15.kolo. Podbrezová - AS 2:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 07.11.2016 09:23:21

Jediným pozitívom tohto "futbalu" bol trávnik [smilie=axe.gif] .
Už aby skončila jesenná časť ............. Howgh.
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

zostava

Príspevok od užívateľa jon77 » 08.11.2016 13:43:52

Nebudem sa vyjadrovať k zápasu s Podbrezovou lebo som ho nevidel, ale bol som prekvapený že nehral Kvocera . V predchadzajucich domacich zapasoch sa mi páčil oveľa viac ako Bala, ktory sa možno snaži ale výsledok je slabý. Podobne mám pocit začal hrať aj Kalu snaží sa strielať z nevýhodných pozícii. Podľa mňa Kvocera patrí do základu skôr ako Bala. Pokiaľ sa týka Halgoša tak zatiaľ mám pocit ešte nedorástol tiež na základnú zostavu. Často mu berú loptu a vznikajú pre obranu ťažké situácie. Inak obrana s Udehom sa mi zdala istejšia hlavne pri štandardných situáciach vzhľadom na jeho výšku. Len Udeh občas zbytočne dlho čaká s loptou a potom nevie čo spraviť keď ho atakujú. Paur sa snaží ale mal by zmierniť tú dravosť lebo keby sa zranil tak asi nemáme nikoho na jeho miesto- mal by sa sústrediť na tvorbu hry. Napriek výsledku s Podbrezovou verím že mužstvo sa postupne skonsoliduje a dočkáme sa dobrých výsledkov.

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

zostava

Príspevok od užívateľa jon77 » 08.11.2016 13:44:02

Nebudem sa vyjadrovať k zápasu s Podbrezovou lebo som ho nevidel, ale bol som prekvapený že nehral Kvocera . V predchadzajucich domacich zapasoch sa mi páčil oveľa viac ako Bala, ktory sa možno snaži ale výsledok je slabý. Podobne mám pocit začal hrať aj Kalu snaží sa strielať z nevýhodných pozícii. Podľa mňa Kvocera patrí do základu skôr ako Bala. Pokiaľ sa týka Halgoša tak zatiaľ mám pocit ešte nedorástol tiež na základnú zostavu. Často mu berú loptu a vznikajú pre obranu ťažké situácie. Inak obrana s Udehom sa mi zdala istejšia hlavne pri štandardných situáciach vzhľadom na jeho výšku. Len Udeh občas zbytočne dlho čaká s loptou a potom nevie čo spraviť keď ho atakujú. Paur sa snaží ale mal by zmierniť tú dravosť lebo keby sa zranil tak asi nemáme nikoho na jeho miesto- mal by sa sústrediť na tvorbu hry. Napriek výsledku s Podbrezovou verím že mužstvo sa postupne skonsoliduje a dočkáme sa dobrých výsledkov.

jon77
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 25.09.2015 05:20:11

zostava

Príspevok od užívateľa jon77 » 08.11.2016 13:44:10

Nebudem sa vyjadrovať k zápasu s Podbrezovou lebo som ho nevidel, ale bol som prekvapený že nehral Kvocera . V predchadzajucich domacich zapasoch sa mi páčil oveľa viac ako Bala, ktory sa možno snaži ale výsledok je slabý. Podobne mám pocit začal hrať aj Kalu snaží sa strielať z nevýhodných pozícii. Podľa mňa Kvocera patrí do základu skôr ako Bala. Pokiaľ sa týka Halgoša tak zatiaľ mám pocit ešte nedorástol tiež na základnú zostavu. Často mu berú loptu a vznikajú pre obranu ťažké situácie. Inak obrana s Udehom sa mi zdala istejšia hlavne pri štandardných situáciach vzhľadom na jeho výšku. Len Udeh občas zbytočne dlho čaká s loptou a potom nevie čo spraviť keď ho atakujú. Paur sa snaží ale mal by zmierniť tú dravosť lebo keby sa zranil tak asi nemáme nikoho na jeho miesto- mal by sa sústrediť na tvorbu hry. Napriek výsledku s Podbrezovou verím že mužstvo sa postupne skonsoliduje a dočkáme sa dobrých výsledkov.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Re: zostava

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.11.2016 23:39:12

Tak dobrych vysledkov sa dufajme ze uz musime dockat, lebo prva trojka zarucujuca EL(LM) ma pred nami velky naskok, Zilina takmer beznadejny.
Skoda tejto prehry, kym prvy gol si super vcelku dobre vypracoval (i ked pri nasom zlom pokryti ich utocnika) druhy gol cez taku skrumaz hracov bola nahoda s velkym stastim ale i to patri k futbalu.
Takze to vyzeralo skor na taky remizovy zapas - a i ta by nam pomohla pomenej, my pri nasich ambiciach a bodovej strate musime brat len vyhru.
Lenze je fakt ze v tej sestnastke sme boli malokrat nebezpecni, na vyhru to teda nebolo i ked treba povedat ze sme hrali proti zatial najsilnejsej obrane v lige.
Spominaneho mladika Kvoceru trener teraz nedal ale vystriedali sa tam dvaja ini mladici Halgos a Prekop.
Halgos sa prebojoval aspon nateraz do zakladnej zostavy, niekedy ho kritizuju ale treba si uvedomit ze vzhladom na to ze su to len jeho prve seniorske zapasy tak je to nadejny futbalista.
Ved ani dve nase ine exTrencianske hviezdy Stano a Matus sa u seniorov nepresadili vybornymi vykonmi zo dna na den ale dobre si spominame ze trvalo im to dlhsi cas.

Napísať odpoveď