6.kolo. AS - MFK Ružomberok 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.08.2016 21:22:00

no kua. jedina dobra posila a uz je off? [smilie=blink.gif] tak sme sa dlho netesili. tkaze zas nemame podhrotoveho hraca a nadlho.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.08.2016 21:50:51

GULIVER napísal:Zlomené a narazené je to isté, hojí sa to rovnako dlho. viem o čom hovorím, mal som už oboje...Nič na to nie je, iba obväz ktorý ti nič nepomože, nemožeš spat, prehadzovat sa, vstavat z postele, najhoršie bolo kýchanie...

Prajem skoré uzdravenie
K prianiu skoreho uzdravenia sa iste pripajaju aj ostatni fans AS.
Na margo tohto zranenia, super isiel na nas tvrdo, casto aj za hranicou pravidiel a nie vzdy to bolo odpiskane, ale to nechcem teraz rozoberat.
Chcem pochvalit chalanov za druhy polcas, bolo to skvele, vela sanci, pri tretom nam uz konecne vysiel aj protiutok :-)
Dufam ze sa takto chytime aj v dalsich zapasoch, ja by som k obrane za ten gol nebol az taky kriticky.
Ostatne zakroky mali o.k. a nehrali sme proti slabemu superovi. Jedenkrat kapitulovat je dobre ak sme to dokazali vykompenzovat dalsimi golmi (aj s podporou obrany pri zakladani utokov).

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.08.2016 22:10:57

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 22.08.2016 06:16:07

Ja si osobne nemyslim, ze Ket hral zle. Podla mna hral dobre, ale samozrejme este menej odvazne, kedze to bol jeho prvy cely zapas na pozicii DZ. Problem bol v tom, ze sa tam Janco prvy polcas "schovaval". Ten si mal pytat lopty a rozohravat akcie.

Som rad, ze to tam dvakrat padlo Alikovi, lebo ten potrebuje nabrat sebavedomie. Je rychly, ma techniku, ale je poplaseny. Verim, ze sa nam ho casom podari "vybrusit".

Skoda Paura, dufam, ze nebude chybat prilis dlho.

Co sa tyka Jangu, u nas to ma kazdy stredny utocnik tazke. Boli kritizovani Malec, Wesley, Maierhofer a teraz Janga. Podla mna je velmi dobry a chyti sa. Moj tip je, ze v jesennej casti bude kritizovany a po jarnej ospevovany. [smilie=smile1.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 22.08.2016 07:23:15

konečne sme hrali našu hru, resp. štýlom akým sme sa prezentovali minulú sezónu - teda žiaľ iba druhý polčas ale aj tak lepšie ako tá bieda predtým... a hlavne nebol to nervák dokonca, ale v kľude zvládnuté víťazstvo aj pri konci zápasu (kritická 80 minúta a vyššie)...
nechápem čo sa komu nepáčilo na hre Keta... ja myslím, že zahral veľmi obstojne... skôr tá naša toľkokrát označovaná obrana... RK dal gól prakticky z ničoho, nie je možné aby v našej 5 bol voľný hráč a dal nám odtiaľ gól...
včera výborne Bala a Paur, dopredu Šulek a Lawrence a sem tam mal dobré záblesky aj Janga... Paura bude obrovská škoda, ak by ho zranenie vyradilo na dlhšie, je neskutočne snaživý a je ho vidieť a cítiť keď je na ihrisku...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.08.2016 08:39:15

Janga je podla mňa výborný hroťák a hrá čoraz lepšie...on tam motá oboch stopérov a z toho môžu ťažiť obe krídla.....a kónečneee včera roh na neho....ja z tých našich signálov na krátko raz chytím infarkt [smilie=baby.gif] ....ale super,včera,tak oko povedal tréner..malo to emócie [smilie=beer2.gif] [smilie=mbounce.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.08.2016 09:13:49

Konecne je aj Sevela spat aj duchom.

V prvom polcase Janco nehral tak, kao sa od neho cakalo, zvazoval ho aj vysledok ale do druheho nastupil uplne iny hrac a hral velmi dobre, branil, utocil, vymyslal utoky, zakladal ich, tie centre boli jedna basen. Jasne je to o pscyhike ale on sa to nauci.

Dokonca miestami bol lepsi ako Iby podla mna, lebo nedrzal loptu tak dlho ale hral ju od nohy.

Ket hral dobre, ale este mal alibisticke prihravky dozadu, ale to som pisal, ze to sa nauci.

Mne skor pripada, ze Holub uz je hlvou v ZA.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 22.08.2016 09:54:02

snapshot napísal:Mne skor pripada, ze Holub uz je hlvou v ZA.
Nemyslim si, ze by to bolo tak. Jemu to nejde na pozicii laveho obrancu od zaciatku tejto sezony. Zahral dobre ako lave kridlo, ale ako obranca robi privela chyb.

S Jancom by som to zas neprehanal. Na Ibiho daleko nema. Aj v druhom polcase sa chytil az neskor. Ako si pisal, on sa to nauci alebo skor naberie skusenosti a s tym aj odvahu viac riskovat.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 22.08.2016 10:54:26

ket hra na istotu. je novy a nechce nic pokazit. pokial si dopredu neveri, tak nech radsej vrati dozadu, ako by mal spravit nejaky priekak. netreba za kazdu cenu vsetko hnat dopredu. nemame taky kvalitny kader ako minulu sezonu a aj absencie su pocetne.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 22.08.2016 12:29:38

Zoso napísal:S Jancom by som to zas neprehanal. Na Ibiho daleko nema. Aj v druhom polcase sa chytil az neskor. Ako si pisal, on sa to nauci alebo skor naberie skusenosti a s tym aj odvahu viac riskovat.
Boli useky hry kde bol vynikajuci. Kde by sa Iby krutil dookola s loptou. Kdezto on radsej prihraval dopredu. Ale tych usekov bolo este malo a musi sa naucit viac si verit a udrzat si vykkonnost po cely zapas.

Ale isto prilezitost by mal dostavat aj nadalej. A zjavne kedze Paur sa zranil, tak prilezitost bude mat.

Vieme kedy a ci sa Madu vrati??

P.S. Som rad, ze Halgos dostal prilezitost, zbierat trochu skusenosti. Jasne, ze na viac ako 4 minuty zatial nema ale minimalne sa trochu otukat atd to je len dobre
"Boh je laska" 1Jn 4:8

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.08.2016 13:23:08

včera ma potešilo aj to,že ako som počúval rôznych ľudí na tribúne,tak z nich šlo viac podpory už pred zápasom,ako tlaku a velkých očakávaní.A myslím,ako by to tí chalani cítili na ihrisku.Musíme sa zase všetci zjednotiť a Žiline ukážeme ako sa hrá na umelom trávniku a ako sa fandí MAJSTROVI [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 22.08.2016 13:39:48

uf napísal:včera ma potešilo aj to,že ako som počúval rôznych ľudí na tribúne,tak z nich šlo viac podpory už pred zápasom,ako tlaku a velkých očakávaní.A myslím,ako by to tí chalani cítili na ihrisku.Musíme sa zase všetci zjednotiť a Žiline ukážeme ako sa hrá na umelom trávniku a ako sa fandí MAJSTROVI [smilie=bananadance.gif]
Teraz sa oddeluje zrno od pliev, cize pravi fanusikovia od fanusikov uspechu. [smilie=smile1.gif]

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 22.08.2016 13:40:03

Neverim tomu ze sa Madu vrati :) ale tak bodaj by som sa aspon o par mesiacov mylil
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

uf
Príspevky: 91
Dátum registrácie: 19.08.2016 10:47:00

Príspevok od užívateľa uf » 22.08.2016 13:56:34

musí sa vrátiť....má tu veci [smilie=trampoline.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 22.08.2016 15:46:47

Veľmi dôležité 3 body!!!
Aj mňa včera znovu futbal tešil...Bol som na všetkých"domácich zápasoch"okrem Rapidu,ale bolo to neraz ťažké tŕpnuť na tribúne pri každej akcii súpera,"či našej obrany",ale včera to už bola iná pesnička!
Druhý polčas to už bol skoro starý Trenčín!
Ket sa ešte bojí hrať dopredu,aby nepokazil a hrá na istotu-snáď sa oťuká...
Jakub Paur a Aliko najlepší na ihrisku,veľmi som tie góly Alikovi doprial-dodajú mu sebavedomie a bude stále lepší a lepší,čo budeme potrebovať ak Kalu odíde!
Veľká škoda zranenia Paura,bolo ho cítiť pri strelách,kombinácii aj pri hlavičkách-jeden z mála,ktorý vyhrával vzdušné súboje!
Prajem skoré uzdravenie!!!
Aj Janga sa po tom góle chytil a zrazu ho bolo viac cítiť vo vzduchu aj na zemi-treba ho viac využívať pri centroch a rohových kopoch!
Šulek včera veľmi dobre,Jančo prvý polčas nič moc,v druhom už lepšie.
Ostatní nič moc-ale celkový dojem najmä v druhom polčase veľmi dobrý!
Atmosféra najmä v druhom polčase veľmi dobrá-konečne to na tribúne žilo!
Veľmi vítam aj návrat ultras-musíme proste všetci ťahať za jeden povraz,lebo nás je málo!!!
Verím,že všetci sme fanúšikmi AS a nie iba úspechu!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď