30. kolo . AS Trenčín - Trnava 3-4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.05.2017 18:23:51

Ja sa veru vyjadrim. Ševo to zle dokaučoval. Mance a Gong mali ist ovela skôr, hra sa radikalne zrychlila. A dalsia chyba, kludne mal stiahnut zbytocneho a slabuckeho Kestona a dat na riziko dalsieho utocnika napr.Halgosa...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.05.2017 20:24:12

Nuz vela bolo poevdane, Sulek vyborne, Klescik tie dobre aj ked prvy gol bol obranitelny.

Nuz ale keston, zubairu nic. Ak ma byt zahranicny lepsi ako naqs, tak Halgos by Zubairuho minimalne vyrovnal. K comu nam je drzanie lopty ked potom jednym nakopom za obranu dostaneme gol.

Jangov gol bol pekny, otazka je, ci lepsie nebolo nechat nohy za sebou a CK pre supera z dlhodobeho hladiska v 22 minute.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 07.05.2017 21:47:33

Nasratie a znechutenie. Takto dojebaný záver sezóny, práve keď sa už začala črtať účasť v Európe, aj 4 miesto pribudlo, takéto darovanie víťazstva tým šmatlošom čo sa aj tak do EL nedostanú. Ešte aj skurvená smola, milimetre chýbali aby sa Beridzeho strela od bočnej časti žrde odrazila do siete a keby sme viedli tak by sa v 2 polčase hralo úplne inak nám aj šmatlošom. Ani Ševelu sa nebudem zastávať ako som väčšinou robieval. Nasadiť opäť losera Kestona do takéhoto dôležitého zápasu? Keď už vyšmaril Lawrenca (správne, lebo zavinil gól v každom z posledných 3 zápasov), tak na stopéra mal ísť Udeh a Skovajsa späť na kraj kde sa mu hrá dobre a kde dobre hral v posledných zápasoch a nie ho dať späť na stopéra kde kiksoval aj predtým a je vidno že z toho postu má priam stres a je tam neistý.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 07.05.2017 22:11:08

jedna z najhorsich prehier ake si pamatam, super neukazal nic, stacilo, ze si pockali na nase dorastenecke chyby, Skovo zial mal dnes velmi zly den, odporucam lavicku do konca sezony, po tom ako ho tu od jesene tlacim na stopera kam patri, mi dnes ukazal, ze tam nema zial co robit .. dopredu kridla dnes nulove, jedine Janga sa snazil aj za ostatnych, dobre vykony Klesco, Keston, Paur a Hillary .. tim, ktory dostane doma 4 goly si nezasluzi bodovat .. rozlucme sa pokorne s EL a pripravujme sa uz na dalsiu sezonu, Jangu predat kym ma "formu" a hladat vhodne posily do obrany

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 08.05.2017 06:31:00

Podla mna my nechceme ani hrat pohare pretoze nemame kde hrat a v dca a potom v ZA to stoji kopu penazi ktore sa daju pouzit aj inak. Včerajší zapas dobre opat Sulek,Janga jeden gol dal im a jeden nam ,Beridze mal aj slabsie momenty aj lepsie,Skovajsa katastrofa ,Zubairu katastrofa..Tie prihravky brankarovy to bola hroza opat hlavne vdaka zalohe ktora bola nulova vcera
AS trencin

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 08.05.2017 07:18:59

tak...včera bola odvysielaná 156 a dúfam že už posledná časť tragického seriálu Kleščík a Skovajsa vedľa seba......... [smilie=axe.gif] ......jednoducho na toto už nemám slov,čo ale aspoň trocha potešilo,že sme už nebezpečný pri rohoch [smilie=bounce.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 08.05.2017 07:28:54

Ako moze niekto napisat, ze Keston hral dobre [smilie=axe.gif]
Ako moze dat Skovajsu na stopera to nikdy napochopim, na lavej obrane je dobry ale v strede uz nikdy viac.
Zubairu mal ist dole po polcase, radsej nech je tam Mance podhrotom a v strede Paur+Ubink.

Nechapem preco sa nadava na Klescika, bez neho by sme boli este vo vacsich srackach...

Ked mame na p!cu zalohu, ktora nevie rozohrat ani podrzat loptu tak trpi nas utok a aj obrana, tam je chyba a nie v obrane ani v utoku.
Ked bola zaloha Koolwijk, Rabiu, Bero, tak obrana bola rovnaka az na Madua a bola najlepsia v lige. A to tam bol aj Udeh/Skovajsa na stoperoch a vsetko bolo super.

Chyba je niekde inde ako vy vsetci myslite. Sezona sa preyebala vlani v lete...

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.05.2017 08:15:54

Sklamanie velke, styri roky sme si zahrali EL alebo LM a teraz nic, ale pravdu mal Guliver vo svojom este predchadzajucom prispevku ze nezasluzili si ju "ani fans, ani vedenie, ani hraci, ani treneri, asi len Ultras".
Vedenie preto ze prepustilo (t.j. nepredalo!) napr. Gabriela ktory pri tej slabej jeseni bol svetly pilier v nasej defenzive.
Vtedy ked to tam v defenzive reziroval si TT doma proti nam ani nepipla, jediny gol nam dala vtedy z penalty, takisto Slovan si na jesen ked tam bol Gabriel ani nepipol ale na jar nam dal tiez 4 goly v lige a 3 goly v dolezitom zapase v pohari.
Nemusel sa podla mna zasa robit siroky nakup bez velkej kvality, podla mna uplne stacil Beridze a Ubbink.
Beridze ma potencial a hrava dobre ale obcas sa po uniku zlakne klucky a vracia sa dozadu, vtedy maju fans nervy i strelu nema taku tvrdu ako Gino. Aj Ubbink ma potencial ale mohol by viac behavat napr. aj do defenzivy.
Lenze EL si zial nezasluzi ani Ruzomberok, doporucujem kazdemu pozriet si neuveritelne hanebny vykon Senice teraz proti RK asi od 70min. ked im pustila 2 goly.
EL si nezasluzi asi ani Podbrezova so svojimi jarnymi vykonmi (v jeseni aspon ucinne betonovali).

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.05.2017 08:22:37

GULIVER napísal:Ako moze niekto napisat, ze Keston hral dobre [smilie=axe.gif]
Ako moze dat Skovajsu na stopera to nikdy napochopim, na lavej obrane je dobry ale v strede uz nikdy viac.
Zubairu mal ist dole po polcase, radsej nech je tam Mance podhrotom a v strede Paur+Ubink.

Nechapem preco sa nadava na Klescika, bez neho by sme boli este vo vacsich srackach...
Suhlas Klesco i Sulek zahrali dobre i ked center pred 4.golom nebol z ich strany asi uplne o.k. ale to sme uz hrali vabank

Gratulacia Trnave, najma Jirkovi k hattricku, tento mlady chalan si este odbehal minulu sezonu v silnej druhej lige, kde maju TT, ZA aj Slovan svoje B-muzstva, kym my mame svoje az v 3.lige (aj to rozdelenej az na 4 skupiny!). V zakladani protiutokov boli TT-hraci ovela lepsi ako my.
Nasi vedia poriadne sklamat, casto jeden zapas zahraju dobre, tesime sa na dalsi a v tom vybuchnu, paradoxne ked sme zlepsili hru a vyzeralo to ze zvysime na 2:0 ale potom sa smutne vyznamenali niektori nasi obrancovia. Pekny moment bol gol Gonga lebo dokazal pekne vystrelit spoza sestnastky, to som uz davno nevidel nikoho z nasho muzstva ale inak ani tento hrac asi az tak nepresvedcil.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 08.05.2017 11:19:44

Takže šanca na účasť v EL je už len čisto teoretická, ale nevadí, na tej zrúcanine na Sihoti hrať nemôžu a iným platiť nájom sa neoplatí.

Takže uvidíme o rok.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.05.2017 19:59:54

To myslis vazne ?
A preco sme teda doteraz hrali 4 roky europske sutaze ked je to take nevyhodne a neoplati sa inym platit najom ?
Dufam ze takto nerozmyslal aj niekto z naseho vedenia.
Nikto predsa nekazal nasim hrat v Ziline ak je taka draha a ani sa kapacita vlastne nikdy nevypredala (ale ked by sme sa prebojovali dalej tak by sa vypredala).
Ak by sme nahodou nemohli hravat v Dubnici tak potom napr. v Senici. Ta ma sice mensiu kapacitu ako ZA ale prave preto z psychologickeho hladiska by sa rychlo vypredali listky ako ked ludia na ticketportali videli ze je este volnych 5000 miest.
Dokonca i keby mali byt napr. o 1-2 eura drahsie ako v Ziline tak by sa iste rychlejsie minali.
Aj ked Senici teraz neviem prist na meno po tom ako okato a nesportovo to v sobotu proti Ruzomberku v zavere vypustili.
Alebo keby sa malo hrat hoci i na Myjave ktora ma este nizsiu kapacitu ako SE tak by sa nam EL vyplatila, alebo aj v Zl.Moravciach ci v Uh.Hradisti.

Inak na 3. a 4. miesto ktore zarucuje EL sa tam teraz tlaci 5 muzstiev a vedia velmi dobre preco.
Aj Trnava ked este nemala hotovy stadion tak uspesne zabojovala o EL a hrala ho v ZM.
Okrem financneho prinosu je to aj velka reklama v zahranici pre klub a najma pre taky ktory predava vela hracov.

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 08.05.2017 20:15:57

Tohto roku poviem pravdu mi to je akosi jedno či EL bude alebo nie. Celá sezóna je taká zvláštna, nesúrodá, hráči podávajú výkony ako na hojdačke, z doterajších 28 zápasov sme 12 vyhrali, 5 remizovali a 11 prehrali s vyrovnaným skóre 46/46 čo je dosť nelichotivá vizitka pre klub ktorý 2x po sebe vyhral titul a tento rok keby to aj titul nebol sme mali bezpodmienečne hrať aspoň o 2-3 miesto na tvrdo. Takto sa paberkujeme medzi 4 až 6 miestom a tak to aj vyzerá. Po body si tu chodí Senica, Dunajska, Trnava a kedže aj okolo štadióna je dosť ticho ľudia začínajú byť skeptický. Ling popredával všetko čo malo kvalitu a ruky a nohy, zakešoval sa si myslím slušne a ľudia už chcú vidieť výsledky a význam týchto predajov. Veď za 7 rokov predal klub XY hráčov za veľmi slušné sumy + % z dalších predajov u niektorích hráčov. Ja klubu verím a aj budem, ale tiež ma už čiastočne unavuje to ticho okolo štadióna a tieto výkony k tomu sú len takým podčiarknutím trpkej chuti z tejto sezóny. Dúfam že LL a Rybníček sa trochu poučili a už nebudú robiť takéto veci v takom rozsahu ako urobili začiatkom sezóny. [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 08.05.2017 20:18:13

Andy182 napísal:Fanuskovia uspechu, tlieskam vam (ti ktori odisli v 70. Min pochopia, ze som myslel ich).
Som nasraný ešte aj viac ako 24 hodín po zápase!!!
Po prvý krát som odišiel skôr a necítim sa byť fanúšikom úspechu,Andy...
Keby to tak bolo,neodtrpel by som si s výnimkou dvoch zápasov na ktorých som chýbal počas celej sezóny mnohé katastrofálne výkony našich...
Bolo málo zápasov z ktorých som mal naozaj radosť z ich výkonu...
Ale včera to bol vrchol!!!
Celú jar impotentná Trnava,ktorá aj u nás nehrala nič moc nám dá doma 4 kusy!!!
My si tú EL nezaslúžime,horšie,že ani naši súperi o ňu!!!
To neustále prihrávanie vzadu a nikto sa nevráti zo zálohy pre loptu mi už lezie poriadne na nervy!!!
Súhlasím,že najlepší boli Šulek a Kleščík.
Pekné góly dali Janga aj Gong,škoda,že nevyšla Giorgiho strela v 1.polčase,možno by sa to vyvíjalo inak...
Neviem prečo nestrieľame častejšie z úrovne 16-tky...
Uvidím,čo naši predvedú so Slovanom,ale uvažujem,že v budúcej sezóne si už permanentku nekúpim,lístkov bude vždy dosť,najmä ak naši budú podávať takéto"kvalitné výkony..."
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 08.05.2017 20:57:39

Europska liga:
1.predkolo 200 000€
2.predkolo 210 000€
3.predkolo 220 000€
4.predkolo 230 000€
Skupina EL 2 400 000€

+ klub zarobi na vstupnom.

Liga majstrov:
1.predkolo 200 000€
2.predkolo 300 000€
3.predkolo 400 000€
4.predkolo vitaz 2 000 000€ + 12 000 000 za skupinu LM
4.predkolo prehraty 3 000 000€ + 2 400 000 za skupinu EL
Za nepostup do skupiny dalsich 250 000€

Toto sa oplati aj keby sme mali hrat tie zapasy bars aj vo Warsave.

Hlavne v EL by sme boli 1+2 predkolo nasadene muzstvo a hrali by sme s ppdpremernymi muzstvami v Dubnici...

Cely rok som sa na tie europske zapasy tesil, som nasrany a kvalitne...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 08.05.2017 21:43:42

Nasratosť vás oboch zdieľam aj ja a to v plnej ráži aj dnes, najmä Juraj to napísal pekne od srdca [smilie=bow.gif] ja som sa veľmi krotil lebo by mi ušli iné vulgárnosti ako som napísal [smilie=wink.gif]

Teoretická šanca na EL stále je, ale neverím že si to Podbrezová aj Ružomberok dobre korupčne nepoistia, lebo ide o pekné prachy, v prípade postupov aj veľmi pekné ako nám ukázal Guliver, ide aj o navýšenie ceny hráčov na predaj... nepochopím ako môže niekto napísať že sa to neoplatí.

ešte tri ukážky tradične zákernej hry trtkavcov : 2 x držania Paura a raz Kvoceru, zakaždým to bol pád v pokutovom a minimálne v prvom prípade to mala byť penalta
http://i.imgur.com/ZdY8zmG.jpg
http://i.imgur.com/huovbgc.jpg
http://i.imgur.com/B7OHVqk.jpg

Napísať odpoveď