Prípravné zápasy zima 2017

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.01.2017 23:07:01

Pre Hajduk (t.j.pre "Bijelich") po prvej casti zapasu bola neuveritelna predstava ze proti slovenskemu majstrovi (este stale nas za neho povazuju) vedie 4:0 (a uplne zasluzene) ! :
"45.min Kraj prvog dijela. Nevjerojatna predstava Bijelih u prvom poluvremenu koji čak 4:0 vode protiv slovačkog prvaka!"

Takze v prvom polcase to bol trosku iny super ako juniori Liberca.
Potom Chorvati dali logicky sancu aj dalsim hracom a vymenili postupne vsetkych 10 hracov v poli :
V 45.min. boli vystriedani Nižić, Futacs, v 60.min. Hamza, Tudor, Ćosić, Grbić, Vojković, Kvesić, Said i Savvas.
Ak sa javil druhy polcas lepsi z nasej strany tak si treba uvedomit ze to ovplyvnila aj komplet prestriedana zostava Hajduka.

Handel, s tymi rovnakymi trickami mas pravdu, zmiatli sme aj Chorvatov, na stranke Hajduku je (aspon zatial) strelec nasich golov namiesto Ucheho uvedeny Prekop :
"80.min. Hajduk - Trenčin 4:1, strijelac Prekop"
"82.min. Hajduk - Trenčin 4:2, Prekop je ponovno zabio"

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.02.2017 14:33:45

To co je za zostavu proti Norom ? Sak to je len pozliepane to je katastrofa
AS trencin

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 02.02.2017 15:47:48

Des a hroza a obrancov postrielat na nich sa neda pozerat proste neda [smilie=angry.gif]

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.02.2017 16:28:57

Na to sa nedalo pozerat. Udeh je parodia na stopera. Je to horsie ako na jesen.

P.Sevela zobudte sa. Ved takto naivne nehra ani nasa U19 ! Aka je nasa taktika zakladania utokov ?? Mas aj inu variantu ako tu ktora nam absolutne nejde, ved my vobec nevieme zareagovat na zmenu stylu hry supera.

Slovan nas v prvom zapase roznese po ihrisku.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.02.2017 16:43:52

Guliver systemove veci sa dlho učia a ked sa tu hraci striedaju kazdy pol rok tak je to ovela tazsie naucit...A nerobil som unahlene zavery z tohto zapasu kedze ta dnesna zostava bola katastrofalne poskladana
AS trencin

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.02.2017 17:55:14

Obrana hra v tomto zlozeni uz viac ako rok. Vidis pokrok ?

Posledne 3 zapasy - 9 golov.
V lige sme dostali najviac golov.

Kolko este bude trvat Udehovi, kym sa nauci prihravat ? Kto vysvetli Sulekovi kde ma stat pozicne ? Od odchodu Cogyho ubehlo uz dlho, cas dostal, nezlepsuje sa. Kto vysvetli Klescikovi, ze posledny hrac nekluckuje ? Kedy brankari pochppia, ze sa nema prihravat na hraca, ktory je tiesneny alebo pod tlakom ?

Toto su veci, ktore by mala obrana ovladat automaticky, vsetko uz su skuseni hrsci, ktori tu uz maju co to odohrate.
Ked nejde istota zozadu, tak aj dopredu to ide tazsie.

Utok nespominam, tam sa to vzdy nejako zohra a da dokopy kazdy pol rok.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 02.02.2017 18:05:34

Chce to cas podla mna obrana musi hrat spolu odost dlhsie a v tomto zlozeni nehravali kazdy zapas dost sa to menilo .
AS trencin

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 02.02.2017 18:21:13

Tejto obrane nepomoze nic a hraju takro spolu casto oni su nulovy a tak aj zostanu [smilie=angry.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.02.2017 19:59:48

9 inkasovanych golov v troch zapasoch je neakceptovatelne. beriem, ze ludogorec a hajduk su niekde inde, ale tromso nie je ziadne terno a dalo nam 4 goly. neda sa povedat, ze by sa hraci nesnazili, ale jednoducho kvalita chyba. pocas minulych rokov sme sa s kvalitnymi supermi vedeli vypnut k solidnym vykonom, teraz sa nic take nekonalo. doterajsi priebeh pripravy nam, bohuzial, nedava velke dovody na optimizmus.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.02.2017 21:47:48

Obrana sa naozaj striedala vo vyrábaní hrubíc, raz jeden, raz druhý. Šulek bol viac vysunutý, ale v ofenzíve žiadny vietor nenarobil. Štyri kúsky som nečakal a to nám ešte v závere bola odpustená jasná penalta za faul Skovajsu. Na poste DZ bol jednoznačne lepší v 1 polčase Zubairu ako potom Lawrence, ale ani on sa nevyhol jednej vážnej obrannej chybe. V zálohe priniesol Colina trochu zlepšenie oproti Ubbinkovi. Krídla - Klooster zacetrovať občas dokázal, ale inak nič moc, ťažkopádny, spracovať loptu mu často robilo problémy. Beridze sa vie šikovne uvolniť ale s finálnou fázou, streľbou, zatiaľ slabota. Janga bol v 1 polčase na krídle, ale horšie tam hral hádam len Gong. V druhom polčase bol do svojho odchodu na hrote, zase bieda. Prekop za ten čas čo tam bol opäť nič.
Zimné "posilnenia" sa ukazujú ako skoro žiadne posilnenia. Naozaj neviem na ktorom poste bude zlepšenie. Pinas namiesto Skovajsa/Lawrence možno časom lepšie, Klooster-obranca oproti Šulekovi nebude lepší, Zubairu oproti Gabrielovi v rozohrávke dopredu asi lepšie - v obranných činnostiach asi nie, Colina/Ubbink sa mi nezdajú o moc lepší ako Paur/Halgoš, Beridze za Kalu nebude určite lepší ako keď bol Kalu vo forme, Kvocera schová Gonga do jedného vrecka a M.Kloostera do druhého. Najväčšia slabina hrot zatiaľ žiadne riešenie.
Vidím to pesimisticky ako aj ostatní.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 02.02.2017 22:36:50

Handel. Suhlas skoro vo vsetkom akurat najvecsia slabina je obrana ! Utok nema ziadne lopty, ved z hry sme mali 1 polosancu ked Janga hlavickoval vedla, pokial nemaju lopty v predu, tak ani Ronaldo na hrote by nepomohol !

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.02.2017 23:11:34

Je pravda Guliver, že obrana dnes extra často a extra hrubo kiksovala, takže z pohľadu dneška asi bola obrana naozaj najslabšia. Celkovo ale neviem, dnes fakt bolo najmä v 1 polčase tých lôpt do ohňa strašne málo. Lenže tie lopty má "vyrábať" záloha & krídla, tak biedni boli potom aj oni.
Hroty som kritizoval, že keď už dostali nejakú príležitosť, tak to bola holá nemohúcnosť. Čo z toho, že Janga hlavičkuje vedľa, to predvádzal celú jeseň. V minulom zápase som spomínal že jedinú tvrdú a presnú strelu vyslal stopér Udeh. Teraz opäť jediná presná gólová hlavička - stopér. To už nie je náhoda. Hrot je z môjho pohľadu veľmi dôležitý aj preto, že ak sa nám podarí streliť prvý gól, tak sa nám hrá úplne inak po psychickej stránke a aj súperovi sa hrá horšie. Naopak ak prvý gól dostaneme, tak sa snažíme vyrovnať, hru viac otvoríme, útočíme aj krajnými obrancami a v obrane pri protiútokoch nastávajú diery. Potom to má každá obrana naozaj ťažké, videli sme to aj v lige, väčšinu gólov sme dostali po rýchlych potiútokoch, ako aj dnes. Preto si myslím že dobrý strelec je pre nás oveľa viac akútnejší ako dobrý obranca.

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 03.02.2017 12:32:42

Tento zápas presne ukázal ako sme na tom a prečo sme i v lige, kde sme ...... Obyčajný nórsky súper z nás urobil trhací kalendár a výsledok je pre nás veľmi zhovievavý .........
P.S. Nikomu v klube nedochádza, že s týmito dorastencami to bude tak ako vidíme - a bohužiaľ ani Lingovi. Thank you Myjava.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 03.02.2017 13:33:49

Teraz sa ukáže aký kolektív má AS. Do médií všetci unisono tvrdia o fantastickom kolektíve. Ja tiež tomu verím, len nechápem takýto alibistický výkon celého mužstva hlavne v defenzíve. A to nehovorím len o obrane, ale o obrannej hre mužstva. Tromso nás rozobralo ako keby hrali s treťoligovým súperom. Ja som v mužstve nevidel žiadne posily a ak tak jedine pre Nemšovú ako našu rezervu.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 03.02.2017 13:34:02

Teraz sa ukáže aký kolektív má AS. Do médií všetci unisono tvrdia o fantastickom kolektíve. Ja tiež tomu verím, len nechápem takýto alibistický výkon celého mužstva hlavne v defenzíve. A to nehovorím len o obrane, ale o obrannej hre mužstva. Tromso nás rozobralo ako keby hrali s treťoligovým súperom. Ja som v mužstve nevidel žiadne posily a ak tak jedine pre Nemšovú ako našu rezervu.

Napísať odpoveď