracom je posledny rok a pol uplne mimo...

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.08.2017 08:37:29

Luboš napísal:...transparent a pohovor s hracmi po zapase boli zaujimave...
Luboš,však niečo napíš,aké boli hlavné témy?bola kritika konštruktívna,alebo emocionálna?ako reagovali hráči,ktorí to boli? atď
Ďakujem.
Ja som bol priznám sa tak nasraný a znechutený,že som išiel priamou čiarou domov...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.08.2017 19:16:08

Juraj,
toto je pre chalanov z Légie, ja som sa tam ocitol náhodou..... jednou vetou ? Chlapi, ste tu na to, aby ste hrali futbal, nesrali na to, nechodili kade tade, ale sústredili sa na zápasy a láskavo už vyhrávajte....

Zoso,
ale v pohodke, každý sme omylný, každý môžme zmeniť názor....môj je teraz taký, ako som napísal.....no a okuláre mám len na čítanie, do dialky vidím slušne.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 15.08.2017 12:17:20

A co na tieto slova/vyzvy povedali hraci?

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 15.08.2017 18:56:30

Jerry napísal:A co na tieto slova/vyzvy povedali hraci?
Väčšinou boli všetci ticho a pohľady smerovali do zeme.. Vyjadril sa akurát Kleščo v zmysle, že máme pravdu v našich postojoch, že tím je mladý a potrebuje čas atď. Vyzvali sme ho ako kapitána, aby náš pohľad na vec reportoval pred celou kabínou. Avšak, každý, kto si prečítal náš transparent, tak musel pochopiť pointu. Sú to profesionáli a majú robiť svoju prácu naplno a keď sa aj nedarí, tak musia bojovať. Neraz sme im tlieskali aj po zlom výsledku, ale videli sme nasadenie a srdce.
V nasledovnom odkaze nájdete fotky a náš report, viac k tomu už asi nie je o čom.
http://www.ultras-magazine.com/trencin- ... 2-08-2017/
Ak má fanúšik potrebu sa prejaviť a vyjadriť svoj názor hráčom, trénerom, vedeniu, tak to musí urobiť a je jedno, či je ultrasák alebo klobáskar. Každý môže hráčov zastaviť a konfrontovať, či už to bude chvála alebo kritika.

PS: 9.8. sme na našom FB profile publikovali zaujímavú glosu, kto má záujem, ľahko ju nájde a prečíta si.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 15.08.2017 19:22:07

OZ Légia Laugaricio napísal:
Jerry napísal:A co na tieto slova/vyzvy povedali hraci?
Väčšinou boli všetci ticho a pohľady smerovali do zeme.. Vyjadril sa akurát Kleščo v zmysle, že máme pravdu v našich postojoch, že tím je mladý a potrebuje čas atď. Vyzvali sme ho ako kapitána, aby náš pohľad na vec reportoval pred celou kabínou. Avšak, každý, kto si prečítal náš transparent, tak musel pochopiť pointu. Sú to profesionáli a majú robiť svoju prácu naplno a keď sa aj nedarí, tak musia bojovať. Neraz sme im tlieskali aj po zlom výsledku, ale videli sme nasadenie a srdce.
V nasledovnom odkaze nájdete fotky a náš report, viac k tomu už asi nie je o čom.
http://www.ultras-magazine.com/trencin- ... 2-08-2017/
Ak má fanúšik potrebu sa prejaviť a vyjadriť svoj názor hráčom, trénerom, vedeniu, tak to musí urobiť a je jedno, či je ultrasák alebo klobáskar. Každý môže hráčov zastaviť a konfrontovať, či už to bude chvála alebo kritika.

PS: 9.8. sme na našom FB profile publikovali zaujímavú glosu, kto má záujem, ľahko ju nájde a prečíta si.

Palec hore za toto.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.08.2017 22:04:59

Ja sa este vratim k niektorym postrehom z diskusie.
Luboš napísal:...prvá záchranka divák a osa v krku, druha Gong oko rozbité a tretia Paur oko poškriabana sietnica...
Uplne najdolezitejsie po tomto zapase je aby Gong aj Jakub boli zdravotne v poriadku (i ten divak).
Gong mal aj v tomto zapase dobry tah na branu, jeho vykony sa zlepsuju a zastavovali ho len za cenu faulov aj hrubych, napr. po ktorom musel byt vystriedany.
GULIVER napísal:Chovan to co bolo ? Viazanie mu ešte k tomu dal skoro rovnaký gól ako s DAC. Na prestup môže zabudnúť...
Tak dufam, ze povest ma z ME dobru a mozno mu nieco vyjde ale skoda tohto golu. Nebudem ho komentovat ale mne by sa v branke viac pozdaval brankarsky vyzretejsi Igor, ktory tiez moze este mat najlepsie brankarske roky pred sebou.
uf napísal:Kleščíka už nechat na kraji...
Co sa tyka Klesca a jeho zmeneho postu - on podla mna podaval spolahlive vykony aj ako stoper ale je dobre vidiet ze je univerzalny.
handel napísal:...Kto má záujem o fakty čo sa týka príčiny trestného kopu, nech si pozrie spomalenú pasáž od 1:11:28: https://huste.joj.sk/futbal/slovensko-1 ... podbrezova

A snímky na ktorých hádam každý vidí kto stál na mieste a kto do koho šiel jasne rukami aj telom (kontakt nohami tam nebol žiadny)...
Co sa tyka ich standartky po ktorej padol gol aj mne sa zdalo este hned na stadione ze jej predchadzal pad Podbrezovcana "zo vzduchu" t.j. bez pricinenia nasho hraca, som zvedavy ci si to aspon rozhodcovska komisia vsimne (a aj v minulom zapase).
GULIVER napísal:...Uz musime zacat vyhravat aby sme aspon tu prvu 6-ku dali...
Ak nedame prvu troju (stvorku) a EL, na ktoru si brusia zuby viacere kluby (a mozno aj preto sa pomerne casto piskava proti nam) tak je uz viacmenej jedno ci skoncime na piatom alebo desiatom mieste.

Chybali tomu trochu otacky, nemali sme zial ani moc sanci i ked tam boli aspon dve tutovky, ktore sme mohli premenit. Chybala aj tvrda strelba spoza sestnastky, myslim ze napr. Catakovic ma na to predpoklady ale v sobotu sa nedostal na ihrisko.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 18.08.2017 17:27:54


handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 18.08.2017 18:11:57

Rangelo vyzerá byť sympaťák človek a veľmi by som mu úspech prial, aj z hľadiska záujmov AS, ale už to nie je žiadne mladé neskúsené ucho, ktoré sa má šancu zmeniť, vytvarovať. Mám obavy že zostane taký aký je: snaživý, rýchly, hra telom dobrá, ale v zakončovaní z mnohých šancí len občas úspešný a to predovšetkým hlavou, málo technický, neohrabaný. Okrem toho sa často nevie dobre postaviť krídlu pre prihrávku. Byť trénerom hľadal by som na hrot niekoho iného, no mám obavy že Ševela v tomto z hľadiska vyšších záujmov a to biznisu-predaja nemá voľné ruky - kritizuje ho, aj tak ho do základu stavia.

Napísať odpoveď