12.kolo. Michalovce - AS 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 17.10.2016 17:05:36

chlapci, ked tolkych posleme do nemosvej tak nebude tu mat kto hrat .. nechapem preco Skovajsa stale hra na lavej obrane ked patri na stopera, co ten nahradnik za Maduho? a Lawrence? je to predsa jeho post .. a ked uz tak stoperska dvojka Klescik Udeh, Suleka by som nechal napravo .. Ket sa moc neosvedcuje, stale mi pride jeho hra rozstrachana, v zalohe musi hrat Paur, inak sme viacmenej bez lopty, z Halgosa bude skvely hrac, momentalne ma vykony ako na hojdacke, treba k nemu este kvalitnu nahradu .. vpredu je to ok, kridla nic nezmozu ked ich nikto nezasobuje loptami, momentalne u nas najviac maka Janga uz par poslednych zapasov to bolo vidno .. do zimy dako musime toto pretrpiet a treba dalsie posily, poriadnych hotovych hracov, inak mozme na nejaku EL zabudnut .. btw zajtra konecna v pohari?

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 17.10.2016 18:32:46

matt-666 napísal:chlapci, ked tolkych posleme do nemosvej tak nebude tu mat kto hrat ..
[smilie=grin.gif] tak tak
matt-666 napísal:z Halgosa bude skvely hrac, momentalne ma vykony ako na hojdacke
tiež si myslím, taký mladý hráč ťažko dokáže hrať stabilne bez výkyvov
matt-666 napísal:kridla nic nezmozu ked ich nikto nezasobuje loptami
aj s tým súhlasím, okrem obrany to najviac škrípe v zálohe, stráca sa tam obrovské množstvo lôpt, Lawrence tam rozhodne nepatrí, počas trestu Gabriela treba dať na jeho miesto Alda a tiež dúfam že už bude môcť hrať Paur
matt-666 napísal:btw zajtra konecna v pohari?
pohár je už asi naša posledná nádej aspoň na EL, treba zajtra postaviť to najlepšie z tej biedy

Napísať odpoveď