30. kolo . AS Trenčín - Trnava 3-4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

30. kolo . AS Trenčín - Trnava 3-4

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.02.2017 20:38:22

sobota 6.5.2017 ????
Naposledy upravil/-a Luboš v 07.05.2017 18:09:26, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 03.05.2017 08:43:46

!!! TRENČÍN POVSTAŇ, NASTAL ČAS MOBILIZÁCIE !!!
Aktuálna sezóna nebola, hlavne po jeseni, obzvlášť pozitívna, ale nový tím sa postupne zohral, vytvorila sa opäť správna partia a stále sme v hre o Európsku Ligu!
Do konca súťaže ostávajú posledné 3 zápasy, súperi gradujú ako z partesu, hráči naposledy porazili majstra. Akú lepšiu pozvánku ešte potrebuješ?!
Už tento víkend v nedeľu hostíme veľkého rivala z Trnavy, a to je motivácia sama o sebe! Chalani zabojujú o ďalšie 3 body a MY máme psiu povinnosť ich hnať za víťazstvom nad zdecimovaným súperom celých 90. minút!
!!! VŠETCI NA FUTBAL, VYPREDAJME SIHOŤ !!!

Pomôž nám s propagáciou, pozvi svojich priateľov a zdieľaj udalosť:

Kód: Vybrať všetko

https://www.facebook.com/events/1176077049171189/
Obrázok

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.05.2017 10:06:16

Vitazna zostava sa nemeni alebo?

Hmm, ak boli vykone hracov cez tyzden dobre, nechal by som vitaznu zostavu, ale na lavicku dal Halgosa.

Na druhu stranu, nebal by som sa skor poslat pod sprchy Paura, Jangu, Kvoceru
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.05.2017 13:51:52

snapshot, s Halgošom súhlasím. Paur nehral nejak zle ani minule, aj keď o niečo slabšie ako zápasy predtým - vidí sa mi že s priebehom zápasu jeho výkon klesá, žeby kondícia?
A striedať skôr Kvoceru... neviem, ďalšie pravé krídla sú jedna väčšia katastrofa od druhej, aj Issa, o M.Kloosterovi ani nehovorím a Gong bol hrozný počas všetkých prípravných zápasov čo hral - ak sa odvtedy zázračne zlepšil tak sorry, ale ani minule ma nepresvedčil za tú chvíľu čo hral.
O Jangovi fakt neviem čo si myslieť, občas potiahne aj v poli, aj prihrá, aj zacentruje, aj je rýchly, len to hlavné načo ho tam máme, aby premieňal šance, to sa mu darí veľmi biedne vzhľadom nato koľko príležitostí vyložene zahodí. Mance minule zahral veľmi dobre, tak podľa mňa by mohol zajtra nastúpiť v základe on.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 06.05.2017 18:03:05

K Mancemu, podla mna tuto sezonu uz Janga dokruti a Mance bude naskakovat, i ked by to malo byt skor opacne.
Kvocera este nevladze 90 minut makat, Issa, Gong a Kloster su asi na tom s vykonmi podobne.
Sulek a Skovajsa dufam nadviazu na druhy polcas so ZA.
Treba byt pripraveny na prehnanu tvrdost Trnavy ako obvykle.
Nastastie uz tam nemaju toho prepnuteho na kridle.
Hrozit budu asi iba z brejkov, Tambe je mimo formy, takze to je OK.
Verim, ze nadviazeme na druhy polcas so Zilinou a ze nedostaneme prvy gol ako obvykle.
Rozoberieme ich 4:1.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.05.2017 18:25:24

To by bolo sice pekne ale aj oni maju obrovsku motivaciu lebo napriek tomu ze su az siedmi mozu este zabojovat o 4.miesto a tym aj o EL. Maju sice o sedem bodov menej ako my ale tak ako vsetci nasi rivali so zapasom k dobru (v porovnani s nami) !
A hraju okrem nas uz len so slabsimi resp. menej motivovanymi supermi (Michalovce, SE, ZM) kde maju velku sancu bodovat naplno !
Ak u nas nevyhraju tak prakticky stratia sancu na EL preto to bude asi velky boj, dufam ze sa bude piskat fair play.
Nemozeme si uz dovolit posadit dalsieho supera (tak ako nedavno DS) do bojov o EL.
Vsetci dalsi nasi konkurenti hraju toto kolo (dnes a zajtra) u superov z dolnej polovice tabulky kde sa predpoklada ich plny bodovy zasah. Akykolvek iny vysledok z tych zapasov by bolo prijemne prekvapenie, ale my sa musime divat na seba a bezpodmienecne zajtra bodovat naplno.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.05.2017 18:36:05

Handel

Paur nezahral zle ale iba do 70 minuty. Odvtedy iba fauluje a vytvara standardky pre superov. V pripade, ze vyhravame defenzivne ladeny Halgos je dobra volba. Zaujimava bola posledna vymena Udeh-Zubairu

Nuz a ano, mas pravdu, kridla su biedne na lavicke
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 06.05.2017 19:09:21

Janga musi hrat aby sa predal cez leto, potom bude hrat Mance, Uche, Catakovic .. zajtra tri body, Trnava ma slabucku jar

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 06.05.2017 20:03:52

Podbrezová aj Ružomberok vyhrali a majú o zápas naviac,tak musíme vyhrať!!!
Ja by som víťaznú zostavu nemenil,keď tak namiesto Zubaira niekoho fyzicky silnejšieho,lebo Trnava hrá tvrdý futbal na hranici dovoleného a niekedy aj za ňou,nedával by som z toho istého dôvodu ani Halgoša,lebo je málo odolný v súbojoch.
Veľa bude záležať na rozhodcovi,lebo s Trnavou sa nám veľmi nedarí a derby nikdy nemá favorita.
Ale spolieham sa na to,že Trnava je na jar jalová...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 06.05.2017 22:57:22

Ono sa tie vitazstva nasich konkurentov dali cakat, najma Podbrezovej v Presove.
Senica mala sice na to aby doma s RK nieco uhrala ale teraz zial vobec neukazala taku chut po vysledku ako nedavno u nas, ked nas v zavere v nadstaveni obrala neregularnym golom premotivovaneho Briganta z ofsajdu o vitazstvo.
Dnes vecer dokonca zaver naopak akoby vypustila, podla medii vraj "v posledných 15 minútach Záhoráci akoby fyzicky odišli" a dovolili RK 2x skorovat.
My si to EL naozaj musime uhrat sami (i ked mame teraz 2 tazke zapasy po sebe) a nesmieme sa spoliehat ze niekto z konkurencie zakopne. Nastastie ale konkurenti tam budu mat aj niektore vzajomne zapasy cize kde sa nestretnu s povolnym superom.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.05.2017 07:35:42

A Juraj este zacitujem tvoju vetu :
"Veľa bude záležať na rozhodcovi,lebo s Trnavou sa nám veľmi nedarí a derby nikdy nemá favorita"
Nam uplne staci ked sa bude piskat na rovinu (myslim ze si to aj ty tak myslel), necestne ziskane vitazstvo by nas ani nepotesilo a ani to nie je nastastie v nasom klube zvykom. Tym netvrdim ze pri fair play musime zakonite vyhrat lebo futbal je i tak dost nevyspytatelny a svoje moze napr. zohrat aj stastena. Ale ak prideme o body po chybach rozhodcu (ako to priznala aj rozh.komisia napr. po spominanom zapase so Senicou) tak to fans poriadne nastve. Takisto s DS (kde sme ale nezahrali dobre) ta neodpiskana penalta za jasnu ruku v sestnastke.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 07.05.2017 12:09:21

Hamer napísal:A Juraj este zacitujem tvoju vetu :
"Veľa bude záležať na rozhodcovi,lebo s Trnavou sa nám veľmi nedarí a derby nikdy nemá favorita"
Nam uplne staci ked sa bude piskat na rovinu (myslim ze si to aj ty tak myslel), necestne ziskane vitazstvo by nas ani nepotesilo a ani to nie je nastastie v nasom klube zvykom. Tym netvrdim ze pri fair play musime zakonite vyhrat lebo futbal je i tak dost nevyspytatelny a svoje moze napr. zohrat aj stastena. Ale ak prideme o body po chybach rozhodcu (ako to priznala aj rozh.komisia napr. po spominanom zapase so Senicou) tak to fans poriadne nastve. Takisto s DS (kde sme ale nezahrali dobre) ta neodpiskana penalta za jasnu ruku v sestnastke.
Hamer,samozrejme,že som nemyslel neoprávnenú výhodu od rozhodcu,ale spravodlivé rozhodovanie,lebo pri ňom by sme mali súčasnú Trnavu zdolať.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Andy182
Príspevky: 400
Dátum registrácie: 27.06.2016 12:43:45

Príspevok od užívateľa Andy182 » 07.05.2017 16:35:26

Co povedat.. europu hrat nebudeme.

A este... Skovo, ty co si dnes mal za blby den..
Kvocera neviditelny cely zapas dnes.

Sulo dobre, Janga dobre.

Giorgiho klucku by som uz ubranil aj ja.

Fanuskovia uspechu, tlieskam vam (ti ktori odisli v 70. Min pochopia, ze som myslel ich).

Viac slov dnes nemam

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.05.2017 17:29:26

je po europe, co si budeme hovorit. borci to nezvladli v hlavach, pritom trtkava bola hratela. okrem svojej tradicnej surovosti a agresivity vela neukazala. my sme jej to ulahcili katastrofalnou obranou. bolo by dobre vacsinu kadra udrzat aj pre dalsiu sezonu, hlavne beridzeho. treba uznat, ze tuto sezonu sme na europu nemali. jesen bola priserna a sezonu nezachranila ani zlepsena jar.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.05.2017 18:08:05

Velmi zle. Tento zapas odzrkadloval celu nasu sezonu.
Najlepsi hrac zapasu Sulek.
Nemame zalohu. Potrebujeme noveho Koolwika/Lobotku/Diaza.
Inak vacsina slabe vykony, Europu si nezasluzia ani fans, ani vedenie, ani hraci, ani treneri, asi len Ultras mozu byt tuto sezonu spokoni, kedze ako jedini podavaju celu sezonu dobre vykony.
Uz to treba dotrpiet do konca sezony a dobre sa pripravit na novu, verme ze uspesnejsiu ako je tato.

Napísať odpoveď