Martin Ševela sa s nami rozlúči ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 07.08.2016 11:34:15

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 07.08.2016 11:47:12

Vobec sa mi nepaci situacia okolo Ševelu. Z môjho pohladu mu nejakým spôsobom napršalo do nosa, nech nezabúda že kto mu dal šancu keď skončil s karierou, nebolo tomu tak dávno... Čo on chce rokovať zo Slovanom, keď má ešte zmluvu? O tom rozhodne Ling a RR a nie Ševela, či pôjde do Slovana alebo nie... To on si ako predstavuje? Celkovo mi je z jeho prístupu špatne, neviem čo tu predvádza aké negatívne caviky okolo svojej osoby a klubu a zle to vplýva potom na hráčov a možno všetkých v klube priamo či nepriamo. Ševela Ševela, ešte aby si na papulu nespadol... Inak to čo sú za drísty na FB že La Ling odchádza? Podľa mňa sú to čisté žvásty ktoré len niekto vypúšťa aby navodil samé negatíva okolo AS.
Martin, čo ty na to? Daj svoj pohlad na vec...

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 07.08.2016 11:52:36

Jerry napísal:Vobec sa mi nepaci situacia okolo Ševelu. Z môjho pohladu mu nejakým spôsobom napršalo do nosa, nech nezabúda že kto mu dal šancu keď skončil s karierou, nebolo tomu tak dávno... Čo on chce rokovať zo Slovanom, keď má ešte zmluvu? O tom rozhodne Ling a RR a nie Ševela, či pôjde do Slovana alebo nie... To on si ako predstavuje? Celkovo mi je z jeho prístupu špatne, neviem čo tu predvádza aké negatívne caviky okolo svojej osoby a klubu a zle to vplýva potom na hráčov a možno všetkých v klube priamo či nepriamo. Ševela Ševela, ešte aby si na papulu nespadol... Inak to čo sú za drísty na FB že La Ling odchádza? Podľa mňa sú to čisté žvásty ktoré len niekto vypúšťa aby navodil samé negatíva okolo AS.
Martin, čo ty na to? Daj svoj pohlad na vec...
Konecne triezvy pohlad viacerych fanusikov s odstupom casu.
Hlavne sa mi nepaci, rovnako chrapunsky sa zachoval Gula, teraz sevela najskor vravel, ze ho oslovili, potom ze kluby rokuju atd.

Odviedli obaja kus prace, ale u nas dostali prilezitost, aku by inde nedostali na SR. Kazde konciaci hrac a zacinajuci trener dostane vzdy prilezitost trenovat na dedine/ziakov nech si dorobi kvalifikaciu a potom nech ukaze co v nom je ako asistent na par rokov.

Gulu a aj Sevelu sme hodili do velkej vody, nalialo sa do nich kvantum vedomosti, penazi na stazach po roznych futbalovych krajinach a odvacia sa tym, ze nedodrzia zmluvy resp. podpisu nove pol roka pred koncom starej?

Zo Sevelu mam tiez pocit, ze mu naprsalo do nosa, dva krat double je fajn, s timom aky sme mali, ked mu to kociroval najlepsi DZ v lige Koolwijk, starsi Semrinec vtedy kraloval v brane, Kessel behal ako divy. Ako sme hrali bez Kessela? Podobne ako teraz. Akurat teraz chyba Bero, ktory zbiehal z druhej vlny. Ale aj na to miesto sa niekto najde.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 07.08.2016 12:12:38

Mna to neskutočne serie toto čo sa deje, ale verim že to je len dočasná "spoločenská" kríza ohladne klubu. Hlavne je to že klub je po finančnej stránke stabilizovaný, partnerov klub má na dobrej úrovni, akurát sme teraz sklzli do menšej ligovej krízy, pritom v Európe podávame dobré výkony. Tak to niekedy býva, vid.Borussia pred 3 rokmi, v Bundeslige tuším posledná a v LM veľmi vysoko. Lenže naši "tiežfanúšikovia" tiež nespia a budú hejtovať čo sa dá, či už z Trnavy, Bratislavy, Košíc... A hlavne je smutné ako sa momentálne vyzliekajú do naha naši trenčiansky fanúšikovia úspechu ktorý vidia 1-2 zlé zápasy a už sa podľa nich klub rozpadá... to je veľmi smutné.

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 07.08.2016 12:30:36

Hej vsetci su zli :D Diaz, Salinas, Gula, Sevela, Mazan, Depetris, Cogley atd., len manazment klubu je top...
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.08.2016 13:04:47

jerry, nezabudaj, ze sevela nie je nevolnik. moze dat vypoved aj sam ako v ktorejkolvek inej praci. za kazdu cenu ho tu drzat nema vyznam.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.08.2016 13:15:15

Tu ide o prachy ako vzdy.

Co viem ze vcerajcieho zapasu; keby nemal zaujem Slovan, tak ho vyhodia za take reci, lebo v tomto je vedenie dost prisne. Lenze tu sa jedna o Slovan a vedenie chce z toho vytuct co najvacsi balik penazi. Najviac ma dostalo, ze vedenie ho aj planovalo predat, naucili ho system, vychovali a teraz nastal cas ho zpenaznit. Malokedy pride ponuka na trenera a teraz prisla, tak to treba vyuzit.

Ako hovori RR, nas klub zarobil, hrac je spokojny a spokojny je aj kupca. Takto to bude aj so Sevelom.

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 07.08.2016 14:43:16

Veľa emócií sa prelialo ako reakcie na rôzne informácie, dohady, či výmysly. Informácie z oficiálnych zdrojov hovoria: Slovan má záujem, Ševela má záujem a vedenie rokuje so Slovanom. Čiže úplne normálna vec.
Že Slovan má záujem, to chápem. Že Ševela má záujem, chápem už menej, ale finančná stránka je zrejme rozhodujúca. Že táto situácia nastane bolo už jasné od vyjadrení po podpise zmluvy na jeseň.
Vadí nám, že do Slovana, ale to je otázka trhu (ponuka - dopyt). Osobne vidím pozitívum v tom, že je šanca, že po rokoch by sa konečne mohlo dať na hru Slovana pozerať.
Pokiaľ nie je dohodnuté všetko, nie je dohodnuté nič! Takže treba počkať. Len nech sa to nenaťahuje príliš dlho. [smilie=gathering.gif]

falco
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 05.04.2014 06:55:09

Príspevok od užívateľa falco » 07.08.2016 19:08:15

Tak podla rtvs je to hotova vec slovan [smilie=bananadance.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 07.08.2016 19:47:20

akoze sevela?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.08.2016 21:30:53

pozeral som to v archive. skutocne to vyzera, ze skuBA je jasna vec. len aby nam ten mafianov fafrnek neposlal ako kompenzaciu [smilie=horse.gif]
pri rybnickovej "sikovnosti" by to nebolo prekvapenie. ten uspavac hadov licenciu ma...

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 07.08.2016 22:11:40

Jerry napísal:Vobec sa mi nepaci situacia okolo Ševelu. Z môjho pohladu mu nejakým spôsobom napršalo do nosa, nech nezabúda že kto mu dal šancu keď skončil s karierou, nebolo tomu tak dávno... Čo on chce rokovať zo Slovanom, keď má ešte zmluvu? O tom rozhodne Ling a RR a nie Ševela, či pôjde do Slovana alebo nie... To on si ako predstavuje? Celkovo mi je z jeho prístupu špatne, neviem čo tu predvádza aké negatívne caviky okolo svojej osoby a klubu a zle to vplýva potom na hráčov a možno všetkých v klube priamo či nepriamo. Ševela Ševela, ešte aby si na papulu nespadol... Inak to čo sú za drísty na FB že La Ling odchádza? Podľa mňa sú to čisté žvásty ktoré len niekto vypúšťa aby navodil samé negatíva okolo AS.
Martin, čo ty na to? Daj svoj pohlad na vec...
La Ling neodchádza,povedal to po zápase,ako som písal v téme o zápase TN-PB...
A čo sa týka Ševelu,treba ho aspoň poriadne speňažiť(500 000+Kubik:-),nasilu ho tu nebudeme držať,ale jeho prístup sa mi tiež nepáči...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 07.08.2016 22:47:59

kto by kubika zaplatil? chalan hra malo muziky za vela penazi. nech si nechaju vsetkych svojich hracov. zo skuBy v polednych rokoch nikdy nic dobre nevyliezlo. je to banda flakacov a aj nimi ostanu. sevela na tom nic nezmeni.

Užívateľov profilový obrázok
mattpro
Príspevky: 480
Dátum registrácie: 16.03.2008 17:38:53
Bydlisko: no dá sa povedať že Praha
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa mattpro » 07.08.2016 23:21:23

Novým trénerom by mal byť Luboš Reiter.

Vedenie s ním jedná.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 08.08.2016 06:19:07

mattpro napísal:Novým trénerom by mal byť Luboš Reiter.

Vedenie s ním jedná.
Nemal by byt trenerom Nemsovej? Ale mozno to bol povodny plan ho tam najprv zasvatit do nasho systemu, a potom by presiel k nasmu A-cku. Posledne udalosti to mohli vsetko urychlit.

Napísať odpoveď