Európska liga 2017-2018

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 29.06.2017 11:53:32

snapshot, v podstate súhlas, len miesto kvoceru by som to videl na Gonga / Kloostera

inak tiež som názoru, že im (pri všetkej úcte) minimálne 3-4 kusy musíme naložiť
Naposledy upravil/-a Andy182 v 29.06.2017 12:16:03, upravené celkom 1 krát.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 29.06.2017 11:59:17

Axel Wers napísal:Ja si myslím, že nie je zlé, keď sa prvý zápas hrá doma. V druhom zápase vonku už mužstvo vie koľko treba uhrať a každý strelený gól domácim sa počíta za dva, takže doma ich treba rozbiť a vonku im brnkať na nervy.
Ovela vacsia vyhoda je vsak ked sa odveta moze hrat doma a tam sa tiez vie kolko treba uhrat a doma sa to vacsinou lepsie uhra, vonku moze byt uvod opatrnejsi, kym domaci musia tlacit od zaciatku.
Tak to mala aj Zilina v roku 2013 vonku s dnesnym superom - Kutaisi, to na uvod muselo tlacit, vytvorilo si 3 tutovky (aj Jakub Paur vtedy hral a spomenul to v nedavnom rozhovore) ale kedze ich nepremenili tak sa naplnilo "nedas-dostanes" Zilina pol hodinu pred koncom udrela a potom pred koncom este dvakrat.
Doma potom Zilina len remizovala 3:3 i ked na postup to stacilo, myslim si ale ze keby hrala najprv doma tak tych 3:3 by mozno nerozchodila.

Zial my sme to stastie hrat az odvetu doma z mnohych dvojzapasov mali len dvakrat a vzdy sme vtedy postupili.
Vyhoda hrat odvetu doma nie je len pri futbale ale napriklad aj v hokejovych ligach vo vsetkych play off sutaziach.
Motivacia je tam lepsie postavenie po zakladnej casti a vsetky muzstva chcu mat vyhodu zacat vonku - preto byva vzdy tuhy boj aj o 4.miesto namiesto 5.miesta.
GULIVER napísal:Pri všetkej úcte k súperovi im musíme naložiť a aj naložíme 4-5 gólov. Takéto mužstvá musíme porážať.
Je tam este zopar hracov ktori zazili spominany suboj so Zilinou a narobili jej v zapase dost problemov i ked vacsina su uz novi.
Je to menej znamy ale podla mna nebezpecny super. Podcenenie by bola cesta ale von z EL, dufam ze sa tak nestane a ze postupime.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 29.06.2017 12:38:16

O tom sa je zbytočné baviť, že je stokrát výhodnejšie hrať prvý zápas vonku. Tvoriť hru musia domáci, oni musia v prvom zápase stoj čo stoj vyhrať, pre nich je to náročné, hosťom stačí pasívnejšia, opatrnejšia hra, vyčkávať na príp.chybu, hrať na protiútoky. A v odvete je obrovská výhoda pre tých čo hrajú doma že vedia čo musia a čo im stačí nahrať, to už nehovorím o tom že celé predĺženie a prípadné penalty sú pred domácim publikom, čo najmä pri psychicky náročných penaltách môže byť významnou pomocou.
Sledujem futbal desiatky rokov a úplne prvý tréner čo som počul že mu prvý zápas nevadí hrať doma, je Ševela. Teraz čítam že už nakazil aj jedného fanúšika [smilie=grin.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.06.2017 15:40:20

A de je Janga, prečo nie je ani na striedačke?

Hamer napísal:Ovela vacsia vyhoda je vsak ked sa odveta moze hrat doma a tam sa tiez vie kolko treba uhrat a doma sa to vacsinou lepsie uhra, vonku moze byt uvod opatrnejsi, kym domaci musia tlacit od zaciatku.
Hej videl som vlani s Ľubľanou.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

whoiswho
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 24.04.2016 18:25:51

Príspevok od užívateľa whoiswho » 29.06.2017 15:56:02

Axel Wers napísal:A de je Janga, prečo nie je ani na striedačke?
Na súpiske sa napriek povinnostiam v drese reprezentácie Curacaa objavil aj holandský útočník Rangelo Janga. Ani v jednom zápase však nebude k dispozícii.
http://astrencin.sk/clanek.asp?id=Proti ... ajsom-5766

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.06.2017 16:49:42

Hej, zabudol som, že je v reprezentácii.

No pozerám ten zápas na Dajto, ale AS za prvú polhodinu neukázal ani hovno. A to som sa ešte veľmi slušne vyjadril.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.06.2017 18:10:44

OK, bolo im treba vynadať, aby začali hrať a 5:1 je dobrý výsledok, škoda toho inkasovaného gólu, ale 0:4 tam hádam neligneme.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 29.06.2017 18:47:31

Axel Wers napísal:Hej videl som vlani s Ľubľanou.
A čo, nepostúpili sme? Nehralo sa nám najprv vonku vynikajúco a nevyhrali sme tam? Keby sme prvý zápas doma prehrali 2:3, hrala by Ľublana tak otvorene, že by sme u nich mohli mať tak zdrvujúce úspešné protiútoky?
Jasné že sa to nepotvrdzuje stopercentne, napríklad dnes je výsledok skvelý aj do odvety vonku (ale zas pamätajme na Vojvodinu!). No nemusel byť tak skvelý, lebo sme od začiatku boli nervózni ako žiačikovia a keby bolo podľa šancí po prvej polhodine 0:3, nikto by sa nemohol čudovať. Našťastie sa nervy ukľudnili po pekných góloch Manceho. Ešte lepší zakončovateľ sa javí Čatakovič. Myslím že Janga môže na flek na hrote na pekne dlho zabudnúť.

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.06.2017 18:54:21

V prvom rade velke podcenenie z nasej strany. Ked sne sa zbadali bolo 0-1 mohlo byt aj 0:3. Prvu pol hodku sme boli nervozny. Nastastie sme sa ukludnili a zvladli to.
Do odvty je to vyborny vysledok. Treba tam ale vyhrat kvoli koeficientu, kedze od buducej sezony su velke zmeny v predkolach.

Predaj Jangu beriem pozitivne. Verim, ze vsetko dpbre dopadne a nebude uz u nas na hrote zavadzat. Mance aj Catakovic su golovejsi hraci.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.06.2017 18:58:12

No po prvych 35 minutach by som na nasich nedal ani desat centov. Ale po prvom gole a hlavne druhom to z nas opadlo a zacalo to sypat.

Za prvych 35min bol najlepsi Skovajsa. Ale potom sa to rozbehlo. Vyborne naskocil Catakovic a ukazal svoje strely spoza 16tky. Paura mohol skor sriedat ale ten novy moc neukazal.
Skoda ze sme menej vyuzivali Kvocerovu a Gongovu rychlost, lebo ten ich obranca bol velmi pomaly. Klescik vyborne. Ubbink hral na pol plynu. Abdul horsi. Beridze velmi chcel skorovat a som rad, ze sa mu to podarilo

Super vysledok do odvety podme na postup.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Konatel
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 31.07.2016 21:21:31

Príspevok od užívateľa Konatel » 29.06.2017 19:01:18

Super výsledok.

Na začiatku sme prepadali po stranách, ale Gruzínci začali chybovať a prvý gól nám darovali, čo bolo super. Paráda!

PS: Paur odkedy je v Trenčíne tak je stále stále na zemi. To nie je ani možné

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.06.2017 19:04:55

Vsimol som si, na dresoch sme hlavneho sponzora mali - EDART

Mozno si priplatil iba za dvojzapas uvidime
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.06.2017 19:57:04

TOTO JE TRENČÍN!!!

uvod slabucky, ale potom sa prejavila jednoznacna kvalita na nasej strane. podstatne bolo, ze sa chalani po smolnom momente v uvode zapasu nezlozili, ale fachali dalej. vyskledok sa dostavil. beridze si tam chodil s loptou, ako by ju mal prilepenu na nohe a balkanci to tam rovnali so zemou hlava-nehlava. aj gong a zubairu ukazali velky potencial. paur zas bol nejaky premotivovany. ak by a sustredil viac na hru a nie na sudcov, urobil by omnoho lepsie. vysledok je fantasticky, ale k odvete treba pristupit zodpovedne. teraz to bude o hlave. sanca na postup je obrovska. ked budu hrat takto aj v lige, tak skuBe nepomoze ani 20 rabiov a 40 kubikov

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.06.2017 21:11:15

Na to ako to celé začalo to dopadlo nakoniec výborne!!!
Ten začiatok naši hrali,akoby spolu raz trénovali,nervozita a bezradnosť-ešteže sa to zlomilo...
Po zopár tvrdých zákrokoch sa zobudilo aj publikum a nakoniec bola parádna atmosféra,aká býva len veľmi zriedka-dnes to žilo a bol to skutočne zážitok pre nás v hľadisku a dúfam,že aj pre hráčov-keď už tá EL zavítala konečne na chvíľu aj na náš štadión!!!
Mance je lepší zakončovateľ ako Janga,ale Rangelo vpredu viac odbehá a bojuje...
Čatakovič ukázal hneď po príchode aké je to jednoduché-kľučka,strela a gól,aj ďalšia jeho príležitosť nebola beznádejná-vyzerá veľmi sľubne!
Jeden z najlepších dnes Skovajsa,páčili sa mi aj Kleščo,Zubairu,Mance a Čatakovič.
Beridze bol dnes len polovičný,nejako mu nešlo,aj keď snahu mu uprieť nemožno,Šulek sa mi páči viac vyššie,na kraji obrany je nevýrazný a slabo dostupuje k súperovým útočníkom,Chovan celkom dobre,ale pri prvom góle asi mohol urobiť viac,Ubink bol dosť ležérny...
Ten nový zatiaľ nič moc...
Super výsledok hra aj atmosféra-dnes som si to veľmi užil(od cca 33 min.)
Dúfam,že to naši v odvete zvládnu a uvidíme sa v Myjave :-)
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.06.2017 09:11:29

Juraj napísal: Dúfam,že to naši v odvete zvládnu a uvidíme sa v Myjave :-)
A uvidime sa opat doma. Ved v poslednom clanku o organizacnych pokybnoch je napisane citujem:
Upozorňujeme, že povolenie hrať v Trenčíne je podmienečné. Naďalej existuje šanca odohrania prípadného druhého predkola Európskej ligy na Sihoti
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď