Slovnaft cup 2017/2018

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Hanba

Príspevok od užívateľa branofly » 28.09.2017 10:06:17

Za tuto hanbu by donca zimnej sezony mali hraci/klub dat volne vstupne na vsetky domace zapasy, a drzirelom permanentiek dat zlvavu na buduci rok,
A vsetci hraci by mali po zapase poupratovat celu tribunu a okolie stadiona, aby si uvedomili aky mozu byt radi, a vdacny ze sa mozu zivit futbalom.
Ze hrbolate ihrisko, nech si strcia taketo vyhovorky,.....

A my sme dostali ako gol sme si ho tam streli sami?????

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 28.09.2017 20:49:23

O tom strelcovi gólu Jurkovi už píšu aj na Sme:
https://sport.sme.sk/c/20660095/roman-j ... ml?ref=trz
Keďže sa tam hovorí aj o našom zápase - aj o tom nepodaní rúk, dovolím si tu dať zvyšok zamknutého článku:
V 82. minúte naskočil do hry váš 16-ročný brankár. Nie však do bránky, ale na hrot útoku a v teplákoch. Môžete to vysvetliť?
„Máme na maródke viac hráčov. Museli sme striedať, lebo náš kapitán si natiahol sval. Nemali sme nikoho iného, brankár bol posledný na lavičke. Tak si dal dres a hral aj v tých šponovkách.“
Ako Trenčania reagovali, keď ich ponížili amatéri?
„Sám som bol ich v koži, takže nechcem do toho rýpať. Mám pred nimi rešpekt.“
Vraj vám po zápase nepodali ruky.
„Po zápase sme boli v ošiali, šli sme oslavovať a Trenčania odišli do kabíny. Keď sme tam prišli my, už boli v autobuse.“
Všetci hráči Medzeva popri futbale bežne pracujú. Koľko sa dá z futbalu privyrobiť?
„Záleží na výsledkoch. Ak sa vyhráva, tak možno tri - štyri stovky mesačne. Keď prehráte, nedostanete nič. Iba za víťazstvá máme prémie.“
Kto okrem vás sa ešte z vašich spoluhráčov v minulosti živil futbalom?
„Okrem mňa iba Gabriel Majoroš. V kádri máme veľa hráčov z košickej liahne, ale hrávali iba za béčko. Profesionálmi neboli.“
Koľko divákov chodí na zápasy v Medzeve?
„Proti Trenčínu prišlo viac ako tisíc, predtým na Senicu asi sedemsto. Na naše domáce zápasy v štvrtej lige ich chodí asi dvesto až dvestopäťdesiat.“
Boli ste veľkým talentom slovenského futbalu a chcel vás slávny Bayern Mníchov. Prečo prestup napokon nevyšiel?
"Bol som na majstrovstvách Európy do 16 rokov a strelil som fantastický gól. Zaujal som agentov. Keď som došiel domov, tak mi volal Uli Hoeness (bývalý slávny hráč a dnes prezident Bayernu - pozn. red.), či nemám záujem ísť do Bayernu. Košice si vypýtali vtedy za mňa desať miliónov korún, resp. 500-tisíc mariek. Pritom som mal iba pätnásť. Z Bayernu odkázali, že nie som Maradona a zobrali lacnejšieho. V osemnástich som prestúpil do Slovana."
Na majstrovstvách Európy hráčov do 19 rokov 2002 Slovensko získalo bronz a vy ste boli najlepším strelcom. Predpovedali vám veľkú kariéru. Prečo ste očakávania nenaplnili?
"Najprv mi nevyšiel Bayern. Neskôr som mal ísť do Petržalky, ktorá o rok neskôr hrala v Lige majstrov. Opäť sa manažéri nedohodli. To sú zlomové momenty. Musíte byť v správnom čase na správnom mieste. Neplačem. Všetko som si vydrel sám. Boli aj väčšie talenty ako ja a nedosiahli ani toľko. "
Koľko rokov vás živil futbal?
„Zmluvu som mal už od pätnástich rokov, takže sedemnásť rokov. Pôsobil som v Košiciach, Slovane i v Interi. Celkovo som odohral v našej lige 38 zápasov. Pôsobil som v druhej izraelskej a cyperskej lige a takisto v tretej španielskej. Pred troma rokmi som ako profík skončil.“
Čo vás dnes živí?
„Tri roky som pracoval ako bezpečnostný technik. Teraz chodím do rekvalifikačného kurzu, kde si dorábam vzdelanie. Som ekonomický inžinier, mám aj trénerskú licenciu. Som vyštudovaný huslista a teraz som sa dal na nový smer BOZP.“
Huslista?
„Jedenásť rokov som hrával na husliach. Keď som dostal prvú profesionálnu zmluvu, tak som s tým prestal.“

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 28.09.2017 23:09:50

handel napísal:...
Ako Trenčania reagovali, keď ich ponížili amatéri?
„Sám som bol ich v koži, takže nechcem do toho rýpať. Mám pred nimi rešpekt.“
Vraj vám po zápase nepodali ruky.
„Po zápase sme boli v ošiali, šli sme oslavovať a Trenčania odišli do kabíny. Keď sme tam prišli my, už boli v autobuse.“
Všetci hráči Medzeva popri futbale bežne pracujú. Koľko sa dá z futbalu privyrobiť?
„Záleží na výsledkoch. Ak sa vyhráva, tak možno tri - štyri stovky mesačne. Keď prehráte, nedostanete nič. Iba za víťazstvá máme prémie.“
...
Dobry rozhovor vyzretej osobnosti (nielen futbalom), gol trafil Jurko aj teraz vyborne.
A pacilo sa mi ze sa nas zastal aj po takomto vykone, napriek tomu ze otazka bola dost provokacna.

Som tiez rad ze prave Medzevcan vysvetlil to s tym nepodanim ruk.
Ani ja by som v tom z nasich nikoho neobvinoval lebo hraci i fanusikovia Medzeva okamzite euforicky oslavovali, len Klesco si stihol s jednym protihracom podat ruku. Nasi by tam museli dlho cakat, Igor odchadzal trochu neskor ale Medzevcania boli stale v kruhu svojich fanusikov.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 29.09.2017 06:43:03

Dokaz, ako ti nenazranost manazerov dokaze dodrbat karieru.

Užívateľov profilový obrázok
legatus
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 06.08.2011 08:51:17
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa legatus » 29.09.2017 08:22:32

Aký manažér, také výsledky.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 29.09.2017 10:50:41

handel napísal:Všetci hráči Medzeva popri futbale bežne pracujú. Koľko sa dá z futbalu privyrobiť?
„(...) Keď prehráte, nedostanete nič. Iba za víťazstvá máme prémie.“
Pevne verím, že to takto funguje aj u tých našich lúzrov!
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 29.09.2017 12:01:52

No pekne! Koľko Vás tu stojí s kameňom v ruke. No teda, kto je bez viny, nech hodí prvý! Ten kto tvrdí, že to bol stávkový podvod, asi by to tak urobil, keby mal možnosť. Podľa hesla: "podľa seba súdim teba". Ja si to nemyslím. Jednoducho sa stalo to bežné - po hodoch býva bolenie brucha. Nasadenie a heroický výkon domácich im priniesol víťazstvo. Ja som si to odtrpel s našimi celých 90 minút pri počítači. Dúfam len, že im tento rýchlokurz pokory pomôže. Zdravé sebavedomie sa buduje v pokore!
Takže chalani, ja Vám verím, verte si tiež.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.09.2017 12:32:55

Róbert Matúš napísal: Jednoducho sa stalo to bežné - po hodoch býva bolenie brucha.
ono vieš, keby tie hody boli myslené tak, že valíme celú sezónu a je na hráčoch vidieť, že na trávniku odovzdali maximum a sú výsledky, tak takéto "zakopnutie" by bolo akceptovateľné... lenže tu je problém ten, že žiadne hody sa túto sezónu s výnimkou Prešova nekonali a nekonajú... o prístupe niektorých hráčov k zápasom sa tu toho popísalo už minimálne za jedno knižné vydanie, tak sa nečuduj, že ľuďom dochádza trpezlivosť... to isté je aj so štadiónom... len kecy, resp. len čušanie a skutek utek...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 29.09.2017 13:01:47

Ono hody bývajú raz do roka. Myslel som samozrejme 7:0 s Prešovom.

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 29.09.2017 13:08:15

ja som pochopil ako si to myslel... iba som ti napísal aby si ty chápal ľudí, že túto sezónu ten povestný pohár trpezlivosti preteká a ja s nimi súhlasím...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 29.09.2017 13:37:16

Ja ich chápem, ale negatívne reči a súd nepomôžu. Dostal som milosť, tak ju dávam ďalej. Trpezlivosť má u rôznych ľudí rôznu mieru. Ja ju ešte mám. [smilie=blush.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 01.10.2017 10:38:11

Tak ziadne pokuty, oni si to vysvetlili a idu dalej:

https://sport.aktuality.sk/c/297796/gen ... alny-skrt/
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 01.10.2017 22:33:56

Nam prehra s Medzevom pomohla v 1.lige lebo sme padli z vysin po vysokej vyhre nad Presovom znovu do reality a pokory, kym Medzevcanom naopak v ich lige skor uskodila, maju dobre muzstvo ale dalo sa predpokladat ze unava po silnych superoch z 1.ligy a pre nich casovo narocny program sa im moze vypomstit v domacej sutazi.
https://korzar.sme.sk/c/20661934/iv-a-v ... -geca.html

branofly
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 17.05.2014 08:11:31

Príspevok od užívateľa branofly » 02.10.2017 18:23:47

snapshot napísal:Tak ziadne pokuty, oni si to vysvetlili a idu dalej:

https://sport.aktuality.sk/c/297796/gen ... alny-skrt/

tiez som cakal ze hraci aspon zo sebareflexie a z ucty k fanusikom zaplatia vstupne divakom na 1-2 kola, ale ako vravis vysvetlili si to ,...... [smilie=axe.gif]

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 19.10.2017 07:36:07

Yaké ľahké ........ https://www.youtube.com/watch?time_cont ... u4XGdTCkME , ja neviem stráviť vypadnutie doteraz [smilie=axe.gif] .
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

Napísať odpoveď