Tréner Martin Ševela

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.01.2017 10:21:15

Aj moja otazka smeruje tymto smerom.

V com bol Halgos lepsi od Janca ? A preco je uuprednostovany hrac, ktoremu vysiel 1 zapas v Sloveskom pohari s Puchovom, pred hracom ktory hral vyborne v LM a aj v EL?

2. Otazka: Co vidia v Prekopovi ? Cim zaujal ? Kde sa tu zobral a co tu ten chalan este robi !?

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 28.01.2017 10:32:13

Velmi dobre polozene otazky mna by to tiez zaujimalo [smilie=bananadance.gif]

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.01.2017 11:22:44

Halgos ma podla mna sancu byt dalsia nadej slovenskeho futbalu vychovana nasim klubom.
Ak sa v narocnych seniorskych dueloch este nevydari vsetko tak si treba spomenut zaciatky Stana Lobotku ci Matusa Bera.
Aj oni potrebovali u seniorov urcity cas na rozohratie a zo zaciatku v muzstve nevynikali.
Guliver, mas pravdu v tom ze Halgos si miesto v A-cku (ktore asi este nema stabilne) vybojoval (spolu s Kvocerom) asi po vynikajucom vykone v pohari na ihrisku ambiciozneho Puchova.
Mna ale vykonom vzhladom k svojmu veku nesklamal ani neskor.
Ani teraz ked som si pozrel skrateny zostrih so silnym Razgradom tak tam figuruje nasich v troch peknych utocnych akciach.
Inak viacerymi dobrymi zakrokmi sa zaskvel aj Igor, za gol do sibenice nemoze, tam sme nepokryli (napr. nas hrac c.16) ich strelca.
My nemame vela volnych postov pre nasich juniorov ale inak Janca povazujem tiez za nadejneho hraca (skoda tej jeho druhej ZK v zapase s Rapidom, mohlo byt velke prekvapenie) a prajem mu nech sa v Polsku presadi.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 28.01.2017 13:24:01

Kvocera ako zolik bude vyborny, na zaklad to este ale nieje. Ale ak bude napredovat moze byt z neho vyborny kridelnik, rychlost aj techniku ma, ale musi podavat vyrovnanejsie vykony.

Halgosovi by viac prospelo nasadzovanie do druhych polcasov a pomale zapracovavanie do muzstva, ale vobec nie dat ho do zakladu a stavat hru na nom. Treba na to ist postupne, je velka nadej ale musi sa este vyhrat a zosilniet, momentalne to este fyzicky nezvlada, podla mna pol roka u muzov v nizsej lige by ho zocelilo, len by tam musel pravidelne hravat.

Pri Prekopovi sa asi vsetci zhodneme [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
nesto
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 03.12.2008 17:17:36
Bydlisko: Brezina
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa nesto » 28.01.2017 16:30:16

Hamer ty si Martin Sevela?
ANDY RULES!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.01.2017 23:26:25

Ako si to uhadol ?
Ten kto pochvali Halgosa (i Kvoceru aj ked teraz proti Ludogorcu nehral) musi byt nutne Sevela ?
Skoda teda ze si si nevsimol okrem dalsich veci ako som tu napr. viackrat kritizoval prepustenie podla mna kvalitneho DZ Gabriela co povazujem za velku chybu.
To som ho v nasom muzstve ako domnely trener :-) nemohol udrzat ?
Inak v Beleku je uz o hodinu viac :-) takze pre dnesok dobru noc.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 29.01.2017 18:16:12

vratme sa k otazkam

tak si dajme dalsie otazky:

1. preco odisiel Gabriel, ked ukazoval svoje kvality a Koolwijkovi tiez trvala adaptacia dlhsie?
2. Kto sa javi najlepsie na poziciu po gabrielovi?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.01.2017 22:50:17

Moje otázky na pána trénera Martina Ševelu:

1.Pominulo už u Vás sklamanie z nezrealizovaného prestupu do Slovana,keďže Ste Bratislavčan a bol by to pre Vás návrat domov a zároveň posun v kariére?

2.Aký máte po rokoch strávených v Trenčíne vzťah k nášmu mestu a klubu,ako sa Vám tu žije a dokedy máte v pláne u nás zotrvať?

3.Aký máte názor na výkonnosť dvojice Tomáš Šaláta a Dávid Richtárech?

4.Máte prehľad o výkonnosti mladých hráčov,odchovancov z dorastu a prečo sa ťažšie presadzujú do prvého mužstva,veď najmä v zimnej príprave by bol časový priestor na ich vyskúšanie vo väčšom počte,možno by potom nedochádzalo k situáciám ako v prípade dvoch mladých
reprezentantov,ktorí odišli do Podbrezovej,či k ďalším hosťovaniam...

Veľká vďaka pán tréner za doterajšiu výbornú prácu!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.02.2017 19:41:43

Co sa podla Vas stalo s nasou obranou, ke zrazu vo velkom prepadame, super ma vela akcii kde idu v precisleni alebo do utokov?

Ktori z mladych a novych sa najviac javi ze moze nastupit v prvom zapase v zaklade?

Ma Beridze preddohodnutu prestupnu klauzulu?

Dajte este nejake otazky nech to neni trapne
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.02.2017 23:30:18

MARTIN-je po sústredení,čo ten rozhovor?
Toto sú otázky,ktoré doposiaľ chalani na fóre napísali:


1. Preco pocas jesene dostaval prednost Halgos pred Jancom, aj ked Halgos nevladal cele stretnutie?V com bol Halgos lepsi od Janca ? A preco je uuprednostovany hrac, ktoremu vysiel 1 zapas v Sloveskom pohari s Puchovom, pred hracom ktory hral vyborne v LM a aj v EL?

2. Otazka: Co vidia v Prekopovi ? Cim zaujal ? Kde sa tu zobral a co tu ten chalan este robi !?

3. preco odisiel Gabriel, ked ukazoval svoje kvality a Koolwijkovi tiez trvala adaptacia dlhsie?

4. Kto sa javi najlepsie na poziciu po gabrielovi?

5.Pominulo už u Vás sklamanie z nezrealizovaného prestupu do Slovana,keďže Ste Bratislavčan a bol by to pre Vás návrat domov a zároveň posun v kariére?

6.Aký máte po rokoch strávených v Trenčíne vzťah k nášmu mestu a klubu,ako sa Vám tu žije a dokedy máte v pláne u nás zotrvať?

7.Aký máte názor na výkonnosť dvojice Tomáš Šaláta a Dávid Richtárech?

8.Máte prehľad o výkonnosti mladých hráčov,odchovancov z dorastu a prečo sa ťažšie presadzujú do prvého mužstva,veď najmä v zimnej príprave by bol časový priestor na ich vyskúšanie vo väčšom počte,možno by potom nedochádzalo k situáciám ako v prípade dvoch mladých
reprezentantov,ktorí odišli do Podbrezovej,či k ďalším hosťovaniam...

9.Počuli sme z kuloárov,že hráči sa cítili v Turecku pretrénovaní,stálo to sústredenie a drina podľa Vás za to?A čo Vám ukázalo toto sústredenie?

10.Co sa podla Vas stalo s nasou obranou, ke zrazu vo velkom prepadame, super ma vela akcii kde idu v precisleni alebo do utokov?

11.Ktori z mladych a novych sa najviac javi ze moze nastupit v prvom zapase v zaklade?

12.Ma Beridze preddohodnutu prestupnu klauzulu?

13.Zhrňme si to:o rekonštrukcii ticho,hráči pretrénovaní,výsledky aj hra mizerné(á),veľká obmena kádra a stále málo skúsenosti v mužstve-Máme sa my fanúšikovia vôbec tešiť na jarnú časť...?
Tréner dajte niečo pozitívne....
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.02.2017 08:29:52

Hrači pretrenovany ? To co je za nazor je zimna priprava a hraci musia potit krv na treningoch je to sport nie sachy paneboze chcu byt najlepsi tak aj musia trenovat ako najlepsi nie ako belase stetky ..
AS trencin

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 06.02.2017 10:50:08

Ako aj dominikovi, tak aj mne sa nepáčia niektoré otázky, a pochybujem že na takto položené tréner bude odpovedať.
Uvediem príklad - korektne položená otázka: Aký máte názor na výkonnosť dvojice ....
nekorektne, vyložene subjektívne položená otázka: preco je uprednostnovany hrac ktoremu vysiel 1 zapas..., pred hracom ktory hral vyborne....
Keď tu teda vsúvate svoje názory, tak ohľadom Halgoša si môžem dovoliť položiť otázku zase z môjho pohľadu:
Aký máte názor na skvelú techniku Halgoša, ktorý technicky všetkých našich odchovancov jasne prevyšuje, čo dokázal v mnohých zápasoch na jeseň. Myslíte si tiež, že má pred sebou veľkú budúcnosť?

Užívateľov profilový obrázok
martin
Administrátor
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:40:09
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa martin » 06.02.2017 12:55:43

posielajte dalsie otazky
pred startom jari to skusime rozganizovat

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.02.2017 13:55:41

- Ktori hraci z U19 vidite ako mozne posily do buducna?
- Ktore herne cinnosti ma Halgos lepsie ako Janco?
- Zamrzel alebo trapi vas prestup Rundica?
- Podla pripravnych zapasov, nezda sa, ze nase obranne kridla sa moc vysuvaju a tym vzbika priestor pre utoky supera?
- Vy osobne viac preferujete umelu travu, ktora je na stadione alebo prirodnu?
- Keby ste si do svojho noveho timu mali vybrat 3 hracov sucasnej zostavy, ktori by to boli a preco?
- Brana Vozar, Chovan alebo Semrinec, ktore je jednotka a dvojka?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.02.2017 14:47:46

Otázka: Aké posty by ste si vedeli predstaviť ešte posilniť pripadnými posilami ?
AS trencin

Napísať odpoveď