LM : Olimpija Ľubľana - AS Trenčín 3:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 13.07.2016 21:25:29

Diks neukazal vobec nic. Semrinec, nemam slov, Janga sa snazil aspon. Skoda straty, velkej straty
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 13.07.2016 21:27:57

3:4

Fajn, je to dobré, mohlo to byť aj horšie ale aj oveľa lepšie.

Výsledok je dobrý, podstatné je, že sme im dali vonku 4 góly, takže ďalej nás posúva aj prehra 2:3.

Lenže vonku hrávame lepšie ako doma, takže bude to ešte dosť husté. Obrovská škoda, že neudržali ten náskok, takže ostáva sa už len tradične poučiť. Som spokojný, ale nejakú radosť necítim.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 13.07.2016 21:41:18

až moc viditeľne chýbajú TÍ, ktorí by zrovna chýbať nemali !!!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

GULIVER
Príspevky: 1485
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 13.07.2016 21:48:07

Velke sklamanie z dnesneho zapasu. Pred zapasom by som ten vysledok bral, po tomto priebehu je velmi zly vysledok.

Klucove bolo zranenie lawrenca. Velmi zly vykon podal Sulek, ktorý horel ako fakla a hral pozicne zle. Po odchode Kollwijka som pisal, ze budeme davat vela golov ale aj dostavat, kedze absolutne to nemal kto ukludnit. Na DZ nemoze hrat Rabiu, nie ze by tam hral zle ale ta pozicia ho ubija a lepsie hra ked je vyssie. Velmi zle striedanie Sevelu, ked nasadil Diksa, kedze v tom case tam bolo treba rychle a technicke kridlo teda Balu. Mohol dat namiesto zraneneho Lawrenca Udeha a ten sa mohol vymenit s Klescom, kedze ten hraval DZ sem tam a hral tam dobre.
Holubek na kridle nema co robit, ano urobil tam 1 gol ale to nieje miesto pre neho, nema na to rychlost ani techniku, lepsi na lavej obrane.
Madu bol tiez zly, bolo vidno ze nema za sebou ziadnu pripravu.
Celkovo nam obrana velmi skripe.
Kazdy trener sa vyjadril, ze do utoku sme vyborny ale obrana je nasa slabina.

Do odvety treba verit ze postupime, celkovo sme o dost lepsi, to bolo vidno cely zapas, ale robime hrube chyby vzadu a myslim si, ze nastal cas vyuziviat viacej Chovana v brane, lebo Semrinec ide v Milosovych slapajach. Velmi nám chybal Gino, s nim by sme boli o dost nebezpecnejsi, kedze ich obrana je nachylna na rychlost.

Ale na obranu chalanov treba povedat, ze prvy gol bol stastny, druhy igorov a treti zase stastne pre nich tecovany.

Treba niekde zohnat DZ, kridlo a konkurenciu k Sulekovi.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 13.07.2016 22:10:58

tiez som trochu sklamany. po tej prvej polhodine som sa modlil, aby to nedojebabrali. zial, stalo sa to. obrana horela jak nic. z nicoho sme dostali tri goly. semrinec by mal ist obcas na dovolenku na lavicku. klescik so sulekom sa tiez nevyznamenali a bero bol duchom v lietadle smer anatolia. janga nie je marny, ale napriek tomu som cakal, ze sa zapracuje rychlejsie. ak odidu este bero a madu, ako sa spomina, tak sme v kolosalnom kosostvorci. odveta bude, no, taka balkanska. [smilie=blink.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 13.07.2016 22:32:17

divočina, šialený priebeh od neskutočnej eufórie po obhrýzanie nechtov, vôbec neviem čo k tomu napísať, výsledok výborný, hra zvláštna, nevyrovnaná, miestami skvelá, miestami na šklbanie vlasov,
ten postup už musíme uhrať, najmä po priebehu že za polhodinu u nich 0:4 [smilie=w00t.gif]
dôležité je zistenie že nie sú žiadny zázrak a na nich v pohode máme aj s prestupmi okliešteným tímom

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 13.07.2016 23:55:45

Ja začínam mať pocit, že ten gól pár minút pred koncom môže byť kľúčový. Stačí im vyhrať 2:0 a máme aj po účasti v EL.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Zoso
Príspevky: 341
Dátum registrácie: 12.03.2009 00:15:00
Bydlisko: Trenčín,Istanbul

Príspevok od užívateľa Zoso » 14.07.2016 06:01:01

To je tu zas pozitivneho myslenia. Najprv vsetci nariekaju, ze sme sa tak oslabili a na Olimpiju nemame. Teraz vyhrame u nich a vsetci zas nariekaju ake je to strasne, ze sme neudrzali 0:4. Mame mlade muzstvo, ktore robi chyby, s tym treba ratat. Podstatne je, ze sme u nich dali 4 goly, vyhrali a boli evidentne kvalitativne lepsi. Vzdy to bolo tak, ze sa nasi na svojich chybach ucili a dalsi vykon bol lepsi. Ja verim, ze v Ziline to bude od nas este lepsie, vyhrame 2:0 a postupime dalej.

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.07.2016 06:04:33

Takže ako som slubil posielam kratky zostrih z akcie fuck lublanskych chuliganov a fuck slovinskej policie. Tento report mi poslala moja kamaratka, fanusicka AS Trencin Majka Zarecka. Uverejnujem v plnom zneni, bez uprav:
Asi tak 30 km pred centrom mesta Ljubljana nás na benzínke čakala Slovinska polícia, ktorá nám robila doprovod do mesta. Mali sme tam mat vybavenú azijsku reštauráciu pre nás fanúšikov a terasu kde čapovali pivo. Prišli sme na námestie skupina ľudí išla do ázijskej reštaurácie a do bankomatu, ktorí bol pri reštaurácii. Mi sme sa rozhodli že si najprv kúpime magnetky v predajni zo suvenírmi a potom sa tam pôjdeme po deväť hodinovej ceste najesť. Keď sme vyšli von z predajne skupina chuliganov bežala po našich fanúšikov, hádzali po nich fľaše aj zapalne. Všetci sme začali bežať k autobusu. Pri autobuse stala polícia keď sme kričali aby niečo robili nečinne pozerali na nás,bez snahy nás chrániť a pomôcť nám. Boli tam s nami štyri policajné hliadky. Po chvíli prišli ďalšie. Začali na nás kričať a tlačili nás do autobusu. Dvaja z našich fanúšikov pribehli z modrinami na celom tele zbiti jeden fanúšik, ktorí si išiel vybrať peniaze do bankomatu zostal ležať zranení v krvi. Naša skupina fanúšikov mu volala prvú pomoc, ktorého hneď hospitalizovali mal veľkú ranu na hlave od stoličky, ktorá mu silno krvacala. Celá ázijská reštaurácie bola rozbitá od Slovincov. Bol s nami postihnutý chlapec, ktorého viezol jeho otec, v uličke si všimli skupinu vagabundov, ktorí si dávali kukli na hlavu.Chystali sa na nás. Celé to vyznelo ako nachystana akcia na nás. Po nastupeni do autobusu chuligani opäť vychádzali z vedľajších uliciek. Slovinska polícia nás okamžite vyhostila z krajiny z okamžitým odchodom. V autobuse sme zistili že nam chyba otec s postihnutím synom a dvaja páni. Polícia nám nechcela povoliť ich počkať. Medzi dohadmi tipu máme tu ľudí sa otec zo synom vrátil. Ale stále nám chýbali dvaja páni bez, ktorých sme museli odísť. Tí zostali v Ljubljane. Dvaja fanúšikovia ktorí boli zranení boli zadržaní políciu takže tech zostali v Ljubljane. Člen AS tímu Berni sa snažil konflikt vyriešiť bojoval aby nás pustili na štadión ale bez nádejne. Polícia nechcela a nim ani komunikovať. Po ceste domov sme mali policajnú eskortu, ktorá nás sprevádzala až na hranice Slovinska. Päť áut pred nami päť áut za nami. Po dve a pol hodine sme si konečne u polície vybojovali zastávku na toalety s arogantnim prístupom k nám. Máme za sebou nezabudnutelni zážitok z Ljubljany
Naposledy upravil/-a Luboš v 14.07.2016 06:52:15, upravené celkom 1 krát.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.07.2016 06:51:49

Dovolím si dať facebookovi postreh od Riška Nemca, bez úprav:

Tak som bol po prvy raz vyhosteny z krajiny. Zo Slovinska. Ideme na futbal, policajti slovinski nas bus odvedu do centra Ljublany, ideme von, do par minut (chalani, mamky deti v buse) nas napadne niekolko desiatok chuliganov miestnych. Co urobi slovinska policia? Nazenie nas do busu agresivnym sposobom bez moznosti pomoct ostatnym, co ostali von na druhej strane namestia. Nedovoli nam ist na zapas napriek tomu, ze my sme nic neurobili a este za asistencie desiatky policajnych aut nas vyhostili z ich krajiny. Snazil som sa dohovorit ale hrach o stenu. Staznost na velvys podana. Vysledkom sme sa z online prenosu na texte tesili na pumpe v Rakusku. Martin Galajda toto nie!
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.07.2016 07:30:15

Koolwijk velmi chybal a Lawrence este viac. Kalu je rychly a robil obrane Slovincov problemy, rovnako rychle kridlo by ho robilo aj na druhej strane.

Na druhu stranu, Kalu spravil zopar zbytocnych faulov v dolezitych miestach napriklad pred zaverecnym hvizdom 21m od brany. na lavej strane v 80 minute atd

Nuz a Semrincova ZK bola uplne zbytocna
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.07.2016 08:03:45

Jedno oko sa smeje,druhé plače...
Pred zápasom by som výsledok bral,ale po ňom...
Chlapci príjemne prekvapili vpredu,ale tá obrana a zbytočné chyby...
Páčili sa mi Lawrence,Holúbek,Rabiu aj Kalu.
Z obrany budeme mať ešte stresov a vrások celú sezónu,ak sa neposilníme...
Potvrdilo sa,čo sme všetci písali,veľmi chýbal Ryan...
Musíme sa nutne posilniť v strede poľa o defenzívneho záložníka,aby sa Ibimu vytvoril priestor na tvorbu hry a ešte nutnejšie posilniť obranu!!!
Dúfam,že budeme hrať v odvete s rozumom,odvážne a hlavne aktívne,lebo na obranu sa spoliehať nemôžeme...
Verím,že sme sa poučili z minuloročného ustráchaného výkonu proti Steaue,lebo naša cesta k úspechu vedie iba cez aktívnu hru smerom dopredu-vzadu bohužiaľ horíme...
Napriek negatívam veľká vďaka chlapcom za víťazstvo!!!
Veľká škoda zranenia Lawrenca,lebo hral výborne a bude veľmi chýbať!!!
Martin,ako to s ním vyzerá?
Naposledy upravil/-a Juraj v 14.07.2016 09:10:18, upravené celkom 1 krát.
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 14.07.2016 08:07:28

Chcem este pochvalit jedneho hraca - Skovajsu. Pre mna hral velmi dobre a bol pilierom obrany, kde sstihal hasit chybicky aj Suleka aj Klesca. Hra sa doma, co by mala byt pre nas vyhoda

PS Dufam, ze ti, ktorych napadli v Lublane, budu v poriadku
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 14.07.2016 08:21:43

snapshot napísal:Chcem este pochvalit jedneho hraca - Skovajsu. Pre mna hral velmi dobre a bol pilierom obrany, kde sstihal hasit chybicky aj Suleka aj Klesca. Hra sa doma, co by mala byt pre nas vyhoda

PS Dufam, ze ti, ktorych napadli v Lublane, budu v poriadku
Súhlas! Na Skovajsu som zabudol a pripájam sa so želaním,aby sa naši napadnutí fanúšikovia rýchlo zotavili fyzicky aj psychicky!
Ako som už napísal v inej rubrike,dúfam,že vedenie klubu adekvátne zareaguje a zastane sa svojich verných!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 14.07.2016 08:43:36

snapshot napísal:Chcem este pochvalit jedneho hraca - Skovajsu. Pre mna hral velmi dobre a bol pilierom obrany, kde sstihal hasit chybicky aj Suleka aj Klesca. Hra sa doma, co by mala byt pre nas vyhoda

PS Dufam, ze ti, ktorych napadli v Lublane, budu v poriadku
Suhlas so Skovom....dvaja su tam v nemocnici a dvaja stratení, vdaka policajtom lebo bus uz nesmel cakat....
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Napísať odpoveď