18.kolo: AS - Senica 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Dominik46
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.10.2015 23:28:23

Príspevok od užívateľa Dominik46 » 29.11.2015 10:09:33

Myslim ze je to dnes Berov posledny zapas za AS a mozno aj v zivote takze si to Bero bude chciet uzit a hrat.

Dominik46
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.10.2015 23:28:23

Príspevok od užívateľa Dominik46 » 29.11.2015 16:54:05

Tak dnes zasluzene vitazstvo Senica nemala strelu v 2.pol...pochvalil by som skovajsu velmi aktivny pre mna najlepsi hrac dnes, gino sa opet presadil taktiez aj Bero ale ten sa dneska trapil bolo to take nasilu ale presadil sa klobuk dole. Sulek neaktivny 1.pol, druhy uz bol v hre zachranoval aj utocil po jeho centri gol, inak zaslusene 2:0 ako povedal Sevela zasluzili sme si viac ako 2 gole ale spkojnost, trochu prekvapive striedanie Holubeka na def.zaloznika.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.11.2015 17:18:26

dnesny zapas prebiehal podla ocakavani. senica sa dostala do obligatnej jednej prilezitosti, ako sa to stava vacsine nasich superov. nastastie ten sokolik prestrelil. potom sme si uz dali pozor. obrana fakt hrala az na tento moment velmi dobre, dokonca ja klescik bol dnes spravny kapitan (skoda, ze na jeden jeho dobry zapas pripada x slabuckych). samozrejme, golov sme mohli dat viac. je dobre, ze bero zaokruhlil svoje konto na 10 golov. nesuhlasim s dominikom, ze trapil. samozrejme, mal uz aj lepsie zapasy, ale aj horsie. "nizozemci" tradicne velmi dobre, len koolwijk sa tam akosi casto hadal s rozhodcami (zaujimalo by ma, ci s nimi hovori po anglicky alebo po slovensky. pri jazykovej vybavenosti slovakov asi s anglictinou velmi nepochodi). neviete, ci ta fajna sbs.karka, co bola na F-ku, niekoho ma? [smilie=lovers.gif]

v druhom polcase sme uz boli na ihrisku len my. dost im vychytal sulla. nepacia sa mi nase rohy. na kereho to zahravaju na kratko? to je stratena standardka. teraz uz budeme mat minimalne 6 bodov naskok po jeseni. ak vyhrame a vyblednuti prehraju, bude to dvanast. kazdopadne by bolo dobre zo psychologickeho hladiska neprehrat. verim, ze aspon 1000 nas tam o tyzden bude.

neviete, preco nehral madu? co ma karty?

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 29.11.2015 17:36:54

madu ochorel, rabiu karty....kleščo dnes výborný
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 29.11.2015 20:14:20

seinca neukazala nic. dnes slaby bol len wesley. pochaval pre skovasju a suleka. vyborni v obrane a aj podora utoku dobra. chalani naozaj rastu a aj opatovsky sa zlepsuje... ostatni hrali to co sa od nich caka :)

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 29.11.2015 20:17:21

Spokojnost, az na tu prilezitost hosti v uvode.

Baki , jej si sa mal spytat [smilie=bananadance.gif] [smilie=beer2.gif]

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 29.11.2015 20:30:30

svoje si vyslechla asi aj ta moderátkorka stv [smilie=bananadance.gif] ale vypadá fakt dobře, kdoví jestli rozumí fotbalu ? [smilie=beer.gif]
jinak dnes Skovajsa, Koolwijk podle mě nejlepší na hřišti.. zápas na pohodu..
trošku mě zarazilo, že hlasatel neřekl v zápase nic o výjezdu, ale tak snad pojede dost lidí :)

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 29.11.2015 21:16:51

Hlásateľ pozýval viackrát ľudí do TT,milý bol transparent čo roztiahli chalani na ihrisku,ktovie koho to bol nápad...
K včerajšej diskusii Čogley/Šulek si myslím,že Čogy je jednoznačne lepší pri zakladaní útokov až po 16-tku súpera a Šulek viac istý vzadu a menej oplašený...
Dnešok to bola pohoda,ale nemusela byť keby boli premenili Seničania tú super šancu na začiatku...
Kleščík bol dnes výborný a istý,čo ma príjemne prekvapilo!
Potešili aj Skovajsa,Koolwijk,Gino!
Ostatní zahrali svoj štandard,sklamali ma iba Šulek a Wesley...
Super že sme vyhrali a držíme si náskok 9 bodov pred Skubou...
Ešte zrušiť Trnavu,ako mali hráči vtipne prečiarknutú na transparente a výhra Žiliny v Ba a máme náskok na"jarné zohrávanie sa"... [smilie=beer2.gif] [smilie=clap2.gif] [smilie=clap.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 29.11.2015 21:25:18

Jedine co ma dnes prekvapilo bolo ked som isiel na futbal a zastavili ma 4 poliaci v aute ze kde je stadion ? Neviem ci prisli fandit nam ale ak ano tak parada [smilie=blush.gif]

Zapas jednoznacny pre nas , mimmo jednej sance nemali oni nic, dnes musim aj ja pochvalit klescika, dokonca ho bolo vidiet viac ako rundica. To iste aj skovajsa. Matusovi mozno dnes neslo lebo sme to hrali cez kridla preto nebol az tak viditelny, chybal rabiu ta hra potom aj viac ide stredom a rychlejsie.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.11.2015 22:52:10

LuckyLoser napísal:svoje si vyslechla asi aj ta moderátkorka stv [smilie=bananadance.gif] ale vypadá fakt dobře, kdoví jestli rozumí fotbalu ? [smilie=beer.gif]
jinak dnes Skovajsa, Koolwijk podle mě nejlepší na hřišti.. zápas na pohodu..
trošku mě zarazilo, že hlasatel neřekl v zápase nic o výjezdu, ale tak snad pojede dost lidí :)


ak to bola hamadejova (co asi ano), tak ona vie o futbale viac ako cela "sportova" redakcia TV DAJTO dokopy. inak aj minule to niekto "daval" hlavenovi a martin napisal, ze to posunie nasmu fugl novemu BM. taketo veci by sa nemali stavat.

trochu ma mrzi, ze lawrence nedostava sancu aspon ako striedajuci hrac. ak odide madu, bude to mat bez hernej praxe tazke.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 29.11.2015 23:06:35

baki, ak by odišiel Madu, možno neodíde Rundič a tým pádom tam môže byť Skovajsa, ktorý sa dnes na tom poste naozaj ukázal vo výbornom svetle, myslím že lepšom ako na stopérskom, kde dnes priam hviezdil Kleščo ako za starých čias. Lawrence mňa teda nejak nenadchol ani v jednom zápase.
Dnes opäť pekný kolektívny výkon, občas to šlapalo ako stroj, prihrávky, narážačky, odvážne prieniky, vyložene slabý výkon nikto, verím že o týždeň túto krásnu sezónu potvrdíme opäť krásnou hrou.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 29.11.2015 23:19:46

mne pride zahranicny hrac "v rokoch" na lavicke ako zbytocny luxus. cudujem sa, ze lawrence sam nechce odist aspon na nejake hostovanie. jeho progres zastavili zranenia a madu, ktory patri medzi naj krajnych obrancov v lige. teraz v zime bude mat asi poslednu sancu nieco so svojou poziciou v time urobit. dnesny vykon klescika nemozno bohuzial vnimat ako bernu mincu. pocas tejto sezony mu vysli mozno 2-3 zapasy, co je kua malo.

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 30.11.2015 10:21:54

Tak Skovajsa si zasluzi potlesk za super vykon. A ak Madu odide cez zimu, tak Skovajsa ho isto nahradi. Krasne nahravky na kridla casto krat vysunul Gina za obranyu po kridle, kedysi si tak rozumel s niektorymi hracmi Baez.

Koolwijkova prihravka na prvy gol bola parada a gol bude aj golom kola.

Sulek vzadu hral super, druhy polcas uz aj dopredu sa dral, tiez mu bolo treba trochu viac sebadovery dopredu, cize kym sme nevyhravaliale v obrane si svoje zastal, dokonca jednou smykackou a cistou podotykam zastavil senicana, ktory by isiel na Seda a este mal jednu peknu.

Wesley sa zase hlada.

Klescik hral dobre, lebo nebol unqaveny, senicania ho neunavili, tak si veril. Ale tie ich prihravky so Semrincom, by som ich vytahal za usi.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 30.11.2015 22:54:31

Pekne goly Gina aj Matusa (a aj pekne asistencie od Koolwijka a Suleka).
Dominovali sme v poli ale Senica celkom dobre branila lebo vela sanci sme si nevytvorili (a pri ich sanci sme mali aj trosku stastia).
Inak slusny futbal a za nasu aktivitu aj zasluzene vitazstvo.

Uz sa nechcem opakovat ale Čogy teda u nas naozaj konci alebo nie ?
Neviem ci som nieco nepriehladol - ale nechce sa mi verit ze by nas klub bol schopny az takej ignoracie.
To ze by nepripravil v poslednom domacom zapase aspon vytlieskanie ikony nasho klubu divakmi.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 01.12.2015 13:29:01

takto o rok proti nam nastupi za trnavu.

Napísať odpoveď