14.kolo: AS - Zlaté Moravce 4:1

Slúži na odstránenie starých a nepotrebných tém.

Moderátor: Moderátori

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.10.2015 17:58:25

tak mame dalsie 3 body do batoha 7 domacich zapasov. prvy polcas trochu nuda z nasej strany, v druhom to bolo lepsie. schet celkom slusne na kridle, najslabsi hrac ako vzdy klescik, ktory si moze pripisat dalsi gol na svoj vrub a mal tam aj niekolko dalsich zavalaseni. riesenie je podla mna dvojica rundic - skovajsa. maldy na rozdiel od klescika jednoducho chyby nerobi. teraz uz len fandit madarom, aby zobrali skuBe nejaky ten bodik.
Naposledy upravil/-a baki v 24.10.2015 18:37:07, upravené celkom 1 krát.

GULIVER
Príspevky: 1483
Dátum registrácie: 11.12.2014 20:05:45

Príspevok od užívateľa GULIVER » 24.10.2015 18:01:26

Nemôžem si pomôct ale Sulek už teraz hrá lepšie dopredu/dozadu ako Cogy,je rýchlejší, technickejší, nefauluje zbytočne, síce je fyzicky slabsi asi o 1/2 svalov, ale aj tak si vždy vie v subojoch dobre poradit.

dnes Madu znova výborne, Jančo tiež hral super podla mňa. Ostatní zahrali štandard...

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.10.2015 18:41:54

tiez si myslim, ze sulek je uz teraz lepsi ako cogley. je futbalovo inteligentnejsi a ma vacsiu fantaziu pri utoceni. svalovu hmotu moze este ciastocne nabrat, ale ak bol suchy doteraz, tak sa to uz asi velmi nezlepsi. kridelnici tiez nie su vacsinou ragbysti, takze tu to nemusi byt az taky problem.

Užívateľov profilový obrázok
matt-666
Príspevky: 961
Dátum registrácie: 07.08.2010 17:28:11
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa matt-666 » 24.10.2015 19:19:10

dnes by som rad vyzdvihol nasu mladez skovajsa sulek janco skvely vykon . klescik a schett zial nemaju na zaklad .. na lavicke novy hrac a nikto nas o tom neinformuje?

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 24.10.2015 19:48:41

Baki, je neviem čí si videl iného Scheta ako ja,ale stavať ho na úkor Gubu je pre Davida urážka...
Neviem,či ho musia stavať,keď už ho kúpili,(aj Weslyho)ale radšej by som tam videl nejakých mladých ,čo by získavali skúsenosti...
Výkon celkom v pohode,najlepší jednoznačne Skovajsa,Gino a Ibi si robil so súpermi čo chcel,len keby rýchlejšie odovzdával loptu...
Ešte sa mi páčili Šulek a Madu a aj Jančo.
Jančo so Šulekom sa ešte boja niečo pokaziť,ale Šulek je už vzadu istý aj vo vyvážaní lopty,len ešte zlepšiť koncovú prihrávku...
Po góle Weslyho som si myslel,že už "z neho spadne deka"pri zahadzovaní šancí,žiaľ mýlil som sa...
ZM som sa trošku obával,ale po druhom góle to už bolo v pohode,len Šemro mi zopárkrát riadne zabrkal na nervy svojou konštruktívnou rozohrávkou...
3 body tešia,škoda že SkuBa vyhrali,zajtra fandíme Myjave...
Rozhodcovia mali zaujímavé belasé dresy,len dúfam,že nebudú také nosiť v našich zápasoch do konca sezóny...
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 24.10.2015 20:39:32

napisal som, ze schet hral slusne, nie uzasne. toto bol jeden z jeho lepsich vykonov. aj pre mna je sklamanim, ze sa hrac v najlepsich rokoch nedokaze presadit do zakladu a santi v nemsovej s vikendovymi hracmi superov. na druhu stranu, guba toho tiez moc dnes neukazal. ked tam na poslednych 15 minut prisiel, tak som cakal, ze lietat a da aj nejaky gol pretazenej obrane ZM. nestalo sa tak. co sa tyka wesa, jeho hra je kostrbata a ma problemy s koordinaciou, ale dava goly a ineho hrotaka nemame.
ten klescik fakt neviem, ci tam nie je len za zasluhy. ved aj slepy musi vidiet, ze on a nikto iny je v defenzive najslabsi clanok. ani skovajsa neurobil tolko kiksov. pravsupovediac, ani si nepamtam, ze by skovajsa nejaky strasny kiks niekdy spravil. ked nastupil, svoje miesto si vzdy zastal. a to ho seva daval aj na kraj. uz som tu pisal, ze by klescikovi mozno prospel prestup. ale asi nechce odchadzat od rodiny. mal nahradit ramona a nedal to. treba dat pasku semrincovi a nasadit skovajsu.

inak dnes bol na lavicke nejaky novy hrac?

Užívateľov profilový obrázok
ifo28
Príspevky: 203
Dátum registrácie: 07.11.2009 15:52:36
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa ifo28 » 24.10.2015 21:23:31

Podla mna Shet dobry vykon,lepsi ako sme boli zvyknuty.A bude to este lepsie.
Bol som prekvapeny ako sme lahko zapas zvladli.
Ten druhy gol co dal Wesley,take potrebujeme davat,center do sestnastky a konecne zuzitkovany center-tiez dobry vykon dnes.Ibi super robota,taktiez mladici sa dobre zapracovali,Gino pri tretom gole vyborna praca,Madu tiez vyborne nasadenie.
Scuba je vo forme,golov dostala menej ako 1 za zapas,po tych debakloch je tam progress ,tak suboj o titul bude mimoriadne zaujimavy a napinavy.

[smilie=beer.gif]

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 24.10.2015 23:34:45

Co dodat Janco na svoj vek super. Sulek detto. Uz aj podla mna sulek ma vybornu formu a moze z neho byt velmi zaujimavy hrac. Napriklad druhy Pekarik. Aj ked ku koncu uz bolo vidiet unavu, kedze prava strana je u nas velmi fyzicky namahava.

Janco sa sice snazil zastupit Bera a este musi vela trenovat aby bol na tej urovni, ale je na dobrej ceste. Som rad, ze dostal sancu a ze ho sevela nechal vytlieskat, chalan si to zasluzi.

wesley strati asi kazdu druhu loptu, ale ano, ineho hrotaka nemame. Skoda.

Klescik no comment.

koolwijk s prehladom, ale dozadu by mohol aspon pobehnut ked nie sprintovat.

podla mna Schett-Guba. nuz najskor poslal Schetta aby ubehal obranu a potom poslal Gubu aby vytvoril alebo dal gol
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Musu
Príspevky: 1683
Dátum registrácie: 03.08.2007 15:19:05

Príspevok od užívateľa Musu » 25.10.2015 00:13:33

matt-666 napísal:dnes by som rad vyzdvihol nasu mladez skovajsa sulek janco skvely vykon . klescik a schett zial nemaju na zaklad .. na lavicke novy hrac a nikto nas o tom neinformuje?
Jeden z najvacsich talentov nigerie g.o. - viacrocna zmluva, utok
Sú aj dôležitejšie veci ako futbal...

legolas380
Príspevky: 515
Dátum registrácie: 30.08.2010 20:08:24

Príspevok od užívateľa legolas380 » 25.10.2015 12:38:28

vcera to nebol uplne marny futbal ani zo strany ZM obcas aj zakombinovali hoci do vela sanci sa nedostali. ak by som mal spomenut hracov tak sulek rastie kazdym zapasom. janco velmi dobre ma techniku tahy bude velmi dobry ked bude makat. skovajsu tiez chvalim. tesia ma mladeznici. nasa najvacsia slabina je utok jednoznacne. wesley este neviem presne ako hrat chrbtom k brane, snazi sa zakryt loptu lenze casto ho predbehnu. a to nevravim o tom co ma v hlave...moc kreativity nepodedil... schet bieda ale asi jeho najlepsi vykon...semrinec dnes zabavil... :D ako dviha adrenalin ale paci sa mi to :)

Užívateľov profilový obrázok
baki
Príspevky: 2439
Dátum registrácie: 30.05.2012 19:03:29
Bydlisko: Trenčín bol, je, bude alebo MY SME TU DOMA!

Príspevok od užívateľa baki » 25.10.2015 13:57:43

wesley kreativitu neprejavi, aj keby jej mal viac ako robben s riberym dokopy. ibrahimovic je len jeden. ak ma proste 2 metre a 90 kil, tak to je na kreativitu bez sance. musi potrenovat to, co je v jeho moznostiach, cize sklepavanie lopt, vyber miesta v 16-ke, hlavickovanie a premienanie sanci (jeho najvcsia slabina)

este napisem ku koolwijkovi. casto ho nespominame, lebo je neviditelny, ale jeho prinos pre tim je obrovsky. napriek jeho vikendovemu tempu a somatotypu porcelanovej barbie je potrebny so svojimi skusenostami, vyberom miesta, pozicnou hrou a celkovym prehladom na ihrisku. navyse, nemusime sa bat, ze tak skoro odide, kedze je stary. ani on uz asi nema nejake velke prestupove ambicie. ak by ho aj casom nejaky mlady zo zakladu vytlacil, stale bude uzitocny ako striedajuci hrac na upokojenie situacie pred koncom zapasov. na nasu ligu s prehladom staci a mohol by ju hrat este aj 3-4 roky podla mna.

handel
Príspevky: 905
Dátum registrácie: 21.08.2011 18:53:54

Príspevok od užívateľa handel » 25.10.2015 15:11:47

bakiho popis prínosu Koolwijka je veľmi výstižný. Nenápadný, ale mravenčou presnou hrou s chladnou hlavou je veľmi užitočný.
Wesley dal po snáď stovke často až školácky zahodených príležitostiach gól, dúfajme že to podporí jeho sebadôveru a produktivitu.

K našim mladým: Skovajsa spoľahlivo, aj keď pri veľkej hlavičkovej šanci ZM v 1 polčase + pri ich góle som v päťke a okolí nevidel ani jedného zo stopérov...
Šulek sa stále o kúsok zlepšuje najmä v úspešnosti pri vývoze, ani v obrane zatiaľ nevyrobil hrubicu, ale v ofenzívnych únikoch po krídle stále ďaleko za Čogym zaostáva, čiže určite by som netvrdil, že predstihuje Čogyho celkovo.
Jančo: za celý prvý polčas sa mu síce nepodarila hádam ani jediná prihrávka dopredu (nerátam nejaké zadovky na istotu). Ale zase dal pekný gól. V druhom už boli aj prihrávky lepšie a dokonca si trúfol aj na peknú kľučku v prehustenej šestnástke, načo by technicky nemal ani Bero. Teda ako nádej do budúcna to myslím je.

snapshot
Príspevky: 2728
Dátum registrácie: 03.01.2008 21:56:07

Príspevok od užívateľa snapshot » 26.10.2015 08:51:09

Neviete co bolo s Rundicom? Ci mal stop? Nejak som stratil nit tu
"Boh je laska" 1Jn 4:8

Užívateľov profilový obrázok
Juraj
Príspevky: 692
Dátum registrácie: 03.09.2014 20:48:39
Bydlisko: Trenčín

Príspevok od užívateľa Juraj » 26.10.2015 11:27:34

Zranil sa v zápase bez divákov proti Podbrezovej,viac neviem... [smilie=sad.gif]
IBA VŠETCI SPOLU TO DOKÁŽEME !!!

Dominik46
Príspevky: 54
Dátum registrácie: 22.10.2015 23:28:23

Príspevok od užívateľa Dominik46 » 26.10.2015 11:39:04

Zapas sme zvladli s lahkostou, utočny s mnozstvom prihravok a zmeny v rytme hry opät ukazka moderneho futbalu. Celkovo cele muzstvo odohralo kompaktny vykon, gratulacia Jančovi k prvemu golu...Dolezite vitazstvo psychicky, skoda golu trochu sa Kolwijk pozabudol stopery urobili ofside a on tam zostal nevadi...
Som sklamany z jednej veci sme naj muzstvo v svk lige ludia maju zaujem vidiet zapasy z celej republiky i mimo a my nedokazeme zabezpecit prenos, osobne zijem mimo SK a nie je mozne nielen ze vidiet live zapas ale ani zo zaznamu..to je naozaj skoda navrhujem aby sa fanusikovia spojili a kto nechodi na zapasy robit videostream z huste.tv aby sme mimo SK mali moznost vidiet zapas, stoji len sms a registracia a streamovanie je na ustream, twitch zadarmo, verim ze by ludia zaplatili nejaky donate na pozeranie ja osobne ano.

Napísať odpoveď