Prípravné zápasy zima 2017

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.02.2017 15:04:29

Tak naozaj hrotaci nie su nasa silna stranka ale treba povedat ze Uche dostaval na jesen ovela menej prilezitosti.
Janga dal pekny gol Trincu ale vcera pri nasom gole potesil aj Uche v tom ze celu akciu na zaciatku aj vypracoval.
Aktivne ukazanim do volneho priestoru si vynikajuco vypytal prihravku (cca 48:20min zaznamu alebo 43:07 min. zapasu).
Hned ju narazackou odohral znovu naspat do priestoru pred naseho kridelnika ktory bezal dopredu s umyslom centrovat.
Uche si sam popritom okamzite nabehol do volneho priestoru sestnastky sledujuc aj centrovanu loptu a z prveho dotyku trafil do sibenice.
Toto bola vyborna spolupraca a rychla akcia, takto sa da presadit cez viacerych obrancov supera.
Osobne remizu s druholigistom negativne neprecenujem, aspon budeme o tyzden opatrnejsi a na Pasienkoch by nas podobny vysledok vcelku potesil.

Este k ostatnym zapasom ligy, velka pycha sa nevyplaca.
Zilinsky funkcionar sa vraj agentovi Slavie pri hladani hostovania pre Gina vyjadril ze toho by nechceli ani zadarmo (odznelo to aj v mediach).
Ja osobne som rad ze teda nehrava proti nam v nasej lige ale toto vyznelo ako dehonestacia nasho byvaleho kanoniera.
Nevsimol som si vsak vcera ze by mali lepsich.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 19.02.2017 15:31:47

Myslim ze o tom ginovi to bola len ceska kacica lebo stale nemozu prekusnut tu cenu co zanho vysolily lebo kecaly ze ani v polsku o nom nechyruju a nakonkec tam isiel ale to su pepani nad nich neni [smilie=bananadance.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.02.2017 19:24:03

Neviem ci ceska kacica ale prezradil to hracsky agent Branislav Jasurek (Slovak), vraj podla jeho informacii by ho Zilina nechcela ani zadarmo.
A ten blud ze ide do polskej druhej ligy napisal vo svojej titulke slovensky Profutbal.sk, ale v skutocnosti ide muzstvo zo spice prvej polskej ligy.
Takze prosim nezovseobecnovat i ked pripustam ze najma ich bulvar napr. Blesk i niektori fans na diskusiach (ale mal tam aj zastancov) si velakrat zgustli proti Ginovi aj samotni Poliaci sa cudovali ze preco novy trener Silhavy dal v jeseni Ginovi v lige sancu vlastne len 45 minut.

Konatel
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 31.07.2016 21:21:31

Príspevok od užívateľa Konatel » 19.02.2017 21:04:38

Braňo Jašurek je náš bývalý futbalista, zažil myslím ešte jednu sezónu aj pod Lingom (alebo skončil sezónu pred príchodom Linga neviem)

Páni by si mali hlavne uvedomiť, že Gino bol nielen náš najlepší strelec, ale najlepší kanonier v celej lige. Kde boli vtedy ich útočníci keď nedokázali dať ani viac gólov ako hráč ktorého nechcú ani zadarmo?

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 20.02.2017 13:38:51

velmi rychlo a zbytocne stracame lopty a nedokazeme hru podrzat, toto je nasa velka slabina a bolo to v sobotu velmi vidiet, rychlo prechadzame z drzania lopty do hura futbalu

ostry zapas ukaze ako na tom skutocne sme, vyskladal by som to takto:

Semrinec

Keston - Skovajsa - Klescik - Sulek

Zubairu - Lawrence - Ubbink (Paur, ked bude fit)

Issa - Mance - Beridze

obrana by este mohla byt Skovajsa - Udeh - Klescik - Sulek .. osobne som vsak radsej, ak Skovajsa hra stopera ako v minulosti

napadla ma este riskantnejsia alternativa, Klescik kedysi hraval DZ ked zaskakoval za Ryana alebo Alda, obrana by tak mohla byt Keston - Udeh - Skovajsa - Sulek a Lawrence by mohol do stredu miesto Ubbinka

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 21.02.2017 08:52:23

Bude tlačovka pred jarou ?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 21.02.2017 11:05:54

GULIVER napísal:Bude tlačovka pred jarou ?
pre média sme urobili mediálny deň, pred a po štvrtkovým tréningom budú hráči k dispozícii, prinesieme reportáž

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.02.2017 13:22:28

Takže príprava skončila, výsledkovo podpriemerne, ale aspon treneri a vedenie su spokojni. Ukazala nam, ze hra z jesene bude podobna aj na jar a utok na 4. miesto bude narocny. Ak nedokazeme v tej nasej slabej lige skoncit do 4. miesta tak to bude katastrofa...
Co sa tyka posilnenia muzstva, tak podla mna to zase nebolo dobre dotiahnute, tam kde sme horeli, tak posily neprisli skor oslabenie odchodom Gabriela. Cize DZ bude mat na starosti slaby Lawrence, stred obrany bude slaby ako bol aj na jesen, nechapem preco neprisla ziadna posila do stredu obrany. Jeden poriadny stoper by sa nam hodil.
Kraje obrany budu na tom podobne ako na jesen. Sulek aj Pinas mozu ist tak akurát do Nemsovej. Takze zakladanie utokov bude take ako na jesen, milion prihravom medzi stopermi a brankárom a potom nákom dopredu.
Stred pola okrem DZ bude na tom podobne ako na jesen, stratili sme Janca co je velka skoda, Paur je zraneny, takze tam bude mlady nevyhrany Zubairu a Ubbink, ktory tiez nehra nic moc.
Jedine pozitívum co sa tyka posil su kridla a hrot. Odisiel len Kalu a Beridze ma vsetky predpoklady aby ho nahradil, a Balu hravo nahradi Issa alebo Kvocera. Na hrote je nepochopitelny pretlak, zaklad asi bude Janga, ja by som dal skor Manceho...
Som skor skepticky, hra bude podobna tej jesennej, dufam ze skoncime do 4. miesta, kedze hrame vela zapasov doma.
Velke pozitívum je že v lete odide akurát Beridze, ktory tu hostuje a Catakovic ktory ani sancu nedostane, mozno ešte Chovan po ME21.
Predat nastastie nebude koho.

Cakal som ze cez zimu pride nejaky stoper s dobrou rozohravkou, cakal som ze Baez cez zimu zamaka a bude hrat DZ poprípade by tam hral Gabriel, ktory by uz bol prisposobeny u nas...
Zato prisli zase nejakí pozbieranci ako Kloster a aj druhy Kloster, zbytocne prisiel Catakovic, Keston, a aj Gong.
Radsej by som dal sancu Rankovi, Kvocerovi, Jancovi, Halgosovi, mozno by som skusil nejakého LO z U19, poprípade zobrat na hostovanie Letica ktory v ZA nehrava...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 24.02.2017 13:50:08

GULIVER napísal:Takže príprava skončila, výsledkovo podpriemerne, ale aspon treneri a vedenie su spokojni. Ukazala nam, ze hra z jesene bude podobna aj na jar a utok na 4. miesto bude narocny. Ak nedokazeme v tej nasej slabej lige skoncit do 4. miesta tak to bude katastrofa...
Co sa tyka posilnenia muzstva, tak podla mna to zase nebolo dobre dotiahnute, tam kde sme horeli, tak posily neprisli skor oslabenie odchodom Gabriela. Cize DZ bude mat na starosti slaby Lawrence, stred obrany bude slaby ako bol aj na jesen, nechapem preco neprisla ziadna posila do stredu obrany. Jeden poriadny stoper by sa nam hodil.
Kraje obrany budu na tom podobne ako na jesen. Sulek aj Pinas mozu ist tak akurát do Nemsovej. Takze zakladanie utokov bude take ako na jesen, milion prihravom medzi stopermi a brankárom a potom nákom dopredu.
Stred pola okrem DZ bude na tom podobne ako na jesen, stratili sme Janca co je velka skoda, Paur je zraneny, takze tam bude mlady nevyhrany Zubairu a Ubbink, ktory tiez nehra nic moc.
Jedine pozitívum co sa tyka posil su kridla a hrot. Odisiel len Kalu a Beridze ma vsetky predpoklady aby ho nahradil, a Balu hravo nahradi Issa alebo Kvocera. Na hrote je nepochopitelny pretlak, zaklad asi bude Janga, ja by som dal skor Manceho...
Som skor skepticky, hra bude podobna tej jesennej, dufam ze skoncime do 4. miesta, kedze hrame vela zapasov doma.
Velke pozitívum je že v lete odide akurát Beridze, ktory tu hostuje a Catakovic ktory ani sancu nedostane, mozno ešte Chovan po ME21.
Predat nastastie nebude koho.

Cakal som ze cez zimu pride nejaky stoper s dobrou rozohravkou, cakal som ze Baez cez zimu zamaka a bude hrat DZ poprípade by tam hral Gabriel, ktory by uz bol prisposobeny u nas...
Zato prisli zase nejakí pozbieranci ako Kloster a aj druhy Kloster, zbytocne prisiel Catakovic, Keston, a aj Gong.
Radsej by som dal sancu Rankovi, Kvocerovi, Jancovi, Halgosovi, mozno by som skusil nejakého LO z U19, poprípade zobrat na hostovanie Letica ktory v ZA nehrava...
Zaloz si klub a skusaj. Nerozumiem takemuto hodnoteniu, ked sme neodohrali s novymi hracmi este ani jeden ligovy zapas.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.02.2017 14:17:31

Guliver, dobre zhodnotené. Môj názor sa odlišuje iba v tom, že Šuleka by som ešte neodpisoval a Ubbink sa zlepšoval, tak ja dúfam že postupne zapadne.

Zoso, a inak si normálny? Takáto reakcia? Založ si svoj klub? Ak si si nevšimol toto je diskusia fanúšikov. Guliver napísal slušne svoj názor z prípravných zápasov, ktorých skoro všetky sme zásluhou skvelej AS TV mohli sledovať. Hodnotiť sa teda dajú aj noví hráči a naše dojmy či očakávania z nich.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.02.2017 15:15:55

Zoso - hodnotil som pripravne obdobie ;-) pokial niesom Beckham, tak si klub nezalozim. Ale ako fanusik, ktory ma rad svoj klub a pravidelne ho podporuje v zapasoch, moze vyjadrit svoj nazor.

Handel suhlas, Ubink v zapase s NM bol z nasich asi najlepsi, ale v inych zapasoch vyhorel. Verim, ze bude prinosom.
Od odchodu Cogyho mal Sulek dost casu a priestoru a zda sa mi ze skor stagnuje ako sa zlepsuje.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.02.2017 16:48:19

Guliver súhlasím s tvojim hodnotením,ale verím,že jar bude predsa len o kúštik lepšia,nakoľko hráme veľa zápasov doma...
Vonku to bude asi horšie,ale očakávam oproti jeseni minimálne viac energie,bojovnosti a chuti zlomiť to aj keď sa nebude zrovna dariť.
Ubink sa ešte rozohrá,aj Ryan vyzeral zo začiatku ako pomalé poleno,holanďanom trvá dlhšie,kým sa u nás chytia...
Určite nebude až taký level ako Ryan,ale palicu by som nad ním nelámal...
Ja by som staval do základu Manceha,aby sa vytvoril tlak na Jangu,lebo až keď ho cíti,hrá lepšie a bojovnejšie.
Škoda,že sa zbavili Gabriela,Ranka a Janča.
Ranko už podľa Martina nieje náš hráč a ako je to s Jančom?
Verím,že to bude lepšie,lebo sa už neskotočne teším,dúfam,že mi to chlapci neznechutia už zajtra...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

sergio
Príspevky: 132
Dátum registrácie: 14.01.2008 18:30:31

Biznis

Príspevok od užívateľa sergio » 24.02.2017 22:39:03

Mám dojem, že sme na štartovej čiare, ak nie v kvalifikačnej fáze. Prešľapy v legionároch tu boli už za éry najskôr v druhej lige a neskôr v najvyššej súťaži a teraz sa mi to dosť pripomína. Otázkou je, či sa podarí dosiahnuť výsledky, resp. či to ustojí tréner resp. majiteľ. Myslím si, že ak v budúcej sezóne nebudú výsledky s tým čo prišlo, tak to môže skončiť jednou z možností.

Napísať odpoveď