28.kolo. AS Trenčín - Ružomberok 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

28.kolo. AS Trenčín - Ružomberok 2:1

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.02.2017 20:36:32

sobota 22.4.2017 ?????????
Naposledy upravil/-a Luboš v 24.04.2017 17:00:51, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 21.04.2017 08:48:38

O5 v rade jeden z ďalších dôležitých zápasov ........ aj keď to už budú asi do konca všetky. Berú sa len 3 punte !
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.04.2017 18:41:56

bez 3 bodov uz na 3. miesto asi nedosiahneme, zajtra je ten den ked treba dat do toho uplne vsetko a este nieco navrch

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.04.2017 11:05:16

bez troch bodov z tohoto zapasu mozeme na tretie miesto zabudnut, to je iste. mozno zapas jari. nemusime hrat pekne, dolezite su len tri body.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 22.04.2017 17:21:22

Nakonec jsme to teda zvládli, ale ten první poločas to byl děs..
Že udělá po minulém zápase trenér jednu změnu v sestavě OK, ale zrovna takovou to bych fakt nečekal a znovu jsem se utvrdil, že Klooster je o třídu lepší..
střed zálohy absolutně bez nabídky.. Abdul snad neuhrál souboj..
křídla téměř nulové, občas Beridze ve druhém poločase něco vymyslel..
a na hrot se vyjadřovat nebudu.. jen bych chtěl napsat, že Mance za půl hodiny stihl dat gol a dostat sa asi do tří šancí.. to je typ, koho my potřebujem na hrotu..
ale jsem rád, za tři body.. jedeme dál..

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.04.2017 20:02:21

Dnes šťastné a vydreté tri body!
No dnes to bolo do nášho gólu ukrutné očí bolenie a masochizmus trenčianskych fanúšikov,ktorí aj v nečase opäť prišli v peknom počte povzbudiť svoje mužstvo...
No namiesto bojovníkov,ktorí sa snažia nájazdmi či streľbou prelomiť súperove hradby videli najmä v prvom polčase pomalé smädné ťavy,alebo bezradné a naplašené stádočko ovečiek,ktoré nevie kam z konopí...
Na tú bezradnosť sa nedalo miestami dívať...
Aj Ružomberok,tretie mužstvo tabuľky ma veľmi sklamalo-s takýmito betonárskymi taktikami chcú hrať EL RK,Dunajská,či Podbrezová?
A to zdržiavanie,simulovanie,naťahovanie času po góle Rk-čistý holywood a hnus!
A Kružliak ich v tom svojim rozhodovaním ešte podporoval...!
Potenciálni súperi slovenských mužstiev sa už teraz môžu tešiť na postup!
Nezávidím,Kozákovi a Mertiňákovi ich plány na marketingové pozdvihnutie fortuna ligy-budú potrebovať asi čarovný prútik...
Každý,kto vydrží pozerať na takéto výkony by mal dostať cenu,nielen vyžrebovaný v súťaži... [smilie=thumbsdown.gif]
Pochváliť z našej strany možno snáď iba Manceho,Beridzeho a Šemrinca...
Ten výkon v poslednej tretine stretnutia už bol lepší,ale stále dosť utrápený...
Tie tri body sme dnes doslova vyfárali,ako baníci...
A fanúšik sa tiež dnes cítil ako po ťažkej šichte...
Našťastie sa na nás v závere usmialo šťastie,lebo sme sa oň o viac snažili-aj keď tri body si dnes nezaslúžilo ani jedno mužstvo...
S takýmto výkonom nás Žilina roztrhá do polčasu...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.04.2017 20:32:16

dolezite tri body v boji o europu. teraz nas mozu velmi mrziet zbytocne straty so senicou a s madarmi. bez nich sme mohli byt na jasnom tretom mieste. bol to zapas dvoch polcasov. napadne sa to podobalo na minuly tyzden, nastastie to tak nedopadlo. opat musim, zial, pripomenut fatalne chyby stoperov, ktori hraju lepsie pred superovou branou ako pred nasou. ak by sme aj po klescikovom zarvani dostali gol, bolo by po zapase. lawrence svoje zavahanie nakoniec napravil. kvalitny stoper musi byt nasa priorita v letnom prestupovom obdobi. rk nas mal dobre precitanych. ozivenie priniesli mance a gong, ktorych nemali kde vidiet, kedze vela nehravaju. hlavne gong sa mi pacil. snad dostane viac sanci. teraz mame po sebe zelinku, sraltak a skuBu, teda dva najlepsie kluby ligy a priameho konkurenta v boji o europu. zabudat nemozeme ani presov, ktory sa zabetonuje vo svojej sestnastke a bude hrat rovnako ako madari a rk. bude to velmi narocne. myslim si, ze by mohlo stacit 10 bodov. urcite by bolo pre nas dobre, aby sa o titule rozhodlo uz zajtra. tym padom by skuBA prisla k nam len na vylet. ak tuto tazku situaciu zvladneme, nikto nemoze pochybovat, ze europsku miestenku mame zasluzene.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.04.2017 21:24:04

Obaja stopéri pár obrovských chýb, ale predtým na stopérskom poste robili chyby aj Skovajsa aj Udeh, tak so súčasným kádrom ja možnosť nejakého trvalého riešenia nevidím. Lawrence si dal znovu doslova vlastný gól ako minule, dnes to napravil a jeho dnešné skóre je aspoň 1:1.
Súhlasím že Manceho už treba konečne skúsiť do základu namiesto Jangu. Nesúhlasím že Šulek bol horší ako Klooster. Ja som vyloženú chybu vzadu u neho nezaznamenal a smerom dopredu vyprodukoval viacero úspešných lôpt pre Kvoceru, čo u Kloostera sme minule nevideli asi ani raz. Beridze mal oveľa viac skvelých momentov ako blbých, tak on zaslúži asi najväčšiu pochvalu. Gong hral krátko na nejaké hodnotenie, je pravda že zo dva centre mu vyšli, ale spravil tam aj jednu trapošinu. V základe by mal znovu nastúpiť Kvocera.
Opäť sme bojovali proti otrasnému tímu sráčov, čo jediné čo dokázali bolo využiť chybu súpera a potom odkopávať, zdržovať a simulovať. Odkopnúť loptu na súperovu polovicu, potom sa dostať do akéhokoľvek kontaktu s nejakým našim hráčom a zvaliť sa a štandardka - hlavná taktika Ružomberka. Často im nato Kružliak skočil, aj keď oproti jeho "výkonom" z minulosti to nebolo až tak strašné. Nakoniec sa šťastena spravodlivo priklonila k jednoznačne lepšiemu tímu. Keby to aj dnes skončilo 0:1 ako minule, to by bol vrchol futbalového nespravodlivého svinstva a neviem, ale asi by som sa na celý futbal minimálne do konca sezóny vyflákol.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.04.2017 22:27:18

Hmm opat dalsi betonari prisli, a ako sa tu zamysali niektori, s tymto chcu ist do EL? Ved to je hanba.

Hmm Sulekovi oddych pomohol. Dopredu bol ovela lepsi ako Klooster. Dozadu ho moc nepreverili.
Zaujimavo ho vzadu potom doplnal Mance, co by som od neho necakal, taku podporu skoro az na brankovej ciare od kridiel nevidime.
Mance, si pyta zaklad a som rad, ze sme ho videli viac ako doteraz. Ukazal potencial hrat po zemi, a vyzera byt zaujimavy ty ktory vie hrat technicky nie iba sa zrazat s hracmi.
Semrinec dnes viac krat podrzal. Klescik okrem tej hrubky velmi dobre. OPAT.

Ale Lawrence nas skoro opat stal body! tak ako proti DS, aj dnes gol jeho a mal tam viacero situacii, kde jasne zaspal. Ale golom to napravil.

Dufam, ze nas to preberie a pojdeme dalej vo vitaznej nalade.

Ale ano, Kvocera hra velmi dobre, len oboch s Beridzem cely tyzden ucit centrovat z behu. Mozno ako spomenute vyssie, Beridze ako podhrotovy namiesto Paura, ktory bol opat nevyrazny.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 23.04.2017 05:45:50

Lawrence nie je stoper !! Jednoznačne potrebujeme druheho stopera klasickeho lawrence tam može zaskakovat ale dlhodobo určite nie dnes sa mi to opat potvrdilo.
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 23.04.2017 07:56:05

Tak zapas ako cez kopirak s DAC. Akurat sme mali viac stastia. Obrana nic moc, Klescik hra o level vyssie ako ostatni ale aj tak mal 1 velku chybu. Od Suleka som cakal viac centrov a vacsiu podporu utoku, dozadi ho moc nepreverili.
Abdul velmi zle, prehraval subeje a vela prihravok pokazil. Ubink zo zalohy najlepsie, Paur ma velku snahu ale posledne zapasy mu nevychadzaju. Beridze v pohode, i ked mohlo to byt lepsie. Z Kvoceru sklamanie, je sice odchovanec ale vykon to nebol dobry.

K utoku janga za cely zapas 1-2 sance na hrote, Mance z kridla 3 sance + gol za 20 mimut. Mance mi pripomina Depetrisa, je neviditelny, ale vie kde sa ma postavit a vie dpbre zakoncit, lopta si ho vzdy najde. Janga sice beha a bojuje ale je tam na goly a tie neprichadzaju, pri zakonceny skor zavadzia spoluhracom.

Inak zlate 3 body, ale postup do EL bude tazky, superi su silni.

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 23.04.2017 09:25:33

chlapi,kuva,nebol ten Ruža gól z offsidu ? [smilie=boxing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 23.04.2017 09:37:23

po zbytocnom gole sme ostali zmrazeny cely polcas, nastastie sa super od 60. minuty zatiahol a dal nam dostatok sanci na obrat, co sa nam aj podarilo, mame vsak na com pracovat

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 23.04.2017 09:49:47

Bol z ofsajdu a dobre 2 metroveho [smilie=bananadance.gif]

salomon
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.09.2008 13:45:19

Príspevok od užívateľa salomon » 23.04.2017 10:28:18

gol Ružomberka jednoznačne z ofsajdu krásne je to vidieť na highlighte huste.tv , inak skutočne prvý polčas som mal stále pocit že hráme ešte s Dunajskou , naštastie druhý polčas sme prejavili väčšiu túžbu po víťazstve a goly sme si aktivitou poslednej 25 minutovke vypýtali .Čo sa týka zmeny Suleka za Kloostera tak si myslím že bola pozitívna určite je tá pravá strana aktívnejšia čo sa podpory útoku týka ako ked je tam vyložene defenzívne orientovany Klooster z jeho dedinskými prvkami futbalu . Dalej si všímam že Milan Kvocera nie je tretí zápas absolutne nebezpečný a málokedy sa mu podarí vyhrať osobný súboj o tom že neprešiel za tri zápasy hráča ani nepíšem v tomto smere mi pripomína Filipa Halgoša takisto ho odrovnala fyzická nepripravenosť, Milanovi fandím ale treba sa na to pozrieť reálne . Za tých pár minút sa zaujímavo javil Hilary Gong snád je už pripravený a môžeme použiť viac alternatív viac čakám od Paura aj Ubbinka pretože v strede pola sme nemali vyložene navrch ani s DAC ani s Ružou nebyť najaktívnejšie Beridzeho neviem neviem či by sa nám nakoniec podarilo otvoriť súpera aj ked jeho finálne riešenia niekedy nechápem ale má len devatnásť učí sa . Zdá sa že súboj o europske meistenky bude zaujimavy až dokonca a každý jeden zápas bude pre nás nesmierne dôležitý .

Napísať odpoveď