Prípravné zápasy zima 2017

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.02.2017 14:53:01

Tak Mance bude vyborny, tevhnicky je dobre vybaveny, len nedostaval lopty prvy polcas.
Celkovo bol druhy polcas z nasej strany solidny ale prvy katastrofa. Neviem cim to je ale je to pravidelne ze zacneme hrat az druhy polcas.

Skovajsa > Udeh. Rozdiel to bol obrovsky, hlavne v rozohravke. Verim, ze bude obrana Klescik - Skovajsa.

Janga sice gol, ale mohol dat dalsie 2...Pinas hral raz zle, raz dobre. Zaloha trochu lepsie, hlavne Ubink sa trochu chyta uz ale stale to nie je ono, Lawrence vela lahkych lopt kazi, aspon je golovy.

Halgos dobre, on keby ma o 15kg a 15cm viac, nemam nic proti nemu, takto ale doplaca na svoj fyzicky handicap...

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 11.02.2017 15:33:36

súhlasím s tým že Mance bude top. Potrebuje ešte pár zápasov na rozohranie a zžitie sa s týmov. Pekne sa uvoľňoval, ukazoval a hľadal si miesto či pýtal loptu.

Podľa mňa sa dobre javia ja Issa (15) a Zabairu (5) časom bude z nich nový Kallu či Saimon.

A môžem povedať že najlepší bol Giorgi. Toto je náš rozdielový hráč, ktorý chýbal na jeseň.

No a nakoniec Janga. Opäť som sa utvrdil v tom že ten chalan je len omyl. Napriek tomu že dal gool, neukázal absolutne nič. Po príchode Manceho si môže rovno pobaliť kufre, alebo sa naučiť hrať v obrane. Toto poleno malo dosť času aby sa ukázal. Prišiel z Holandska, to neni Adi čo Malec aby potreboval čas. On tu mal byť hviezda ked dal 24 goolv v Holandsku. Ale on je len stratená ovečka bez potenciálu.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 11.02.2017 15:54:47

Najviac som bol zvedavý na Manceho. Pri tom lufte meter od bránkovej čiary dostal prihrávku na päty, inak mal dobré náznaky, aj gól bol vlastne jeho - tá vlastňácka teč obrancom už moc nezmenila, uvidíme ďalej, držím mu palce a tiež odhadujem, že bude lepší ako doterajšie hroty.
Najväčšie zlepšenie u Ubbinka, mal viac snahy, bolo ho vidieť, ako jediný pekné pasy dopredu. Beridze opäť pekne, aj keď občas kľučkovanie prešvihol, obrovská škoda že nevie tvrdšie vystreliť, to je jeho jediná slabina. Vystreliť dobre nevie ani druhé krídlo Issa, tam sa pre mňa už javí vhodnejšie Kvocera. Pri horšej zakončovacej schopnosti krídiel by mohli viac využívať prihrávky po zemi dozadu na nabiehajúcich záložníkov, čo bola v minulosti naša obrovská zbraň, teraz mi to tam trochu chýba.
Lawrence ako DZ tradične slúžil len ako odrážacia stena smerom dozadu pre stopérov, o niečo lepšie sa ukázal občas vpredu, napríklad tá žrď v 2.polčase. Halgoš je vzadu tiež oveľa menej istý ako vpredu, tam bol dobrý, spolupráca Beridze-Halgoš-Janga zakončená krásnym gólom bola učebnicová. Vychádza mi z toho, že stále defenzívneho záložníka nemáme. Po dnešnom lepšom výkone by som tam asi skúsil Ubbinka.
Obrana nebola často skúšaná, najlepšie z troch stopérov Kleščík, na ľavej strane celkom dobre Keston.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.02.2017 16:08:47

tempo zapasu bolo velmi nizke. ak to mala byt generalka na ligu, tak mali hrat s nasadenim ako v lige. alebo toto je ich ligove nasadenie? na zapas som prisiel trochu neskor, tak neviem, mance hral s cislom 20? predpokladam to. hodnotit ho po prvom zapase asi nema zmysel. aklimatizaciu snad nepotrebuje, kedze nie je z afriky. mentalne a kulturne by mal byt slovensku blizko. ide len o to, aby sa zohral s timom. osobne som nejaky velky rozdiel medzi nim a jangom nevidel. navyse, janga dal gol, a to velmi pekny. strachovat by sa mal skor uche, ktory okrem golu puchovu v pohari toho vela neukazal. da sa povedat, ze nic. suhlasim, ze kridla hrali celkom fajn. beridze by mal hrat obcas aj trochu na seba, lebo niektore prihravky v sestnastke a v jej okoli daval uplne zbytocne. ale mozno to bol takticky pokyn od trenera. issa (15?) hra na dost velkom priestore. to je v nasich stredoeuropskych podmienkach neobvykle. prinasa nieco nove do prejavu timu. obaja su silni 1 na 1, ale su aj velmi mladi. mozu mat kolisavu vykonnost. urcite by som dal viac sanci aj kvocerovi. obranu nie je velmi hodnotit za co, lebo trinec vpredu nic neukazal. nejake sance tam boli, ale suvisly tlak nie. no, ide sa na skuBu. obavam sa, ze to na nu nebude stacit. ale ktovie, v poslednom pripravaku dostala 6. priprava nam ukazala, ze jar asi nebude lepsia od jesene. nevadi, aj slabsie roky musia byt. stale mame sancu v pohari. to je ina sutaz ako liga.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.02.2017 21:38:28

Hra smerom dopredu už vyzerala lepšie,ale mám pocit,že súper bol dosť zatiahnutý a vzadu nás nepreveril...
Páčil sa mi Mance,Beridze aj obe krídla,chýbal mi tam bojovník typu Paura...
Z pohľadu našej sily na jar sme zatiaľ nezmúdreli...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 12.02.2017 12:34:25

Pridám aj ja svoj skromný názor. Neviem či ste si to všimli ale bolo odstránené nezmyselné prihravanie si medzi stopérmi a potom bezduché nakopavanie. Je otázne či to bolo spôsobené súperom ale malo to trochu hlavu aj pätu. Takisto aj standardky boli dobre zahravane. Prudké lopty na úroveň jedenástky a nie dlholetiace lopty kopnuta halgosom, ktoré ledva doletia na päťku. Uvidíme ako to bude so silnejším súpermi.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 12.02.2017 17:13:30

Tak super nam dal vela priestoru na nasu rozohravku na vlastnej polovici. Uvidime co sa stane, ked pride sper, ktori bude vysoko napdat
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 13.02.2017 18:48:38


Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 13.02.2017 22:15:27

snapshot napísal:Tak super nam dal vela priestoru na nasu rozohravku na vlastnej polovici. Uvidime co sa stane, ked pride sper, ktori bude vysoko napdat
Mas pravdu, na nasich stoperov sice nerobili presing ale pritom ani nebetonovali a najma za stavu 1:0 sa neustale snazili o vyrovnanie.
Este stastie ze prisiel pekny protiutok zalozeny Beridzem na Halgosa, ktory vynikajuco vysunul Jangu a ten skoroval.
Dufam ze taketo rychle akcie sa nam podaria aj v lige. Myslel som ze z nasich mladych nadeji nastupi aj Kvocera.
Inak viaceri nasi konkurenti si na generalku vybrali silnejsich superov napr. Zilina (Sparta), Dunajska (Zlin), Slovan (Videoton) a napokon i Trnava (Banik).
Ale nevycitam to, asi si to nas klub premyslel z hladiska taktiky ci davkovania treningu.
My sme uz predtym hrali s viacerymi zvucnymi supermi (vieme ze vascinou neslavne), mame ale o tyzden dlhsiu pripravu (znovu s pripravakom s druholigistom).
Snad nam to na Slovane pomoze k dobremu startu i ked oproti jesennemu vitazstvu nad nim tam zial nebudeme mat Gabriela na ktorom vtedy stroskotali ich utocne snahy.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.02.2017 17:26:53

Dufam ze ta vykonost pojde rychlo hore lebo s takymito vykonmi v lige rychlo skončime este horsie ako sme teraz..ostava sa len modlit ze to pojde len k lepsiemu [smilie=bow.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.02.2017 17:27:22

Dufam ze ta vykonost pojde rychlo hore lebo s takymito vykonmi v lige rychlo skončime este horsie ako sme teraz..ostava sa len modlit ze to pojde len k lepsiemu [smilie=bow.gif]
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.02.2017 17:28:03

Dufam ze ta vykonost pojde rychlo hore lebo s takymito vykonmi v lige rychlo skončime este horsie ako sme teraz..ostava sa len modlit ze to pojde len k lepsiemu [smilie=bow.gif]
AS trencin

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

PZ NMnV

Príspevok od užívateľa sergio » 19.02.2017 00:36:11

Zaujímalo by ma, či sú tréneri spokojní s týmto prípravným zápasom (pozn. NM). Čo im to dalo a ako vysvetlia striedania hráčov. Mne to pripadalo ako keď pes naháňa vlastný chvost.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.02.2017 08:35:20

nevyhrat s muzstvom z nizsej sutaze je hanba. utok na 4. miesto v lige sa zda byt skor utopiou ako realnym cielom.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 19.02.2017 13:58:59

Šulek spravil pozičnú chybu pri góle a hneď šiel dolu, ale jeho nástupca Rodney opäť ukázal že v útočnej činnosti je určite slabší. Zaujímavé že aj Keston bol stiahnutý po menšej chybe a potom sa tiež vrátil, ale chápem že bol to prípravák a Ševela stále hľadá optimálne zloženie obrany. Nezávidím mu.
Na poste DZ bol väčšinu zápasu Ubbink. Po minulom zápase som napísal, že sa tam pýta vyskúšať práve on. V aktuálnej situácii sa mi to vidí ako najlepšie riešenie. Chyby nerobil, často mu vychádzali aj pekné pasy dopredu na krídla.
Včera sa príliš nedarilo Zubairovi, Issa síce pekne prihral prihral na gól, ale inak tiež nič moc. Ešte by ho mal niekto upozorniť na fortuňáckych rozhodcov, že by mu nemuselo len tak prechádzať divadielko keď pár sekúnd po zúfalom zvíjaní sa na trávniku vyskočil a hneď veselo skotačil ako srnka.
Útok: sklamalo ma iba že Ševela nedal väčší priestor Mancemu. Uche dal gól, ale tiež nepremenil vyloženú šancu sám na brankára, takže ja medzi ním a Jangom stále nemám jasno. Jasno nie kto je lepší, vhodnejšie je kto je slabší. Preto dúfam, že oboch tromfne práve Mance.

Napísať odpoveď