4.kolo. AS Trenčín - Podbrezová 0-1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 07.08.2016 20:48:05

veru po 2 . zapase s legiou som bol nasraty,
chce to klud a trpezlivost, veru cloveka hned napadne po tom vypredaji "3 " hracov a neinformovanosti okolo stadiona ze niekto sa tu chysta na odchod,.

Ale s odstupom casu si uvedomujem ze treba mat trpezlivost pri tvorbe takmer uplne noveho timu,

tak nebudeme hrat 1-2 roky o spicu tabulky ,, no a co, nie sme Barcelona alebo Real

dat chalanom cas, ked vedenie nebude snimi ani potom spokojne nech ich prepusti alebo nepredlzi kontrakt,

nie je spravne hned pri prvej vacsej krize zatracovat RR, LL, a daslich hracov, alebo hned klub.

Aj nas trener by si mohol uvedomit ze aj tato mozno negativna skusenost z toho ze mu rozpredali kader po sezone a pred LM je a moze byt v buducnosti dobra skusenost, ano vdacime aj jemu za dva tituly , ale nie je to len jeho zasluha,
Este zas az tak vela toho ako trener nepreskakal aby hned zbabelo utekal hned pri prvej vacsej krize z klubu ktory mu aj dost dal

moj nazor , nemusite suhlasit

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 07.08.2016 20:54:11

dobrý názor, ja suhlasim
Double je len zaciatok

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 07.08.2016 21:09:51

Ja mam trochu iný názor, áno predali sme 2 hráčov, to beriem.

Ale RR sluboval že kazde prestupove obdobie odidu maximálne 3 hráči a to každý z 1 formácie ( obrana, zaloha, utok )


Mňa netrápi či tých hráčov klub predá alebo odidu ked im skoncia zmluvy, pre mna je to to iste lebo ten hrac odchadza, zaráža ma to, že si z nás robí dobrý deň, ako mu mame verit v inych veciach ked klame v tom podstatnom a to hracmi. Nech kludne predáva 3 hracov v lete, 3 v zime, ,je to uplne v poriadku. ale teraz v lete nám odišlo 7 ! ! ! hráčov a to sa ešte vybavuje teraz aj Madu.

Mne vadí že kvôli jeho lakomosti odišli Čogy, Guba, Maierhofer a aj Rundić a Schet úplne zbytočne, ti chalani tu mali záujem zostať...

Banofly nový tím sa vôbec nemusel tvoriť, je naivne si mysliet ze sezona prejde a tí hraci sa vyhraju a buducu sezonu budu oporami, lebo ked sa rozohraju tak odidu !

Keby LL a RR dodržali svoje slovo, tak by ich nikto nezatracoval, ale stále sa tu len zahmlieva, nedrží slovo a hlavne sa nikto nevyjadruje k veciam, ktoré zaujímajú všetkých fans. Preto je taka zla nalada medzi vsetkymi fans.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 07.08.2016 21:57:52

Po zápase som bol svedkom,ako jeden fanúšik pri schodíkoch za VIP-kou niečo intenzívne po anglicky hovorí La Lingovi,tak som chvíľu počkal a potom som sa ho spýtal o čom hovorili.
Povedal,že sa ho spýtal na šumy ohľadom jeho odchodu z klubu a na čudné posily túto sezónu.
LL odpovedal,že sa čuduje čo je to u nás za nátury,neplánuje vôbec odísť,deklaroval,že priorita je teraz štadión a prídu aj lepší hráči...
ale nepovedal kedy...
Ale pozitívne je,že sa nechystá opustiť AS !!!

Aj ja som v posledných dňoch podľahol blbej nálade a všeličo som popísal,aj keď po zápase som bol opäť sklamaný,ale nakoniec som chlapcom zatlieskal,lebo bojovali a snažili sa!
Len opäť nepremenili šance,ten Janga ma nasral,prečo to kopol tak nedôrazne...
Potešil ma Rafael,napriek mohutnej postave je celkom šikovný,dobre zahrali aj Jančo,Prekop,James a Kalu.
Asi budeme musieť byť na jeseň veľmi trpezliví s týmto mladým kádrom a v zime snáď prídu tí lepší hráči...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 07.08.2016 22:25:45

absolut napísal:Suhlasim s tebou do bodky. trenciansky fanusik je narocny, ked je dobre bije sa do prs aky je hrdy trencan, ale ak sa nedari uz sa ruca hrad. to co zase dnes predviedli z fanklubu je na zamyslenie. To tam prisli na 90minut pozriet futbal a potom nadavat na rybnicka. trosku trapne si myslim.
Tiež som ich nepochopil,to si fakt myslia,že ich slovo má takú váhu?
Pravý fanúšik fandí aj keď sa chlapcom nedarí,"my jadierkári"sme včera fandili aj za vás-máme u vás pivo:-) [smilie=beer2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.08.2016 22:51:49

GULIVER napísal: ... ale teraz v lete nám odišlo 7 ! ! ! hráčov a to sa ešte vybavuje teraz aj Madu.

Mne vadí že kvôli jeho lakomosti odišli Čogy, Guba, Maierhofer a aj Rundić a Schet úplne zbytočne, ti chalani tu mali záujem zostať...
Suhlas, ukazalo ze nielen napr. Cogyho odchod nebolo najstastnejsie riesenie ale aj vyhodenie Scheta bola chyba.
Ten daval milimetrove centre ktore su velmi dolezite, naopak my sme vcera pri niekolkych vydarenych protiutokoch casto velmi nepresne centrovali.
Slovanu sme vyhodenim Scheta darovali vynikajucu posilu - to hovoria aj ich fans v diskusiach, napr. v tomto kole mal podiel na vsetkych goloch, dva dal a jeden vypracoval.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 07.08.2016 22:58:49

Juraj napísal:...aj keď po zápase som bol opäť sklamaný,ale nakoniec som chlapcom zatlieskal,lebo bojovali a snažili sa! ...
...Potešil ma Rafael,napriek mohutnej postave je celkom šikovný,dobre zahrali aj Jančo,Prekop,James a Kalu...
Suhlasim, chalani bojovali to sa im vytknut neda a mas pravdu dost divakov ich aj napriek prehre odmenilo potleskom.
Aj mna potesilo ze Rafael dobre nahradil Udeha, ktory v lige dostal velmi dlhy trest (na to ze to bola jeho prva CK a nebolo to umyselne, ale samozrejme kedze je z TN tak mu pridali).
Inak nepochopim preco nedostal Rafael od trenera vo Varsave vacsi casovy priestor (ako poslednu minutu), on ukazal svoj potencial uz v hektickych zaverecnych minutach s Ljubljanou ked nedovolil Slovincom poriadne dostat sa k lopte.
Este k vcerajsiemu zapasu, co nie je dobre ze v druhom polcase sme si nevytvorili vela sanci okrem toho brvna v zavere, najma z tych stereotypne centrovanych rohov by sme asi nedali gol ani keby sa hralo este hodinu.
Tu sme mali skusit napr. zahrat dozadu a nabit napr. Jamesovi, Jakubovi alebo Klescovi ktori maju dobru strelu zdialky - aj keby tam boli tece tak by sme mali vacsiu sancu skorovat.
Inak musime uznat ze ich skuseny Viazanko tu svoju prilezitost vyuzil pohotovejsie a presnejsie ako niektori nasi chalani ktori v podobnej situacii prestrelili alebo trafili protihraca.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 08.08.2016 07:53:04

Tak ja uz nechapem alebo je to schizofrenia? Na Pistu sa nadavalo ked prisiel a teraz nam chyba?

Jenoducho je to mlady tim, starsi hraci by premenili minimalne tu Jancovu prilezitost z 11stky. Dajme im cas a prilezitost.

Ide poharovy zapas, cas trochu oddychnut, do brany postavit Semrinca a trochu dat oddychnut hlavnym hracom ako Klesco, ktory ma neskutocne dobry start do sezony.

Najviac ma trapi stredova formacia, ktora nie je taka silna. Hlavne pri zraneni Ibyho. Uz nam chyba Kochan, Brigant a iny ktori su na hostovani.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

bmTN
Príspevky: 20
Dátum registrácie: 14.07.2014 10:27:20

Príspevok od užívateľa bmTN » 11.08.2016 12:36:55

baki napísal:toto som nepochopil ani ja. vraj kde ma rybnicek fanuskov? mili ultras, bolo tam okrem vas dalsich asi 1800 ludi. tam ich mal. viac na tuto temu radsej nebudem pisat, lebo zas budem zly a obvinia ma, ze o ultras viem "hounou" ako minule. [smilie=beer2.gif]
to máš veru pravdu .. o ultras vieš hounou a o "konflikte" s vedením ešte väčšie. Takže milý baki ... teoretizuj radšej o futbale a o tom, aký suvenírik si kúpiš do auta a reči o fanúšikoch nechaj radšej na fanúšikov.
absolut napísal:To tam prisli na 90minut pozriet futbal a potom nadavat na rybnicka. trosku trapne si myslim.
presne tak. Prišli sme si na 90 minút vychutnať hru z vášho pohľadu. tzn. že sme 90 minút držali hubu a je to skutočne nádhera. Vyskúšame aj nabudúce.
imko6 napísal:A vedenia? Co chcete? Co cakate, ze teraz vyhodia 5 mega za nejakeho hotoveho utocnika? Dobre viete ako to tu chodi, ako je nastaveny model. Ved toto nieje prvy rocnik, co ste sa teraz zobudili?
Imko, toto tu nikto nečaká a ani nikdy nečakal. Dobre vieš, že doteraz keď nejaký odchod bol, tak bol aj adekvátny príchod. Túto sezónu sa tak nestalo. A o tom to celé je. Káder opustil 6-7 hráčov zo základnej 11ky. Prišiel kto? Poleno z Holandska väčšie ako TM a SM dokopy, Aldo=Trnaváčik, čo mu už dva roky forma neříká pane a 1 futsalista. To je ten rozdiel oproti minulým rokom.
Ok, ja to beriem, že sa šetrí na štadión ... ale túto "výhovorku máme na stole pravidelne každého pol roka a ja stále nevidím ten efekt. Navyše, ak sa túto sezónu spraví niečo iné okrem výmeny trávnika, tak budeme všetci veľmi prekvapení. ;) Pán RR vie totiž len pekne rozprávať, odvádzať pozornosť inde a jeho maslo na hlave nádherne prehliadať, resp. si ho vôbec nepriznať.
Z našej strany to voči osobe pána RR a ďalších nie je len o predaji hráčov, ale to je na inú debatu ako tu na skle ;) nepotrebujem, aby sa toho chytali odborníci typu baki a pod., pre ktorých sme ešte väčší odpad, ako pre samotného RR ;)
Jo a za hráčmi a trénerom 100 percentne stojíme naďalej, preto aj vieme oželieť azyl v Žiline, preto sme cca v 30ke včera za vytrvalého dažďa hecovali chalanov v Plevníku a pod. ;) Nikto nehovorí o nefandení kvôli prehrám ... tie totiž boli a aj budú ...
falco napísal:A ultras koho trestate ze nefandite vedenie vedenie na vas sare trestate len hracov
Páni, nikto vám nebráni, aby ste opraty fandenia prebrali vy. Vy koho trestéte, keď dlhodobo, už niekoľko rokov držíte na štadióne hubu?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 11.08.2016 13:40:05

V tomto mas pravdu, suhlasim s tebou / s vami. To o com pises, nevadi len Ultras ale vsetkym fans. V kazdom klube dokazu ultras najviac ovplyvnit vedenie klubu, ci je to u nas, v Ziline alebo v Trnave. Bez nich boli vzdy zapasy bez atmosfery. Len to budete mat tazke pri nasom vedeni... Hlavne nech na to nedoplatia ti, ktorych sa to netyka ( hraci )

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 11.08.2016 15:03:32

zdravicko, bmTN! davno si tu nebol. zastav sa tu aj castejsie... no, ako? svetlice svietia, delobuchy dunia, vsetko v cajchu. [smilie=beer2.gif] plevnik bude mat fotecky do obecnej kroniky.
mas uplnu pravdu. milujem suveniry do aut. kvoli svojim vlajockam a mini dresikom som si musel prikupit este 4 auta. najnovsia kolekcia je bozia. a ten zapalovac, uplna supa. [smilie=beer.gif]
Naposledy upravil/-a baki v 11.08.2016 15:34:11, upravené celkom 1 krát.

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 11.08.2016 15:32:28

bmTN velmi dobre napisane..palec hore [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 11.08.2016 19:04:11

boha zas sa tu musite hrat na to kto ma bielocervensieho vtaka? [smilie=blink.gif]
ja som o probleme vedenie X ultras pocul a ak je to pravda, tak ultras chapem...len nechapem na co sa tu navzajom zhadzujete...vsetkym nam na AS zalezi aspon podobne tak na co sa tu osocovat?!
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.08.2016 20:47:15

bmTN napísal:
Páni, nikto vám nebráni, aby ste opraty fandenia prebrali vy. Vy koho trestéte, keď dlhodobo, už niekoľko rokov držíte na štadióne hubu?
Ja sa snažím fandiť každý zápas,či fandia ostatní,alebo nie aj keď niekedy som z môjho okolia dosť sklamaný,ale nedokážem len tak sedieť a ticho pozerať...
Ale minulý zápas a nebolo to celkom beznádejné,tribúna sa celkom chytala najmä pokrik:"Trenčín!"
Musíte uznať chlapci,že nejaké pokusy tam boli...
Možno,keď si dáte pár zápasov pauzu,tak sa tribúna naučí trošku fandiť! :-)

Čo sa týka vášho sporu,súhlasíme s vami všetci,len mám obavu,že vedenie je tvrdý oriešok...
Vaše fandenie v Plevníku bolo veľmi sympatické-veľká vďaka!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2666
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.08.2016 20:25:33

Balrog, súhlas, sme chlapi, takže vtákov by sme mali mať. Niekto väčší, niekto menší. Ale všetky sú, dúfam, červenobiele aesácke....žltočierne, modré, čierne, biele, červené.
Prosím teda, žiadne zbytočne zvýšené hormóny resp. urážky. Už ste prekročili určené hranice. Lebo vás veľmi rýchlo poriešim....
Frustrovaní sme kua všetci...áno, vieme koho je to chyba....Vieme, že vedenie aeska je také, aké je.... Aj mne sa toho veľa nepáči.....Viem o problémoch ultras. Tiež by som bol nahnevaný za to, keď za jedného pykajú všetci.
Ale nemáme silu trnavy, slovana, sparty, slavie a možno aj iných cz klubov, kde na svojich fanúšikov majú iný pohľad a inak sa k nim správajú. Fans majú svoju moc....
Myslím si, že chalanom na ihrisku a lavičke treba držať palce. Ja mám rád aesko kvôli nim. A vlajočku nemám v aute. Ale v garáži mám po stenách cca 12 zapasovych dresov, dokonca dlhý rukáv Jednota Trenčín s číslom 11 a Ozeťácky s Hankom. Vyzliekol som Peťa Mazana, Jaira, Ramona...Ostatne som si nechal vyrobiť ( Riško ďakujem). Vždy to ale boli len tý, čo nechali na ihrisku dušu. A o tom to je.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď