LM : Olimpija Ľubľana - AS Trenčín 3:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.07.2016 22:00:03

Luboš napísal:Práve som dopozeral športové správy na Markíze, vyjadrenie Riška Nemca a nášho GM mistra Rybníčka.....
No, neviem, mám z toho divný pocit....áno, nebol som tam, nevidel som to.....jedno veľké "ALE" ale stále zostáva....
Pyro ? Prečo sa dostalo do busu ? Kontrola ?
Napadol policajta ? Náš fans sa bránil vonku pred reštikou pred útokom slovinca, prišiel policajt riešiť a vraj, opakujem vraj do neho s tých dvoch niekto drgol, ten samozrejme slovinca nechal tak a náš dostal policajnú nakladačku a putá...takúto mám info od svedka čo stál pri tom a nie je to ani ultras, ani chuligán, je to otec rodiny s dieťaťom, ktorý išiel s kamarátom, s jeho frajerkou, jej synom a kamošovým tatkom fandiť na štadióne nášmu AS....
A aj ked si vsimneme to vyjadrenie tej inej fanusicky Majky co si spominal tak to vyzera ze postup slovinskej policie voci nasim fans bol velkym sklamanim.
Tie styri uvodne goly bola vyborna odpoved za tu nespravodlivost, skoda ze sa nam nepodarilo v druhom polcase este nieco pridat ale takyto vysledok by pred zapasom bral kazdy nas fan.
Aj ked sme potom polavili v doraze tak som (po chvilkovom sklamani zo znizenia naskoku) s vykonom viacerych nasich hracov spokojny.
Aj napriklad Igor zahral dobre, tu jednu rozohravku co atakovany Ibi stratil (nie vzdy sa podari vyhrat vsetky suboje proti silnemu superovi) a bol z toho trestnak by som nezvelicoval.
Inak proti Igorovi (aj vdaka ktoreho vykonom sme sa do LM dostali) to zopar ludi v niektorych diskusiach stale opakuje ako pokazeny verklik.
Prijemne prekvapil aj James a Holub (Kalu a Ibrahim zahrali uz tradicne najma v prvom pocase vyborne) ale i niektori dalsi chalani.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 14.07.2016 22:08:05

baki napísal:...slovinsko som povazoval za najvyspelejsiu balkansku krajinu, ale mylil som sa.
...najma ked to porovname s vyjazdom do srbskeho Noveho Sadu kde to bolo bez problemov.
Axel Wers napísal:Zdá sa mi, že o týždeň v Žiline niekto zo Slovinska dostane poriadne cez <>!...
...radsej nie lebo najcastejsie na to doplatia ti nevinni, ved aj medzi ich fans je urcite vacsina slusnych ludi.

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 15.07.2016 07:59:42

ivanho napísal:akoze co to je za napad ist na vylet do mesta? .. je ten mas bezpecak fakt taky naivny? [smilie=pepsi.gif]
ja si myslím, že je normálne po 7-8 hod. ceste ísť do mesta sa najesť sa a napiť. Aj fanúšikov Hullu bolo plné mesto takisto fans Vojvodiny boli v meste. A nič sa nestalo. Dúfam, že sa z toho všetci poučia. Mňa skôr zaujíma, akože bolo v buse pyro. Aj naši ultras sa dúfam poučili, že sa nedá len tak prísť do cudzieho mesta a na námestí odpáliť svetlice. Škoda, že nato doplatili aj rodiny z detmi a dôchocovia. Každopádne by mal klub vrátiť ľuďom plnú sumu a pre budúcnosť by som možno zvážil Ultras autobus + rodinný/jadierkársky bus.
A ešte by som chcel apelovať na našich ultras, že pokiaľ plánujú odvetu, tak aby svoje konanie nesmerovali na jadierkárov či nebodaj rodinny. Nech sme neni za buranov. Zraneným prajem skoré uzdravenie.

Bari
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 13.07.2015 10:07:45

brankar

Príspevok od užívateľa Bari » 15.07.2016 08:01:54

..... je smutne to konstatovat, Igor nas aj podrzal v niektorych zapasoch, ale viac prevlada jeho neistota ..... aby sa clovek pri kazdej, aleze naozaj pri kazdej standardke (obzvlast priame kopy) strachoval aby nebol gol (pomaly sa modlil, aby to super strelil vedla), tak to je trochu moc ..... bohuzial pri jeho nepresvedcivych vykonoch ho AS-ko ani nebude mat pravdepodobne moznost predat (by som sa cudoval, ak by niekto chcel takuto neistotu) ako tomu bolo v pripade Volesaka ..... budeme teda "musiet" v Trencine trpnut dalej, nakolko to s tymto hracom vypada byt v slepej ulicke, alebo rozmysla vedenie aj nad posilnenim na brankarskom poste (pripadne ak mame odchovancov) ..... verim, ze ani hracom v poli toto co Igor predvadza moc pokoja nepridava (kazdy tim rastie aj po psychickej stranke ked vie ze sa moze vzadu spolahnut na pevnu oporu, ktora podrzi - tym rastu aj vykony) .....

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.07.2016 08:05:20

Kedže luboš zamkol vlákno LM, tak to musím dať sem.

V Treťom predkole, v prípade postupu nás čaká jeden súper z týchto 5.;

Olympiakos Pireus
víťaz Celtic Glasgow/Lincoln Red Imps, prvý zápas v Gibraltári 0:1
víťaz APOEL Nikózia/The New Saints, prvý zápas vo Walese 0:0
víťaz Legia Varšava/Zrinjski Mostar, prvý zápas v Bosne a Hercegovine skončil 1:1
víťaz Dinamo Záhreb/Vardar Skopje, prvý zápas vyhralo Dinamo v Macedónsku 2:1

Kvôli postupu jednoznačne Celtic, kvôli výjazdu Legia. Vyvarovať sa treba Olympiakosu.

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 15.07.2016 08:18:51

GULIVER napísal:Kedže luboš zamkol vlákno LM, tak to musím dať sem.

V Treťom predkole, v prípade postupu nás čaká jeden súper z týchto 5.;

Olympiakos Pireus
víťaz Celtic Glasgow/Lincoln Red Imps, prvý zápas v Gibraltári 0:1
víťaz APOEL Nikózia/The New Saints, prvý zápas vo Walese 0:0
víťaz Legia Varšava/Zrinjski Mostar, prvý zápas v Bosne a Hercegovine skončil 1:1
víťaz Dinamo Záhreb/Vardar Skopje, prvý zápas vyhralo Dinamo v Macedónsku 2:1

Kvôli postupu jednoznačne Celtic, kvôli výjazdu Legia. Vyvarovať sa treba Olympiakosu.
Nebola tam aj Plzeň?

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.07.2016 08:21:24

bola, ale pred losovanim sa to rozdeluje na skupiny a nas super moze vzid iba z týchto 5, čize ziadna plzen.

Fanof
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.08.2015 22:44:23

Príspevok od užívateľa Fanof » 15.07.2016 09:16:30

V prvom rade treba zvladnut zapas v stredu. Po prvom zapase som vsak optimista. Ljublana musi strelit 2 goly u nas pokial chce pomyslat na postup. Ale hlavne verim nasej utocnej sile, nieco nam tam spadne.

Zo spominanej 5-ky timov, ktore v pripade postupu mozme dostat chcem kohokolvek okrem Olympiakosu :-)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 15.07.2016 09:54:15

Fanof napísal:V prvom rade treba zvladnut zapas v stredu. Po prvom zapase som vsak optimista. Ljublana musi strelit 2 goly u nas pokial chce pomyslat na postup. Ale hlavne verim nasej utocnej sile, nieco nam tam spadne.

Zo spominanej 5-ky timov, ktore v pripade postupu mozme dostat chcem kohokolvek okrem Olympiakosu :-)
ja by som nevidel nerealne, ze u nas vyhraju o dva goly. podla mna sa velmi jednoducho moze stat, ze po 20 minutach budeme prehravat napr. 1 : 3. ak ten eleke (c. 9) nastupi od zaciatku, tak len s nim moze mat nasa porcelanova obrana velke problemy. semrinec, sulek a klescik su neisti, co neprida ani skovajsovi a madu to tam sam neubeha. hlavne prvi traja menovani mozu robit skolacke chyby na poziadanie. osobne by som dal do brany chovana. raz sancu musi dostat a v 21 dokazuje, ze potencial ma.

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 15.07.2016 11:06:35

Presne tak Šemrinec nato nemá ten nam prehrá všetky zápasy v LM Chovan by mal dostať šancu aspon v lige určite .A obrana no nekomnetujem aj ked postupime pri lepšom súperovi vyletíme vdaka našej obrane na čele z brankárom
AS trencin

Fanof
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.08.2015 22:44:23

Príspevok od užívateľa Fanof » 15.07.2016 11:10:58

V pripade postupu Legia.

Fanof
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 07.08.2015 22:44:23

Príspevok od užívateľa Fanof » 15.07.2016 11:19:22

baki napísal:
Fanof napísal:V prvom rade treba zvladnut zapas v stredu. Po prvom zapase som vsak optimista. Ljublana musi strelit 2 goly u nas pokial chce pomyslat na postup. Ale hlavne verim nasej utocnej sile, nieco nam tam spadne.

Zo spominanej 5-ky timov, ktore v pripade postupu mozme dostat chcem kohokolvek okrem Olympiakosu :-)
ja by som nevidel nerealne, ze u nas vyhraju o dva goly. podla mna sa velmi jednoducho moze stat, ze po 20 minutach budeme prehravat napr. 1 : 3. ak ten eleke (c. 9) nastupi od zaciatku, tak len s nim moze mat nasa porcelanova obrana velke problemy. semrinec, sulek a klescik su neisti, co neprida ani skovajsovi a madu to tam sam neubeha. hlavne prvi traja menovani mozu robit skolacke chyby na poziadanie. osobne by som dal do brany chovana. raz sancu musi dostat a v 21 dokazuje, ze potencial ma.
Netvrdim, ze je to nerealne. Kazdy zapas je iny. Len si myslim, ze ten postup ukopeme. Hlavne vdaka nasej hre dopredu. Samozrejme, najviac trpi momentalne nasa obrana, dostali sme tam goly po nasich chybach.
Na druhej strane ich obrana tiez nepredvadzala nic svetoveho. Zdalo sa mi, ze rychlostne nestihali na nase kridla.

Som zvedavy, ako dopadne dvojzapas Sparta-Steaua :-)

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 15.07.2016 11:38:07

nerozumiem tomu hejtu na igora teraz co sa tu zdvihol. niektori dokonca kopiruju svoje posty do viacerych tem... o co ide? igor bol oporou dva roky a zrazu je zly prosim vas? ked nasa obrana fungovala ok, tak sa nic nedialo. teraz tam mame kiks za kiksom a to mozete mat aj buffona v brane a ani ten nebude dost dobry... treba urgentne hasit ten obrovsky poziar v obrane, nie v branke.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 15.07.2016 11:39:48

Legia je super, jedno z tých lepších mužstiev pre nás a je atraktívna. Polská liga je slabší odvar českej. keď sa podarí postúpiť cez Ljublanu, tak Legiu zmetieme bez problémov. [smilie=box.gif]

Róbert Matúš
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 15.12.2013 14:27:39

Príspevok od užívateľa Róbert Matúš » 15.07.2016 11:42:47

18dominik18 napísal:Presne tak Šemrinec nato nemá ten nam prehrá všetky zápasy v LM Chovan by mal dostať šancu aspon v lige určite .A obrana no nekomnetujem aj ked postupime pri lepšom súperovi vyletíme vdaka našej obrane na čele z brankárom
To sa už nedá ani čítať! Čo všetci proti nemu máte? Urobil jednu chybu - nahral obsadenému hráčovi, ktorý si pravdepodobne loptu pýtal. Pri prvom góle nedôrazná obrana, brankár bez šance. Pri druhom góle sa v múre rozostúpili Kleščík s Berom, brankár bez šance. Pri treťom góle ani nie je o čom. Šemrinec je momentálne jasná jednotka. Chovana treba postupne nasadzovať v lige proti ľahším súperom. Má perspektívu byť lepší, ale dnes asi nie. [smilie=bounce.gif]

Napísať odpoveď