12.kolo. Michalovce - AS 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 15.10.2016 22:49:44

Handel s tym unfair piskanim sa zhodneme urcite viaceri a tiez aj napr. s tym nasim neskorym striedanim.
Danny preco spominas aj Semrinca, vobec nie vzdy sa podari trestny kop tak dobre trafit pod brvno ale ked sa to podari tak brankar spoza mura nema sancu.
Pri druhom gole tym duplom, tam bola delovka zvnutra sestnastky po odrazenej lopte uplne k tyci, absolutne nechytatelne. A Igor pochytal dalsie strely a najma v druhom polcase ked sme sa oslabeni tlacili dopredu tak vyborne rozohraval hru.
Ani u Klesca som si nevsimol nejake kiksy ale skor niekolko dobrych zakrokov ci rozohraviek.
Kazdy videl ze zapas ovplyvnila velmi prisna CK, tiez predtym bola prisna ZK pre Lawrenca. Posudzovanie faulov sa mozno trochu zlepsilo az v zavere ked bol vysledok rozhodnuty.
Vypracovali sme si velmi malo sanci, chalani v druhom polcase tlacili ale mali to v oslabovke stazene.
A este raz k Dannymu, piate miesto pre nas znamena to iste co jedenaste.
Nas klub deklaruje ze zije najma z predaja hracov.
A ak chceme v tejto sezone aj niekoho predat mimo SK tak uz len preto musime hrat EL, LM som po dnesnych vysledkoch TN v MI a ZA v DS prestal spominat .

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.10.2016 09:31:21

Danny napísal: V decembri usporiadať Vianočný večierok a pánom Ket, Šemrinec, Kleščík a Šulek poďakovať, dať im kvety a zamávať im na rozlúčku.
Suhlasim s prispevkom a tragickou hrou. Janga hmm, nuz ale dal 5 golov zatial. Uche ich tam aspon poprehanal.



Ale Suleka by som vobec neodpisoval. On nie je stoper, nie je zaloznik. On je pravy obranca a lepsi ako Ket.
Semrinec chytil minimalne 1 gol. Klescik hral zodpovedne.
Keta je skoda, ale okrem ucesu nic nepredviedol.

Hrac ktory vystrelil ako prvy na brankara bl Skovajsa.

Nechapem tym experimentom v obrane. Preco nemozeme hrat v zlozeni Sulek-Udeh-Klesco-Skovajsa

Nahradit Halgosa Udehom je zvlastny tah, ktory asi nikto nepochopil. Ale Udeh sa opat pytal do zakladu.

Bala sa vypytal na lavicku, dajme Kvoceru.

A druhy gol? Cista chyba Halgosa, ktory predbehol hraca na sestnastke. Ale je mlady, uci sa, ale Sevela, Sevela...
"Boh je laska" 1Jn 4:8

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 16.10.2016 10:29:02

Stalo to za houno ako posledne mesiace...

Najviac ma dostala veta:

Mensah u nas nema sancu, mame lepsich kridelnikov ako je ON.

RR [smilie=shutup.gif] . Netrep uz radsej o tom co bude za 3 roky, ja Vam gratulujem teraz. To co sa podarilo Vam je unikat. Teraz treba sklidit urodu, aku ste zasiali...ale aby to nebolo bez oklamanych fans.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.10.2016 11:09:54

Tak po tom,čo som včera videl v Michalovciach a hru Žiliny,zabúdam na EL a prestávam sledovať výsledky prvej 6-tky,ale ZM,DS,PP -ešte,že túto sezónu nevypadávajú traja,lebo by som mal vážne obavy...
Kružliak je hajzeľ,čo už neraz ukázal-ČK nemala byť a minimálne ani jedna ďalšia žltá...
Pridávam sa k tomu,že Šula by som dal na pravú stranu,Ket do Nemšovej a spolu s ním aj Bala.
A Kalu po odchode Ibiho je polovičný,často hrá na seba a centre málokedy presné...
Ja by som nad Jangom palicu nelámal,lebo podľa mňa nedostáva dobré lopty...Ale treba dať viac priestoru aj Uchemu !!!
NECHÁPEM PREČO NEDOSTÁVA ŠANCU UDEH !!!
Už aby bola zimná prestávka,lebo nechcem vidieť naše postavenie v tabuľke po sérii zápasov vonku...
Tie Ševove striedania a zloženie obrany v poslednej dobe fakt nechápem...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.10.2016 11:22:32

To ako fakt riesite rozhodcu??

A Sevela povie, ze sme neboli efektivni?
Vsak sa nedostaneme ani k strele.

Najhorsia obrana v lige.Dobre ste to rozbili, tlieskam.
Kazdu jednu formaciu.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 16.10.2016 11:25:19

snapshot napísal: Nahradit Halgosa Udehom je zvlastny tah, ktory asi nikto nepochopil.
Rozmýšľal som nad tým ťahom. Cez prestávku Ševela asi uvažoval ako nahradiť vylúčeného defenzívneho záložníka. No keď si dovolil taký luxus že Alda ktorý by sa tam hodil, nedáva ani len na lavičku a Lawrence sa ako DZ v poslednej dobe neosvedčil, tak to skúsil so Šulekom a Lawrence hral ofenzívnejšie. No tento experiment očividne nevyšiel. Ja by som za stavu 2:0 v polčase hlavne rozmýšľal ako čo najskôr maximálne posilniť ofenzívu, už sme nemali moc čo stratiť.
No aj tak volať po Ševelovom odchode ako som tu čítal je neskutočná hlúposť. Oveľa lepšie výsledky by pri tomto zložení mužstva nemal ani Guardiola.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.10.2016 11:34:55

Sevelov odchod by nic neriesil.

Na buduce isto obrana v slozeni Sulek, Klesco, Udeh, Skovajsa

Lawrence (aj ked jeho centre a prihravky boli dost slabe)
Janco - ??? (terza mi tu chyba Brigant, mozno podla vykonu na treningu Aldo)
Kvocera - Janga - Uche?

Kde su ti mladi ktori prichadzali ako velke opory a prisluby biuducnosti?

Hlavne sa zacnime pripravovat v Nemsovej, Dubnici, Zabalati, Opatovej niekde kde nie je idealna trava
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 16.10.2016 15:25:37

Ja by som dal nabuduce takuto zostavu:
Šulek udeh klescik skovajsa ked pride kvalitny krajny obranca klesco na lavicku a skovajsa na stopera
Zaloha: Gabriel,Jančo,Halgoš/Lawrence tam treba tiež jedneho rozdieloveho zaloznika dociest
Utok je jasny: kalu,janga,Bala/kocvara
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 16.10.2016 15:40:25

Vyzera to tak, ze v time je nieco nezdrave, ale neviem co.
Ja osobne nerozumiem preco Sevela stale meni obranu. Ako to tu uz viac ludi spominalo, pyta sa zostava so Sulekom, Udehom, Klescikom a Skovjasom. Treba ich podrzat, aj ked sa spravi nejaka chyba, podla mna sa po ustaleni ukazu ako dobra volba. Ket nech tlaci na Suleka, aby na sebe makal. Nepochopil som, preco sme odpisali Janca. Halgos raz zahral dobre v pohari, ale podla mna este na ligu nema. Skor by som rozumel, keby striedal Janca ak by sa mu nedarilo. Vcera sa dobre ukazal Kvocera, dufam, ze bude tlacit na nasich kridelnikov. Este mi napadlo, ci by sa nedal vyskusat Uche na pozicii podhrotoveho hraca, ked nam chyba Paur, aj ked neviem, ci by vedel na tejto pozicii hrat pozicne. Celkovo mam pocit, ze sa to u nas rozbilo, ked Sevela oznamil, ze by odisiel v pripade dobrej ponuky. Verim, ze sa ustalime v zime. Dovtedy to musime nejak pretrpiet.

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 16.10.2016 15:57:36

Stred zalohy jednoznacne aldo [smilie=bananadance.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.10.2016 20:14:29

Pani povedzme si, horsie to nemoze byt.

Uz koniec experimentom, treba ustalit obranu. Dat doveru Udehovi pri Klescovi.

dat Kvoceru na kridlo namiesto Balu. Co horsie to nebude.

Nuz a napad s Uchem ako podhrotovym, by mohol byt zaujimavy. Mohli by byt zaujimava dvojica.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.10.2016 21:31:08

dat doveru klescikovi? ten by sa mal dat radsej uz na trenerstvo.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 17.10.2016 11:23:22

baki napísal:dat doveru klescikovi? ten by sa mal dat radsej uz na trenerstvo.
Prisem o dovere Udehovi pri Klescovi, nie dovere ku Klescovi. Momentalne ale to lepsie nevyskladame.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 17.10.2016 14:17:42

mně se ted nelíbilo hlavně vidět na hřišti (když to vemu od zálohy)
Gabriel-Lawrence-HALGOŠ
Kalu-Janga(Uche)-Bala
je tam 6 krajánků, kteří absolutně nepřevyšují domácí hráče.. (Kalu před 3 měsícama) ... zdá se mi, že jsme sem natahali až moc "průměráků" typu ŠK Slovan.. + takové koně jako CHISOM LEONARD, DIKS, KET, číňani.... mělo by se to v zimě sakra pročistit.. a když už máme hrát ve středu tabulky, tak nech tam hrajů hráči typu Kvocery, Halgoša, Janča... naco přeplácet tolik cizáků, kteří nejezdíja v zápasech po zadku... to jen z jiného pohledu k zápasu, na který se snad nedalo ani dívat..

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 17.10.2016 16:50:48

Pozrel som si zostrih, takze Halgos, Ket, Bala a Lawrenca bleskem do Nemsovej, hraju hovno uz dlho, niektorym vysiel 1-2 zapasy inak nic.
Kaluho a Suleka trosku postrasit.

Jednoznačne treba stavať Janca a Udeha.

Sevela voli zlu zostavu, neda obrane ani 2 zápasy spolu a slabo reaguje na vyvoj hry, má zle striedania. Aj on má svoj podiel na tejto situaci, na Gulu sa este nechyta...

Prečo sme nemohli hrat ku*va doma ? šak sa nič nerobí na štadióne.

Napísať odpoveď