EL : AS Trenčín - Rapid Viedeň 0-4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa legatus » 18.08.2016 22:29:49

Rybníčkove manažerské "schopnosti" sú vskutku znamenité.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 18.08.2016 22:35:26

Pani ano Rapid bol lepsi ako Legia, su velky klub, ktory sa na to iba nehra ale aj dokazuje to.

neodsudzujme chapanov ani vedenie. Ano predal sa Kessel a Bero, ale ani v najlepsej zostave by sme ich nezdolali. To je realita.

chalani robili co a dalo.

A hlavne pozitivum moze byt Paur, ktory hral vyborne.

A co povies, ze cez Holuba padli 2 goly?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 18.08.2016 22:40:04

nebudem filozofovať, Rapid bol jednoducho lepší a preto vyhral
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 18.08.2016 22:49:06

Rapid bol jasne lepší nie ako Legia...
čo k tomu povedať...
"priorita je štadión"-len aby niekedy bol...
Teraz si treba vysúkať rukávy,sústrediť sa na ligu-napraviť si v nej reputáciu a postavenie v tabuľke!!! [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif] [smilie=boxing.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 18.08.2016 22:56:41

Nerobme tu tagediu z toho jedna prehra noaco boli lepši tak vyhrali.
Vidim to tak treba vybudovat opat silne mužstvo pocas sezony a o rok ideme nato opäť v europe.Bohuźial nas europa zastihla v totalnom rozklade mužstva začo môže aj nečakana suhra okolnosti a zraneni plus nie najlepši výber posil.
Ideme dalej [smilie=boxing.gif]
AS trencin

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 19.08.2016 00:15:12

prohra na hřišti, prohra v hledišti..
na "domácí" půdě jsme neuhráli ani bod, dokud nebudeme hrávat DOMA, s těží se dostanem do skupinové fázi.. zatím tam nemáme co dělat..
dlouho jsem neviděl tak kvalitní tým na vlastní oči, jako byl dnes Rapid..

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 19.08.2016 05:27:04

Z týmto kadrom sme dosiahli maximum čo sa dalo, my momentálne opat budujeme mužstvo. Hrať sme zle nehrali ale príde už lepší super a všetko sa trestá. Rapid bol z tých troch superov najlepsi. Nevadi hlavu hore a treba sa sústrediť na ligu už konecne.

Nemozem si tu odpustit jednu vec. Minule sa tu strašne rozkrikoval asi niekto z ultras, myslím že bmpeto. Že 100% stoja za hráčmi a trénermi a bojkotuju vedenie. Včera si tym, že neprisli si akurat nasrali do huby ked také niečo povedia a potrestali nie vedenie ale hráčov. [smilie=axe.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 19.08.2016 06:02:15

absolut napísal:Nemozem si tu odpustit jednu vec. Minule sa tu strašne rozkrikoval asi niekto z ultras, myslím že bmpeto. Že 100% stoja za hráčmi a trénermi a bojkotuju vedenie. Včera si tym, že neprisli si akurat nasrali do huby ked také niečo povedia a potrestali nie vedenie ale hráčov. [smilie=axe.gif]
"Ultras" sa nema cenu zaoberat. Ti su kvoli niecomu urazeni kazdeho pol roka. Citia sa byt doleziti, ale hraci sa na nich spolahnut nemozu. Ked si niekto dovoli nieco napisat, tak schyta akurat urazky.

Co sa tyka zapasu, suhlasim s tym, ze sme nehrali az tak zle, ale Rapid je velmi dobre muzstvo. Nam absolutne chybal stred pola. Nikto nedokazal podrzat loptu a postupne ju rozhorat. Z toho dovodu sme ju lahko stracali a pustali Rapid do otvorenej obrany. Myslim si, ze ak by bol Rabiu fit, tak by sme takto vysoko neprehrali. Mne osobne sa pacil Paur a aj Ket ako DZ za tu chvilu co hral. Dost sa tu kritizuje Janga, ale ten tiez hral velmi dobre, aj ked neskoroval. Na druhej strane sklamal Holubek, ale tomu post laveho obrancu tento rok nesedi.

Ako uz bolo napisane, treba dat hlavu hore a sustredit sa na ligu.

Užívateľov profilový obrázok
marťas
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 11.08.2011 13:04:04
Bydlisko: Juh

Príspevok od užívateľa marťas » 19.08.2016 07:07:10

Mohli sme len dúfať, ale nie reálne čakať, že s tým našim narýchlo poskladaným kádrom, prejdeme cez takých profíkov, ako Rapid.
Slávia doma tiež rupla s Anderlechtom 0:3 a to je o dosť lepšie zavedený mančaft. A nepomohol im ani Gino, ktorý nám včera tak chýbal.
Skutočne hanebné je, že nás prevalcovali aj v hľadisku, ale to je napríklad aj moja hanba, pretože som tam včera nebol.
...Zas na druhej strane, keby sme hrali skutočne DOMA, nechýbal by som ani ja, ani mnohí ďalší.
Ja osobne zareagujem na tento debakel kúpou nejakého ďalšieho trička, aby som podporil klub (a snáď aj trošku prispel na štadión) a nech je nás vidieť, že to nevzdávame!
No nie?
Naposledy upravil/-a marťas v 20.08.2016 13:58:01, upravené celkom 1 krát.
Pravý Trenčan si svoje mesto váži, neznečisťuje ho.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 19.08.2016 07:13:42

marťas napísal:Ja osobne zareagujem na tento debakel kúpou nejakého ďalšieho trička, aby som podporil klub (a snáď aj trošku prispel na štadión) a nech je nás vidieť, že to nevzdávame!
No nie?
To je pristup praveho fanusika!

Užívateľov profilový obrázok
marťas
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 11.08.2011 13:04:04
Bydlisko: Juh

Príspevok od užívateľa marťas » 19.08.2016 07:21:23

Zoso napísal:
marťas napísal:Ja osobne zareagujem na tento debakel kúpou nejakého ďalšieho trička, aby som podporil klub (a snáď aj trošku prispel na štadión) a nech je nás vidieť, že to nevzdávame!
No nie?
To je pristup praveho fanusika!
Díky.
Aj tak to musím obmeniť. Naposledy som kupoval dres pred dvoma rokmi.
Pravý Trenčan si svoje mesto váži, neznečisťuje ho.

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

Totálna hanba

Príspevok od užívateľa joseph11 » 19.08.2016 07:23:56

Keď tak čítam niektoré príspevky, tak mám pocit, že som včera pozeral asi iný futbal. Akože včera sme nehrali až tak zle, alebo jedna prehra nerobme z toho tragédiu...??? Veď po včerajšku tu môžeme s kľudným svedomím napísať na štyri strany čo všetko bolo zlé. V tomto zápase nám chýbalo všetko. Od správnej taktiky, cez kvalitu hráčov až po fanúšikov. A to nehovorím, že hráči hrali úplne bez srdca. Dá sa odpustiť prehra ako vo Varšave, ale tam bojovali a nechali tam srdce, ale toto je totálna hanba. Mňa len zaujíma dokedy si budeme zatvárať oči a budeme žiť z minulosti. Pán Rybníček povie po prestupe Paura, že potrebujem posilniť ofenzívu, keď celé Slovensko už vidí, že máme najslabšiu obranu v lige počnúc brankármi? Ani Chovan ani Šemrinec nie sú schopní vybehnúť ani na jeden center v šestnástke a stiahnuť loptu, stoja len na čiare a bezmocne sa pozerajú, kedy im to padne do brány. Šulekovi ešte nikto nepovedal, že vo futbale môže urobiť aj šmýkačku a zašpiniť si trenky? Holubek jedna veľká katastrofa a ten gól čo vyrobil by neurobil ani chlapec v prípravke. Ak áno, tak by vedel, že toho hráča ma stiahnuť za dres ešte pred šestnástkou aj za cenu žltej karty a nie ho pustiť do šestnástky a ešte nechať aj streliť gól. Dúfam, že sa včera Holubek pozeral na hráčov Rapidu ako sa kopú rohy, lebo ani to nevie...A to jeho vyjadrenie po zápase radšej ani nekomentujem.
Za celý zápas som nevidel jedno prerušenie hry po strate lopty v útoku hoci aj za cenu faulu! Bala v útoku? Stratený v lese! Od zápasu k zápasu slabší a slabší...Kalu včera takisto nič. Paur sa snažil prvý polčas potom sa vytrácal z ihriska. Janga bojoval tak ako každý zápas, ale pýtam sa smerom na trénera na čo nám je taký hráč (najlepší strelec 2. holandskej ligy), keď nie sme schopný ho využiť a upraviť na neho aj taktiku a rozostavenie? Veď ten chlapec nedostane za celý zápas poriadnu loptu! Keď chce vidieť loptu, tak sa pre ňu musí stiahnuť na polovicu, aj to má na krku obrancu.
A mohol by som pokračovať ďalej...
Záverom však napíšem ešte jeden môj postreh. Po včerajšom zápase mám pocit, akoby v tíme chýbalo to najzákladnejšie. A to je správna chémia v mužstve. Mám pocit, že ani vzťahy nie sú momentálne najlepšie, pretože včera bolo jasne vidieť, že chalani neboli ochotní potiahnuť jeden za druhého. K tomu všetkému neprispeli ani vyjadrenia trénera po zápase s Légiou, komplikácie s výstavbou štadióna, atď.

Bari
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.07.2015 10:07:45

hraci cas

Príspevok od užívateľa Bari » 19.08.2016 07:58:39

..... este jedna poznamka ohladne hracieho casu - ked uz hrame "vonku", tak by stalo za uvazenie hrat o cosi skor, nie takto vecer, ked zapas konci medzi 10 -11 hod. Kym sa clovek potom vymoce zo Ziliny je to skoro hodina a doma je davno po polnoci ..... takto som chodil do ZA na repre, ale aj na predchadzajuce zapasy AS-ka. Bohuzial, kedze chodim so synom, ktory ma 11 rokov, tak kvoli tomuto neskoremu navratu som tam uz teraz nebol - ved to je za trest. Myslim, ze toto je aj dovod mnohych dalsich, co nesli. Takze pre buducnost (dufam, ze este nejaka bude, ale kratka, kedze sa konencne snad pohne aj NAS stadion) - trosku rozmyslat o tom. kedy sa Trencania mozu vratiti zo ZA domov ak tam idu, nie ze pozerat sa na zaciatok zapasu (ako keby to kazdy z nas mal po zapase domov 20 min peso aj so zastavenim sa na pivko)

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 19.08.2016 08:02:54

pleco8 napísal:Krutá realita to čo možno stačí na našu ligu v európe nemá šancu
Stručne - jasne - presne. Nehovoriac, že by som použil minulý čas - stačilo v minulom ročníku !!
Nechcel som písať tip, aby som psychicky nedeptal, ale optimisti s víťazstvom nad Rapidom boli ujetí ......
A Ševela taky : ........ urobíme maximum, aby sme zvíťazili aspoň v Rakúsku ...... snáď urobíme maximum, aby sme sa so cťou rozlúčili .....
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

joseph11
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 02.08.2016 19:23:36

...

Príspevok od užívateľa joseph11 » 19.08.2016 08:04:23

Aj tak najlepší postreh k včerajšiemu zápasu povedal spolukomentátor na DAJTO M. Poljovka. Tento káder Trenčína nemá ani na Fortuna ligu, nie to ešte na Európsku ligu. Tu je povedané všetko!
Naposledy upravil/-a joseph11 v 19.08.2016 10:16:43, upravené celkom 1 krát.

Napísať odpoveď