21.kolo. Slovan - AS Trenčín 4:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 27.02.2017 10:10:00

Pár postrehov - obrana poslabšia (ako vždy), kraje obrany tragédia, pri 3 strelených gólov by sa minimálne vonku prehrať nemalo (ale to je naša špecialita) a nechápem, keď vyrovnáme na 3:3 a v podstate v zápase furt doťahujeme sa ponáhľame s loptou do stredu - nech rozohrajú chytro a prcnú nám gól ........ [smilie=axe.gif] , absolútne netakticky zvládnuté .........
Ale už aspoň vieme ako na nich, pred zápasom sme to nevedeli ........ [smilie=alien.gif] https://profutbal.sk/clanok/218810-kles ... -na-slovan
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

Príspevok od užívateľa jon77 » 27.02.2017 10:53:26

Tohoto zápasu som sa vzhľadom na predvedenú hru a výsledky v príprave obával. Bol som ale milo prekvapený že sme boli Slovanu vyrovnaný súper. V tomto zápase sa prejavilo že Slovan má v súčasnosti skúsenejšie a zohratejšie mužstvo. Pre nás bude dôležitý zápas so Slovanom 8.3. v Slovenskom pohári a verím že v tom čase tam už pôjdeme s víťazstvom z Prešova. Vzhľadom na to koľko prišlo nových hráčov a ich vek súhlasím s inými že bude mužstvo potrebovať ešte určitý čas. Je pozitívne že sa zlepšuje Ubbink a zohratosť tímu. Problémom je stále obrana čo sa prejavovalo aj pri goloch kedy boli voľní hráči súpera. Kleščík sa snaží plniť svoje povinnosti v obrane, ale nemám pocit že dostatočne usmerňuje a organizuje spoluhráčov v obrane.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.02.2017 12:55:30

Vsetko bolo povedane, pridam iba posledny postreh, 600 divakov ako vazne?


BTW vlazneho Suleka si nechame, Ranka pustime ako vazne?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.02.2017 22:08:13

snapshot napísal:Vsetko bolo povedane, pridam iba posledny postreh, 600 divakov ako vazne?...
Zabudol si k tomu dodat ze to bolo na suboji vicemajstra s este aktualnym majstrom.
Nechcem sa z tej navstevy vysmievat lebo na SK navstevnost okrem par vynimiek nie je idealna ale zacinam verit tomu ze nasa krajina je na tom skutocne velmi dobre ked minister skolstva uvolnil pre 600 divakove navstevy takmer 30 milionov euro.
Zda sa ze sme to Svajciarsko fakt nie ze dobehli ale predbehli a o Cechoch ani nehovorim lebo oni sa na narodny stadion nezmozu a ani nic take neplanuju.
A to sme inemu spriaznenemu podnikatelovi na podobny moderny medzinarodny stadion vzdialeny len okolo 40km od tohto buduceho narodneho stadiona nedavno tiez celkom stedro prispeli.
My na to jednoducho mame a nevadi ze na druhom domacom a tiez velmi dolezitom kvalifikacnom zapase na MS sme tento stadion uz zdaleka nevypredali (a napriek tomu ze Trnava divacky ovela viac zije futbalom ako Bratislava) a ze mame k dispozicii dalsi aj v Ziline.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.02.2017 10:17:04

Hamer

zapas uz asi nebol brany ako vice proti majstrovi. Ale to je jedno. 600 divakov v pol milionovom meste je hamba. A to sa bavme este o tm, ze ani tych 600 nemusi byt realnych.


Nuz co sa tyka stadionov, nechapem to ani ja.

TT, ZA, KE budu mat repre stanky ale vsetko bude opat v BA? Preco? Lebo sponzori?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.02.2017 10:20:05

Hamer

zapas uz asi nebol brany ako vice proti majstrovi. Ale to je jedno. 600 divakov v pol milionovom meste je hamba. A to sa bavme este o tm, ze ani tych 600 nemusi byt realnych.


Nuz co sa tyka stadionov, nechapem to ani ja.

TT, ZA, KE budu mat repre stanky ale vsetko bude opat v BA? Preco? Lebo sponzori?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 28.02.2017 11:01:10

Videl som to až včera z archívu,tak preto až teraz...
Bol som príjemne prekvapený našou fazónou v prvom zápase hlavne ofenzívou a samozrejme nepríjemne defenzívou...
Potešili Beridze,Ubink,Šemrinec,celkom dobre Adekunle a Kleščík,aj keď jemu sa dá vytknúť zopár vecí hlavne dozadu...Zubairu bojoval,ale postrácal veľa lôpt...
Nechápem trénerove neskoré striedania a jeho stálu dôveru v Jangove kvality...kúpili predsa za 300 000-Manceho,tak mu treba naložiť poriadnu minutáž nech sa ukáže,čo v ňom je...
Šulek škoda slov,aj druhý kraj o ničom,prečo nestriedal Kvocera,ktorý je snáď trochu lepší ako Adekunle,tiež netuším...
Kleščo ma prekvapil aktivitou smerom dopredu,ale mal by sa viac sústrediť na to,aby dirigoval obranu,ako najskúsenejší borec zadných radov...
Ja by som ešte vyskúšal Šuleka v strede,keď ho to stále ťahá iba dopredu,ale koho dozadu,to netuším...
Asi bude musieť Ševela vyžadovať celoplošné bránenie od celého mužstva a hlavne dôsledné dostupovanie k súperovým hráčom,keď to ide vpredu,tak prečo nie v našej 16-tke?
Ani u nás bohužiaľ nebude po rekunštrukcii chodiť viac ako 4000-5000 divákov...Ak sa jej niekedy dožijeme...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.02.2017 12:10:52

4000-5000 divakov bude krasna navsteva podla mna. Nebudeme sa mat za co hambit.

Citam vsetko, ale nejak sa pozabudlo na chyby Skovajsu, ktory je vysunuty az moc a prepadava. Napriklad prvy gol, prva akcia v zostrihu, detto treti gol jeho nuz a stvrty tiez, nechal Suleka s dvomi hracmi
"Boh je laska" 1Jn 4:8

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.02.2017 14:42:04

snapshot, a to nevidíš že pri prvom góle vyštartoval Skovajsa proti Soumahovi kde takmer loptu zachytil a zastavil akciu v zárodku? A už nevidíš rozdiel v následnom prístupe Skovajsu a Kestona - akú rýchlosť, aké úsilie vynaložil Skovajsa aby sa vrátil na svoju pozíciu a alibistické "úsilie" Kestona, hoci hráč unikal po jeho fleku!
Pred tretím strkanica s Priskinom, neviem či ho tam Priskin neposotil. Štvrtý áno, to bol jeho, nadáva sa na Šuleka, ale ten bol proti dvom úplne bezmocný.

Sergio, kde si? Kde máš tých svojich čestných mecenášov, čo vôbec nevrážajú peniaze do rozhodcov?
Videl si to posudzovanie faulov? Videl si záver zápasu a nastavenie 53 sekúnd?
Ak nie, tak si aspoň tu pozri ako sa píska na Slovane!
Náš zostrih: https://youtu.be/eRURQe4RxlY
a posúdenie čiarového že toto nebol ofsajd (v 48 sekunde zostrihu): http://i.imgur.com/a2SJJxq.jpg

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 28.02.2017 18:52:06

handel napísal: Ak nie, tak si aspoň tu pozri ako sa píska na Slovane!
Náš zostrih: https://youtu.be/eRURQe4RxlY
a posúdenie čiarového že toto nebol ofsajd (v 48 sekunde zostrihu): http://i.imgur.com/a2SJJxq.jpg
To bolo prve co som videl, ofsajd ako vysity
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 28.02.2017 20:24:43

povedané slovami klasika:
útok hojno, obrana hovno... (to neznamená, že chválim iba útočníkov a haním iba obrancov - útočí a bráni vždy celé mužstvo)

je absolútne neprípustné, aby potom ako dáme vonku 3 goly, sme prehrali...
je absolútne neprípustné, aby potom čo vyrovnáme na 3:3 pár minút pred koncom, minútu na to dostali gól na 4:3 spôsobom akoby sme na ihrisku hrali 4...

nerozumiem tomu... snáď si to v hlavách upracú... už naozaj TREBA zbierať body!!!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.02.2017 21:28:18

snapshot napísal:...To bolo prve co som videl, ofsajd ako vysity
O tych ofsajdikoch v nas neprospech aj z viacerych inych zapasov by sme sa vedeli dlhsie rozpravat.
A nielen o nich aj napr. posudzovanie faulov sme v niektorych zapasoch minulej aj tejto sezony zazili uz aj horsie ako teraz v sobotu.

Co sa tyka Skovajsu tiez suhlasim ze sa narozdiel od toho noveho krajneho obrancu naozaj rychlo vraciaval.
Skoda ze pred stvrtym golom neukazali aj jeho akciu dopredu, takmer mu vysiel unik a ani mu ho az tak nevycitam lebo isiel vlastne po lopte a otvaral sa mu volny priestor do sance cim zapas mohol skoncit opacne, v nas prospech.

A este co sa tyka temy hry na tri kridla v ktorej sme boli velmi uspesni na jar a aj na Slovane v zapase v maji a kde ste mi viaceri oponovali ze teraz mame mlade neskusene kridla tak mate pravdu.
Avsak vyzeraju to byt nadejne kridla, samozrejme aj s Kvocerom a mozno by svoju prilezitost uspesne vyuzili.
Ale ako ste spominali teraz mame vela hrotov (na jar defacto len Pistu a aj ten mal chvilu trest) takze zial tuto produktivnu variantu asi nebudeme vyuzivat.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.03.2017 19:17:42

Skovajsovi mozno unik skoro vysiel, ale v prvom rade je stoper a nie utocnik. A nezabudajme, bol nerozhodny stav ku koncu a riskovat rychly protiutok je zbytocne.

Nuz ale sme zvyknuti, ze utocime aj ked by sme nemali z taktickeho hladiska
"Boh je laska" 1Jn 4:8

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.03.2017 19:20:42

Skovajsovi mozno unik skoro vysiel, ale v prvom rade je stoper a nie utocnik. A nezabudajme, bol nerozhodny stav ku koncu a riskovat rychly protiutok je zbytocne.

Nuz ale sme zvyknuti, ze utocime aj ked by sme nemali z taktickeho hladiska
"Boh je laska" 1Jn 4:8

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Som tu

Príspevok od užívateľa sergio » 01.03.2017 21:08:05

Handel - postavenie mimo hry - áno. Čo sa týka času nadstavenia, jedna vec je časomiera TV, iná hodinky rozhodcu, ale rozdiel sekúnd tam mohol byť. Osobne ma "hnevá to", že po vstrelenom góle na 3:3, už predsa nemôže družstvo dostať tak lacný gól, prakticky okamžite. V konečnom dôsledku platí to, ako už napísali aj iní, dať 3 góly vonku a prehrať je na zamyslenie. Buď je to chyba obrancov alebo celého družstva. S Prešovom by už malo prísť víťazstvo, pretože spoliehať sa iba na víťazstvo v pohári je dosť málo.

Napísať odpoveď