EL : AS Trenčín - Rapid Viedeň 0-4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.08.2016 08:13:08

Joseph

Toto je biznis plán [smilie=beer2.gif] musíš počítat s vysokými nákladmi ( a to nie len pri dresoch )

Keby vedeniu záležalo na fans, tak vypravia busy zadarmo, tak ako to robila Trnava ked hrala EL v Zlatých Moravciach.

Biznis je biznis...fans sú druhoradí [smilie=baby.gif]

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 08:55:20

....
Naposledy upravil/-a bmTN v 19.08.2016 19:56:04, upravené celkom 1 krát.

whoiswho
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 24.04.2016 18:25:51

Príspevok od užívateľa whoiswho » 19.08.2016 09:14:41

Citam, citam a nikto tu na Ultras negrcia. Pisal niekto hore ze ste nastvany kazdeho pol roka. A mal pravdu. Netvrdime ze ste nasrany nepravom, Rybnicek a La Ling sa moc o fanusikov nezaujimaju, kedze toto je pre nich business.
Ale je skoda ze ste vcera neprisli. Stale sme pozerali kde ste a dufali ze sa ukazete. Bez vas bola nuda a myslim ze za kazdeho kto bol na stadione mozem povedat ze pre Trencianckeho fanusika to bola hamba (nie vasa neucast, ale ta atmosfera). Skoda ze ste neprisli.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.08.2016 09:20:25

Verný fanúšik ty si mimo, taký typický slniečkar. obhajuješ neobhájiteľné, asi budeš aj niekto z klubu.
-Čogy by dostal lepší plat, keby bol mladší a dalo by sa na ňom zarobit. Guba tak isto.
-Ševela nie je lepší ako Gula, skor su na rovnakej urovni, s tým ze Gula si to v Žiline buduje sám, Ševela tu ma vela pomocníkov.
-Keby LL robil rozhovor pravidelne každý polrok, žiadne reči by neboli.
-Vedenie sa správa k fans ako ku žebrákom, vyjadrenie v Ljublane, samé drahé cestoovanie a ešte chce zarobit na lístkoch poriadne.
-Robí sa tu čistý biznis Bailey a podobne :-)
-Sevelov vírus je hovadina, len bol frustrovaný a plne ho chápem potom čo mu narobili s kádrom, odchody zadarmo + príchody futsalistu a podobne


Je to na dlhú debatu pri káve a nie na pár slov.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 19.08.2016 10:03:07

ani neviem, co k tomu napisat. vacsina veci tu uz bola spomenuta. rapid bol jednoducho o velky kus lepsi ako my. sam som prekvapeny, aku uroven ma rakusky klubovy futbal. rapid bol najlepsi klub, aky sme tento rok u nas videli. a to este sevela hovoril, ze rapid chcel. aky vysledok by bol s timom, ktory nechcel? co sa tyka samotneho vykonu hracov, nic moc. obrana katastrofa a utok ustrachany, rozvlacny a pomaly. chalani robia mnoho zbytocnych pohybov, kluciek, nahravok a malo strielaju. to ale nie je problem len vcerajsieho zapasu. paur. najlepsia posila leta. ale rozhodne to zatial nie je "hotovy chlap, ktoremu nic netreba vysvetlovat". par zapasov bude potrebovat na zohratie. potom bude dobry. konecne nasli miesto v time diksovi. volanie striedajucich hracov z rozcvicky. [smilie=beer2.gif]

pocital som stym, ze to nedopadne dobre. ale ze to dopadne az takto, som necakal. a to mame teraz silny ruzomberok... na buduci tyzden to tam treba dohrat so ctou a rozlucit sa s hlavou hore. potom uz len liga, kde treba mnoho veci napravat. neviem, ako by sme s tymto kadrom hrali celu jesen EL.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 19.08.2016 10:19:51

Po zápase s Podbrezovou som bol nasratý, ale k tomuto musím povedať len toľko, že:

Prehra je možno krutá, ale pre našich mladých futbalistov je to lekcia, akú mužstvo raz za čas potrebuje. Takže hlavu hore a v odvete chcem vidieť nejaký slušný výsledok, aj keď určite nebude postupový.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 19.08.2016 10:27:06

Ano prehra je trochu kruta lebo to bolo aj o nasich chybach a nielen hracov.
Prvou chybou a lahkomyselnostou bolo ze napriek tomu ze Chovan je uplne z formy tak ho trener tvrdosijne postavil (ak mu teda niekto iny nehovori do zostavy).
Ako keby ho nepoucili kiksy s DS alebo strata 3 bodov zo ZM v lige - ta sa mozno bude dat este nahradit ale vysledok 0:4 uz nie.
Ak by sme prehrali 0:1 (a to po gole kde lave kridlo bolo tesne predtym v ofsajde) alebo 0:2 tak by odveta este mala aky taky naboj.
Ale takto stratila odveta akukolvek pritazlivost zo strany fanusikov a aj medii , tomu bude urcite zodpovedat aj navstevnost vo Viedni.
Suhlasim ale s trenerom ze 8 minut v druhom polcase bolo z nasej strany peknych ale co z toho ked si Sulek nevsimal volneho protihraca a bolo 0:2.
Dalsi gol po nedorozumeni Klesco-Holub a potom to zaklincoval Schaub s chytatelnou strelou ktora ale skoncila v sieti.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.08.2016 11:39:58

bmTN napísal:Som rád, že ste si tu znova raz pogrcali nad Ultras páni.
Škoda, že tak poctivo a pravidelne, ako grcáte nad Ultras, negrcáte aj nad tým, že v Trenčíne sa každého polroka rozpredá polka kádra pod zámienkou stavby štadióna a výsledok je akurát ten, že už 4 roky hráme domáce zápasy európskych pohárov v Žiline alebo Dubnici, pričom jediná činnosť v Trenčíne na stavbe štadióna bolo zbúranie toho starého...
Osobne som ešte nikde nevidel ... aby vlastní takto kydali na vlastných Ultras a neustále .... v podstate som sa dnes dozvedel, že za prehru a celkovo stav, aký tu panuje, nemôže nikto iný, len Ultras...
Páni, my za hráčmi stojíme ... ale nie za rybníčkovou filozofiou a hraním domácich zápasov všade inde, len nie doma...
ale no, žiadne grcky. chápem že proti presile FANS rapidu je ťažko niekoho počuť. a obrovský klobúk dole pred nimi !!! videl som tam tety a ujov vo veku cez 70 rokov.
s tvojou myšlienkou že stojíte za chalanmi - futbalistami a protest sa týka len vedenia klubu neobstojíš. ja chodím na futbal pre hráčov a fandím hráčom a stojím si za nimi v dobrom aj zlom. ty nie ? preto že chlapci nefandíte, nie je vás vidieť a počuť, to všetko pozitívne čo dokážete v rámci možností vytvoriť...to je pre vedenie ? tak to je smutné...tomu je to možno jedno...ale snáď tej väčšine chalanov na ihrisku určite NIE !!!
takže záver: trestáte v podstate nevinných a AS Trenčín ako celok ste hodili do jedného vreca !!! [smilie=blink.gif] [smilie=blink.gif] [smilie=blink.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 12:22:45

....
Naposledy upravil/-a bmTN v 19.08.2016 19:57:14, upravené celkom 1 krát.

disorder
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 06.08.2007 10:41:59

Príspevok od užívateľa disorder » 19.08.2016 12:36:13

O tom či trestáme vinných či nevinných je možné polemizovať. Hlavne si dovolím zacitovať La Linga, ktorý raz povedal: Nik v klube nie je dôležitý, dôležitý je iba klub!
Klub sú v tomto prípade vedenie, hráči, fanúšikovia a iní, preto mi príde, že AS Trenčín môžeme s kľudným svedomím brať ako celok.
Generálny filozof sa už tiež nedávno zamyslel a z jeho slov nám budú o 3 roky všetci gratulovať. Tak sa podľa toho všetci môžeme zariadiť. Počkáme si 3 roky a potom začneme byť viacej aktívni.
Počas tohoto obdobia môžeme prepustiť všetky tituly a double Podbrezovej alebo Vráblom. Nasilu sa do európskych pohárov nemusíme vôbec strkať.

Keby sa vedenie viac zaujímalo o fanúšikov, už dávno by sa do Žiliny zvážalo busmi zdarma ako už bol vyššie spomenutý príklad Trnavy a ich účinkovania v Zlatým Moravciach počas minulej sezóny.
Samozrejme, nejde iba o autobusy.

Na kydanie vlastných ultras nemám už ani čo napísať. Iba sa zopakujem, že mentalita trenčianskeho fanúšika je totálne zaostalá.
Keď už sa tu má brať príklad z fans Rapidu Viedeň, tak áno, v ich sektore sa zišli rôzne vekové kategórie, ktoré hnali svojich dopredu a držali pokope, čo je u nás nepredstaviteľné.
Ako jeden z príkladov uvediem výjazd do TT, kde sa naplno ukázala súdržnosť našich "tiežfanúšikov". Bitky o cigánske v bufete, strhávanie transparentov a iná buraniáda.

Budem rád, ak sa tu poniektorí prestanú vyjadrovať na ultras ako o najväčšej hanbe, pretože celkový obraz nerobíme iba my.
Na záver iba, že z účinkovania v LM/EL nerobím tragédiu, v momentálnej situácií na viac skrátka nemáme.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 19.08.2016 12:46:36

bmTN,
no zvláštne názory a chovanie. ale dobre, ja ti ich neberiem.
sleduješ, mlčíš a v prípade, že vám z ultras len niečo alebo niekto zacengá zvončekom pred nosom, tak okamžite to tu začneš mlátiť hlava nehlava. akože vy ste nedotknutelní, len to vaše je to správne a čo si to kto vôbec dovoluje vyjadriť svoj NÁZOR a ubližovať vám.... to sa ako týka tých ostatných fanúšikov - nefanúšikov na tribúne ? tak to je ozaj trápne............ a niečo mi to pripomína. a ja RADIKALIZMUS nemám rád.
stačí, že v tomto klube je ho na určitých postoch dosť...dohovoril som.
P.S. a vieš čo je to pokora ?
Pokora (lat. humilitas, rus. smirenomudrije, nem. Demut, angl. humility) je jednou zo siedmich cností, je to slobodné, nie vynútené uvedomovanie si vlastnej nedokonalosti pred vyššou existenciou, môže byť nesprávne chápaná ako závislosť na niekom. Opakom pokory (jedna z cností) je pýcha (lat. superbia), ktorá patrí medzi sedem hlavných hriechov.
[smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=beer2.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=bow.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 19.08.2016 13:09:57

....
Naposledy upravil/-a bmTN v 19.08.2016 19:57:57, upravené celkom 1 krát.

disorder
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 06.08.2007 10:41:59

Príspevok od užívateľa disorder » 19.08.2016 13:12:14

Luboš: Radikalizmus? To vážne? Ja v tom teda ani náznak necítim a myslel, som, že ty máš ako tak pochopenie. Je tu len jednoduchý návod ako sa môžu ukázať v dobrom svetle aj ostatní fanúšikovia a nie len kritizovať. Včera bola opäť príležitosť.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 19.08.2016 13:13:26

Chlapci klídek. To čo vadí ultras, to vadí aj bežným fans. Tým, že sa tu budete hádat nič nezmeníte.

Ten problém zavinilo vedenie. Neúčasť ultras a malinka učast obyčajných fans je len následok zlýchrozhodnutí a chýb vedenia...

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 19.08.2016 13:14:10

Ja som tad źe chodite fandit ale nechapem že sa uražate a strajkujete kazdeho pol roka .A riešite veci zo stadionom a podobne ktore aj tak neovplivni nikto z vas ani nas a ani v klube momentalne .
AS trencin

Napísať odpoveď