17.kolo: Ružomberok - AS 0:3

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.11.2015 09:12:35

Inak ale suhlasim ze mame aj velmi mnoho neprajnikov ktori nase uspechy nemozu len tak lahko stravit.
Ved to vidime na viacerych smutnych raritach.
Ako drzitel double a aj aktualne na spici tabulky stale nemame v seniorskej reprezentacii ani len v medzi nahradnikmi a ani len na priatelske zapasy co len jedineho hraca.
A ako utocne muzstvo s naskokom na prvom mieste tabulky a strelenym najvacsim poctom golom sme v tomto rocniku este nekopali penaltu (mozno uz len ako jedine muzstvo v lige) a hned si spomeniem minimalne na 3 jasne neodpiskane penaltove zakroky.
Ale nebudem len negativny - mame aj vela priaznivcov alebo aspon sympatizantov aj medzi mnohymi ludmi aj z inych kutov SK (a nielen odtial :-).

LuckyLoser
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 15.03.2015 11:02:25

Príspevok od užívateľa LuckyLoser » 21.11.2015 10:30:56

hrozně mně na stránce chybí nějaké preview.. něco na styl zranění v týmu, karetní ohrožení, něco málo o soupeři atd. atd.
No snad bude aspoň jeden ze "zraněných" k dispozici a doufám ve výhru..

ivanho
Príspevky: 130
Dátum registrácie: 08.01.2015 17:44:27

Príspevok od užívateľa ivanho » 21.11.2015 11:34:14

LuckyLoser napísal:hrozně mně na stránce chybí nějaké preview.. něco na styl zranění v týmu, karetní ohrožení, něco málo o soupeři atd. atd.
No snad bude aspoň jeden ze "zraněných" k dispozici a doufám ve výhru..
Lucky tiez mi chybaju taketo info, ale zas na druhej strane .. vo vyspelych ligach kluby taketo info neposkytuju a to z taktickych dovodov, ved naco aj odkryvat karty superovi .. inak na zapas sa uz velmi tesim, verim vo vitazstvo [smilie=medieval.gif]
Double je len zaciatok

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.11.2015 16:53:57

Co sa stalo Sulekovi ze nie je ani na striedacke? Uz som si precital na FB :D Chyba nam tam

Chvalim zaradenie Salatu aspon na striedacku.

zatial je to dobry Rundic, ktory nam chybal. Skovajsovi chyba prax.

Ale hlavne, Gino uz konecne hra to svoje.

Hlavne chcem pochvalit ten travnik po rekonstrukcii je uzasny aj napriek pocasiu, ktore tu je
"Boh je laska" 1Jn 4:8

absolut
Príspevky: 308
Dátum registrácie: 20.01.2014 14:26:56

Príspevok od užívateľa absolut » 21.11.2015 18:13:26

Absolutne jednoznacne. Pekna hra. Takto hra majster, nech si pisu co chcu.

Rabiu bol dnes neskutocny. Toho musime do jari jednoznacne udrzat.

Dakujeme chlapci a teraz hura do trnavy [smilie=bow.gif]

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.11.2015 18:15:24

v prvom polcase bol nas vykon nevyrazny, neakceptovatelne su dva samostatne najazdy RK. mame stastie, ze su to krivaci. v druhom polcase sme ich za dve minuty zlomili a potom sme uz hrali svoju hru. schet s ginom fantasticki. je vidiet, ze si rozumeju aj mimo ihriska. guba bude mat navrat do zakladu velmi narocny. schet ma 27 rokov, takze asi nejako rychlo sa od nas ponahlat nebude. koolwijk s prehladom, ibi klasicka po celom ihrisku. semrinec podrzal v klucovych momentoch. utocna aktivita zo strany krajnych obrancov nebola skoro ziadna. od klescika sme to samozrejme necakali, ale madu mohol byt aktivnejsi. mozno dostal pokyn, aby sa drzal vzadu, kedze sme hrali s improvizovanou obranou.
podla mna sme po dnesku ziskali dalsich fans, lebo sme hrali dobre a boli tam aj nejake tie vychytavocky od gina, ibiho alebo scheta.
opatovsky opat raz nevyuzil sancu. podla mna nema na AS. na ligu ma, ale nie na AS.
RK ako celok nehral zle. horeli v sanciach. ak by nejaku premenili, mozno by to bolo ine. dnes cele slovensko mohlo vidiet, ze jakubko je skutocne srac, ktory nema ani na slovensku ligu, nieto este na reprezentaciu. ja som aj zabudol, ze tam je. spomenul som si na neho, az ked sa zrutil pri nasej sestnastke.
sme jesenni majstri a toto kolo je opat jedno z tych, v ktorom mozeme navysit naskok.

stastnu cestu domov, priatelia. bolo vas v TV pocut.
Naposledy upravil/-a baki v 21.11.2015 18:54:09, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 21.11.2015 18:41:56

s prehladom a lahkostou

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 21.11.2015 18:58:51

zelinka nam opat raz pukla [smilie=rofl.gif]

to ma ten cajzl zato, ze nam zavrel stadion. karma je zdarma [smilie=beer2.gif] . uz na nas stracaju 14 bodoff [smilie=bananadance.gif] gula to tam uz evidentne nezvlada. podla mna tam na jar uz nebude. zajtra sme vsetci sraltakovci [smilie=beer.gif]

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 21.11.2015 20:28:35

Som velmi spokojny,i ked sme zas ponukli superovi dobre sance,nastastie vysiel naprazdno.
Dufam ze pisalkovia pochopili,ze futbal sa hra na trave a nie na klavesnici!Ak ich to ani po dnesku neprestane bavit,nech ,ak budu taketo dni,rad si to vychutnam [smilie=blush.gif]

Shet gratulacia k vitaznemu golu i k zlepsenym vykonom, a urcite mas potencial byt este lepsi.
Gino dnes uplna parada,robil si co chcel so superom,rovnako ako Ibi,ten si zapas vie sprijemnit paradickami. [smilie=blush.gif]
Jakubko ,ked ho tam trener poslal,som si hned pomyslel,ze taky typ hraca tam nepotrebuju,nepotrebuju kladivo,ktore spravi jednu standartku,ale skor nejakeho rychleho hraca do kombinacie.
Zilina zas stratila body,tak je to uz len o suboji Trencin,Slovan.A vyblednuty maju teraz noz na krku [smilie=beer.gif]

snapshot
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 21.11.2015 21:05:29

Tak dnes opat zapas dvoch polcasov. V prvom kopec nepresnosti, podrzal Sedo.
Potom sme to rozbalili a bavili sa futblom, hlavne ibi. neskutocne co dokaze ked je v pohode.

Jakubko nema ani na II ligu. simulant jeden. Co dava Kozakovi za to ze ho stavia?
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Luboš
Administrátor
Príspevky: 2675
Dátum registrácie: 03.08.2007 09:50:09

Príspevok od užívateľa Luboš » 21.11.2015 21:35:48

pekný zápas z našej strany, nepršalo, zima znesitelná.....výjazd vlakom až na pár drobností výborný a organizovaný....len sa čudujem, že išlo tak málo ľudí a nevyužilo túto super možnosť.
chválim tiež, že asko vybavilo zastavenie rýchlika okey elektro na malej stanici pre osobáky [smilie=beer2.gif]
Mám rád AS Trenčín...ale je to to najdôležitejšie v živote ?

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.11.2015 22:16:59

Ja este v suvislosti s niektorymi inymi prispevkami nasich fans (a nie len na tejto stranke) - nie je sportove urazat superovych hracov (alebo v suvislosti s inym zapasom napr. nasho extrenera ci exTrencanov).
Dnes sme znovu radi vitazstvu po nasej peknej hre - ale ak neratame bezne osobne suboje tak hraci RK nam neurobili ziadne podrazy za ktore by sme ich museli urazat.

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 21.11.2015 22:21:12

Este k zapasu - bravo cely team, a najma bravo holandske trio.
Vynikajuce kridlo Gino - ten je uz medzi najlepsimi kanoniermi - spolu s Matusom a Kanom zo ZM (tento ale aj so 4 penaltami).
Dalej nahravac na goly s milimetrovou presnostou - Mitchel a tvorca v strede pola - Ryan.
Ale podakovanie za peknu hru a vysledok patri naozaj vsetkym od brankara az po utok, a ak sa obcas aj chybicka "vloudila" - to je ludske aj vo futbale.

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 21.11.2015 23:56:08

k zapasu bolo napisane asi vsetko. co ma zaujalo, dnes pre mna najvacsim prekvapenim schet. ked si spomeniem jak od neho odskakovali vsetky lopty jak od dosky a nebol schopny spravit nic a teraz patril medzi najlepsich...neviem ako to je mozne...

hrac zapasu samozrejme gino. vo vsetkych goloch mal prsty a hlavne ten druhy bol fakt vtipny :)

mozno by som pochvalil opatovskeho este. poviem na rovinu ze pred tym ked hral tak to bola hroza a vyslovene kazil. dnes o dost lepsie nestracal tolko lopt a mal aj niektore zaujimave nahravky. tak ak si to tu nahodou chalan cita snad mu to doda sebavedomie :) len nech maka

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 22.11.2015 00:09:01

Krásne akcie, krásne góly, krásny výsledok! Hráči, ktorí sa o to zaslúžili, už boli dostatočne vychválení, ja len dodám že dnes si skvelé krídla vystačili a zaobstarali všetko sami, prihrávky, centre aj zakončenia. Ešte tak mať aj rovnocenného hrotového útočníka, to už by bola zdrvujúca útočná sila!
Ešte musím súhlasiť s legolasom, že oproti minulosti bol dnes Opatovský sebavedomejší, už sa nebál potiahnuť, aj prihrať dopredu, občas mu to vychádzalo. Možno sa zapracuje, aj Bero bol zo začiatku biedny, zázračne sa zmenil až po minulej zimnej sezóne a spomínam že aj z prvých zápasov Štefánika ma riadne striasalo :)

Napísať odpoveď