31. kolo : Slovan BA - AS Trenčín 0:4

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Napísať odpoveď
Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 08.05.2016 23:00:08

Axel Wers napísal: ...Jediná vec čo ma sklamala, bola veľmi slabá kulisa, čakal som minimálne takú aká bola na pohári...
Presne tak, este na bratislavske pomery tam bolo viac ludi ako obycajne ale z TN strany napr. oproti poharu (alebo niektorym vyjazdom) sklamanie, podla mna aj propagacia zo strany nasho klubu slabsia.
A k hre, odplatili sme im podobnou hrou nasu domacu prehru 0:2, len s tym ze nam sa dnes v 2. polcase podarilo este pridat 2 goly.
Tieto 2 zapasy ale neboli podla mna take jednoznacne ako naznacuju vysledky a keby Slovan znizil na 1:2 (a prilezitosti i tlak na to mal) tak mohla byt este z toho drama.
Vdaka domacim za korektnu atmosferu (domaci komentator nam peknymi slovami tiez zablahozelal k titulu co si vazim, lebo to bolo nieco navyse) i rozhodca (az na tie 3 karty) piskal celkom o.k. a dnes tiez aj postranni -korektnejsie ako v pondelnajsom zapase s TT.
Ale teraz sa uz opravnene radujeme a pomaly zacnime mysliet ze aj v LM by sa patrilo nejaky ten uspech dosiahnut, budeme tam reprezentovat celu krajinu.

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 09.05.2016 07:27:59

No práveže počul som takmer iba našich (čo vzhľadom na rizikovosť prostredia bolo viac než dosť), slovanistov prakticky nie. Ale myslím, že drvivá väčšina z nich Pasienky ignoruje tak preto tam bolo tak ticho. S atmosférou na pohári sa to absolútne nedá porovnať

https://www.youtube.com/watch?v=mpLFRRhlcAM (sú tam aj zábery na ultras z AS)
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.05.2016 10:15:12

Som v podstate rad, ze aj Sevela zareagoval na hru a a stav zapasu a aj na postavenie v tabulke tim, ze netlacil hracov do vyssieho drzania lopty v II polcase ale ze nechali tvorit Slovanistom, ktorym to vobec neslo.

Drzanie lopty sice je proti nam, ale bolo to takticke a velmi dobre.
"Boh je laska" 1Jn 4:8


Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 09.05.2016 14:58:28


LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 09.05.2016 15:52:10

jinak ještě k tomu Kubíkovi.. ví, kde se naučil hrát fotbal, váží si toho.. ten dres je na něm fakt nechutný a co sem viděl nějaký zápas slovanu, tak vždy byl nejlepší hráč na hřišti.. doufám, že v létě půjde někam do ciziny..

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.05.2016 16:13:12

Kubika bola skoda, ze odisiel k belasym, ale ide sa dalej. Dlhodobo ukazuje, ze je tam medzi najlepsimi.

Inak chcem este pochvalit Pistu a Koolwijka pred tretim golom, to bolo ukazkove.

Inak bolo krasne vidiet zareagovanie Sevelu na vyvin, ze potreboval odrazat vysoke lopty do vapna, tak poslal pistu.

Taketo reagovanie mi napriklad chybalo u Gulu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 09.05.2016 17:27:36

Zostrih

https://www.youtube.com/watch?v=ZpQZokPTkHE

Inak fakt to vyzerá ako dedinská liga, myslím tie exteriéry, tie nové štadióny akútne treba, jedine v Trnave (a ešte ako tak v Žiline) to vyzerá na európskej úrovni, porovnajte si zostrihy z finále pohára v Trnave a tohto zápasu.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 09.05.2016 19:19:55

Veľká škoda,že oslavu zaslúženého titulu zatienila nočná autonehoda Mischela Scheta...
Správa je bohužiaľ s veľkou pravdepodobnosťou pravdivá,lebo je z prostredia klubu...
Údajne je v nemocnici,dúfajme,že sa čoskoro uzdraví..
MISCHEL DRŽ SA !!!!! [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.05.2016 20:23:06

si robis kozy? bol ozraty?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 10.05.2016 08:29:15

baki napísal:si robis kozy? bol ozraty?
Z takýchto vecí by som si nikdy žarty nerobil,už dávno nie som puberťák...
Veľa toho neviem,chápem,že klub sa k takým nepríjemným udalostiam vyjadrovať nebude a ani ja to nechcem rozpitvávať,len som chcel vyjadriť svoju aktuálnu smutnú emóciu a vyjadriť podporu Michelovi... [smilie=clover.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.05.2016 08:36:13

Juraj napísal:Veľká škoda,že oslavu zaslúženého titulu zatienila nočná autonehoda Mischela Scheta...
Správa je bohužiaľ s veľkou pravdepodobnosťou pravdivá,lebo je z prostredia klubu...
Údajne je v nemocnici,dúfajme,že sa čoskoro uzdraví..
MISCHEL DRŽ SA !!!!! [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif]
Bodaj by to bol len medialny šum ale ak je to naozaj pravda s tou havariou, tiez sa pripajam k Jurajovej vyzve : Mitchell drzime palce a uzdrav sa rychlo.
Potrebuju ta tvoji najblizsi - a aj my Trencania v Lige majstrov.

http://www.pluska.sk/sport/futbal/video ... nskym.html

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 10.05.2016 09:01:52

No však snáď bude v poriadku, keby to bolo niečo vážne, tak už by v Novom čase boli titulky cez pol strany a s minimálne tromi výkričníkmi.


Vidím to na debakel so Žilinou [smilie=rofl.gif]
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 10.05.2016 09:42:12

verim, ze to nebude nic vazne, skor len preventivne .. Schett je teraz v slusnej forme, ktoru budeme potrebovat v LM .. drzim palce

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.05.2016 10:05:25

Hamer napísal:
Juraj napísal:Veľká škoda,že oslavu zaslúženého titulu zatienila nočná autonehoda Mischela Scheta...
Správa je bohužiaľ s veľkou pravdepodobnosťou pravdivá,lebo je z prostredia klubu...
Údajne je v nemocnici,dúfajme,že sa čoskoro uzdraví..
MISCHEL DRŽ SA !!!!! [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif] [smilie=clover.gif]
Bodaj by to bol len medialny šum ale ak je to naozaj pravda s tou havariou, tiez sa pripajam k Jurajovej vyzve : Mitchell drzime palce a uzdrav sa rychlo.
Potrebuju ta tvoji najblizsi - a aj my Trencania v Lige majstrov.

http://www.pluska.sk/sport/futbal/video ... nskym.html

Vsimol som to iba ja, alebo aj ini, ze mame iny autobus? Iba pozicany alebo komplet novy?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď