27. kolo : DAC Dunajská Streda - AS Trenčín 1:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

benci12
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 08.08.2007 20:01:52

Príspevok od užívateľa benci12 » 16.04.2016 19:41:40

Len v skratke nakolko nezvyknem reagovat moc casto a nizsie uvededenu reakciu som sa snazil oddalovat kazdym zapasom, ze dam chalanovi sancu, ale pre mna je Maierhofer jedno z najvacsich sklamani za posledne roky. Viem, ze je tu len od jari, ale ako mohol Sevela povedat, ze to je top kanonier jari (na treningu asi ukazoval nieco ine). Povahovo moze byt pohodak do kabiny, ale aj tie jeho gestikulacie a zbytocne dohovarania sa so sudcom a la taliani mi je az smiesne. Kazdopadne, bez snahy zabojovat o vacsinu lopt vzduchom, efektivnost ziadna... Pritom vzhladom k nasmu stylu hry ide o post, kde staci len prilozit nohu. Nevychadzam z jedneho zapasu a davam este chalanovi sancu, ale ak vedenie podpise chalan na dlhsie, tak pre mna jedno z najhorsich rozhodnuti (ked tak do timu). Kazdopadne drzim mu palce

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 16.04.2016 19:42:52

Ináč...
Axel Wers napísal:Aj keď mám taký divný pocit, že dnes v Dunajskej ligneme :D
môj divný pocit bol namieste. Proste cítil som v kostiach, že dnes z toho body nebudú. A keď som videl ako sa pomaly rozohrávali, tak už boli jasní. No nič nevadí, bude treba vyhrať jeden zápas navyše ako som plánoval.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 16.04.2016 19:52:07

Za dnešok by mal ísť na tribúnu v prvom rade Ševela. Doteraz som sa ho vždy zastával, ale dnes to posral na plnej čiare hlavne on.
Najprv dá do stredu Opatovského, ktorý dostáva príležitosti každú chvíľu, ale ani raz sa jej nechopil, chybné alebo alibistické prihrávky dozadu, nulová streľba. V príprave bol Jančo oveľa lepší, ale pre Opatovského má buď Ševela podivnú slabosť, alebo má veľmi významnú tlačenku, už si to inak vysvetliť neviem (vidím že sa v tom zhodneme viacerí). Keď Koolwijk mohol hrať neskôr, mal ho dať od začiatku dovtedy pokiaľ by vydržal hrať.
Ešte sa k tomu pridal Bero svojim v poslednej dobe už tradične biednym výkonom, tak krídla dostávali minimum dobrých lôpt do behu. Kalu dostal toho viac zásluhou Madua, ale na pravej strane -zásluhou aj Šuleka- nedostal Kessel za celý polčas ani jednu normálnu loptu ani nemal s kým spolupracovať (zostáva iba povzdychnúť: zlatý Čogy). Potom Ševela bude nepochopiteľne kritizovať dôsledok, ale nie príčinu?! a ešte k tomu v polčase namiesto vystriedania totálne zbytočného Maierhofera dá dolu nášho naproduktívnejšieho hráča ktorý už x krát dokázal rozhodnúť zápas. Úplne nahlavu.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 16.04.2016 20:19:17

Chybala tam vacsia chut sa pobit o vysledok.Co z toho, ze drzime loptu.
Najviac sklamalo nepremenenie sanci.
To by sme v pohari skoncili zas prirychlo, tam sme stale na tej istej urovni.

Co sa tyka bledych, neverim ze zoberu 21 bodov!
Mame to vo svojich rukach a jedneho neprijemneho supera za sebou.
Ci vyhrame titul o 6 bodov alebo 1, toto uz nepustime!

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 16.04.2016 20:25:03

nezabudajme, ako to tu uz niekto naznacil, ze aj bodovy rozdiel moze znamenat nase nasadenie alebo nenasaenie v 2. predkole LM

snapshot
Príspevky: 2730
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 16.04.2016 20:44:01

Dufam, ze Opatovsky bude do konca sezony v Nemsovej.

nechapem, preco tam neda Janca. Horsie to nemoze byt, ako hrac, ktory hral vacsinu zapasu chrbtom k superovi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Danny
Príspevky: 249
Dátum registrácie: 06.08.2007 07:53:52
Bydlisko: Trenčín, Juh

Príspevok od užívateľa Danny » 16.04.2016 20:45:05

benci12 napísal: nakolko nezvyknem reagovat moc casto a nizsie uvededenu reakciu som sa snazil oddalovat kazdym zapasom, ze dam chalanovi sancu, ale pre mna je Maierhofer jedno z najvacsich sklamani za posledne roky.
Ja by som skôr povedal že je to najväčší omyl za posledné roky. Tie posmešné videá o nom na nete majú reálny základ a začína sa prejavovať ako neskutočné drevo. Áno má veľké skúsenosti, vie priniesť niečo do kabíny, poradiť a tak. Ale do našeho štýlu hry absolutne napasuje. Nám by sa skôr hodil Zrelák.
Ale k zápasu, dnes DAC zaslúžená výhra. Hrá sa na goooly, nie na držanie lopty. Ked spálime 1000 % tutovky nezaslúžime si vyhrať. A viete čo, ja som rád že sme prehrali. Aspoň za preberieme a zistíme že ešte nieje nič jasné. Nakoniec ako s obľubou hovorí Guľa, aj prehra nám môže niečo priniesť.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 16.04.2016 20:56:19

Čakal som ťažký zápas,ale dúfal som,že prinajhoršom bod vybojujeme...
A bojovnosť som videl posledných 20 minút v snahe aspoň vyrovnať...
Potešil ma iba Šemrinec,Dávid Guba a Kalu.
Sklamali ma ostatní,ale najviac Pišta,Matúš,Kleščo,Holub a prekvapujúco aj Lawrence...
Žiaľ priveľa zápasov v tejto sezóne sme hrali"profesorsky"a nejako to vždy vyšlo,(napr.zápas v Myjave,v Michalovciach v lete,v Trnave na jeseň a v iných)ale nemôže to byť tak stále...
Máme suverénne najlepšie mužstvo v lige a keby sme makali každý zápas 90 minút už sme majstri,ale bez srdiečka sa hrať nedá...
Myslím si,že na tribúnu by mali ísť za dlhodobo nepresvedčivé výkony Meinhofer,Kleščo a Opatovský,Guba a Denis Jančo by mal hrať od začiatku a Gino by ho mal striedať...
Ja by som vytiahol aj niekoho z 19-tky,nech mladí majú motiváciu a hráči A-čka nech stratia istotu miesta...
Súhlasím,že Šulek slabo podporuje útok a teda aj Gina,ale David napriek slabej podpore bol oveľa viac viditeľný,aj s tým,že Ševela ako"baran"tvrdohlavo stavá tú istú 11-tku namiesto toho aby využil našu širokú lavičku aj potenciál v 19-tke a hráči môžu byť z nahusteného programu už unavení.
Ale prehrali sme len jednu bitku,nie celú vojnu(aj Barca napriek dominancii občas zakopne),takže dúfam,že chalani aj tréner sa z prehry poučia,ako sa to podarilo už predtým,stále máme náskok a všetko vo vlastných rukách a belasí tiež všetko nevyhrajú,nikde nieje napísané,že zajtra vyhrajú v Senici,tá to potrebuje už tiež zlomiť ako dnes DAC a v stredu majú doma derby s TT...
Zajtra svitá nový deň a naši majstri budú mať ďalšie možnosti dokázať,že si ten titul zaslúžia a že sú momentálne na Slovensku najlepší!!!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
sammy
Príspevky: 220
Dátum registrácie: 03.08.2007 13:38:24

Príspevok od užívateľa sammy » 16.04.2016 20:59:07

zapas som nevidel, ale celkom zivo si viem predstavit, co sme hrali. to iste, co vzdy, lebo ine nevieme. drzanie lopty a dobyvanie brany. ono to vobec nie je jednoduche takto hrat zapas co zapas. hracov to moze aj psychicky dost ubijat, ak sa nezadari. myslim, ze zapasy vonku s takymto superom su skor idealne ako priprava na eu pohare, kde nebudeme musiet tvorit, ale aj branit. preco to viac nezatvorit vzadu a nechat supera, nech sa trochu predvedie a vybije. potom sa lahsie prenika rychlymi protiutokmi do obrany supera, nez snazit sa rozbit ten beton. v europe sme zatial vzdy horeli na tom braneni, tak preco to tiez nepilovat v takychto zapasoch?

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 16.04.2016 22:04:32

Vivat maierofer, väčšieho tlka som uz dlho nevidel. Krasne dnes predviedol ze AS nema co dat a hlavne tu nema co robit.stale nechapem jeho angažovanie. Uz sa zobuďte prosim vas co ho tu stale obhajujete. Dnes to ševela totálne prekaucoval. Ideme dalej.

Heimerdinger
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 13.03.2015 21:13:45

Príspevok od užívateľa Heimerdinger » 16.04.2016 22:32:15

No tak ja neviem, čo si mám myslieť o Maierhoferovi, pôsobí ako drevo, ale zas u dvoch našich najväčších šancí bol on. Mohol hlavičkovať do prázdnej (len to lízol) a potom predĺžil na Bera ktorý sám proti brankárovi nedal a odrazenú loptu do prázdnej hádam z dvoch metrov Holúbek nastrelil do brvna [smilie=angry.gif] Podobný typ ako svojho času Tomáš Malec ale ten sa v Olomouci zrovna moc nepresadil a Olomouc asi aj zostúpi...
Lawrence potešil dvomi dlhými a presnými pasmi na krídla, ale inak aj keď má pred sebou voľno tak sa zbavuje lopty. Kalu v pohode, snažil sa, rovnako Guba. Van Kessel asi potrebuje viac lôpt ako dostával, moc to cez neho nešlo. Holúbek a Opatovský slabota, aj keď mi to trhá oči ako sa tam Koolwijk "prechádza" tak má neskutočný prehľad a tie prihrávka dáva tak nejak logicky...Šulek sa mi dnes nepáčil, inokedy áno.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 16.04.2016 22:46:51

kurvafix, ja som pri pohlade na zostavu tusil, ze to nedopadne dobre. takto nemozeme hrat, lebo je po titule. holub sa nechal pri tom gole objebabrat ako ziacik. co vlastne robil holub na pozicii stopera? preco nehral koolwijk od zaciatku? co tam stvaral semrinec? co tam pista riesil pred prazdnou branou? uz s myjavou mal tri vylozene sance a nic. pamatnici ODu si snad spomenu na utocnika menom marian stas. prisiel k nam tusim z presova. ten tiez spaloval vylozene sance na poziadanie.wesley tiez spaloval sance, ale do prazdnej brany daval. kdepak soudruh GM udelal chybu? aha, uz viem. pred sezonou nezobral depetrisa.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 17.04.2016 00:09:14

Gratulacia domacim k vitazstvu - u nasich bola hra v poli celkom dobra okrem toho neuveritelneho nahravania niektorych hracov dozadu namiesto protiutoku.
Sklamalo aj malo sanci - a tie co v zavere prisli sme trestuhodne zahodili a neskusali sme ani strelbu zdialky (okrem niektorych fakt nepodarenych "zluftovani")
Uz dva zapasy po sebe sklamala aj mna zostava. V Ruzomberku bolo zbytocne silne muzstvo a nepostavil viac chalanov z lavicky a naopak dnes sme nehrali v najsilnejsom zlozeni.
Pritom v Ruzomberku pri nasom postupe sme kludne mohli prehrat 0:1 a radsej dnes v DS vyhrat.
My lahko o ten bodovy naskok mozeme prist a a ked konkurent zaciti sancu tak este len potom sa mozme cudovat ako sa u nas piska.
Inak k dnesnemu piskaniu - zazili sme uz aj horsie ale nebolo to optimalne, niektore i kartove fauly na nas boli nepotrestane.
Suhlasim ze Gino nedostaval podporu do protiutokov, skoda ze nehral sucasne Ryan s Ginom - aspon ten by ho obcas vysunul.
Aj mna nahnevalo striedanie Gina a tym oslabenie muzstva, ze prisiel Guba nebolo zle len som predpokladal (ako aj ostatni) ze to bude namiesto hrotaka.
Je luxus aj nepostavit Scheta, jeho presne centre tam chybali.

Dominik46
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.10.2015 23:28:23

Príspevok od užívateľa Dominik46 » 17.04.2016 02:16:34

Suhlasim s nazormi 100% vina Sevelu, cakal som ze to na tlacovke trochu uzna, ale zase zbytocne verejne zverejnuje ze sa nieco dialo v kabine v polcase. Stale dookola a dookola, riesime to tu stale ze Sevela nerotuje zostavou a to ani v zapasoch v ktorych je rozhodnute co je nepochopitelne, neviem si to vysvetlit.

wawo
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 26.08.2009 15:55:58
Bydlisko: piešťany

Príspevok od užívateľa wawo » 17.04.2016 07:10:26

Včera to bol výkon, u niektorých nie profesorský, ale odfláknutý. Gino mal byť dole po 15 minútach. Šulek hrá, ako keby bol najlepší na svete, jemu asi moc stúpla sláva do hlavy. Berovi to nešlo, ale drel. Holub nemá odohraté veľa , ale takú šancu musí dať a Meirhofer, to ešte stále nechápem. Ševela sa mi páčil , že skritizoval mužstvo. Že nedáva Janča je v jeho kompetencii, ale Opatovský sa mi nepáčil. Kalu a Rabiu celkom dobre, ale chýbala pridaná hodnota. Neplačme, stále je náskok 6 až 9 bodov. Keď chceme byť majstri, vyhráme na Slovane a je to!

Napísať odpoveď