LM: AS Trenčín - Legia Warszawa 0:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 25.07.2016 16:18:36

potrebujeme nutne niekoho kvalitneho dozadu. bars nech ho aj 5 minut pred zapasom podpisu a hned postavia. a nech mi nikto nehovori o zohrati sa - to co som videl od nasej obrany posledne zapasy, z toho mam depresiu vzdy ked si na to spomeniem. a tie nove podpisy, no neviem. na futsalistovi vidiet sice techniku, ale pohyb a vyber miesta na hrisku zial nie. ten silnejsi, na tom si nasi pro-kmotrikovski rozhodcovia doslova zgustnu. takze stale skusame, kam sa este da znizit latka a bude to stacit na ligu?

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.07.2016 17:04:58

handel napísal:
Bari napísal:Dať do historického, preveľmi dôležitého zápasu "skúseného" Semrinca (ktoremu ide na vrub viac ako polovica golov z posobenia AS v LM ..... za minuly aj tento rocnik)? .....
Šemrinec býva v eur.pohároch viac nervózny a chybička sa mu občas pritrafí, ale vraj viac ako polovica golov?! [smilie=wall.gif]
neviem aké máš subjektívne zaujaté pohnútky že tu píšeš také zjavné pitchoviny
Suhlas ze je to uz akasi kampan za zosadenie, inak ja by som to v LM u Igora ani nenazval nervozitou (i ked by som sa uz po tom ociernovani ani necudoval).
Treba si vsak uvedomit ze Lublana i Steaua pressingovali ovela viac ako sa to robi v lige a vtedy sa casto nejedna ani tak o chybicku ale aj o kvalitu supera.
Najma pri poharoch sa ide ozaj "na krv", presvedcil sa o tom teraz aj Slovan ktory ma sice dobreho a skuseneho Muchu v brane ale Jelgava zahrala na hranici svojich moznosti a vyslo jej to.
Nikto vsak neutocil na brankara Muchu ktory z penalty a dvoch akcii dostal 3 goly, neviem si ani predstavit tie prispevky proti Igorovi keby sa to stalo jemu.
Naopak ked nedavno v rozhodujucom vzajomnom zapase na Slovane Igor nepustil ani gol a reprezentacny brankar Mucha styri tak samozrejme hejteri nechvalili Igora (ale nastastie ani proti Muchovi neviedol nikto negativnu kampan ako je to v opacnom pripade).
A dokonca ked si spomeniem pred niekolkymi rokmi na zluftovanie malej domov v lige majstrov brankara Kozacika ktore znamenalo prehru Plzne proti CSKA tak ho podrzali, to si uz zial u nas vobec neviem predstavit.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 25.07.2016 18:03:51

sammy napísal:potrebujeme nutne niekoho kvalitneho dozadu. bars nech ho aj 5 minut pred zapasom podpisu a hned postavia. a nech mi nikto nehovori o zohrati sa - to co som videl od nasej obrany posledne zapasy, z toho mam depresiu vzdy ked si na to spomeniem. a tie nove podpisy, no neviem. na futsalistovi vidiet sice techniku, ale pohyb a vyber miesta na hrisku zial nie. ten silnejsi, na tom si nasi pro-kmotrikovski rozhodcovia doslova zgustnu. takze stale skusame, kam sa este da znizit latka a bude to stacit na ligu?
Mas pravdu, bolo dost odchodov ale treba brat realitu aka je. Udeh ma predpoklady aj v LM dobre naskocit do muzstva dufajme ze aj Ket, Rafael...
S tymi rozhodcami v nasej lige mas (po minulorocnych skusenostiach) asi tiez pravdu, ze nasich caka za takmer za kazdu blbost karta atd...
Co sa tyka futsalistu tak podla mna to v porovnani s Ljubljanou v zilinskej odvete uz bolo lepsie.
Napriek tomu ze polska liga je silnejsia ako nasa a ze sme napr. v priprave pred polrokom s ich tretim celkom Stetinom prehrali tak nie sme bez sanci na uspech po dvojzapase ani proti favorizovanemu muzstvu.

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 25.07.2016 18:08:51

jak znám naše mužstvo tak výsledek prvního zápasu není vlastně ani důležitý [smilie=beer2.gif]
venku jsme vedli 0:4, nakonec jsme se třepali doma do 90. minuty...
minulý rok jsme prohráli 0:2 s rumunama a mysleli jsme si, že jsme odepsaní.. nakonec jsme je víc než potrápili venku..
s Vojvodinu sme doma hráli 4:0, venku trápení a 0:3 ..
takže podle mna by bylo nejlepší konečně nedostat gol a určitě se rozhodne v odvetě..

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.07.2016 22:06:25

ja by som chovana dal bez akychkolvek cavikov. semrinec dostal v poslednych 3 sutaznych zapasoch 8 golov a pri niektorych nemal ciste svedomie. chovan je jednotka v SR "21", so senicou nedostal gol a zvladol niekolko tazkych zakrokov. zvysok zostavy asi podobny ako s lublanou. neviem, koho da namiesto maduho. mozno holubka a do stredu pojde lawrence alebo ten ket. pri sucasnom stave lavicky asi moc nenavymysla.

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 26.07.2016 11:02:15

hm, zaujimave preview od polskeho puntera, moc svojim neveri (viem, ze toto nie je bet forum. davam to sem len z cisto informativneho hladiska o nasom superovi od niekoho, kto nespamuje typickymi fanuskovskymi bulsitmi):

AS Trencin - Legia Warsaw
Full Event Home (DNB) @ 1.91
10/10 Unibet
2 days before the game new couch and players admit that....know nothing about their opponent. Legia lost his couch czerczesow becouse he insisted for transfer becouse he told that champions league with this players is mission impossible. New couch was full of hopes and after one month he...told the same. It is not a team for advance. Legia has bought 6 playesr: 3 of them now is on load (too young), 2 is in reserved squad and only one in is in first team. And what more...he wanted to built team on Duda....Duda just left to Hertha Berlin. So he wanted to resist game on Guilhermo....and he got injury for next 2 months. Start of the league was bad...2 games as a host and 2 draws. Now is big mess inside the team and genearlly really I dont see any chance for win int this match...for me it is champions league bet of the leg . And 1X is great for any accumulators

Cactus
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 15.03.2015 19:27:12

Príspevok od užívateľa Cactus » 26.07.2016 17:07:03

Tak super, James už je pripravený, takisto aj Aldo ak sa dotiahnu všetky papiere [smilie=bananadance.gif] Takže už aj do obrany máme mnoho ďalších možností, aj keď myslím že Aldo hneď do základu nepôjde... Každopádne tri posily do defenzívy pred dvojzápasom sú dobrým znamením... [smilie=smile1.gif]

pleco8
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 30.07.2011 16:22:14

Príspevok od užívateľa pleco8 » 26.07.2016 19:45:12

Len nemať zbytočný rešpekt z mena legia warsava treba na nich vybehnúť ako na rovnocenného súpera u nich v mužstve to tiež nie je idealne

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.07.2016 08:36:46

Na to vybehnutie su pripraveni, zistili ze mame silne uvody.
Ale mozu sa nam i tak znova vydarit :-)
http://sport.aktuality.sk/c/227392/lich ... s-trencin/

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 27.07.2016 13:46:30

Legia Varšava sú dedinskí hráči, polovica z nich pracuje v mäsokombináte, druhí hrajú futbal na dohodu za 10 zlotých na zápas a stravný lístok. Sú niekde len na trochu vyššej úrovni ako FC JRD Budkovce. To je niečo ako Slovan, tiež veľké meno, ale na tráve hrajú ako tajtrlíci.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 27.07.2016 13:59:52

Tak podla mna nie su moc extra muzstvo, Polska liga je dost precenovana.

Pozrel som si ich zapasy s Mostárom ale nezaujali ma vykonom. Maju dobrych stoperov a utocnika. Inak nic moc. V strednej europe je silna ceska liga. Polska, Madarska, Slovenska a Rakuska su priblizne na rovnakej urovni. Nie financne ale kvalitativne !

Dnes ak podame nas optimalny vykon, tak by sme nemali prehrat. Hlavne aby sme nehrali pripo*rato ako doma so Steauaou.

Tipujem 2:2, dúfam v 3:1. [smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 27.07.2016 14:14:42

GULIVER napísal:Tak podla mna nie su moc extra muzstvo, Polska liga je dost precenovana.

Pozrel som si ich zapasy s Mostárom ale nezaujali ma vykonom. Maju dobrych stoperov a utocnika. Inak nic moc. V strednej europe je silna ceska liga. Polska, Madarska, Slovenska a Rakuska su priblizne na rovnakej urovni. Nie financne ale kvalitativne !

Dnes ak podame nas optimalny vykon, tak by sme nemali prehrat. Hlavne aby sme nehrali pripo*rato ako doma so Steauaou.

Tipujem 2:2, dúfam v 3:1. [smilie=beer2.gif]
GULIVER, neviem, ako si prisiel k zaveru, ze ceska liga je najsilnejsia v strednej europe a ostatne su na rovnakej urovni. zial, situacia je trocha ina (1. POL, 2. AUT, 3. CZE, 4. HUN, SVK). kazdy ma na to iny nazor, pravda ale je, ze legia je jasny favorit, ktory ma 12-nasobne vyssi rozpocet ako my. ocakaval by som, ze sa s takym klubom mozeme stretnut o level vyssie. aj plzen alebo sparta praha by boli priechodnejsie.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 27.07.2016 15:20:49

Ano Baki som rad ze si troska schladil ten optimizmus (u Axela dokonca zosmiesnovanie) treba si aj uvedomit ze jeden zo spominanych stoperov z Legie M.Pazdan bol oporou aj na ME 2016 kde Poliaci skoncili lepsie a zahrali dokonca ovela lepsie ako nasa repre :-((
Ich obrana si udrzala proti Nemcom ciste konto kym nasa horela a inkasovala 3x, Poliaci neprehrali ani vo stvrtfinale proti buducim majstrom Europy Portugalcom - vyradili ich az na penalty kde to bolo uz len o stasti pre Portugalcov.
Okrem toho tam mali z Legie aj strednopoliara, su teda silne muzstvo, maju aj niekolko legionarov najma z byvalej Juhoslavie.
Tiez si myslim ze rovnitko medzi slovenskou rakuskou a polskou ligou je velka lichotka pre nas, ale suhlasim s Guliverom ze musime hrat smelsie ako so Steauou doma.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 27.07.2016 19:01:45

Baki nedá mi nereagovať na Teba. Napisal si blbost a nema to nic spolocne s tym, ze kazdy to vidi inak. Bavíme sa cisto len o kvalite spomenutych lig, takze dovol mi aby som Ti nieco objasnil.

1-Ceska liga ( koef 27,675 s touto sezonou ) je z tych 5 suverene najlepsia, je to 12. najlepsia liga v europe, z ktorej ide do LM 2 muzstva a do EL 3 muzstva, od dalsej sezony ak sa nic nezmeni idu 1 muzstvo priamo do skupiny LM ! ! ! (2+3) !

2- Rakúska liga ( koef. 17,975 ) je 17. najlepsia liga v Europe, (1+3)

3- Polska liga ( 15,875 ) 22. najlepsia v europe (1+3)

4- Slovenska ( 9,625 ) 31. v europe (1+3)

5. madarska ( 7,625 ) 34. v europe. (1+3)

Z ceskej ligy zacinaju v LM a EL az v tretom predkole ( az na vitaza pohara ) Z ostatnych lig je to v druhom predkole LM a v prvom predkole EL. Cesko ma ešte vsetky muzstva v europe (tj 2+3), rakusko tiez (1+3), Polsku a nam uz vypadli po 2 muzstva, Polske v prvom predkole s Moldavskym muzstvom a v druhom predkole so svedskym, nase vypadli s Lotysskym a Rakusky. Madarov nerátam, tí su dlhodobo na tom zle.

Ešte jedna vec, za posledných 26 rokov hralo skupinu LM z tychto statov tolkoto muzstiev :

Cesko - 11
Rakusko - 7
Slovensko - 3
Madarsko - 2
Polsko - 2

Pokial sa bavíme o kvalite Polska liga nie je taka dobra ako si mnohí myslia, zato Ceska je kvalitatívne o moc vyssie, a financie v tom nehraju moc velku rolu ako vidite, lebo bohaty polsky klub toho dosiahol o moc menej ako chudobne ceske kluby.

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 27.07.2016 21:19:57

Šulek bohužiaľ tam nemá čo robiť. V každom zápase, vrátane v MI , chyba, ktorá znamenala gól. Myslím, že je to mladý frajer, ktorý potrebuje dostať po nose, len asi momentálne nemá náhradu!!!!!

Napísať odpoveď