18.kolo: AS - Senica 2:0

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

filipina
Príspevky: 615
Dátum registrácie: 07.08.2014 08:59:22

Príspevok od užívateľa filipina » 02.12.2015 11:34:46

baki napísal:takto o rok proti nam nastupi za trnavu.
Nech bolo čo bolo a ako bolo, ale za roky v AS od žiakov po mužov by si to bol Peter zaslúžil.

VEDENIE KLUBU [smilie=thumbsdown.gif] !!!!!!!!!!
Ked som bol maly, bol som namyslený. Teraz uz nemam ziadnu chybu [smilie=alien.gif]

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 02.12.2015 12:26:52

Pridávam sa k názorom Hamera a filipiny.
Správanie klubu k Petrovi bolo aj zostáva ako HANBA! [smilie=thumbsdown.gif]
--------------
pre korektnosť doplňujem, že ak sa rozlúčka spraví na nejakom zápase začiatkom jari, tú hanbu beriem späť.
...aj keď... stále si myslím že keby ho AS neprestalo stavať, tak by mu pri Pekaríkovej absencii a pri fakte že s AS nepodpísal zmluvu, dal pacient (možno) v nejakom zápase šancu - a ak by sa jej Peter chytil, kto vie, možno by sa mohol zúčastniť ME, aj keby ako náhradník. Takže to jeho "potrestanie" mu možno znemožnilo životný úspech.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 02.12.2015 13:42:50

nevieme, co tam bolo a asi sa to ani nedozvieme. mozno sa nehvodne zachoval cogley, ked ho klub ignoruje. kazdemu vyznamnejsiemu hracovi bola vzdy spravena rozlucka pred nejakym zapasom. nemusime to riesit, lebo to aj tam my nevyriesime. musime to brat tak, ze cogley skoncil. ci bola rozlucka alebo nie, uz nie je podstatne. pripomina mi to p. mazana. tiez povodne isiel len na hostovanie a nakoniec odisiel "zadnym vchodom" bez povsimnutia verejnosti.

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 02.12.2015 17:29:19

Peto bol vyradeny z muzstva, zmluvu ma vsak platnu do konca roka. Verim, ze rozlucka bude ked mu skonci zmluva takze az v jarnej casti. Sam RR sa vyjadril, ze si ho v buducnosti vedia predstavit pri mladezi, nie je dovod aby ho nenechali vytlieskat .. a teraz podme na Trnavu [smilie=medieval.gif]
Double je len zaciatok

Hamer
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 03.12.2015 23:28:31

Ivanho ano zapas v TT je dolezity a dufam ze bude pre nas uspesny - ale dovolim si napisat este nieco k predchadzajucim prispevkom.
Baki, Peto Mazan odisiel "zadnym vchodom" lebo mu klub nahle na poslednu chvilu pred prestupovym terminom nepredlzil zmluvu.
Nakoniec nastastie pre neho ale stihol vtedy prestupit do ZM.
Co sa tyka Čogyho a toho ze niektori dufate v rozlucku na jar - tak to si myslim ze uz asi nebude mozne.
Posledna moznost rozlucit sa (ak teda Peto odchadza) pred vlastnym publikom ako vytlieskany hrac po vystriedani - uz vyprsala prave v zapase so SE.
Ale este viac ma mrzi ako tu uz bolo spominane ako ho klub odstavil od futbalu - co moze ohrozit jeho aktivnu karieru a znizuje jeho sancu na kvalitne angazman - a toto si Čogy v ziadnom pripade nezasluzil.

Napísať odpoveď