32. kolo. AS Trenčín - Slovan 3:2

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

32. kolo. AS Trenčín - Slovan 3:2

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.02.2017 20:39:30

piatok 19.5.2017 .... 17,30 hod
Naposledy upravil/-a Luboš v 20.05.2017 09:46:14, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.05.2017 07:31:20

no co uhráme cosi ?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.05.2017 08:57:48

V tomto zápase ide o veľa, nie až tak o EL ( kedže to nemáme vo svojich rukách) ako o napravenie si reputácie v našej lige a hlavne ukázať všetkým ludom, ktorí fandia AS, že futbal vieme hrať.
Je pekné počasie, ideálny čas takže by mohlo byt aj dosť ludí.
Slovan bude hrať na brejky, a budú sa chcieť ukázať hráči ktorí dostanú priestor, kedže očakávam, že nebudú hrať v plnej sile. Možno to budú hrať na Soumaha, aby vyhral krála strelcov...

Moje optimistické želanie: 4:1 (janga 2x, Beridze, Paur - Čavrič) 2850 divákov. [smilie=beer2.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.05.2017 10:47:05

Ide o vela a vobec si nedokazem ani tipnut zostavu. V brane bude Semrinec, utok Beridze, Janga, Kvocera, v zalohe Paur, Zubairu, Ubbink, ale obranu podla toho, co je s Lawrencom. Velmi dofam v stopersku dovjicu Lawrence-Klescik a na krajoch Klooster so Skovajsom.

Preco Klooster? Lebo dozadu je lepsi ako Sulek
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.05.2017 13:57:32

Za mna Sulek. Posledne zapasy je vyborny.

Fanof
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.08.2015 22:44:23

Príspevok od užívateľa Fanof » 19.05.2017 18:26:59

Po dnesnych darcekoch od Ruzomberka a Presova to sice stale nemame vo vlastnych rukach, ale v pripade nasho vitazstva nad Presovom by musela Podbrezova naplno bodovat v Ziline.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.05.2017 18:30:03

ej, bohajeho, este moze byt onakvejšia europa [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 19.05.2017 20:33:49

Keď som dnes išiel na zápas nemal som žiadne zvláštne očakávania s EL som sa už rozlúčil už po Trnave,chcel som si len užiť pekný futbal v krásnom počasí...
Začiatok bol zvláštny,pripadalo mi to ako"hodový zápas"bez väčších emócií,či nasadenia,akoby ani jednému mužstvu nezáležalo na konečnom výsledku...
Do prestávky padli 3 utešené góly,jeden krajší ako druhý a pohoda pokračovala...
Po prestávke,akoby ani nikto nechcel vyhrať...
Adrenalín a emócie prišli až po vyrovnaní a priniesol ich paradoxne hlavný arbiter svojim zvláštnym rozhodovaním v prospech jedného mužstva a hosťujúci hráči,ktorí jednostranný meter začali zneužívať...
To už sme v hľadisku vedeli,že zápasy našich súperov o EL sa vyvíjajú nečakane v náš prospech a hľadisko začalo žiť zápasom ako už dávno nie a hráči zasa akoby nechceli 3 body...
Našťastie nie všetci a striedajúci Uche rozhodol o 3 bodoch,ktoré chutili veľmi sladko,veď boli proti Slovanu a zvlášť,keď naša nádej na EL vstala dnes z mŕtvych!!! :-)
Páčili sa mi Mance,Uche,Beridze,Paur.
Halgoš lietal od hráča k hráčovi ako splašený psík,ktorého vypustia po dlhom čase z klietky,ale žiaľ bezúčelne.
Ale celkový dojem bol nakoniec výborný a ako sa to dnes rozpačito rozbiehalo,tak to dopadlo nakoniec výborne,aj atmosféra bola ku koncu celkom dobrá.:-)
Ak nakoniec tú EL získame,tak to bude po takejto rozpačitej a utrápenej sezóne zázrak,ale aj vizitka slabej ligy a konkurencie v nej...
[smilie=clap2.gif] [smilie=clap.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=beer2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 19.05.2017 20:39:27

Martin,prosím o vysvetlenie paranormálneho javu,prečo svietili"lízatká"v druhom polčase,keď bol jasný a slnečný deň?
Nemali by sme náhodou šetriť každé euro na stavbu nového štadióna?
Začne sa už medzi sezónami konečne niečo diať ohľadom začiatku stavby,veď všetky ohlásené termíny začiatku výstavby už o chvíľu vypršia...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 19.05.2017 22:26:22

Hodový zápas bez väčších emócií? Už od začiatku hrali skubáci ako agresívni besní psi, nie hrou ale zákernosťami, o čo tým zmrdom vlastne šlo? Čuráčik s píšťalkou sa ako vždy zverencom mafiánov bál akýkoľvek zákrok písknuť.
Zápas bol napokon neuveriteľný nervák konečne so šťastným koncom. Keď 8 min.pred koncom Halgoš krásne napálil do brvna, myslel som že ma vystrie a že to dopadne smolne ako minule. Ale spolupráca Šulek - Uche zachránila nádeje na EL. Ako Uche posadil na zadok práve toho arogantného hajzla Salátu bola nááádhera, to som si zgustol. [smilie=clap.gif] Uche a Mance ukázali Jangovi ako sa sebavedomo uvoľnuje i zakončuje. Dúfam že o týždeň bude opäť na hrote Mance (a Jangu by som nedával ani na krídlo).

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 19.05.2017 22:31:51

ZA to lahko neda. Antosik vie, ze v pripade, ze budeme hrat predkola EL, tak budeme hrat u neho a zarobi na prenajme.

Pre mna prekvapenie Janga na kridle.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 20.05.2017 16:50:15

Zapas dobry na nase pomery. Nechali sme hrat supera, co bolo rozumne riesenie. Velmi zle riesenie bol Janga na kridle, sice nahral na gol ale to bola nahoda a nevratil sa s Kubikom, ktory bol jeho hrac. Potesil Mance a jeho pohotovy gol. Janga zase spalil tutovicu. Vyzera to tak, ze Janga dohra sezonu v zaklade a v lete sa preda, Mance vyzera ako lepsia a efektivnejsia volba na hrot.
Beridze parada, mohli by sme predlzit hostovanie este aspon na jesen, lebo ostatne kridla su priemerne.
Sklamalo ma striedanie Halgosa za Ubinka, od toho momentu sme hrali bez zalohy. sorry ale Halgos sa za pol roka nikde neposunul, nezmohutnel, vela kazil a hral/napadal s velkym respektom
Sulek ma teraz dobru formu, ani v zalohe nebol najhorsi.
Potesil aj Uche, je dost golovy, v zime dal najviac golov ale sance nedostava.
Kraje obrany Slovana Kubik a Sekulic su o triedu lepsi ako Skovajsa a Kloster.
Zapasu nechybali emocie, este po ceste domov som bol plny adrenalinu.
Sklamal De kamps a jeho prepnuta hlava a aj Sekulic je dost prepnuty. Najviac sklamal Salata, isiel velmi dole s vykonnostou, cakal som bude istejsi vzadu ked je v repre.

3 body su super, chalan z ultras s megafonom klobuk dole pred tebou.

Podme znicit Presov a zachranit este tuto sezonu. Zilina to nevypusti, lebo Antosik na nas pekne zaraba ked si poziciavame stadion, takze to nevypustia.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.05.2017 11:03:14

Je to uz sice trosku davnejsie avsak teraz uz vieme ze sme sa so stastim napokon do EL dostali ale treba si uvedomit ze velmi dolezity bol (okrem golov Manceho a Beridzeho) najma neuveritelny gol v 89.minute ktory strelil Uche Nwofor a bez ktoreho by sme mali teraz rovnako bodov ako Podbrezova a do EL by na zaklade vzajomnych zapasov postupovala ona. Nwofor prekvapivo nestrielal hned z nahravky ale sa s obrancom pohral a potom nekompromisne vystrelil. Tento gol si pre nas zasluzi privlastok "europsky" gol :-)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.05.2017 15:15:55

Hamer napísal:Je to uz sice trosku davnejsie avsak teraz uz vieme ze sme sa so stastim napokon do EL dostali ale treba si uvedomit ze velmi dolezity bol (okrem golov Manceho a Beridzeho) najma neuveritelny gol v 89.minute ktory strelil Uche Nwofor a bez ktoreho by sme mali teraz rovnako bodov ako Podbrezova a do EL by na zaklade vzajomnych zapasov postupovala ona. Nwofor prekvapivo nestrielal hned z nahravky ale sa s obrancom pohral a potom nekompromisne vystrelil. Tento gol si pre nas zasluzi privlastok "europsky" gol :-)
A na ten prihral Sulek po vybornom defenzivnom zakroku pri superovej 16stke
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď