Martin Ševela sa s nami rozlúči ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Jerry
Príspevky: 406
Dátum registrácie: 22.07.2011 11:46:13
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Jerry » 05.08.2016 12:03:00

Sevela by sa mal velmi rychlo ukludnit. Vazim si ho ako trenera a i ako cloveka, je to nas dvojnasobny hrac (este hral kedysi za ozetu) a AS mu dalo sancu stat sa asistentom a neskor trenerom. Doteraz bolo vsetko ok a zrazu po dvojzapase s Legiou tu ide robit trucpodnik? Ved ked ma problem, nech si sadne s RR a Lingom a nech nevyplakava cez media a nevytvara negativne fluidum okolo klubu ako keby zajtra ma AS skrachovat alebo co. Hlavne zabuda na podstatnu vec, ze stale ma zmluvu s AS. A ked si mysli ze vekslak zo synacikom ho tak strasne chcu a daju mu velke love a hracske moznosti, nech len ide, kludne aj zajtra. Mne sa vobec nepaci to, ze stale je nas trener a on vyhlasi pre media, ze nebranil by sa posobeniu v Slovane. Toto sa nerobi. Ked ma problem z AS, nech si ho medzi siestimi ocami vyriesi zo svojimi nadriadenymi za okruhlym stolom ale nech nevynasa svoje negativne pocity a reakcie von. AS bude fungovat ci tu Sevela bude alebo nie, doteraz si pamatam ked odisiel Gula, aky mur narekov bol v TN, prisiel Nosicky, ten sa toho moc neujal a dali tam Sevelu ktory bol co sa tyka trenovania s nulovymi preferenciami a moc ludi mu neverilo spolocne s Vrabcom. Treba verit dalej ze ci s nim alebo bez neho, AS pojde krokmi vyssie. Hlavne: KLUB POTREBUJE FINANCIE NA STADION, TRENINGOVE IHRISKA ATD., takze treba to brat aj z tohoto pohladu. Nam Fico neposle 15 milionov len tak ako privatizerovi do TT ci Fico nekuje plany s Lingom tak ako s vekslakom...

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 05.08.2016 12:09:27

Jerry napísal:Sevela by sa mal velmi rychlo ukludnit. Vazim si ho ako trenera a i ako cloveka, je to nas dvojnasobny hrac (este hral kedysi za ozetu) a AS mu dalo sancu stat sa asistentom a neskor trenerom. Doteraz bolo vsetko ok a zrazu po dvojzapase s Legiou tu ide robit trucpodnik? Ved ked ma problem, nech si sadne s RR a Lingom a nech nevyplakava cez media a nevytvara negativne fluidum okolo klubu ako keby zajtra ma AS skrachovat alebo co. Hlavne zabuda na podstatnu vec, ze stale ma zmluvu s AS. A ked si mysli ze vekslak zo synacikom ho tak strasne chcu a daju mu velke love a hracske moznosti, nech len ide, kludne aj zajtra. Mne sa vobec nepaci to, ze stale je nas trener a on vyhlasi pre media, ze nebranil by sa posobeniu v Slovane. Toto sa nerobi. Ked ma problem z AS, nech si ho medzi siestimi ocami vyriesi zo svojimi nadriadenymi za okruhlym stolom ale nech nevynasa svoje negativne pocity a reakcie von. AS bude fungovat ci tu Sevela bude alebo nie, doteraz si pamatam ked odisiel Gula, aky mur narekov bol v TN, prisiel Nosicky, ten sa toho moc neujal a dali tam Sevelu ktory bol co sa tyka trenovania s nulovymi preferenciami a moc ludi mu neverilo spolocne s Vrabcom. Treba verit dalej ze ci s nim alebo bez neho, AS pojde krokmi vyssie. Hlavne: KLUB POTREBUJE FINANCIE NA STADION, TRENINGOVE IHRISKA ATD., takze treba to brat aj z tohoto pohladu. Nam Fico neposle 15 milionov len tak ako privatizerovi do TT ci Fico nekuje plany s Lingom tak ako s vekslakom...
Absolutny suhlas!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 05.08.2016 12:21:42

ci on uz nie je s belasou mafiou dohodnuty... mozno to spravil maly kmoter rovnako ako so schetom. aj o nom sa hovori, ze bol s nimi dohodnuty uz pred tou havariou. kmoter family sa nestiti nicoho. zaujimalo by ma, ci by sevela odisiel, aj keby sme postupili do skupinovej fazy EL.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 05.08.2016 12:37:08

Je mi divné, že smerácke svine majú v TN kraji najsilnejšiu podporu, hoci TN kraj smerácke svine podporujú skoro vôbec.

Čo sa týka Ševelu.... čím ďalej tým viac ľutujem že sme neprešli cez Legiu, už by sme mali minimálne EL istú, teraz nás čaká Rapid, ale myslím, že toto je hrateľné mužstvo, tak ak prejdeme, tak hádam Ševela bude spokojnejší.

Do tohto zápasu treba dať všetko!

A kebyže chce ísť trénovať Slovan........ no ja sa na to pozerám, tak, kebyže som od Trenčína a trénujem Slovan, a AS mi dá lukratívnu ponuku, možno by som tiež pouvažoval.

Tiež sa mu nepáči, že vedenie rozpredalo hráčov a na lavičke nič moc. Takže ak neprejdeme do EL, Ševela podľa mňa skončí.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 05.08.2016 20:05:08

Jerry napísal:Sevela by sa mal velmi rychlo ukludnit. Vazim si ho ako trenera a i ako cloveka, je to nas dvojnasobny hrac (este hral kedysi za ozetu) a AS mu dalo sancu stat sa asistentom a neskor trenerom. Doteraz bolo vsetko ok a zrazu po dvojzapase s Legiou tu ide robit trucpodnik? Ved ked ma problem, nech si sadne s RR a Lingom a nech nevyplakava cez media a nevytvara negativne fluidum okolo klubu ako keby zajtra ma AS skrachovat alebo co. Hlavne zabuda na podstatnu vec, ze stale ma zmluvu s AS. A ked si mysli ze vekslak zo synacikom ho tak strasne chcu a daju mu velke love a hracske moznosti, nech len ide, kludne aj zajtra. Mne sa vobec nepaci to, ze stale je nas trener a on vyhlasi pre media, ze nebranil by sa posobeniu v Slovane. Toto sa nerobi. Ked ma problem z AS, nech si ho medzi siestimi ocami vyriesi zo svojimi nadriadenymi za okruhlym stolom ale nech nevynasa svoje negativne pocity a reakcie von. AS bude fungovat ci tu Sevela bude alebo nie, doteraz si pamatam ked odisiel Gula, aky mur narekov bol v TN, prisiel Nosicky, ten sa toho moc neujal a dali tam Sevelu ktory bol co sa tyka trenovania s nulovymi preferenciami a moc ludi mu neverilo spolocne s Vrabcom. Treba verit dalej ze ci s nim alebo bez neho, AS pojde krokmi vyssie. Hlavne: KLUB POTREBUJE FINANCIE NA STADION, TRENINGOVE IHRISKA ATD., takze treba to brat aj z tohoto pohladu. Nam Fico neposle 15 milionov len tak ako privatizerovi do TT ci Fico nekuje plany s Lingom tak ako s vekslakom...
výborne napísané!
Nepáči sa mi,že Ševela pozná situáciu v klube a kritizuje klub cez media,ale rovnako sa mi nepáči ani komunikácia RR s nami fanúšikmi AS,ktorý chceme priame odpovede , nie zahmlievanie najmä ohľadom štadióna a prestupov.
Ak je Ševela už dohodnutý so Slovanom aj keď sme ešte stale v EL,tak je chudák a padol u mňa úplne dole ku kmotrom...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 05.08.2016 23:33:58

cital som, ze Sevela ma platny kontrakt este na dva roky .. je mozne aby mal v zmluve, ze moze kedykolvek odstupit od zmluvy? .. takuto podmienku by si mozno vyjednal Mourinho ale nie zacinajuci trener, ktoreho vytiahli z hraca .. no a RR jasne povedal, ze ho pustit este nechcu .. inak tie vyjadrenia do medii boli dost nestastne, keby nejaky hrac povedal, ze by radsej hral za sLOVAN vyradia ho z teamu ako Cogleya aj ked chapem jeho frustraciu .. kazdopadne clovek povie v takychto situaciach to co citi preto treba zintenzivnit zapracovanie jeho nastupcu .. neverim, ze odide uz teraz ale ten cas sa blizi ..
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 06.08.2016 08:36:44

a co tak odsabotovat par zapasov z jeho strany a moze ist do lovana zadarmenko po vyhadzove. instrukcie urcite dostane take, aby lotri nemuseli platit. toto je dalsia kriticka situacia, kedy musi zabrat vedenie a robit co sa da /irony on/ podobne ako pri stadione /irony off/. pokial ma zajacie umysly, nemal by tu byt uz ani sekundu. pokial ich nema, tak by ich mal co najskor verejne demonstrovat. lenze co robi? presny opak. takze vedenie, mozno sa to tu opakuje az prilis casto, ale - budicek!!!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.08.2016 08:47:53

sammy napísal: pokial ma zajacie umysly, nemal by tu byt uz ani sekundu. pokial ich nema, tak by ich mal co najskor verejne demonstrovat. lenze co robi? presny opak. takze vedenie, mozno sa to tu opakuje az prilis casto, ale - budicek!!!
No vidite a Gula po podpise zmluvy s ZA tu stale pol roka bol a to som bol ai jediny alebo nas bolo malo co sme to kritizovali
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.08.2016 10:29:51

JURAJ ty keby zarabaš priklad 1000 e a ponukte ti ina firma 6000 e nezobral by si to ? :D On je človek ako kazdy iny kde peniaze su rozhodujuce meritko.On vidi tam len prachy a ze si hracou moze vyberat sam a nemusi stavat dorastencou v poharoch.My pokial nevytvorime podmienky pre hračov a trenerov vzdy nam vsetci budu utekat.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 06.08.2016 10:30:08

JURAJ ty keby zarabaš priklad 1000 e a ponukte ti ina firma 6000 e nezobral by si to ? :D On je človek ako kazdy iny kde peniaze su rozhodujuce meritko.On vidi tam len prachy a ze si hracou moze vyberat sam a nemusi stavat dorastencou v poharoch.My pokial nevytvorime podmienky pre hračov a trenerov vzdy nam vsetci budu utekat.
AS trencin

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.08.2016 11:24:40

Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.08.2016 11:34:43

GULIVER, aká kampaň? Vôbec nemyslim vyjadrenia rr a seva.... Kampan novinarov a ich spekulacie platene kmotrom... Necitas to? Ved je to vsade! Potrebuju nas nicit, znervoznit, vyhodit z konceptu !!! ...a vcelku sa im to aj darí!!!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 06.08.2016 12:02:30

No takze takto....gula nas podrazil tak isto, dohodol sa so zelinou este pred tym ako rokoval s as o novej zmluve, poza chrbat rr.
Situacia so stadionom je pre nas vsetkych frustrujuca.
Ako trenerovi by mi v asku vadil system prestupnej stanice pre zahranicnych hracov, nieco ich tu naucime a idu do prec. Peniaze idu kam? Lingovi... Nasi odchovanci nehravaju, hazardujeme s nimi, sedia a pod. A teraz co dalej. Neprisiel nik. Nevadi. Ale s tym co tu je to tak na mozno stred tabulky a nizsie. To je realita. Kruta.
Kto pride a nepride, kto odide, nerozhoduje rr ani sevo. O tom len misterko ling. To je len jeho hra a peniaze.
To ale neznamena, ze zanevreme na znacku as, tym co su tu budeme nadavat. Nie, futbalista za to nemoze. To vidime na ihrisku. Kazdy hra tak, na co ma a co ho naucili. Ale musi tam nechat srdce, pluca a mat spoteny dres a zelene trenky. Aj od umelky?
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 06.08.2016 12:27:23



ja na tom rozhovore nevidim nic nove ani prekvapujuce. rybnicek zopakoval len to, co hovoril uz v minulosti. kazdy je nahraditelny. vieme, ze tu sevela nebude dalsich 25 rokov a vieme aj to, ze je o neho zaujem. vsetci by sme ho radej vidieli v CZ alebo PL ako v skuBe. ale ak do skuBy pojde (vyzera to tak), budeme s tym musiet zit. on bude musiet zit s tym, ze do dvoch rokov pravdepodobne skonci. ze hniloba skuBy nesuvisi s trenerom ani s hracmi, je vsetkym jasne. ak sa chce sevela tou hnilobou zaspinit, je to jeho vec. prachov dostane rovnako ako v CZ a PL a ako blavak bude doma. ak zobere so sebou aj cifranica s gulom, prezijeme aj to. fakt by sme sa mali teraz radsej venovat stadionu. to je alfa a omega prezitia klubu. novy trener iste pride. volny je napr. nas stary znamy ivan galad, ktory dal timu disciplinu a zamietol s hracmi ako danny freddy, chanti a ini. ale o tom je este predcasne hovorit. podla mna sevela ostane minimalne este na rapid.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 06.08.2016 12:54:53

Mne sa najviac narazka v poslenom odstavci na standardny sposob komunikacie. Uz pri prestupe Klesca a Scheta RR kritizoval Slovan za pristup k prestupom a ze najskor rokuju s hracom a potom s klubom na ktory tlaci ja hrac nasledne.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď