26. kolo : AS Trenčín - Spartak Myjava 3:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 10.04.2016 11:53:12

ifo28 napísal:Zapasov uz ubuda, ak bude po zapase s Dac naskok 9 bodov, uz to bude hotove si myslim.
Pri takomto nasadení kmotrovských ulúpených úspor do životnej úrovne rozhodcov tipujem že po zápase s DS rozhodnuté zďaleka nebude.
Ak predpokladáme, že najdôležitejší zápas na Slovane si poistia zakúpením najmenej 3 penált a prehráme ho, tak z plusových 9 bodov bude 6, vlastne 5 lebo pri rovnosti bodov rozhodujú vzájomné zápasy. Plusových 5 bodov a v závere máme Trnavu aj Žilinu bojujúcimi s veľkomožnými pánmi Poorom a Antošíkom o EL...

Z tohto skorumpovaného štátu ovládaného oligarchami je na grcanie celkovo, preto sa už nečudujem že arogantní páni majitelia - väčšinou "statoční" podnikatelia-mečiarovci si dovolia také do očí bijúce manipulácie v športe úplne v pohode. Čo by ich nejako sralo že to v priamom prenose vidí celá republika, veď z ich pohľadu sú rozhorčení fanúšikovia iba úbohé bezmocné bečiace ovce. Spravili to teraz dvakrát po sebe, spravia to bez hanby aj nabudúce, ak sa im bude chcieť tak až do konca súťaže. Kto ich potrestá? Ich určite nikto, a ich vykonávateľov s píšťalkami? DK SZF? :) Tí čo napísali, že Kráľovič dostal exemplárny trest, ale aký to je, uvádzať nebudú?
Nezávislý pozorovateľ sa musí strašne diviť, že v tejto banánovej diere nejakí diváci ešte vôbec na ligu chodia...

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 10.04.2016 13:21:27

Stop napr. na 2 zapasy vysledky nezmenia,ale preriedia kader.
[smilie=blush.gif]

Ratal som s remizou v BA, pretoze dufam, ze Martin uz nebude naivny ! a budeme tam hrat taku kazihru, ako oni u nas.
Bude ostavat 5 zapasov.
Ak s bledymi neprehrame, tak len 4.
Naskok 9 bodov , bude sa hrat o 12.Takze by stacila remizka v BA a 4 body zo 4zapasov, co je v silach AS.
Ale ako som pisal, Myjava a Dac, tam treba bodov 6.

Ano verim, ze Slovan s nami teraz nevyhra!!! a myslim, ze par bodov s takouto koncovkou a formou stratia.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.04.2016 14:08:43

ifo28 napísal:...Ratal som s remizou v BA...
Ja som aj vcera trosku dufal na remizu v BA :-) este 20 min. pred koncom 1:1 a Lačný bol v dobrej pozicii v superovej sestnastke.
Potom sa to dostalo naspat k Zošákovi, ten bol tvrdo odstaveny od lopty, nastal protiutok Slovana kde Vittek urobil ten svoj skok do dialky.
Ale rezia v TV Dajto (ale aj ine TV byvaju v zobrazovani niecoho v neprospech Slovana skupe) vobec nedavala spomalene ten zakrok.
Hoci bol na to cas (ked hraci RK protestovali) pred kopanim penalty.
Az ked potom v hre vyzval moderator na opakovany zaber tak ho dali len z jednej kamery a ani tam nie je nejaky faul vidiet.
Rozhodca by mozno toto neodpiskal keby sa sediaci Vittek vehementne nedozadoval penalty.
Po jeho gestach sa asi zlakol - neodpiskat penaltu pre Slovan a odpiskat (i ked opravnenu pre RK) to by bol problem.
Tymto golom sa dostal Slovan opat do hry a z nasledneho protiutoku bola dalsia penalta, tu uz musel jednoznacne odpiskat.
A spominana televizia tento faul okamzite zopakovala a to aj z inych kamier, ktore predtym boli asi "vypnute" :-(

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.04.2016 15:00:02

kolo este neskoncilo, takze mame stale o 9 bodov viac. po dnesnom zapase to tak ostane alebo nie.

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 10.04.2016 15:46:56

Verim, ze teraz budeme hrat proti BA inac!
Nesplasit sa zbrklo dopredu.
Zaparkovat autobus pred 16-tku a Robo si ani neskrtne, max budu mat priamy kop.

A teraz Myjava, podme na to, s RK mame nahrane, nie je na co sa setrit.
[smilie=fishing.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 10.04.2016 18:08:48

V závere som mal nervy, ale Bero to našťastie zaklincoval. Čo za faul na Šuleka predchádzalo myjavskému gólu? Ševela sa dobre spýtal, na čo sú tam štyria rozhodcovia. Keby sa tam namiesto Šuleka zvíjal slovanista, tak Sládekovi by nielenže neuznali gól, ale ešte aj žltú kartu by fasol.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.04.2016 18:54:18

dnes to boli trochu nervy. myjava bola organizovana a tvrda. hlavne nas byvaly grac marcek by sa mal trochu ukludnit. sudca opat tendencny pridavac percenticok myjave. nastastie to nebolo nic platne, lebo nasa kvalita je niekde inde. zhruba okolo 60. minuty mali slusny usek hry. poodrazalo sa k nim par lopt a mali nejake rohy. potom v poslednych 10 minutach nas zatlacili. miestami to vyzeralo ako remizovy zapas. za 3 body mozeme byt velmi radi. nepremenili sme vela sanci a hernu prevahu sme dlho nevedeli zuzitkovat. len pista sam tam mal tri vylozene sance. dobre to dopadlo, vyblednutym nepomohli ani dve penalty z rise snov. ideme dalej. double double je uz blizko...

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 10.04.2016 19:27:16

tento kader nezastavi nikto!

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 10.04.2016 20:26:00

Treba uznat, ze Myjava mala dobru seriu bez golu.Boli dobre organizovany, ale bolo jasne ,ze to nemozu vydrzat 90 minut tak hrat.
Prvy gol nam nadherne Ibi trafil a potom sa to uz lahsie hralo.Kalu ma potencial na extra hraca.
Teraz uz nemam pochybnosti o obhajobe, aj keby sme prehrali v DAC.
My mame body nahrate a slucka okolo belasych krkov sa postupne stahuje.
[smilie=beer2.gif]

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2676
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 10.04.2016 21:15:17

Hned po zapase som sa pytal Suleka co to bolo. Vraj dostal uder pästou bez lopty od Sladeka, spadol a ten prepnuty magor mu stupil stuplami na stehno. Zrovna tam kde mal zraneny sval.
Nevidel to brankovy ani ta puca na ciare.
Teraz to mal mister delegat riesit...tak nam od.ebali Pistu v Kosiciach.
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 10.04.2016 21:31:52

teraz som to pozeral na riedkom a bol to faul jak svina minimalne na zltu. ako pise lubos, bolo to bez lopty. jasny faul. aky bude vysledok celej veci? maximalne si sudca nezapiska 1-2 zapasy a belasa karavana ide dalej. slovensky futbal nebude cisty, kym tam budu isti ludia. je to grc a hanba.

Užívateľov profilový obrázok
imko6
Príspevky: 170
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:43:48
Bydlisko: Trenčin
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa imko6 » 10.04.2016 21:38:58

špina špinava rozhodcovska toto už je chore čo sa tu deje...

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 10.04.2016 22:31:05

O úplatných rozhodcovských špinách som dnes už písal, ale zas buďme trochu objektívni a skúste sa na zostrih na huste pozrieť ešte raz a pozornejšie. Hlavný aj bránkový pozerali na loptu, čiže úplne opačným smerom. Či to Súkeníková videla sa zo záznamu zistiť pravdaže nedalo, ale mala to najďalej a cez hráčov.
Ani Šulekove vyjadrenie nebolo úplne OK. Bolo tam najprv vzájomné strkanie keď sa aj on dotkol Sládeka a potom ho Sládek strčil do tváre -áno mala byť najmenej žltá ak nie červená- ale určite to nebol úder, po ktorom sa musel okamžite zložiť k zemi a zvíjať od bolesti! Sládek mu stupil na nohu neskôr, presne v momente keď výskokom spracovával center na následný gól, čiže ja veľmi pochybujem že zároveň vnímal kam stúpa. Šulek si to zranenie v podstate zavinil sám. Keby nepreháňal reakciu na Sládekove odstrčenie, teatrálne sa nezvíjal ale radšej sa venoval hre ktorá nebola prerušená, tak by jednak mohol zabrániť gólu a zároveň by mu nikto na nohu nestupil.
Čo si to niektorí naši zvykli v poslednej dobe padať aj keď nemusia? O Berovi sa to píše v diskusiach a je natom niečo pravdy, on rád padá akonáhle zacíti nejaký dotyk, aj keby nemusel. Bratislavské primadony síce padajú aj keď ani najmenší dotyk necítia, ale nemusíme sa v tom na nich podobať. Ako vzor že to vôbec nie je treba, by mohol byť Gino. Spomeňte si na jeho prvý gól Ružomberku, ako ho obranca ťahal za plece v pokutovom pri jeho brejku. Bero by bol dávno na zemi. Gino to ustál, poračoval v akcii a dal krásny gól. Tak to robia veľkí hráči a naši mladí ako aj Šulek by si mali brať také príklady a nie od Vitteka.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 10.04.2016 23:27:35

Gratulacia Ibimu Rabiuovi za nadherny gol, on mal uz viacero krasnych striel aj v predchadzajucich zapasoch ktore len tesne minuli branu.
To iste plati aj o Samuelovi aj jemu vysla krasna strela, konecne (teda okrem standartiek) sme to teraz 2x uspesne vyskusali aj takto zdialky.
Aj Matus sa po kratsej odmlke presadil a znovu strelil krasny gol po vysunuti od Ibiho a rychlom uniku.
Ja viem, kridelnikov mame vybornych ale i tak Schet mohol dostat vacsi casovy priestor, snad nabuduce, lebo jeho centre su fakt vyborne.

Co sa tyka Suleka suhlasim ze tomu predchadzal obojstranny suboj - aj ze Sladek mu to nemal odplacat.
Pri zvijani sa Suleka (inak prekazal tam nielen Sladekovi ale aj Klescikovi) sa mohla hra prerusit i ked Myjava bola presne vtedy v golovej sanci (a aj skorovali).
Bola to nestastna zhoda okolnosti v danom okamihu ho pri tom myjavskom centrovani nikto nevidel, ak by nepadol prave gol tak superov alebo nas hrac iste odkopnutim lopty prerusi hru.
Mas pravdu ze ani rozhodcovia to nemohli vidiet napr. postranna musela tiez predovsetkym sledovat unik myjavskeho kridelnika.
Snad druhy postranny to mohol vidiet pod lepsim zornym uhlom ale bol az na polovici ihriska a mohol mat tiez zakryty vyhlad niektorym z hracov.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 11.04.2016 02:46:29

Po góle Myjavy to boli nervy...
Bolo by nespravodlivé stratiť body,keďže sme boli lepší a futbalovejší!
Súhlasím s pádmi,čo tu bolo napísané,Matúš si gólmi a bojovnosťou vybojoval dobré meno a bolo by ho škoda pokaziť nezmyselným padaním po prvom kontakte,veď jeho práve zdobí bojovnosť a obetavosť,tak ju treba ukázať aj pri fauloch,lebo pozorovatelia z klubov sa pozerajú a"primadonu"nikto nepotrebuje...
Opäť sa mi nepáčil Pišta,až na dva pekné momenty v druhom polčase,neviem,či by ho mal stavať do základu...
Ibi aj Kalu krásne góly,ten chlapec sa stále zlepšuje,čochvíľa nám ho niekto vyfúkne...
Tiež ma serú rozhodnutia rozhodcov v poslednom čase a ako rozhodujú pre Slovan,aby si udržali nádej na titul,ale objektívne s takým futbalom nemôžu byť majstri-to by bola hanba ligy a sme tu ešte MY!!!
Myslím,že máme dostatok skúseností,formu aj široký káder,aby sme to v pohode udržali!!!
Ja sa skôr obávam zápasov so Žilinou(v prípadnom finále pohára,aj doma v lige),lebo oni vedia na nás zahrať...
Myslím,že na Slovane by sme mali nechať"tvoriť"Slovan,ale zároveň nehrať až tak pasívne ako oni u nás,lebo naša obrana nieje až taká istá a my dozadu hrať nevieme...
Ja to vidím optimisticky,lebo momentálne sme v lige jasne najlepší a stúpa nám aj forma,tak verím v obhajobu minimálne titulu,ale nie sme bez šancí ani na DOUBLE!!!
[smilie=happy2.gif] [smilie=happy2.gif] [smilie=happy2.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Napísať odpoveď