Prípravné zápasy zima 2017

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 21.01.2017 13:11:20

Sorry ale Halgos nema v zaklade co robit ..
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.01.2017 14:47:17

Takze v prvom rade sme hrali proti juniorom, lebo A muzstvo hra s Jabloncom.
Ale je to aj dobre, lebo aspon sme dost utocili, videli sme ake kridla mame a akou kvalitou dizponuju.
No treba povedat ze je tu novy Kalu, ten Issa bude vyborny, ten druhy tmavy kridelnik je novy Bala [smilie=bike.gif]
Za mna by som dal kridla Beride a Issa, zatial sa najlepsie ukazuju.
Do stredu sa pyta do zakladu Zubairu.
V obrane Pinas aj Kloster sa tiez dobre ukazuju, Sulek bude mat problemy :)
Halgos je v lese, je to hlboka voda na neho.
Pedro sa mi tiez pozdaval, vykonom mi pripomenul Diaza ked tu bol.
Dnes som si vsimal Nwofora, aby som ho porovnal s Jangom, ale je to dost podobne.
Presing dnes na vybornu, ti mladi vrabci z nigerie napadaju jak o dusu,

Martin otazka na Teba, Kloster kridelnik je zraneny ? Ako by si ho ohodnotil ? Ma sancu na zaklad/lavicku

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 21.01.2017 18:16:23

Len stale nechapem co tam robi prekop to fakt nechapem ved on je neviditelny [smilie=bananadance.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 21.01.2017 23:32:05

Nádhera, keď 10.mužstvo českej ligy dostane prednosť pred majstrom a víťazom pohára SR. Načo bol takýto zápas? To nám dopredu nedali vedieť že si zahráme proti detičkám?

Ševela chce vystriedať na poste DZ asi všetkých hráčov, ale vyzerá to že márne. V druhom polčase skúsil Halgoša a tiež to nebolo ono. Robil tam príliš odvážne kľučky, ktoré mu niekedy nevyšli a to by sa stávať nemalo. Odvážne kľučky treba v ofenzíve a tam sa Halgoš cíti lepšie. V každom prípade je Halgoš zo slovenských hráčov AS jednoznačne najtechnickejší, tam niet o čom, a ak bude na sebe makať, tak o nejaký rok môže AS na jeho predaji zarobiť riadny balík. Už nehovorím o nádejnom hráčovi že bude prínosom pre náš tím, lebo vieme dobre koľko sa u nás ohreje hráč ktorý sa trochu zviditeľní...

Najslabší sa mi zdal Gong. Oba hroty tiež nula bodov. Najlepší opäť Zubairu. Issa sa mi tiež pozdával. Pinas to odflákol pri druhom inkasovanom góle, Klooster dopredu nič moc.

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 22.01.2017 11:17:23

Tiež nechápem tomu zápasu. Museli vedieť že budú hrať s mladými. Trošku zbytocne.
Je to možno len môj nazor, lawrence dal síce 4 góly ale patril k najslabším hráčom. Podpriemerný výkon a prístup nula bodov.

Užívateľov profilový obrázok
OZ Légia Laugaricio
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 20.08.2014 19:50:19
Bydlisko: Jedine Trenčín!
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa OZ Légia Laugaricio » 23.01.2017 20:18:05

VŠETCI NA FUTBAL!
Pozývame všetkých fanúšikov povzbudiť náš ASTN v generálke pred ligou proti Třincu 11. februára, príď a zober so sebou aj ďalších.
FB event:
https://www.facebook.com/events/217116148695140/

Obrázok

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.01.2017 22:57:20

Aj ja sa vratim este k pripravaku z uplynulej soboty. Tiez som sa najskor potesil ze tentoraz sme porazili zname ceske muzstvo a pozrel som si zostavu ci tych 5 golov sme strelili ich slovenskemu brankarovi Dubravkovi.
Nebolo to tak, v ich nastupujucej zostave nebolo nielenze jedineho hraca zo zakladu ale ani len jedineho hraca z lavicky z posledneho ligoveho zapasu :
http://int.soccerway.com/matches/2016/1 ... D=PL_MS_07
Tiez si neviem vysvetlit taketo podcenenie nasho muzstva zo strany Liberca, urcite by sme zohnali nie treningoveho sparingpartnera ale nejake ine ceske prvoligove pripadne druholigove muzstvo, ktore by nas v priprave ovela lepsie preverilo.
Verim ze Ludogorec (ktory ma velky respekt uz aj v europskych sutaziach) nastupi proti nam samozrejme so svojim A-muzstvom (ostatne ako to byva medzi normalnymi partnermi zvykom).

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 24.01.2017 23:31:39

ja by som z toho, ze Liberec postavil proti nam dorastencom vobec tragediu nerobil. Ved oni hrali so zohratymi dorastencami proti nasim nezohratim vekovo tiez dorastencom ("Slovan postavil svoj juniorský tím doplnený o hráčov z prvého tímu. Preto sme si pre zaujímavosť spočítali vekový priemer. Naše mužstvo bolo v priemere o necelý rok mladšie. ") .. chceme preverovat muzstvo, ked si nasi este len zvykaju na system hry? ono o pride, ja som pokojny [smilie=bounce.gif]
Double je len zaciatok

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.01.2017 23:08:19

ivanho napísal:ja by som z toho, ze Liberec postavil proti nam dorastencom vobec tragediu nerobil. Ved oni hrali so zohratymi dorastencami proti nasim nezohratim vekovo tiez dorastencom ("Slovan postavil svoj juniorský tím doplnený o hráčov z prvého tímu. Preto sme si pre zaujímavosť spočítali vekový priemer. Naše mužstvo bolo v priemere o necelý rok mladšie. ") .. chceme preverovat muzstvo, ked si nasi este len zvykaju na system hry? ono o pride, ja som pokojny [smilie=bounce.gif]
Pred sustredenim bolo prezentovane ze nastupime "proti tradičným českým ligovým klubom a účastníkom európskych pohárových súťaží". U Slovana Liberec to tak nebolo a hraci z prveho tymu tam neboli ak nemyslis Markovica ktory obcas dostane sancu v A-muzstve alebo brankara Hladkeho ktory chytal v jednom zapase za acko.
A tito dvaja hraci 27 a 26 rocni im spravili vyssi priemer. Nehovorim ze niekedy v ramci treningu sa nemozeme rozohrat aj s nejakym juniorskym muzstvom. A to ze sami sme mlade muzstvo vieme, ked sme prekvapivo prepustili jedneho z nasich najlepsich hracov 27-rocneho Gabriela tak sa nas vekovy priemer znizil.
My ale hrame seniorsku ligu a potrebujeme v pripravnych zapasoch konfrontaciu so silnymi (samozrejme seniorskymi) muzstvami ako bola napr. Mlada Boleslav, len takyto superi mozu odhalit nase slabe stranky.
To este aj slavnejsia Sparta v minulej priprave ovela ferovejsie jednala s nasim klubom.
Lebo napriek necakanej ponuke na zapas v Dortmunde s Borusiou dala na druhy den proti nam silne muzstvo a aj s hracmi co pricestovali z toho prestizneho zapasu.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 27.01.2017 10:11:19

tragediu zrovna nerobim, ale rozhodne by som si zaradil liberec do zlozky nedoveryhodny partner, kvoli dalsim pripadnym zapasom alebo prestupom. to uz je pomaly take trencianske - niekto nam nakala na hlavu a my si to este pochvalujeme. aj z podpasoviek v lige som mal taky pocit - ziadne ohradenie sa, iba pokorne prijimanie osudu. no nic, ludogorec bude prilis silny super, tipujem tak 5-ku v nasej sieti. teda pokial sa nepodaril potichu vybavit nejaky dorastenecky tim supera....

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 27.01.2017 10:48:52

Sammy, to pokorné príjímanie osudu aj mne vždy vadilo, protest voči častým ligovým mafia-praktikám sme podávali len výnimočne, ovčia symbolika v znaku mesta je naozaj veľmi priliehavá.
Zostava k dnešnému prestížnemu zápasu naznačuje ako bude vyzerať asi základ pre jar, k tomu len jedno počudovanie: prečo pravé krídlo Gong a nie Kvocera?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 27.01.2017 12:02:58

handel napísal:Sammy, to pokorné príjímanie osudu aj mne vždy vadilo, protest voči častým ligovým mafia-praktikám sme podávali len výnimočne, ovčia symbolika v znaku mesta je naozaj veľmi priliehavá.
Zostava k dnešnému prestížnemu zápasu naznačuje ako bude vyzerať asi základ pre jar, k tomu len jedno počudovanie: prečo pravé krídlo Gong a nie Kvocera?
Nemyslim si, ze takato bude zostava na jar. Je to stale priprava a skusanie. Mne sa napriklad Klooster paci viac ako Sulek a aj Pinas sa pyta do zakladu. Lawrence je lepsi v strede ako na kraji obrany. Potom ako najlepsie kridla sa javia Beridze a Issa. Netreba to brat ako nieco finalne. Som celkom zvedavy na druheho Kloostera.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.01.2017 13:16:48

ludogorec podla mna nastupi s ackom. dorast sa na zahranicne sustredenia neberie. mozno nenastupia v plnej sile, ale urcite nie s dorastom. bude to pre nas narocny zapas, ale aspon budeme vidiet, ako na tom v skutocnosti sme.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 27.01.2017 15:56:05

da sa niekde sledovat aspon priebezny stav???
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 27.01.2017 17:22:58

Balrog napísal:da sa niekde sledovat aspon priebezny stav???
bol video prenos na Youtube, ale Halgos v druhom polcase nemal ani poriadnu loptu ani nahravku. Nuz a mozeme byt radi, ze to neskoncilo 3:0
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď