POHÁR !!!! ... MAJSTRI !!!! ....DOUBLE !!.. GRATULÁCIA !!!!!

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 02.06.2016 17:15:34

Snapshot suhlas ze ta trojica je tam nezasluzene a napokon aj Salata sa v lige drzal len ak betonovali.
Ked Slovanu uz islo o krk a musel napokon voci nam otvorit hru tak horela aj ta ich obrana.
Pecovsky nie je zly hrac ale co sledujem uz asi tak 2 roky ho herne predstihol Stano Lobotka, lenze Kozak & spol. ho trestuhodne ignoruju.
Inak Stano bol predvcerom vyhlaseny aj hracom roka v Nordsjaellande http://fcn.dk/2016/05/lobotka-aarets-spiller-fcn/
Aj Matus presviedcal vykonmi tiez neustale, neviem co este chcu - a k prispevku Gulivera : prave Matus a Stano do A-cka opravnene patria.
Snapshot a co sa tyka Skriniara o toho sa (pokial je na sfz Belanik) nemusis vobec bat v suvislosti s repre.
Pre nominaciu nevadilo ani ze v Sampdorii pol roka sedel na lavicke - toto nevadilo ani u niektorych dalsich hracov s vynimkou exTrencana Cogyho.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 02.06.2016 19:25:44

Hamer, ja som s nominaciou Skriiniara uplne v pohode a som rad, ze tam je. LEbo to je buducnost, nie Salata. A zrejme ani nie Gyomber ale ten ma este cas.

Inak Salata mas pravdu, kym sa betonovalo, tak vedel si vyberat miesto, citat hru. Akonahle sa zacalo behat, tak bol pomaly a nevladal. Neviem si predstavit, ze by mal nastupit proti Vardymu, Keanovi alebo Baleovi

Nuz a Mucha tiez nie je pre mna buducnost. Ako treti brankar kludne mohol byt Chovan, Semrinec/Jakubech, ved aj tak nebude chytat, lebo je tam jasna jednotka Kozacik a potom dvojka Novota
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 05.06.2016 13:49:29

Snapshot ja nie som proti Skriniarovi, len som hovoril ze on ma ten prechod z "21" isty.
Naznacil to uz predtym aj trener repre - ako podotkol Juraj v inej rubrike :
Juraj napísal:...v rozhovore s tromi 21-tkármi v Športe zaznelo: Škriniar:"Privítal ma slovami,že je rád,že som medzi nimi" , Zreľák:"Tréner Kozák ma privítal slovami,že je rád,že som medzi nimi.Povedal,aby som sa snažil a ukázal všetko čo vo mne je."
Bero:"Tréner Kozák ma privítal a povedal,aby som ukázal,že do tejto spoločnosti patrím."
Pýtam sa,je to rovnaký prístup? [smilie=angry.gif]
Aj z toho sa zdalo sa ze Kozak popredu vedel koho z 21 zoberie a Matus (aj Zrelak) mu len robili "krovie" aby sa nepoukazovalo ze bez skusky ignoruje dalsich dvoch nadanych mladikov (ako sa to uz raz stalo pri postupeni Dudu ale napriklad vyborneho Stana odignoroval).
Lebo podla dlhodobych vykonov ale i za posledny polrok malo byt poradie kto postupi do repre : Matus Bero (15 golov ako strednopoliar + golove asistencie, dravost rychlost) potom Adam Zrelak a potom Skriniar.
Ved aj vcerajsi zapas proti Sev.Irsku ukazal ze ofenzivu treba ozivit.
Kozak z mladikov vybral len jedneho ale v presne opacnom poradi - on by mozno vybral este aj Zrelaka (ako to naznacoval v tom pozdrave) ale ak by z tych troch vyskrtol len najlepsieho adepta tak to by uz asi medzi fans vypukla revolucia.
Pritom ako to uz bolo spominane Matus (aj Zrelak) zahrali s Gruzinskom dobre, Matus najma v prvom polcase vynikal (pochvalil ho aj utocnik Nemec), viem si dokonca predstavit ze na druhy polcas dal trener Matusovi nejake ulohy dozadu aby tolko nevynikal :-(

Zamknuté