21. kolo : MŠK Žilina - AS Trenčín 2 : 3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.03.2016 00:19:45

ja som zapas nevidel, ale z troch bodov sa tesim. kedysi ste tu pisali, ze naco je nam krasna hra, ked nemame body. teraz mame body a pisete, ze nehrame pekne. [smilie=beer2.gif]

vitazstvo cenne aj po psychickej stranke. po skuBe sme sa potrebovali vysledkovo chytit, a to sa nam podarilo. neviete, preco nehral volesak? ma to za par, ci ako? ten jeho nahradnik dostal treti gol ako v bangladesskej lige. v tej situacii sme mali fakt stastie, ze je taky krivy.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2016 00:52:05

baki, na Volešáka po posledných prehrách fanúšikovia riadne frflali, tak asi preto ho nechali sedieť. Ale aspoň videli že tá náhrada tiež žiadna sláva.
Inak správne píšeš že veľmi dôležité víťazstvo po psychickej stránke - a dúfam, že sa ukáže dôležité aj pre zajtrajšie zlyhanie psychiky Slovana :)
Zo zápasu so Slovanom sme sa asi poučili a v 1.polčase sme zahrali rovnako ako Slovan proti nám. Žilina mala viac z hry, viac šancí, a my sme dali z 2 striel 2 góly :) Ale šošoni boli vtedy fakt dobrí, krásne kombinovali aj strieľali (z Bénesa bude hráč európskej úrovne) a ľahko mohlo byť po polčase aj 4:2 pre nich. Problém totiž je, že my nemôžeme často využívať hru zo zabezpečenej obrany, keďže žiadnu zabezpečenú obranu nemáme :) Ale na Klešča ešte aj ja nakladať nebudem, už to tu bolo napísané.

K náhrade za Rabia: Holub začal rozpačito, ale postupne sa rozohral. Jančo by možno zahral niečo aj lepšie, ale zase Holub dal preveľmi dôležitý gól, čo by Jančo z rovnakej situácie myslím tak dobre nevystrelil. Takže dúfam, že to Holuba nakopne a odpočinok Rabia využije a bude lepšou konkurenciou v strede poľa ako bol doteraz. V časoch ked bol Holub ozaj vo forme, tak na tom poste bol výborný a ešte k tomu ako jeden z mála našich dokázal aj strieľať.
Taký Bero má zas v streľbe svoju najväčšiu slabinu, čo on dokáže zahodiť zápas čo zápas... :) Našťastie to vie vzápätí svojou urputnosťou aj rýchlosťou nahradiť a ako vidno na Slovensku to stačí aj na kráľa strelcov :)
Obojstrannou kvalitou i zaujímavým priebehom to bol podľa mňa jeden z najlepších zápasov doterajšieho ročníka a je super že s malými komplikáciámi sme ho vyhrali. Bravo, chalani!

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2016 01:04:16

Ešte dodám, že Kružliak sa ukázal znovu ako obyčajná podnožka belasých mafiánov. To nepotrestané stiahnutie Bera keď šiel sám na brankára na hranici pokutového, to bol vrchol, to predčilo aj jeho dovtedajšie kartárske šachovanie za účelom ďaľšieho oslabenia AS. Keď sme vyhrali, asi protest dávať nebudeme, ale to bude len voda na jeho čachre v ďalších zápasoch. Som zvedavý, ako rýchlo bude pre zmenu zas nominovaný na zápas Slovana.

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 09.03.2016 08:08:06

Skutočne krásny zápas, vynikajúce výkony jednotlivcov, kvalitný vyhrievaný trávnik, zbytočných 5 rozhodcov a možno koniec Guľu v Žiline

Užívateľov profilový obrázok
Axel Wers
Príspevky: 620
Dátum registrácie: 22.09.2007 21:04:05
Bydlisko: Trenčín - Juch
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Axel Wers » 09.03.2016 12:31:32

Čo sa týka zápasu (po prečítaní posledných príspevkov), tak ten nebol zlý alebo dobrý, ale bol akýsi rozháraný. Tam GULIVER písal niečo v zmysle, že možno má na to vplyv odchod trénera Vrabca, Ševela ako keby stratil niekoho, kto ho v kritických okamžikoch vedel správne usmerniť, ale to je len môj dojem. Vadil mi ten slabý dôraz v obrane, po čom vlastne padli aj oba góly. Útok celkom fajn. Hra miestami dobrá, miestami... ani to nechcem komentovať. Dôležité je, že AS konečne dokázal poraziť Žilinu. Výkon rozhodcu nechcem komentovať, ten by neodpísal penaltu proti Žiline aj keby Berovi sekerou zaťali do nôh.
VICTORIAE AVGVSTORV(m) EXERCITUS QVI LAV GARICIONE SEDIT MIL(ites) L(egionis) II DCCCLV (Marcus Valerrius) MAXIMIANUS LEG(atus) LEG (ionis) II AD(iutricis) CVR(avit) F(aciendum)

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 09.03.2016 12:41:54

v posledných dvoch zapasoch nám vylucili dvoch hráčov + penalta proti nám .. už to zacalo .. ale stále sme prvý .. inak tiež mam pocit, že s Vrabcom sme boli lepsi

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 09.03.2016 13:52:48

Ja si myslím, že s Vrabcom to vôbec nesúvisí, aj keď my sa môžeme o tom len dohadovať, nemáme ani predstavu koľko jeho názorov Ševela predtým bral do úvahy. Ak chceme porovnávať, stačí sa pozrieť na jeseň a našu prehru so ZA na domácom ihrisku ešte za Vrabca.
Aj na jeseň sme sa rozbiehali postupne, aj keď víťazstvá boli, hra nebola žiadna sláva, a pritom sme zo začiatku nemali žiadnych silných súperov. Teraz sa tiež rozbiehame a naša hra je zápas od zápasu lepšia. Nato že nám chýbal dôležitý Rabiu, to bol včera veľmi dobrý výkon a aj zásluhou Žiliny výborný zápas.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.03.2016 20:29:54

Rad b y som dodal jednu vec. Vsimnite si, ake emocie priniesol na ihrisko Pista. PO kazdom gole, diskusie s Berom, myslim, ze ked sa dostane do fyzickej pripravenosti, bude dobry.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2016 21:09:41

Axel Wers napísal:...Výkon rozhodcu nechcem komentovať, ten by neodpísal penaltu proti Žiline aj keby Berovi sekerou zaťali do nôh.
Este k rozhodcovi a vyluceniu Scheta - dajte si v zostrihu minutu 5:05 a uvidite ze Schet loptu nohou pridrzal zvrchu pri ciare a odkopol mu ju hrac Ziliny - je 100% zretelne ze to zakopol Zilincan, Schet mal nohu hore.
http://www.astrencin.sk/clanek.asp?id=A ... iline-4603
Zato hned tento hrac ukazoval postrannemu ze budu kopat oni (hoci vedel ako to bolo v skutocnosti) Schet zasa naopak ze my ale postranny posluchol Zilincana.
Schet bol zaskoceny takou nespravodlivostou ale Zilincan isiel vhadzovat dalsou loptou od usporiadatela a tak Schet tu druhu zvysnu loptu odhodil za ciaru, nebolo tam nic agresivne alebo urazlive.
Avsak na nasho hraca mal hlavny rozhodca ovela prisnejsi meter (2.zlta - vedel dobre preco ju dava) ako v 1.polcase na obrancu Ziliny ktory v spominanom Berovom uniku na brankara fauloval nasho kanoniera beztrestne.
Viete kto bol ten zilinsky hrac ktory nesportovo ukazal postrannemu ze domaci maju hadzat ( postranny mal ale samozrejme odmavat v sulade s pravidlami - t.j. pre hosti ) ?
Po skalickom vyluceni po zakroku exTrencana zasa nemile prekvapenie - znovu náš byvaly hrac a tentoraz aj odchovanec ktory sa za sancu v nasom klube "odvdacil" odchodom "zadara" pri prvej prilezitosti.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 09.03.2016 22:08:20

Tretí zápas a v každom zásah rozhodcu proti AS...
Keď nám každý zápas vylúčia hráča,tak si zahrajú ešte aj chlapci z U19,ešteže máme širokú lavičku...
Slovan a rozhodcovia nám to na jar nijak neuľahčia-musíme si to vybojovať sami...
Zatiaľ sa nám to chvála Bohu darí...
Pekný futbal v podaní oboch tímov až na tú našu obranu...
Milan dosť chýba aj keď Skovajsa sa mi celkom páči...
Čo sa týka Ševelu,tak aj on sa stále učí,aj keď médiá z neho už robia hotového trénera.
V nedeľu to bude ťažší oriešok,Michalovce budú hrýzť,ale kvalita by mala byť na našej strane!
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.03.2016 22:39:37

A pridajme k tym zasahom aj jesen - domaci zapas so ZA a aj prvy polcas v TT.
Je to asi ani nie tak o piskani pre nasich superov ako prave permanentne proti TN.
Chalani citia nespravodlivost a je velmi tazke zachovat sa pokojne ale zostava nam asi len nadej ze sa s takymto piskanim vyrovname (lebo asi uz ani necakame zazrak normalneho rozhodovania).
A k poslednym dvom zapasom - treba pochvalit aj nasu vytrvalost.
Za vyhru u tazkeho supera i predtym v Skalici patri vdaka Igorovi a aj vsetkym chalanom a gratulacie za pekne goly Jakubovi, Mitchellovi i Matusovi (jemu a aj Stefanovi este aj za Skalicu).
Ano v Michalovciach to bude to tiez tazke, oni takmer dnes uchmatli Slovanu body (o bezgolovu remizu prisli az v nadstavenom case).

erik
Príspevky: 331
Dátum registrácie: 25.06.2008 12:15:16
Bydlisko: Rázusa 15 Trenčín

Príspevok od užívateľa erik » 10.03.2016 08:21:03

Páni, mám pocit z Vašich vyjadrení, že nám rozhodcovia chcú uškodiť. Veď predsa je komisia rozhodcov, ktorá je pod prísnym dohľadom predsedu SFZ a ten ako náš zástupca v UEFA nepripustí zámerné porušovanie Fair-Play. To by predsa nevolil Infantina

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 10.03.2016 08:32:16

erik napísal:Páni, mám pocit z Vašich vyjadrení, že nám rozhodcovia chcú uškodiť. Veď predsa je komisia rozhodcov, ktorá je pod prísnym dohľadom predsedu SFZ a ten ako náš zástupca v UEFA nepripustí zámerné porušovanie Fair-Play. To by predsa nevolil Infantina
[smilie=rofl.gif] [smilie=yikes.gif] [smilie=shutup2.gif] [smilie=mbounce.gif]
Double je len zaciatok

Užívateľov profilový obrázok
Balrog
Príspevky: 928
Dátum registrácie: 07.08.2007 13:08:46
Bydlisko: jedine TRENČÍN:)

Príspevok od užívateľa Balrog » 10.03.2016 09:13:09

za hentaké hodenie lopty by muselo v jednom kole padnúť minimálne 30 žltých kariet... keby ju zahodil niekam na tribúnu alebo vyslovene ďaleko od hráča ZA, ale hodil ju o zem s odrazom jemu do rúk... za to sa nedáva karta ani v africkej džungli...
Fandiť AS! That´s the spirit we need!

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.03.2016 10:28:01

Asi to posudil, ze hodil loptu do protihraca za co je ZK, ale bolo to velmi divne rozhodnutie.


Ale co uz, Guba ma prilezitost na zaklad, tak nech sa ukaze.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Napísať odpoveď