Prečo má neonacizmus na súperových štadiónoch zelenú??

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď

Myslíte si, že policajti by mali voči prejavom neonacizmu a rasizmu na štadiónoch zasahovať tvrdšie?

Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Samozrejme! Sú voči týmto prejavom veľmi ľahostajní
5
4%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Ich zásahy su primerané
1
1%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
Niesú dostatočne školení a sami nevedia čo je a čo nie je prejavom rasizmu
7
6%
A.C.A.B. !
6
5%
A.C.A.B. !
6
5%
A.C.A.B. !
6
5%
A.C.A.B. !
6
5%
A.C.A.B. !
6
5%
A.C.A.B. !
6
5%
 
Celkom hlasov: 114

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Prečo má neonacizmus na súperových štadiónoch zelenú??

Príspevok od užívateľa Forrest » 25.09.2007 13:19:33

http://www.sme.sk/c/3502951/fanusikov-l ... -rise.html

Odporucam precitat! Je tam sice viacero blbosti, ale najdu sa aj zaujimave casti. Takisto velmi zaujimava je aj diskusia pod clankom, kde chvalabohu prevladaju rozumne nazory (tak ako je na sme.sk zvykom). Skoda len, ze na stadionoch je tychto ludi menej.

Esteze ma AS rozumnych fanusikov, ktori akekolvek naznaky rasizmu alebo neonacizmu odsudzuju, tak, ako by mal kazdy clovek, ktory to ma v hlave v poriadku!

Presunute z vyjazdov.
- David -
Naposledy upravil/-a Forrest v 02.11.2007 12:25:39, upravené celkom 1 krát.

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Re: Prečo má neonacizmus na súperových štadiónoch zelenú??

Príspevok od užívateľa afafan » 27.09.2007 20:06:21

Forrest napísal:http://www.sme.sk/c/3502951/fanusikov-l ... -rise.html

Odporucam precitat! Je tam sice viacero blbosti, ale najdu sa aj zaujimave casti. Takisto velmi zaujimava je aj diskusia pod clankom, kde chvalabohu prevladaju rozumne nazory (tak ako je na sme.sk zvykom). Skoda len, ze na stadionoch je tychto ludi menej.

Esteze ma AS rozumnych fanusikov, ktori akekolvek naznaky rasizmu alebo neonacizmu odsudzuju, tak, ako by mal kazdy clovek, ktory to ma v hlave v poriadku!

Presunute z vyjazdov.
- David -
Ja som sem raz hodil stranku bratislavskych nackov, kde bol (netusim ci na zaklade skutocnosti) uvedeny aj byvaly hrac Artmedie Petrzalka Lukas Hartig. Odkaz na tuto stranku mi vsak vtedy David zmazal, pretoze ju povazoval za prejav rasizmu(co som ja samozrejme nemal v plane a uz som mu to aj vysvetlil). Hovorim o Hartigovi, pretoze jeho maju vsetci fanusikovaia klubov kde posobi velmi radi. Zeby prave pre to co sa o nom hovori?? Ak ano je to velmi smutne ale bohuzial je to realita na nasich stadionoch. Esteze MY SME TRENČANIA!...LEn teraz nevim, co na nho tak mohli hovorit v Bohemke, ked tam hraval... :lol: ...PRoti rasizmu proti fasizmu, Trencania! Ej Si Ej Bi

Užívateľov profilový obrázok
drumstar
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.08.2007 13:53:53
Bydlisko: Trenchtown - Kozel

Príspevok od užívateľa drumstar » 28.09.2007 10:24:09

velmi zaujimavo je tam opisany system ktory funguje medzi fanusikmi ako spartak, slovan, nitra, kosice, ... je to zalozene na polovojenskom rezime kde skupina ludi ma svojho "velitela" a "nizsie hodnosti" ktory zadavaju prikazy a organizuju cele fanuskovanie ,-, plus "muzstvo" tvorene zvacsa mladymi "holubmi" vo veku 16-25 rokov ktory pocuvaju tieto prikazy a vlastne tvoria najvacsiu skupinu fanusikov-zaujal ma tiez nazor psychologa (nie v tomto clanku), ktory sa vyjadril ze prevazna vacsina "muzstva" je zlozena prevazne z ludi ktory sa ako jednotlivec citia utlacany, odstrkovany, su zo socialne slabsich rodin alebo trpia nejakou psycho chorobou...takato skupina fanusikov im poskytuje utocisko a urcite socialne prostredie v ktorom ziju...je pre nich preto viac ako utesujuce, ze sa citia silny a nemusia sa bat ked ich ide zopar tisic Bratislavou a kricia spartakovske pokriky bez toho aby sa im nieco stalo...tzv. davová psychóza...vratim sa ale naspat k "velitelom" - aj ked ich mnohi nazyvaju "vygumovanci" a pod. urcite maju aspon stipku myslenia - 1.vedia strhnut masy-presne ako hitler napr. 2.velitelske schopnosti-vedia ako pouzit "muzstvo" 3.organizacne schopnosti-choreo, pyro, choraly - vsetko na vysokej urovni ... a hlavne - TVRDA DISCIPLINA :idea:
Go AS Go !

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 29.09.2007 12:53:54

drumstar napísal:velmi zaujimavo je tam opisany system ktory funguje medzi fanusikmi ako spartak, slovan, nitra, kosice, ... je to zalozene na polovojenskom rezime kde skupina ludi ma svojho "velitela" a "nizsie hodnosti" ktory zadavaju prikazy a organizuju cele fanuskovanie ,-, plus "muzstvo" tvorene zvacsa mladymi "holubmi" vo veku 16-25 rokov ktory pocuvaju tieto prikazy a vlastne tvoria najvacsiu skupinu fanusikov-zaujal ma tiez nazor psychologa (nie v tomto clanku), ktory sa vyjadril ze prevazna vacsina "muzstva" je zlozena prevazne z ludi ktory sa ako jednotlivec citia utlacany, odstrkovany, su zo socialne slabsich rodin alebo trpia nejakou psycho chorobou...takato skupina fanusikov im poskytuje utocisko a urcite socialne prostredie v ktorom ziju...je pre nich preto viac ako utesujuce, ze sa citia silny a nemusia sa bat ked ich ide zopar tisic Bratislavou a kricia spartakovske pokriky bez toho aby sa im nieco stalo...tzv. davová psychóza...vratim sa ale naspat k "velitelom" - aj ked ich mnohi nazyvaju "vygumovanci" a pod. urcite maju aspon stipku myslenia - 1.vedia strhnut masy-presne ako hitler napr. 2.velitelske schopnosti-vedia ako pouzit "muzstvo" 3.organizacne schopnosti-choreo, pyro, choraly - vsetko na vysokej urovni ... a hlavne - TVRDA DISCIPLINA :idea:
super nazor drumstar ;) takto nejak si predstavujem diskusiu ohladne tohto problemu... ten pohlad psychologov je uplne presny a vystizny - tito chlapci - poloblazni sa citia silni len v skupine - inak su to hlupi, slabomyselni jedinci, ktori si vedia ledva kupit rozky s mliekom... este raz - chvalabohu, ze ich nemusim stretavat v Trencine, lebo uz len pohlad na nich sa mu hnusi.

Užívateľov profilový obrázok
drumstar
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 24.08.2007 13:53:53
Bydlisko: Trenchtown - Kozel

Príspevok od užívateľa drumstar » 29.09.2007 13:58:11

a popritom vyznavaju ideologie o ktorych maju zvacsa skreslene informacie...ich dedovia bojovali v pritofasistickych odbojoch a pre nich je najvasci macher adolfko...
Go AS Go !

afafan
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 15.08.2007 13:29:39

Príspevok od užívateľa afafan » 29.09.2007 23:07:33

Forrest: Su aj v TN, bohuzial. A je tu aj vela takych co sa len robia ze SU. Dost tychto inteligentov fandi aj Dukle v hokeji. Nasi hokejisti su prvi, futbalisti su dost nizko ale ja si radsej cestu najdem do kotla AS. Preco asi?? Prave PRETO :!:

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.09.2007 08:19:23

Zle to chápem ? Všetko "organizované fandenie" predsa nie je nacizmus, určite by som to nehádzal do jedného vreca... :?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 30.09.2007 08:28:29

Luboš napísal:Zle to chápem ? Všetko "organizované fandenie" predsa nie je nacizmus, určite by som to nehádzal do jedného vreca... :?
a to kto napisal?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.09.2007 08:31:15

Hmm, ale smeruje to k tomu...
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Forrest
Administrátor
Príspevky: 978
Dátum registrácie: 04.08.2007 18:09:41
Bydlisko: Trencin - Juh, Bratislava

Príspevok od užívateľa Forrest » 30.09.2007 08:36:37

Luboš napísal:Hmm, ale smeruje to k tomu 8)
co k tomu smeruje?? na slovenskych futbalovych stadionoch (okrem Trencina) je tento problem velmi rozsireny a treba ho riesit.. a bohuzial aj na TN hokejovom stadione sa najde jadro, ktore sa otvorene priznava k tomuto chorobomyselnemu hnutiu... ako pise afafan.. esteze tie deticky, co tam chodia fandit zatial dost dobre nechapu, co ich "akoze vodcovia" uznavaju.. ale to uz je o inom.. to je ich bordel..

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2681
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 30.09.2007 10:45:51

Prejavy fašizmu na Slovensku polícia nerieši, v podstate ani nie je záujem. A tento stav určite vyhovuje, ohniskom je hlavne Bratislava.
Možno, keď to dospeje na tú hranicu, ako v Čechách, keď budú heilovať už aj hráči a chovať sa ako Řepka /aj keď jeho skrat a smiešny trest sem možno nepatrí/, tak potom...možno.
A kluby sa budú samozrejme zastávať týchto skupín, lebo ich potrebujú ako fan na štadióne... 8)
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
janoas
Príspevky: 809
Dátum registrácie: 03.08.2007 12:14:14

Príspevok od užívateľa janoas » 30.09.2007 10:55:01

Luboš napísal:Prejavy fašizmu na Slovensku polícia nerieši, v podstate ani nie je záujem. A tento stav určite vyhovuje, ohniskom je hlavne Bratislava.
Možno, keď to dospeje na tú hranicu, ako v Čechách, keď budú heilovať už aj hráči a chovať sa ako Řepka /aj keď jeho skrat a smiešny trest sem možno nepatrí/, tak potom...možno.
A kluby sa budú samozrejme zastávať týchto skupín, lebo ich potrebujú ako fan na štadióne... 8)
Zo Sparty hajluje hlavne Horvath, ale máš pravdu Repka sa nevie správať......, aj ked to sem asi nepatrí

Napísať odpoveď