16.kolo: AS - DAC 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

ASpeto
Príspevky: 100
Dátum registrácie: 28.05.2012 18:16:14

Príspevok od užívateľa ASpeto » 08.11.2015 21:14:38

Klescik hrat nemohol kedze mal 5 zltych kariet

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 08.11.2015 22:26:00

Pekný výsledok, hlavné je že sme udržali náskok. Výkony už dobre zhodnotil baki, najmä tú rozpačitú obranu, keby boli DS dôraznejší, ľahko mohlo byť z 2:0 na 2:3 čo už dobre poznáme... Pritom stačilo pri 2:0 nepoľaviť a vydržať vo švungu ešte aspoň na 1 gól a bol by pokoj.
David svojou prihrávkou spred prázdnej brány šokoval všetko na ihrisku aj mimo neho :) nakoniec akcia dopadla excelentne.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 08.11.2015 23:39:15

ASpeto napísal:Klescik hrat nemohol kedze mal 5 zltych kariet
tak takto. uz som si myslel, ze nehral z vykonnostnych dovodov.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 08.11.2015 23:45:31

pochvala celemu timu za vyborny zapas, z hracov bolo vidno ako im futbal chuti, s lahkostou cely zapas po kazdej lopte, do kazdeho suboja, velmi ma to tesi .. dnes top u mna Madu a Ryan, Wesley ci dalej tym lepsie .. cely tim hral ako jedna masina .. skoda len ze Aliko moc nehrava, predsa len presadit sa popri 3 kridelnikoch je narocne

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 09.11.2015 00:00:44

Uvod bol vyborny a padli nam tam z dvoch sanci dva goly do siete DS.
Takato efektivita sa nam az tak casto nestava a bolo v tom aj trosku stastia - ale to patri k futbalu, goly to boli ale nadherne - ako vlastne vsetkych 5 golov. Za stavu 3:1 nas pri dvoch cistych sanciach DS podrzal Igor. Inak Wesley mal sice obidva goly pekne naservirovane od Matusa a od Davida ale suhlasim s mattom 666 aj podla mna sa zlepsuje uz aj v hre v poli. Gratulacia aj Maduovi a Koolwijkovi za goly, chalani hrali pekne a ako tu chalani pisali o nasej slabsej obrane tak to sa da pripisat aj kvalite supera.

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 693
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 09.11.2015 09:18:00

Chalani opäť veľmi potešili!!!
Posledné 3 zápasy po 4 góly-bravó chalani!!!(Kmotríka,jeho zákulisných stratégov aj všetkých novinárov,ktorý sú nadržaní na titul SB môže aj šľak trafiť...)
[smilie=beer2.gif]
A ako už bolo povedané 7 zápasov doma a 6 víťazstiev-to je fantázia!!!
Ale k zápasu:výborná efektivita,frajerská prihrávka od Davida,Wesley aj Schet idú stále hore,výborný výkon Koolwijk,Šemrinec,Madu a Gino.Z obrany chváliť nebudem,lebo na jeseň je obrana našou najväčšou slabinou.
Rabiu to je samostatná kapitola,jeho kolotoče a fintičky v strede to ma bavilo od jeho prvých zápasov za AS v minulej sezóne a neprestanú ma baviť nikdy a odpustím mu aj občasnú stratu lopty,či zbrzdenie útoku-je to Pán!!!
Ozaj chlapci neviete,či to bol naozaj ofsajd po jeho parádičke v strede poľa a následnom protiútoku viacerých našich hráčov? Z môjho pohľadu som to dobre nevidel...
A ešte nakoniec pochvala fanúšikom hostí,že povzbudzovali celý zápas bez ohľadu na skóre zápasu. [smilie=bow.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 09.11.2015 09:53:57

skovajsa krasne nahradil Klescika a bol podla mna velmi dobry na svoj vek. Ano su situacie ktore by skuseny stoper riesil inak, lepsie by zaskocil za kolegu atd, ale potvrdil kvalitu a ze ma nato, aby vytlacil Klesca zo zostavy.

Rundic zavinil prvy gol a minimalne dalsiu hrubku vyrobil, kde zachytal Sedo.

Gubova nezistna prihravka [smilie=bow.gif]

Koolwijkova paradicka v II polcase bola nadherna :)

Schet sa nam zlepsuje a uvidime pokial dokaze tahat.

bero je neuveritelny, ako prvy prepina z utoku na obranu, vzadu je skor ako ostatni, fakt uz prerastol ligu.

Sulek bol vyborny a zlepsuje sa stale. Trochu pocvicit prihravky a bude to vyborne.
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 09.11.2015 15:54:28

Po domacej serii som dufal,ze naskok zvysime na 10 bodov,ale ako sa hovori netreba byt nenazrany . [smilie=bananadance.gif]
Spokojnost je aj tak,len som sklamany ze ked prideme k dvojgolovemu vedeniu ako kura k zrnu,tak polavime.
Rundicovi moc neslo,ale nabuduce som presvedceny,ze sa o neho budeme moct zas opriet.

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 09.11.2015 19:40:13

ak by sme naplnili plan 7 vyhier (ktory urcite bol, len to klub nezverejnil), tak by sme naskok 10 bodov mali a zelina by bola definitivne v pecku. co uz. treba bojovat dalej hrat si svoju hru.

snapshot
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 10.11.2015 15:44:13

https://www.facebook.com/AS.Trencin/pho ... 85/?type=3


Sice na FB je oiba napisane, ze Wesley je postava kola, ale rad by som vyzdvihol v zostave kola jedno meno a to Sulek. Mlady, perspektivny a do buducna zaujimavy hrac a po par kolach v zostave kola je super.

A to ze wesleymu nezistne nahral Guba nenapisali?

A vrabec trener kola [smilie=bananadance.gif] [smilie=baby.gif]
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Hamer
Príspevky: 1265
Dátum registrácie: 24.07.2011 07:59:36

Príspevok od užívateľa Hamer » 12.11.2015 23:41:47

Juraj napísal: ...A ako už bolo povedané 7 zápasov doma a 6 víťazstiev-to je fantázia!!!
Ale k zápasu:výborná efektivita,frajerská prihrávka od Davida,Wesley aj Schet idú stále hore,výborný výkon Koolwijk,Šemrinec,Madu a Gino.Z obrany chváliť nebudem,lebo na jeseň je obrana našou najväčšou slabinou.
Rabiu to je samostatná kapitola,jeho kolotoče a fintičky v strede to ma bavilo od jeho prvých zápasov za AS v minulej sezóne a neprestanú ma baviť nikdy a odpustím mu aj občasnú stratu lopty,či zbrzdenie útoku-je to Pán!!!
Ozaj chlapci neviete,či to bol naozaj ofsajd po jeho parádičke v strede poľa a následnom protiútoku viacerých našich hráčov? Z môjho pohľadu som to dobre nevidel...
A ešte nakoniec pochvala fanúšikom hostí,že povzbudzovali celý zápas bez ohľadu na skóre zápasu. [smilie=bow.gif]
Co sa tyka toho ofsajdu - tak to odmavanie poburilo takmer cely (inokedy pokojny) stadion.
Ti co to videli v TV a mali si to moznost spomalit (cez magio) hovorili ze to nebol ofsajd (a podobne vraj tiez este v jednom pripade).
Ja som myslel ze tato akcia bude aj v nasom video-zostrihu ale nie je tam.
Skoda - ani nie tak kvoli tomu aby sme nadavali na postranneho rozhodcu.
Lebo nemuselo to byt umyselne, musel sa rozhodnut v zlomku sekundy - nasi divaci to asi aj tak pochopili a o chvilku sa ukludnili.
Na nas video-zostrih to mohli ale dat kvoli tomu ze to bolo po spominanej peknej paradicke.

A to s tymi hostujucimi fanusikmi je pravda, ale aj nasa legia sa cinila (bola vyburcovana aj tymi peknymi golmi).
Len prekrikovacka "cely stadion odpoveda..." mohla byt aj castejsie, ostatni sa vtedy tiez dost zapajaju a preco to nevyuzit ?

Napísať odpoveď