Martin Ševela sa s nami rozlúči ?

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.08.2016 06:22:02

ľudia dobrí to čo je tu prevrat???
akože vážne ide Ševela do lowana? do LOWANA??? to Štefánik, Peltier, Kubík sú pre neho slabým mementom, že v tom klube prosto všetko kvalitatívne zakape?!
a kto chce byť akože ten Reiter?
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 08.08.2016 06:27:51

Balrog napísal:ľudia dobrí to čo je tu prevrat???
akože vážne ide Ševela do lowana? do LOWANA??? to Štefánik, Peltier, Kubík sú pre neho slabým mementom, že v tom klube prosto všetko kvalitatívne zakape?!
a kto chce byť akože ten Reiter?
http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=T ... bornu-4906

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.08.2016 06:35:42

no jo... čiže z toho mi vyplýva, že začíname znova od piky... akurát neviem ako to bude chcieť byť s tou spoluprácou s Nemšovou... šak my lepíme teraz Ačko, nie to aby sme ešte niekam púšťali hráčov na "rozohranie sa"...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.08.2016 07:56:07

Tak uz aj interne informacie z klubu su jasne, Sevela odchadza ale nevie sa kam a to mam od jedneho z vyssie postavenych.

Vraj nezniesol vypredaj muzstva, nedohodli sa. Lebo Sevelovi bolo povedane, ze bude moct viac hovorit do prestupov a zrazu tomu tak nebolo.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.08.2016 08:16:55

hm, čiže teraz dva dni potom čo to zverejní nejaký profutbal etc, sa niečo mihne aj tu, kde RR povie, že to bol od začiatku zámer vychovať okrem hráčov aj trénerov a náš smer je správny a bla bla bla bla bla... ak to bude Lowan tak je to maximálne trápne a neobhájiteľné zároveň... Ševelovi sa nečudujem, lebo toto by nas*alo každého trénera... otázkou len potom zostáva pre koho sa to tu vlastne všetko robí?!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 08.08.2016 08:27:04

Balrog napísal:hm, čiže teraz dva dni potom čo to zverejní nejaký profutbal etc, sa niečo mihne aj tu, kde RR povie, že to bol od začiatku zámer vychovať okrem hráčov aj trénerov a náš smer je správny a bla bla bla bla bla... ak to bude Lowan tak je to maximálne trápne a neobhájiteľné zároveň... Ševelovi sa nečudujem, lebo toto by nas*alo každého trénera... otázkou len potom zostáva pre koho sa to tu vlastne všetko robí?!
Pre koho ? jedine pre pana LL a dost ma z toho aj pan RR. Stadion, hraci a fanusikovia su druhorady.
Stastie praje pripravenym

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 08.08.2016 08:31:09

rudlaizihno napísal:
Balrog napísal:hm, čiže teraz dva dni potom čo to zverejní nejaký profutbal etc, sa niečo mihne aj tu, kde RR povie, že to bol od začiatku zámer vychovať okrem hráčov aj trénerov a náš smer je správny a bla bla bla bla bla... ak to bude Lowan tak je to maximálne trápne a neobhájiteľné zároveň... Ševelovi sa nečudujem, lebo toto by nas*alo každého trénera... otázkou len potom zostáva pre koho sa to tu vlastne všetko robí?!
Pre koho ? jedine pre pana LL a dost ma z toho aj pan RR. Stadion, hraci a fanusikovia su druhorady.
[smilie=boxing.gif] Som zvedavy na vyhlasenie RR co to zase bude za bludy. Totalne neschopny managmet udrzat si kvalitných perspektivnych ludi. Asi je neco zhnite v ..... ryba smrdi od hlavy.

Ševelu je obrovska, obrovska skoda (historia s opakuje vid. Gula) a asi na dlhsie koncim so zapasmi AS. Nemam na ten grc chut .....
Stastie praje pripravenym

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 08.08.2016 08:38:39

tak si potom myslím, že sme svetový unikát...
každý klub ktorý sa chce ukázať minimálne v rámci Európy robí všetko preto, aby sa dostal do LM alebo aspoň EL a tak sa doslova "predal"... iba my sa ženieme za "double" (alebo aspoň sme sa hnali) a keď si to teraz po tom "alza výpredaji" rozmením na drobné, tak na čo vlastne? mali sme reálnu šancu ísť do skupiny LM, ale radšej predáme (alebo pustíme domov) čo stálo trocha za to, lebo šak vízia, že do 3 rokov to tu bude znova... chcel by som mať takú dokonalú sebaistotu ako RR, lebo pravda je, že to vôbec ale vôbec nie je isté (ak zoberiem aj to neustále mlčanie či mlženie so štadiónom)... v DS nekecajú a makajú a hlavne informujú... tu pokiaľ niečo nesvieti na nejakom portáli alebo to nedávajú v správach tak nepočuť ani myší prd...
sme naozaj unikát, lebo len unikát si môže dovoliť takto ležérne a zo strany vedenie priam amatérsky prehajdákať šancu v Európe niečo dosiahnuť...
Naposledy upravil/-a Balrog v 08.08.2016 08:57:26, upravené celkom 1 krát.
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.08.2016 08:45:16

Balrog napísal:ľudia dobrí to čo je tu prevrat???
akože vážne ide Ševela do lowana? do LOWANA??? to Štefánik, Peltier, Kubík sú pre neho slabým mementom, že v tom klube prosto všetko kvalitatívne zakape?!
a kto chce byť akože ten Reiter?
zeby tento?

https://en.wikipedia.org/wiki/%C4%BDubom%C3%ADr_Reiter

pamatam si ho este ako hraca. golov daval dost, ale v reprezentacii bol trocha tlacenka. podla wiki su jeho trenerske skusenosti tesla stropkov a tatran presov U 16. neviem, ci je toto vhodny zivotopis trenera dvojnasobneho majstra a vitaza pohara...
to si inak LL & RR robia kozy? co ma reiter spolocne s nasim klubom? to mohli dat aspon nejakeho nasho "ex" hraca. ak ma reiter licenciu, tak ako dobre, ale... ak je toto pravda, tak tomu rozhodnutiu nerozumiem.

rudlaizihno
Príspevky: 108
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:06

Príspevok od užívateľa rudlaizihno » 08.08.2016 09:38:49

baki napísal:
Balrog napísal:ľudia dobrí to čo je tu prevrat???
akože vážne ide Ševela do lowana? do LOWANA??? to Štefánik, Peltier, Kubík sú pre neho slabým mementom, že v tom klube prosto všetko kvalitatívne zakape?!
a kto chce byť akože ten Reiter?
zeby tento?

https://en.wikipedia.org/wiki/%C4%BDubom%C3%ADr_Reiter

pamatam si ho este ako hraca. golov daval dost, ale v reprezentacii bol trocha tlacenka. podla wiki su jeho trenerske skusenosti tesla stropkov a tatran presov U 16. neviem, ci je toto vhodny zivotopis trenera dvojnasobneho majstra a vitaza pohara...
to si inak LL & RR robia kozy? co ma reiter spolocne s nasim klubom? to mohli dat aspon nejakeho nasho "ex" hraca. ak ma reiter licenciu, tak ako dobre, ale... ak je toto pravda, tak tomu rozhodnutiu nerozumiem.

[smilie=angry.gif] tento ASkon zacina skapinat
Stastie praje pripravenym

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 08.08.2016 09:53:16

Chlapci, klídek, život je boj !!!! ... Jak ten slepý povedal: uvidíme
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 08.08.2016 10:03:14

ked sa na to pozriem ocami majitela a nie fanusika, tak to dava urcity zmysel. spenazim co sa da a investujem do stadiona (dufajme). ruku na srdce, toto je zaklad ak chceme ucinkovat v europe. koho este bavi chodit do ziliny? stadion bude hotovy mozno za 2-3 roky. stavba kadra moze tiez tolko trvat. a potom to moze rozbalit aj s doplnenim o kvalitnejsich hracov. dovtedy aspon europska liga a nejake navysovanie koeficientu. teraz je myslim dolezite, aby uz proti rapidu viedol muzstvo a zbieral skusenosti novy trener AS a nie novy trener $lovana. ked sa obzriem dozadu, tak sevelu vychvalujeme za to, ze bol vlastne v spravny cas na spravnom mieste. mal bezkonkurencne najlepsi kader v lige, ktoremu zrovna kulminovala sila a povedzme si tiez otvorene, ze cely ten cas hral na jednu jedinu taktiku. bezhlave busenie do supera. vtedy to kvalita kadra dovolovala, teraz nie. a spravil teraz nejaku zmenu? nie. je to az taky dobry trener? vedel zareagovat na situaciu na ihrisku? ja som si teda nevsimol, ze by sme vedeli spomalit hru alebo zahrat viac taktickejsie, ked bolo treba. je to sympaticky trener a nic osobne proti nemu nemam, ale tragediu z jeho odchodu nebudem robit. kludne mozme najst este lepsieho.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.08.2016 10:29:57

sammy napísal:ked sa na to pozriem ocami majitela a nie fanusika, tak to dava urcity zmysel. spenazim co sa da a investujem do stadiona (dufajme). ruku na srdce, toto je zaklad ak chceme ucinkovat v europe. koho este bavi chodit do ziliny? stadion bude hotovy mozno za 2-3 roky. stavba kadra moze tiez tolko trvat. a potom to moze rozbalit aj s doplnenim o kvalitnejsich hracov. dovtedy aspon europska liga a nejake navysovanie koeficientu. teraz je myslim dolezite, aby uz proti rapidu viedol muzstvo a zbieral skusenosti novy trener AS a nie novy trener $lovana. ked sa obzriem dozadu, tak sevelu vychvalujeme za to, ze bol vlastne v spravny cas na spravnom mieste. mal bezkonkurencne najlepsi kader v lige, ktoremu zrovna kulminovala sila a povedzme si tiez otvorene, ze cely ten cas hral na jednu jedinu taktiku. bezhlave busenie do supera. vtedy to kvalita kadra dovolovala, teraz nie. a spravil teraz nejaku zmenu? nie. je to az taky dobry trener? vedel zareagovat na situaciu na ihrisku? ja som si teda nevsimol, ze by sme vedeli spomalit hru alebo zahrat viac taktickejsie, ked bolo treba. je to sympaticky trener a nic osobne proti nemu nemam, ale tragediu z jeho odchodu nebudem robit. kludne mozme najst este lepsieho.
Dalsi pekne triezvy nazor.
Vsetci vbieme, ze potrebujeme trochu obmenit aj nas styl hry. Prisposobit aj hracom, ktori su tu. Branit nevieme, Suleka nevieme naucit dostupovat k hracovi, Janga je nevyuzity a ked zacneme hrat na nakopavane lopty, no dakujem pekne.

Novy trener mozno prinesie opat nieco nove, trochu priamociarosti, s vyuzivanim Janga a jeho prednosti. Tak isto zahravanie standartiek je velky problem
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 08.08.2016 11:04:17

suhlasim so samym, je otázne či je taký dobrý trenér. plače tu že nemá hráčov a že sa mu zranil ibi. Ale kto ho zranil v zápase so senicou. za stavu 2:0 po polčase ho mohol krásne nechat oddýchnuť, namiesto toho sa tam vtedy zrani. deto skovajsa. teraz by mal ukázať aký je dobrý tréner a nie hneď zdrhať pri prvom probléme. a zrazu mu ide vadiť že si nemôže zohnať svojich hráčov. sak vedel do čoho ide tak prečo teraz plače. To čo dokázal za 2 roky tu, tak to jedným ťahom zmazal. jediného čoho sa bojím aby k sebe niekoho nestiahol.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.08.2016 11:54:56

ja si myslim, ze zobere cifranica. gulu asi nie. ten je ako byvaly mladeznicky trener v muzskom futbale neskuseny. len aby nezobral ibiho. [smilie=angry.gif]

Napísať odpoveď