24. kolo : AS Trenčín - ŽP Podbrezová 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
18dominik18
Príspevky: 753
Dátum registrácie: 23.11.2012 15:47:04
Bydlisko: trencin

Príspevok od užívateľa 18dominik18 » 20.03.2016 19:50:34

Celkom slušny zápas hlavne druhy polčas .Čo sa tíka výkonou :
Nie som fanusikom scheta ale dnes hral velmi dobre .Pácil sa mi kalu ten ked bude hravat tak 100% vytlači zo zakladu hoci ake naše krídlo treba popracovat na finálnej faze a bude to druhy Simon.Holub dobre tiež aj lawrenc .
AS trencin

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 20.03.2016 20:17:03

Ja mam este jednu poznamku k zapasu. Ked pozeram jak pozeram tak 2300 divakov sa mi zda velmi malo. Tribuna bola viac zaplnena jak na slovan, tak mi trosku nejde do hlavy ta navsteva. Podla mna nas tam bolo viac.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 20.03.2016 20:17:04

VĎAKA MYJAVCI !!!!!! [smilie=beer2.gif] [smilie=bow.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=band.gif] [smilie=mbounce.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 21.03.2016 12:06:42

9 bodov je slušný náskok, Slovan má čo doťahovať, ale bude potrebné vyhrať zápasy, ktoré by sa mali vyhrať. Budeme ešte hrať v DS, na Slovane, doma Žilina, Trnava, to sú zápasy, kde sa dajú stratiť body, že človek ani nevie ako.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 22.03.2016 14:36:46

Axel Wers napísal:9 bodov je slušný náskok, Slovan má čo doťahovať, ale bude potrebné vyhrať zápasy, ktoré by sa mali vyhrať. Budeme ešte hrať v DS, na Slovane, doma Žilina, Trnava, to sú zápasy, kde sa dajú stratiť body, že človek ani nevie ako.
Okrem tychto zapasov by som tam doplnil aj dalsie tazke suboje : najblizsi domaci zapas mame tretiu Myjavu t.j. derby TN-kraja (kvoli navstevnosti velka skoda ze az v nedelu vecer o 17:00 !) a dalsi domaci zapas (zial v netradicny utorok) momentalne velmi silny Ruzomberok (a ten mame aj v pohari).

A este k zapasu s Podbrezovou, TV Hronka vyspovedala podbrezovskeho legionara Milovana Kapora z kanadskeho Toronta (ktory ma srbskych rodicov a preto sa dost rychlo naucil aj celkom dobre po slovensky). Ten okrem inych veci spominal aj nas sobotny zapas. Je sympaticke ze sportovo priznal ze na TN v sobotu nemali a ze Bero sa presadil aj ked mal miestami dvojnasobnu osobku: http://www.tvhronka.sk/relacie/kopacky/ ... van-kapor/

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 23.03.2016 21:49:14

kdo a kam cestoval? chlapci z Nigérie byli nominovaní?

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 24.03.2016 15:39:15

Slovanisti dostali ultimátum. Teraz budú pod psychickým tlakom.

Ale toto ma pobavilo:
K vzniknutej situácii sa vyjadril aj Boris Sekulič ako zástupca kabíny, ktorá zobrala na seba plnú zodpovednosť za uplynulé výsledky. (...) Som však presvedčený, že sa nám podarí vrátiť sa na úroveň, ktorú sme ukázali proti Trenčínu a už v najbližšom ligovom zápase ukážeme svoju silu."
O akej úrovni to tam Sekulič splieta? Slovan dal z pár ojedinelých útokov dva góly, ináč štatistiky na úrovni treťoligistu:

Obrázok
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 24.03.2016 17:52:23

Axel Wers napísal:Slovanisti dostali ultimátum. Teraz budú pod psychickým tlakom.
Škoda tej posratej prestávky, ešte mohli niečo dojebabrať, zakiaľ boli sprostí :)
a hlavne dúfam že nás to nevyvedie z rytmu zlepšujúcej sa hry

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.03.2016 20:43:16

pravdupovediac, vyblednuti ani tuto sezonu nehraju lepsie ako v tej minulej. len mali stastie v par zapasoch, takze vysledky (donedavna) mali. podla mna nie je problem v trenerovi ani v hracoch. problem je v majitelovi. jednoducho, karma je zdarma. my sa musime koncentrovat na seba a ich problemy nechat im. ak budeme hrat svoju hru, tak titul nam neunikne. pohar je ina vec. ten je casto aj o stasti.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.03.2016 23:09:56

baki napísal:pravdupovediac, vyblednuti ani tuto sezonu nehraju lepsie ako v tej minulej. len mali stastie v par zapasoch, takze vysledky (donedavna) mali. podla mna nie je problem v trenerovi ani v hracoch. problem je v majitelovi. jednoducho, karma je zdarma. my sa musime koncentrovat na seba a ich problemy nechat im. ak budeme hrat svoju hru, tak titul nam neunikne. pohar je ina vec. ten je casto aj o stasti.
Tak majitel-trener-hraci-GM je zacarovany kruh kde jeden bez druheho nemoze existovat.

Ano problem je v tom, ze Kmotrikovci si myslia, ze oni su Slovan a ze oni to vedia najlepsie. Ale zavolat si greckeho trenera, ktory jasne voli grecku taktiku z roku 2002, to je ina vec.

A hraci, nuz to je tazko, chcu tam nejake belase srdiecko, ale nemaju hracov s takym tak to aspon nahradzaju Muchom, salatom a Vittekom.

Momentalne sa snazia kpirovat nas styl. kedysi skupovali vsetko co behalo po SR. Teraz vidia, ze AS za lacno kupi, draho preda zo zahranicia. Tak skusaju, nuz ale na to musis ma infrastrukturu skautov a nie sa hrat na nieco
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.03.2016 23:37:35

Aj mne sa tam teraz zda v niektorych veciach kopirovanie - holandsky strednopoliar (dokonca z Ajaxu), viac nakupov zo zahranicia ako z Sk (a to sa mi zda aj v Ziline).
A k Axel Wersovi - ano tych 12:0 na rohy v nasom vzajomnom zapase svedci o nasom tlaku ale zial nebol ucinny.
Im vysiel pri prvom gole presing na nasu rozohravku, pri druhom gole odskocenie lopty pri nasom obrannom zakroku a statistiku ovplyvnilo ze hned potom "spustili betonarku" (ja viem my taky styl nepozname ale my mame inu filozofiu).
Ucel im to splnilo takze tento zapas naozaj povazuju z ich strany za vydareny.
Je zaujimave ze jediné dve prehry co sme utrpeli nam paradoxne potom pomohli a naopak obidvom superom (ZA a SBA) v naslednom obdobi priniesli necakane straty bodov.
A handel, co sa tyka tejto prestavky, aj podla mna je to skoda lebo sme boli dobre rozbehnuti, dufam ale ze nam to vydrzi.

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 24.03.2016 23:58:45

LuckyLoser napísal:kdo a kam cestoval? chlapci z Nigérie byli nominovaní?
Tak zial Rabiu ani Madu nie su v nominacii Nigerie na zajtrajsi zapas v Egypte ale su tam az traja exTrencania.
Popri Mosesovi Simonovi je prvy krat v nominacii aj exTrencan Fanendo Adi :
http://www.espnfc.com/major-league-socc ... eria-squad
Je zaujimave ze z hracov z domacej ligy je v nominacii aj exTrencan Godwin Obaje - ten ale bol u nas len kratko teraz na jesen, nenastupil myslim ani v nasej lige, asi len za Nemsovu.
Myslim ze aj to ze nedostal u nas vela prilezitosti bolo pricinou ze od nas tak skoro odisiel (resp. vratil sa do Nigerie).
Na nasej stranke pokial si spominam o tomto odchode ani vobec neinformovali.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 25.03.2016 00:32:25

podľa mňa rozdiel medzi vyblednutymi a nami je v motivácii.. zatiaľ čo v skube sú žoldnieri, ktorí máji svoje peniaze u nás sa hráči chcú sami zlepšovať aby sa dostali do lepšej ligy .. preto sme stále pred nimi, sú lepšie motivovaní..
Double je len zaciatok

Napísať odpoveď